Rastgele Film
Yukarı Çık

Anthony Hopkins

King Lear (2018) izle
 • Site
  5.8
 • IMDB
  7.7

Kendini yorgun hisseden Kral Lear, artık evlatlarına görev dağılımı yapmak ister. Aynı zamanda mal varlığınıda bölüştürmeyi kararlaştırır. Üç kızı vardır, 2 büyük kızı Regan ve Goneril, küçük olan ise Cordelia. İki büyük kız, küçük kardeşleri Cordelia hakkında, Kral Lear'a uydurma yalanlar söylerler. Kral Lear, Cordelia'yi kraliyetten gönderir. Ülke artık iki şeytani kızın yönetimindedir. Kraliyet ailesi ve yakın çevreleri bu durumdan oldukça etkilenecektir. Özellikle'de Ülke, böyle katı ve kötü düşünceli iki kızın eline geçince bazı taşlar yerinden oynamaya başlar. Başrollerde sinema dünyasının duayen isimlerinden Anthony Hopkins'in boy gösterdiği Kral Lear - King Lear 2018 full hd izle

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Içgüdü – Instinct (1999) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.6

Şehrinde ünlü bir doktor olarak çalışan Theo Calder, genel olarak akıl hastalarıyla muhatap olmaktadır. Ancak uzun bir zamandır görmediği arkadaşı Ethan Powell, hapishaneden çıkıp gelmesiyle birlikte her şey değişmeye başlar. Arkadaşı uzun bir süre önce karışmış olduğu cinayetten ötürü Afrika hapishanesinde mahkum edilmiştir. Tahliye olduktan sonra doktor olan eski arkadaşının yanına gelmeyi düşünür. Geçmişte yaşadığı kötü ilişkiler peşini bırakmayacağı için, ünlü doktor da olayların içine çekecektir. Artık akıl hastalarıyla ilgilenmeyi bırakan ünlü doktor, arkadaşıyla birlikte peşinde olan adamlar ile uğraşmak zorundadır. Bir yandan kaçış planı yaparken, diğer yandan da şehrin içerisinde bu adamlarla ilgili bir takım incelemelerde bulunur.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 1999

Dracula – Bram Stoker’s Dracula (1992) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.5

Harker görevi gereği avrupaya taşınır .. Burada gizemli bir kasabada yaşama kararı alarak çevreyi gezinmektedir.. Dracula tarafından kaçırılan Harker neye uğradığını şaşırır.. Dracula`nın tek isteği Harker`in kız arkadaşı Mina`ya ulaşmaktır..

Dracula - Bram Stoker's Dracula (1992) filmini 1080 olarak siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunuyor.. iyi seyirler diliyoruz..

Tür: Korku Filmleri

Yapım: 1992

Joe Black – Meet Joe Black İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.2

Oyuncular Brad Pitt (Joe Black) , Anthony Hopkins (William Parrish)
Claire Forlani (Susan Parrish) , Jake Weber (Drew)
Marcia Gay Harden (Allison) , Jeffrey Tambor (Quince)
David S. Howard (Eddie Sloane) , Marylouise Burke (Lillian)
Diane Kagan (Jennifer)
Film hakkında kısa bilgi: William Parrish, oldukça zengin bir medya patronudur. Çok düzenli giden aile hayatı günün birinde karmakarışık olur. Çünkü Joe Black adında bir adam çıkmış ve Parrish’in güzel kızı Suzan’a aşık olmuştur.
Ansızın gündeme gelen bu romantik ilişkinin sonuçları, hem Suzan hem de diğer aile bireyleri açısından çok karmaşık ve acı sonuçlar doğuracaktır. Kızının kalbini çalan bu genç ve yakışıklı delikanlı, gerçekte kimdir?

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 1998

Büyük İskender – Alexander Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  5.6

Konusu:Alexander izle, Büyük İskender filmini izlerken aşk ve bağlılıkların ne kadar kuvvetli olduğunu gözler önüne seren detaylara tanıklık ediyor. Tarih'te en istikrarlı ve mücadeleci komutanlardan biri olarak bilinen Büyük iskender Pers krallığını yok ederken sevgilisi ve veziri'nin yardımlarınada baş vuracaktır. İyi seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2004

Transformers 5: Son Şövalye – Transformers: The Last Knight İzle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  5.2

