Rastgele Film
Yukarı Çık

Dwayne Johnson

Oyun Bozan – The Game Plan (2007) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.2

Walt Disney Pictures’ın sunduğu filmde bekar bir Amerikan futbolu oyuncusunun eski ilişkilerinin birisinden yedi yaşında bir kızı olduğunu öğrenmesinin ardından gelişen komik olaylar zinciri konu ediliyor.

Proje, Dwayne Johnson'un futbol antrenmanları sırasında tendon bağlarında yaşadığı sorun nedeniyle birkaç ay ertelenerek hazırlandı.

Tür: Aile Filmleri, Komedi Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2007

Gökdelen – Skyscraper (2018) izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  6.2

Daha önceleri FBI rehineleri kurtarma ekibinde çalışma yapmış olan Will Ford (Dwayne Johnson) gerçekleşen bir operasyonda sol bacağını yitirmiştir. Bundan dolayı emekliye ayrılmak zorunda kalan genç adam, bir gökdelende güvenlik görevi danışmanlığı yapmaya başlar. Çin’de yer alan ve dünyada ki en yüksek bina unvanına sahip The Pearl e ailesi ile birlikte yerleşmiştir. Burada güvenlik açıklarını kontrol ederek, gerekli önlemleri alacaktır. Ancak beklediğinden daha fazla güvenlik açığı ile karşılaşır. Bir güvenlik açığı sonrasında gökdelende 96. katta bir yangın meydana gelir. Bu yangındaki sorumluluk da kendisine yüklendiği için, adını temize çıkarmak adına çalışmaları başlatır. Ayrıca bina da diğer insanlar ile birlikte mahsur kalan ailesini de kurtarma için tüm cesaretini toplayarak harekete geçer.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Çete – Gridiron Gang Türkçe (2006) izle
 • Site
  9.3
 • IMDB
  6.9

Herbirinin birbirinden dramatik yaşam öyküsü olan bir grup gençim yaşam hikayeini konu edinen bşir yapım.. Yaşadıkları islah evinde. Porter tarafından gözetlenilmektedirler tüm sorunlarla Porter ilgilenmektedir.. Sürekli suç işleyip kötü işlere karışan çocukları pis hayattan kurtarmak isteyen Porter.. Bir futbol takımı kurarak yeni bir felsefe işa etmek isrer.. Temiz , Saf ve iyi niyetli.. İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Spor Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2006

The Rundown İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.7

Bir yeraltı patronunun oğlu olan Travis, Amazon'a geldikten sonra kaybolur. Amacı ise paha biçilmez tarihi bir eseri bulabilmektir. Bölgeye gelen bir diğer adam ise yeraltı patronu adına çalışmaktadır ve amacı Travis'i geri döndürmektir.

İki adam her ne kadar düşman olmalarına ve hatta aynı kadını sevmelerine rağmen güçlerini birleştirirler. Amaçları aynı hazinenin peşinde olan bir adamı ve çalışmalarını durdurmaktır.

Komedi aksiyon egzotik görüntüleri ve oyuncuları ile dikkat çekecek gibi gözüküyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2003

Rampage – Rampage: Büyük Yıkım (2018) izle
 • Site
  9.6
 • IMDB
  6.5

Primat uzmanı Davis Okoye (Dwayne Johnson), meslek gereği insansı maymunlarla çok iyi anlaşmaktadır, ancak 2 yaşındayken bulup büyüttüğü George adlı gorille fazlasıyla dostça bir ilişkisi vardır. Ancak o sırada yapılmakta olan bir genetik deneyde yaşanan kaza sonucu aralarında George'un da bulunduğu çeşitli hayvanlar, önlerine çıkan her şeyi yıkan korkunç canavarlara dönüşürler. Şehirlerin ve dünyanın enkaza dönmesini önlemek, aynı zamanda eski dostunu kurtarmak isteyen Davis, bir genetik bilimciyle güç birliği yapar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Jumanji: Vahşi Orman – Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) izle
 • Site
  9.4
 • IMDB
  7

4 liseli genç, okul müdürü tarafından ceza olarak okulun bodrum katını temizleyip düzenlemekle görevlendirilir. Eşyaları düzenlerlerken Jumanji adında oldukça eski bir video oyunu bulurlar. Ancak oyunu oynamaya başladıklarında oyun tarafından yutularak oyundaki çılgın dünyaya düşerler. 4 genç, oyunda seçtikleri karakterlere dönüşmüşlerdir ve kendilerini müthiş bir maceranın içinde bulurlar.
1995 yapımı Jumanji filminden esinlenen Jumanji: Vahşi Orman filminde kahramanlarımız bu kez Jumanji ormanına girecek.

