Rastgele Film
Yukarı Çık

Celia Imrie

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz – Mamma Mia! Here We Go Again (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.1

Sophie yaptığı yeni evliliği sonrasında hamile kalmıştır. Bu sırada annesi ile ilgili araştırmalarına da devam etmektedir. Annesine ait bir kaç anı keşfi yaptıktan sonra ona ait bir kaç anı dinlemeye başlıyor. Tabi ki bu yolda kendisi asla yalnız bırakılmıyor. Kendisine bu süreç içerisinde ailesinden bazı dostlar ve büyük annesi de eşlik etmeye devam ediyor. Eski klasik film Mamma Mia’nın devamı olsa da, filmde bu sefer, Sophie’yi farklı bir ünlü canlandırıyor. Amanda Seyfried filmde Sophie karakteri ile yerini alıyor. Diğer yandan Meryl Streep ise Donna karakterini canlandırıyor. Daha bir çok ünlü isim bu filmde buluşarak nefes kesici sahnelere imza atıyorlar.

Tür: Komedi Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2018

Bridget Jones: Mantığın Sınırı – Bridget Jones: The Edge Of Reason izle
 • Site
 • IMDB
  6

Aradan dört hafta geçmiştir ve birinci bölümün sonunda beyaz atlı prensini nihayet bulduğunu düşünen müzmin bekarımız Bridget Jones, Mark Darcy’nin aslında onun hayal ettiği gibi biri olmadığının farkına varmaya başlamıştır. Üstelik “Sit Up Britain” isimli televizyon şovundaki haber spikerliği işi de umduğu gibi çıkmamıştır. Şu durumda yeni bir sevgili, yeni bir iş ve yeni hayaller aramaktan başka çare kalmamıştır...

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2004

Kalplere Vur Bir Zımba – The Love Punch (2013) izle
 • Site
 • IMDB
  5.7

Konusu:Emeklilik paralarını çaldırdıktan sonra paralarını geri almaya çalışan boşanmış bir çift..İyi seyirler.

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2013

Bridget Jones’un Günlüğü – Bridget Jones’s Diary izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.7

Filmin Konusu : Hayatını rayına oturtamamış henüz 32 yaşına girmiş olan Bridget, artık birşeylerin değişme zamanının geldiğine inanıp günlük yazmaya başlar. Tüm hareketlerini kontrol altına almak ve kim olduğunu kendine hatırlatması için yazdığı günlükte, erkeklerden günlük hayatta yaşadıklarına kadar her konuda yazacak birşey bulur. Bu sırada da aşık olduğu iki erkek arasında karar veremez. Bunlardan biri dürüst ve kararlı, diğeri ise güvenilmez fakat oldukça çekicidir. Kendi yarattığı kaosun içinden çıkamayan Bridget Jones, ne yapacağını şaşırmış bir haldedir.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2001