Konusu:Serinin 4. filmi Kayıp Çağ'daki olayların ve Optimus Prime'ın gidişinin ardından insanlarla robotların savaşı sürmektedir. Bu savaşın bitebilmesi için geçmişteki sırların gün yüzüne çıkarılması ve Transformerlar'ın dünyadaki varlıklarının dayandığı kökenin anlaşılması gerekmektedir. Bu zorlu görev ise, tamirci Cade Yeager (Mark Wahlberg), Bumblebee, soylu bir İngiliz Edmund Burton (Anthony Hopkins) ve profesör Vivian Wembley'e (Laura Haddock) düşecektir.
Prodüksiyon aşaması Haziran 2016'da başlayan Transformers serisinin 5. filmi, 23 Haziran 2017'de gösterime girdi.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Titus 720p İzle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Konusu:Titus elde ettiği yeni güç ve zaferi Roma halkı ile kutlar aynı zamanda zaferin mükafatı olarakta Kraliçe Tamor ve çocuklarıda esir alınmıştır. Romalılar Kraliçe ve çocuklarının kurban edilmesini isterler fakat Tomor`un büyük oğlu kurban edilir. Tüm bu olaylar sonucunda Tomor acısını içine gömerek intikam arzusuyla yaşamaya başlar. Tahta Saturnunus`un gelişi ile birlikte Tomor ve Saturnunus evlenirler Tomor`un bu evlilikteki çek çıkarı oğlunun vahşice katledilmesine sebep olanlardan aynı derecede intikam almaktır

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 1999

Otoban – Collide izle
 • Site
 • IMDB
  5.7

Kötü giden bir soygunun ardından acımasız bir çetenin lideri olan Hagen'dan kaçmaya başlayan Casey Stein'ın, eski patronu uyuşturucu satıcısı Geran'ı aramak dışında bir çaresi kalmamıştır. Ancak Geran'ın başı daha da büyük bir belaya girer. Hayatının aşkı Juliette'i Hagen tehdidinden korumaya ve en kısa sürede hayatını kurtarmaya çalışırken esaslı bir kovalamacanın içerisinde bulur.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016

Misconduct – Hesaplaşma İzle
 • Site
 • IMDB
  5.3

Konusu:Ben Cahill (Josh Duhamel) New Orleans'ta çalışan, yükselme hırsıyla yanıp tutuşan genç bir avukattır. Eşi Charlotte (Alice Eve) düşük yapınca çift birbirinden uzaklaşmaya başlar. Bu olaydan sonra kariyerine daha da fazla ağırlık vermesi nedeniyle davalarında büyük başarılar elde etmeye başlar. Bu sırada üniversitede yıllarındaki kız arkadaşı Emily (Malin Akerman) ile yeniden yolları kesişir. Çok büyük bir ilaç şirketinde çalışan ve şirketin sahibiyle ilişki yaşayan Emily, Ben'e şirketi ve patron Charles Denning'i (Anthony Hopkins) çok zor durumda bırakacak bazı belgeleri sunmayı teklif eder, nitekim sevgilisi onu sürekli ihmal etmektedir ve intikam almak ister. Ben ve çalıştığı avukatlık firması için bu çok büyük bir fırsattır, ancak Ben kısa sürede kendini rüşvet ve birçok karanlık işin orta yerinde bulacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016

Karayolu – Blackway Full İzle
 • Site
 • IMDB
  5.2

Konusu:Kuzeybatı Pasifik günlük topluluğun sağlam zeminlerine karşı koyan bir modern masaldır. Go With Me, Lillian’ın hikâyesini anlatır, memleketine yeni dönen genç kadın, Blackway isimli adamın tacizine uğrar. Blackway çöl kenarındaki küçük bir topluluk içinde ceza almadan faaliyet gösteren suç efendisi eski bir polistir. Yerel kasaba halkı tarafından şerife kasabayı terk etmesi tavsiye edilir. Lillian saldırıya dayanmak yerine karşı koymaya karar verir. Kasabanın iki cesur erkeği ona yardım edecektir.

Tür: Gerilim Filmleri

Yapım: 2015

Solace – Teselli İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Konusu:“Doğaüstü becerileri olan bir suç analizcisi (Anthony Hopkins), usta bir FBI ajanının(Jeffrey Dean Morgan) tuhaf bir seri cinayeti çözmesine yardım etmek için emekliliğini yarıda bırakıp işe döner.Yalnızca katilin de (Colin Farrell) doğaüstü yeteneklerinin olduğunu görmek için bu seri katil vakasının içine çekilir, bu da birbirinin her hareketini kestirebilen iki kişi arasında bir restleşmeye dönüşür.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015