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Sahil Güvenlik – Baywatch İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.6

Son derece iyi ve işini severek yapan bir cankurtaran olan Mitch Buchanon (Dwayne Johnson), kendisi gibi işinde en iyilerden oluşan bir ekibin liderliğini yapmaktadır. Ekibe yeni katılan eski olimpiyat şampiyonu yüzücü Matt Brody (Zac Efron) ile yıldızları ilk başta barışmaz. direkizleyin.com Plajın sahibi el değiştirip Victoria Leeds (Priyanka Chopra) adında bir kadına geçtikten sonra sahilde daha önce olmayan uyuşturucu kullanımı ve cinayetler başlamıştır. Durumu yolunu koymak isteyen Mitch, Matt ile tüm fikir ayrılıklarını bir kenara bırakarak tehlikeli bir çeteyle mücadele edecek, kendi yetkilerini aşarak adeta polis gibi savaşacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

The Fate of the Furious – Hızlı Ve Öfkeli 8 izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.7

Konusu:Sinema tarihinin en uzun soluklu film serilerinden biri olmaya aday Fast and Furious / Hızlı ve Öfkeli filmlerinin sekizincisi 2017 yılında vizyona girecek. Yönetmen koltuğunda bu sefer F. Gary Gray'in oturduğu yapımın oyuncu kadrosunda Vin Diesel , Dwayne Johnson, Jason Statham, Lucas Black ve Kurt Russell isimlerinin yer alması bekleniyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Moana İzle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.6

Konu:Hikâye Polinezya mitolojisine dayanmaktadır. Kadim Polinezya'da geçen hikâyede Maui adındaki yarı tanrı, Ana Ada Te Fiti'nin kalbini çalarak bir lanete sebep olur. Bu lanet yüzünden ada halkı hiç balık yakalayamaz olur ve ekip biçtikleri ürünlere hastalık gelir, çürür. Adanın eski hâline geri dönmesinin tek yolu, Maui'yi bulup Te Fiti'nin kalbini yerine koymasını sağlamaktır. Sıkıntı çeken adası ve halkını kurtarmak isteyen şefin gözüpek kızı Moana, Maui'yi bulup işleri yoluna koymak için okyanusun çağrısına cevap vererek destansı bir yolculuğa çıkar.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Müzikal Filmler

Yapım: 2016

Merkezi İstihbarat – Central Intelligence İzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Konusu:Lise yıllarında fazla kiloları nedeniyle sürekli dalga geçilen bir öğrenci olan Bob, bütün okulun önünde utanç dolu bir an yaşadığında sadece okulun en popüler öğrencisi Calvin ona yardımcı olur. Aradan 20 yıl geçtiğinde ikili bir kez daha buluşur. Bob (Dwayne Johnson) fazla kilolarını vermiş ve bir CIA ajanı olmuştur. Calvin ise muhasebecilik yapmaktadır. ABD Casus Uydu Programı'nın şifresi bir suçlu tarafından çalınmıştır ve Bob, dünyada güvendiği tek arkadaşı olan Calvin'in muhasebecilik bilgisinden yararlanmak ister. Calvin ilk başta bu işe karışmak istemese de Bob'ın zorlamasıyla kendini uluslararası çapta bir casusluk şebekesiyle tehlikeli bir mücadelenin orta yerinde bulacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016

San Andreas Fayı – San Andreas 2015 İzle
 • Site
 • IMDB
  6.1

Konusu:Film, Kaliforniya'da yaşanan deprem felaketinden sonra, helikopter pilotu olan Ray (Dwayne Johnson) ve eski eşi Emma'nın (Carla Gugino) kızları Blake'i (Alexandra Daddario) kurtarmak için Los Angeles'tan ayrılıp San Francisco'ya gitmeye çalıştığı sırada yaşayacağı olayları konu alıyor.İyi seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2015

Hercules – Herkül: Özgürlük Savaşçısı (2014) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6

Çizgi romanından esinlenerek çekilen film.. Herkül serüveninin sona ermeden önceki hikayesini konu ediniyor.. İyi seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2014

Gezegen 51 – Planet 51 İzle (Türkçe Dublaj)
 • Site
 • IMDB
  6.1

Yapımcı:Thomas D. Adelman,Guy Collins,Ignacio Perez Dolset
Oyuncular:Dwayne Johnson,Jessica Bief,Justin Long,Gary Oldman,Seann William Scott
Konusu:Kahramanımız Lem,Gezegen 51'de mütevazi bir yaşam sürmektedir.Komşusu Neera'dan hoşlanmaktadır ve onunla mutlu bir gelecek hayal etmektedir.Bu tekdüzelik milyonlarca mil uzaktan gelen astronot Chuck'ın uzay gemisiyle Neera'nın bahçesine inmesiyle bozulur.Lem ve Chuck korkularını asıp kısa sürede dost olurlar.Artık Lem dostunu,Gezegen 51'in ordusuna karsı savunmak zorundadır.İyi seyirler...

