Rastgele Film
Yukarı Çık

Caterina Murino

Özel Ekip – Antigang (2015) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.7

Paris polisinde görev almakta olan Serge Buren (Jean Reno) farklı bir çete ile işbirliği içinde çalışmalar yürütmektedir. Oldukça agresif yapıya sahip ortağı Cartier (Alban Lenoir) ile fevri hareketlerde bulunan üyelerin başında bulunmaktadır. Ancak bu gidişat çete üyelerinin pekte hoşuna giden bir durumda değildir. Bu şekilde devam eden işlerde başlarında bulunan bu iki liderden kurtulmak isterler. Diğer yandan Becker’in genç eşi de gizli bir şekilde çetenin işleri içinde kendisini bulacaktır. Hem çete liderleri hemde eşiyle mücadele etmek zorunda kalan Becker, bakalım bu karmaşa içinden kendisini ve eşini kurtarmayı başarabilecek mi? 12 Ağustos 2016 tarihinde gösterime girmiş olan filmin tam bir İngiliz polisiye filmi olduğunu söyleyebiliriz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2015

Taşların Çağrısı – Voice from the Stone izle
 • Site
 • IMDB
  5.2

Konusu:Verena 1950 yılında Toskana’da hemşirelik yapmaktadır.Genç bir çocuğun annesi beklenmedik bir cinayete kurban gider.Çocuk annesinin ölümünün ardından içine kapanır.Çocuğa Verena hemşire sahip çıkar ve ona yardım eder.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2017

Ajan 13-XIII:Conspiracy İzle
 • Site
  1.0
 • IMDB
  6.7

Oyuncular
Val KILMER,Stephen DORFF,Caterina MURINO,Stephen McHATTIE,Jessalyn GILSIG
AJAN 13 Filminin Konusu:
İlk kadın Amerika Başkanı, Bağımsızlık Günü konuşmasını yaparken vurularak öldürülür. 3 ay sonra, yaralı bir adam, bitkin ve hafızasını kaybetmiş bir halde yaşlı bir çift tarafından bulunur. Kim olduğuna ve ne yaptığına dair elinde bulunan ipuçları sınırlıdır: Boynunun altındaki XIII dövmesi ve onu öldürmeye çalışan bir ordu…

Bir profesyonel olduğunu ortaya çıkaran ani refleksleri ve içgüdüleri, onun, Amerika’nın umutsuzca aradığı suikastçi olduğunu ortaya çıkarabilecek mi? Ya da ortaya çıkacaklar onun aranan suikastçi olduğunu kanıtlamaya yetecek mi?

Sıkılan ilk kurşundan itibaren soluksuz izleyeceğiniz bu müthiş gerilimde, adalet, inanç, bağlılık ve vatanseverlik sınanacak!

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2008

Korsikalı – Corsican File İzle
 • Site
 • IMDB
  5.8

Süre:1 saat 32 dk
Gösterim Tarihi: 28 Eylül 2007 (Türkiye)
Konusu: Ange Leoni yakın bir zamanda 2 milyon euroluk bir evin mirascısı olacakatır.. François ise Angeyi bulmak için kiralanmıs bir dedektiftir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2004