Hannibal izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.8

Dr. Hannibal Lecter'ın çaylak FBI ajanı Clarice Starling'in büyük hatası sonucu hücresinden kaçışının üzerinden yedi yıl geçmiştir. Dr. Lecter, bu kaçışının ardından Floransa'ya gidip yerleşmiş hayatın tadını çıkarmaktadır; fakat Clarice Starling hala Dr. Lecter ile yedi yıl önce en yüksek güvenlik önlemlerinin olduğu tehlikeli deliler koğuşunda yaptığı görüşmeyi unutmamıştır. Dr. Lecter'ı unutmayan biri daha vardır: Mason Verger. Dr. Lecter'ın eski bir kurbanı olan Mason Verger onun elinden güçlükle kurtulmuştur. Verger domuz besiciliğiyle kendine bir imparatorluk yaratmıştır ve de Dr. Lecter'dan intikam alma duygusuyla yanıp tutuşmaktadır. Dr. Lecter yüzünden bir soluk makinesine bağlı yaşamak zorunda kalan Verger'in zenginliği sayesinde elinde çok geniş imkanlar vardır ve kendi kurduğu dünyada en ufak bir hareketi bile hissetmektedir. Mason Verger sonunda Dr. Lecter'ı nasıl tuzağa düşüreceğini bulur. Dr.Lecter'a onun için dünyanın en değerli ve en zarif yemini sunacaktır. Verger'in bu yemi Dr. Lecter'a sunmasında Clarice Starling'i kendinde bir saplantı haline getiren FBI başmüfettiş yardımcısı Paul Krendler da ona yardım edecektir.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2001

Bay Heineken’i Kaçırmak – Kidnapping Mr. Heineken (2015) Altyazılı İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.1

Konusu:Film, Hollandalı bira devi Heineken'in sahibi Alfred "Freddy" Heineken'in kaçırılıp fidye istenmesi sürecini tüm ayrıntılarıyla anlatıyor. Heineken'i efsane Galli aktör Anthony Hopkins canlandırıyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2015

Nuh: Büyük Tufan – Noah (2014) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.8

2014 Nisan ayında Türkiye`de gösterime giren .. Nuh: Büyük Tufan , Başrollerini Russell Crowe`un üstlendiği harika bir yapım.. Nuh`un gemisini moder çağ teknikleri ile anlatıma sunan film müthiş bir yapıya sahip.. İzlerken oldukça keyf alabileceğiniz bir yapım..
TÜRKİYE`NİN TARTIŞMASIZ EN İYİ FİLM SİTESİ GURURLA SUNAR !

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2014

The Edge – İhanet (1997) Türkçe Dublaj izle
 • Site
  9.2
 • IMDB
  6.9

Konusu:Uçak kazası sonucu yaşam mücadelesi vermeye çalışan 2 kişi...Yaşam mücadelesi verirken birbirleri ile iligili gerçeği öğrenirler..İyi seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1997

Thor: The Dark World – Thor: Karanlık Dünya (2013) izle
 • Site
 • IMDB
  7

Thor kendi hükümdarlığını kurmak için yenilmez çekici ile maceraya koyulur.. Tüm güçleri babası tarafından elinden alınan Thor kendi mücadelesini vermek için eli nden geleni yapacaktır.. İyi seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2013

Red 2 izle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Filmin Konusu: CIA'den emekli olmuş ajanların yeni hedefleri Avrupa'nın merkezinde bir yerdir.. Frank Moses ajanlık görevini çok sevmesine rağmen yaşlanmış ve emekliye ayrılmıştır. Görevi devam ederken Boggs adında ajan arkadaşı gözlerinin önünde ölmüştür. FBI ajanlarıda Frank'ten bir konu hakkında bilgi almak için yanına gelmişlerdir. Uzun yıllar önce bir olayda kullanılmış nükleer silahın peşinde olan ajanlar avrupanın çeşitli merkezlerinde suçluları bulmaya çalışacaktır. İyi seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

Beowulf: Ölümsüz Savaşçı Filmini İzle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Filmin Konusu: Güçlü ve cesur bir savaşçı olan Beowulf, bütün şehri kana bulayan Grendel'le başa çıkabilecek tek kişidir. İntikam duygusu ile yanıp tutuşan Grendel'in annesi Grendel'den daha tehlikeli olacaktır. Oscar sahibi yönetmen Robert Zemeckis; Angelina Jolie, Anthony Hopkins, Robin Wright Penn, John Malkovich gibi başarılı isimlerden oluşan etkili bir kadroyla fantastik bir maceranın yaratıcısı konumunda.

Tür: Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2007

Uzun Boylu Esmer Adam – You Will Meet A Tall Dark Stranger izle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Filmin Konusu: Senarist ve yönetmenliğini Woody Allen'ın yaptığı filmde, bir grup insanın tutkuları, endişeleri, zaafları ve ihtiraslarıyla nasıl tehlikeli bir hale dönüştüğü anlatılıyor. Sally'nin annesi 40 yıllık kocası tarafından terk edilince mutluluğu yaşlı bir sahafta arar. Sally ise patronu Greg'e aşkını açamamanın sıkıntısını yaşar. Babası, kendini yanında iyi hissettiği genç bir fahişeyle ikinci evliliğini yapar. Roy karşı komşusu Dia'ya aşık olur ve aşkı uğruna karısını terkeder. Karmaşık ilişkilerin anlatıldığı filmde, Anthony Hopkins ve Antonio Banderas baş rolde.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2010

