Rastgele Film
Yukarı Çık

Erkekleri Tavlama Sanatı – Suburban Girl (2007) izle

Rating: Site Puanı 0 IMDB Puanı 5.5

 • Konu
 • Detay
 • Yorumlar 60
 • Oyuncular

  Sarah Michelle Gellar (Brett Eisenberg) , Alec Baldwin (Archie Knox) , Vanessa Branch (Faye Faulkner) , Chris Carmack (Jed Hanson) , Maggie Grace (Chloe) , Marin Ireland (Katie) , Lanette Ware (Nikki)
  Brett, hayalleri ve hırsları olan genç bir kadındır. New Jersey'de ailesi ile birlikte yaşadığı sakin yaşamını bir yana bırakıp bir yayınevinde çalışmak üzere New York'a taşınır. Kendini gösterebileceği bir işi ve uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi ile yaşadığı mutlu bir ilişkisi vardır.

  Fakat Brett'in hayal ettiği yaşam bunların da çok ötesindedir. Bir gün tesadüf eseri tanıştığı efsanevi yayın editörü Archie Knox'un Brett'i etkilemesi hiç de zor olmayacaktır. Sadece karizması değil, iş yaşamında sahip olduğu etki ve güç de Brett'in hayal edebileceğinin çok ötesindedir.

  Archie Knox'la birlikteliği uğruna hem iş hem de özel yaşamında radikal kararlar alan Brett'in, nasıl bir yanlışın içine düştüğünü anlaması çok da uzun sürmeyecektir. Fakat her yaşadığı acı olay, onu çok daha olgun bir kadın yapacaktır.

  Yapım:

  Yönetmen:

  Ülke:

  Yayın Tarihi:

  01 Ekim 2007

  Senaryo:

  Marc Klein, Melissa Bank

  Yorumlar (60)