Rastgele Film
Yukarı Çık

Demián Bichir

Dehşetin Yüzü – The Nun (2018) izle
 • Site
  6.0
 • IMDB
  5.7

Yaşanan dehşet dolu anlar sonrasında manastır içerisinde bir intihar meydana gelir. Bunun için şehirde rahip görevinde bulunan adam olayların araştırılması için görevlendirilmiştir. Görevli rahibin ise geçmişi pek düzgün yaşantıya sahip olmamıştır. Yanına daha yeni yemini gerçekleştiren bir rahibe görevlendirilerek intiharın olduğu Romanya’daki manastıra intikal ederler. Çift buradaki korkunç olayın üzerine giderek çözümlemek ister. Ancak buradaki araştırmalar sonucu kendilerini farklı bir sırrın keşfine götürür. Hayatları dışında artık kendi inançlarını ve ruhlarını da tehlikeye sokmuşlardır. Kötü niyetli olan şeytan ile burada yüzleşme gerçekleşir. Aralarında kıyasıya bir savaş başlayacaktır. Her ikisi de bu durumdan kurtulmanın yollarını araştırır. Nefes kesici macera içerisinde dehşet dolu anlara tanıklık etmek sizlere heyecan verecektir.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2018

Yaratık: Covenant – Alien: Covenant Full izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

Prometheus'un yolculuğunun ardından Covenant adlı gemiyle yeni bir ekip, uzayın derinliklerine doğru yeniden yola çıkar. Varolduğunu bilmedikleri bir gezegene varırlar, ancak burada tehlikeli yaratıklar ve daha önceki Prometheus seyahatinden sonra burada kalmış David'le karşılaşacaklardır.
Prometheus'un başrol oyuncuları Michael Fassbender ve Noomi Rapace, devam filmi Alien: Covenant'ta da seyircinin karşısında olacak.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2017

The Hateful Eight İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.8

İç savaşın üzerinden bir miktar zaman geçmiştir. Kar fırtınasının vurduğu buz gibi Wyoming kışında bir ödül avcısı, canlı yakaladığı kanun kaçağıyla birlikte bir mola yerine sığınır. Ancak burada birbirinden değişik karakterlerle yolları kesişir. Bu 8 kişi arasındaki bazı gizli bağlar, hayatta kalmalarını çok zorlaştıracaktır. Ödül avcıları arasındaki ihanetleri ve intikamı da gözler önüne seren film, 8 Ocak 2016'da gösterime girdi.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri, Western Filmleri

Yapım: 2015

Daha İyi Bir Hayat – A Better Life İzle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Yapımcı:Chris Weitz, Jami Gertz, Paul Weitz, Laura Greenlee, Stacey Lubliner, Christian McLaughlin
Filmin Konusu : Carlos Galindo (Demian Bichir), çocuğu için iyi bir gelecek hazırlamak için elinden geleni yapmaktadır. Meksikanın sakin bir kasabasında çocuğuyla beraber yaşamaktadır. Hayat onada acımasız yüzünü göstermiştir. Ama buna karşı her zaman hazırlıklı olacaktır. Carlos , tam herşeyi yoluna koymuşken karşılaştığı olaylar onun dünyasını yerle bir edecektir.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2011

Ustura Dönüyor – Machete Kills (2013) izle
 • Site
 • IMDB
  5.6

Filmin Konusu: Eski ajan Machete Cortez, Amerika Birleşik Devletleri’nin onur listesindedir ve yeni görevi için Meksika’ya gönderilir. Burada onu ölümcül ve zorlu bir görev beklemektedir. Tüm gezegeni yok edebilecek güçteki bir silahı ve ona sahip olan silah tüccarı Mendez The Madman’i (Demian Bichir) etkisiz hale getirmek, hiç de kolay olmayacaktır.Silahı ve tüccarı Mentezi yakalamak aynı zamanda etkisiz hale getirmek sanıldığından daha zor olacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

Ateşli Aynasızlar – The Heat izle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Filmin Konusu: Katerina James (Sandra Bullock) , FBI ajanıdır. Teşkilat ona büyük bir görev verir. Amerika'da onlarca kirli iş yapmış ve önüne geçilemeyen rus mafyasını çökertecektir. Bunu tek başına yapması zor olacaktır. Ortak olarak Shannon Mullins adında çılgın ve bir o kadarda sevimli olan boston polislik yapmakta olan bir kadın verilecektir. Çeteyi çökertmeye çalışırken başlarına gelen komik olayları hep beraber izleyeceğiz.. Sandra Bullock son zamanlardaki başarı filmlerinden biri.. İyi seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013