Hitchcock 2012 izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Filmin Konusu : Alfred Hitchcock'un unutulmaz filmlerinden biri olan PSYCHO filminin yapım aşamasındayken Alma adında bir kadına aşık oluşunu anlatmaktadır. Korku filmlerinde çıkır açmış olan Alfred Hitchcock'un hayatından ufak bir kesiti seyircilerle buluşturuyor. İyi seyirler dileriz.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2012

Kanıt – Proof izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Konusu: Catherine 27.yaşına yaklaştığı dönemlerde , ve daha öncesinde bütün hayatını babasının yanında geçirmiştir , Babası Robert ise Dahilik ve Delilik arasında hayatını sürdürmektedir.. Yıllardır ayrı kaldığı kızı Claire`nin gelişiyle genç kadın Catherine`nin hayatı bir anda değişir.. Bir yandan yıllar sora bir araya geldiği ablasına buyurgan tavırlarıyla davranışı , Ve diğer yandan 27 sene boyunca gözünün önünden ayrılmadığı tüm hayatını onun gölgesi altında geçirdiği Babası Robert.. Korku ve Gerilimin doruklarında bir film sizlerler.. İyi seyirler .

Tür: Dram Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2005

Kızıl Ejder – Red Dragon izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.2

FBI'dan erkenden emekli olan Will Graham (Edward Norton), patronu tarafından bir seri cinayet vakasını çözmesi için yeniden göreve çağrılır. Will, önce görevi kabul etmek istemese de, kurbanların fotoğraflarını görünce fikrini değiştirir. Kurbanlarının vücudunda kendine has bir diş izi bırakan ve gerçek adı Francis Dollarhyde olan bu katil, Kızıl Ejder adını kullanmaktadır. Kısa bir araştırmadan sonra, Graham katilin yeni kurbanının Reba adlı genç bir kadın olacağını öngörür ve onu durdurabilmek için bizzat kendi elleriyle hapse tıktığı, eski düşmanı Dr. Hannibal Lecter'den (Anthony Hopkins) yardım ister.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2002

İhtiras Rüzgarları – Legends of the Fall izle
 • Site
 • IMDB
  7.5

19. yüzyılın son demleri. Kızılderili savaşları gazisi hümanist Albay William Ludlow 3 erkek çocuğunu Montana kırlarındaki çiftliğinde, annesiz büyütür. Aileye yakın bir kızılderilinin cesaretlendirmeleri ve esini sayesinde, oğullardan Tristan çok gözüpek ve maceracı bir genç adam olarak yetişir.

Kardeşlerden birinin nişanlısı olan güzel Susannah kentten gelip hayatlarına karıştığında, yepyeni bir enerjiyi beraberinde getirir. Baba, kardeşler ve genç kadın arasında karmakarışık bir çekim vardır. Birinci Dünya Savaşı patladığında, Ludlow'un genç erkekleri İngiliz soydaşlarının yanında savaşmak için müthiş bir istek duyarlar. Babalarına rağmen Avrupa'daki cepheye giderler. Burada Tristan, aslında kendi kendisiyle olan savaşıyla yüzleşme fırsatı bulacaktır.

Jim Harrison'ın romanından uyarlanan, belki de bir döneme romantik bir ışık tuttuğu için batıda beğenilmiş bir melodram. Anthony Hopkins ve Brad Pitt'in rollerinin tam onlara göre biçilmiş olduğu, soluk kesici performanslarıyla kendisini belli ediyor.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri, Western Filmleri

Yapım: 1994

Cinayet Gecesi – Fracture (2007) Full İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.2

Ted Crawford, karısının kendisini aldaması nedeni ile onu öldürür ve cinayeti işler işlemez polisleri çağırır. Olay yerine gelen polis ekibinden bir memur olan Rob Nunally, Ted'i ve ölü eşini görünce büyük bir şoka girer. Çünkü ölü olarak yatan kadın sevgilisidir.

Crawford'un avukatı olarak atanan Willy, başarılı bir kariyerin henüz başındadır. İlk başlarda son derece basit ve net görünen bu dava, cinayet silahının Ted'in silahı olmadığının anlaşılması ile büyük bir çıkmaza girer. Gerçek sanılan pek çok şeyin görünenin ötesinde bir gizemi olduğu ortaya çıktıkça olay, içinden çıkılması gittikçe zor bir labirente dönüşecektir.

İlk Korku, Frekans ve Şeref ve Cesaret gibi filmlerden tanıdığımız Gregory Hoblit tarafından yönetilen Fracture, Anthony Hopkins ve Ryan Gosling gibi isimlerle dikkat çekiyor.

Tür: Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2007