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2009

Zor Kazanç – Pain & Gain izle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Filmin Konusu:Sahil kasabası olan Florida'da yaşayan iki genç adam vardır. İkiside çok iyi arkadaştır ve hayattaki tek amaçları iyi birer vücut sahibi olmaktır. Bunun içinde vücut gelişme salonlarından çıkmazlar.

İkili barda otururken zengin bir adamın kaçırılmasına şahit olurlar. Ve istemedikleri bir olayın içine girmiş olurlar..

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

G.I. Joe: Misilleme – G.I. Joe: Retaliation İzle
 • Site
  1.0
 • IMDB
  5.8

Konusu:Ülke içerisinde kendi yaşamlarını ve devletin birçok noktasına zarar veren Kobra`ya karşı amansız bir mücadele başlamıştır...G.I Joe`in birinci düşmanı Kobra timi.Soluk vermeden etrafa şuursuz zararlar vermektedir. Ekibimiz çok iyi hazırlanmış şekilde düşmanları ile dişe diş bir mücadele verecektir. İyi seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2013

Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast and Furious 6 İzle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.1

Beklenen macera tüm hızıyla devam ediyor. Uzmanlardan oluşan soyguncu grubumuz Rio vurgunundan sonra serveti bölüşüp, dünyanın farklı yerlerine dağılmışlardır.100 milyon dolar gibi bir parayı harcayıp tüm hayallerini gerçekleştirip bitiremeyen grubumuz bir süre sonra bu lüks ve rahat hayattan sıkılıp yeni bir heyecan arama peşine düşmüşlerdir.Şimdiki hedefleri ise sizleri aksiyonun doruklarına çıkaracak muhteşem bir maceradır.İyi Seyirler..720p görüntü kalitesi ile yüklenmiştir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

Muhbir – Snitch izle
 • Site
 • IMDB
  6.5

Filmin Konusu:Çocuğunun işlemediği bir suç yüzünden yaklaşık 10 yıl gibi bir süreçle hapse gönderilmesine dayanamayan baba..Evladını kurtarabilmek için güvenlik görevlileriyle bir çok anlaşma sağlamaya çalışmaktadır.. Şehrin en azılı katillere ve uyuşturucu baronlarının arasına sızarak yaşadığı bir çok macerayıda konu edinen film.. 750p görüntü kalitesi ile yüklenmiştir.. İyi seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2013

Gizemli Adaya Yolculuk İzle
 • Site
 • IMDB
  5.8

Yönetmen:Eric Brevig, Brad Peyton,
Oyuncular:Vanessa Hudgens, Michael Caine, Dwayne Johnson, Josh Hutcherson, Kristin Davis, Luis Guzmán, Julianna Rose Mauriello,
Görüntü Y.:David Tattersall,
Senaryo:Mark Gunn, Brian Gunn, Richard Outten,
Yapımcı:Tripp Vinson, Beau Flynn, Charlotte Huggins,
Konusu:17 yaşındaki Sean Anderson, hiçbir adanın olmaması gereken bir yerden şifreli bir yardım sinyali alır. Sean’un sinyalin kaynağını araştırmasına engel olamayan üvey babası Hank, kendilerini önce Güney Pasifik’e, ardından da çok az kişinin görmüş olduğu bir yere götürecek olan serüvende ona eşlik eder. Burası çok güzel, şaşırtıcı ve gizemli bir yerdir.. İyi seyirler..

Tür: Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2012

Sihirli Dağ – Race to Witch Mountain İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.7

Yapım:2009,ABD
Oyuncular:Carla Gugino,Dwayne Johnson,Christine Lakin, Annasophia Robb,Chris Marquette
Konusu:Taksici Jack Bruno taksisine Sara ve Seth adlı iki kardeşi alıdığında inanamayacağı olaylara tanık olur.Kardeşler bu dünyadan değildir ve doğaüstü güçlere sahiplerdir. Onları yakalamak için peşlerinde kötü niyetli kişiler olduğundan Jack’in onlarla birlikte hareket etmekten başka çaresi kalmaz. İyi seyirler...

Tür: Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2009

Yolun Sonu – Walking Tall (2004) Full İzle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Oyuncular

The Rock (Chris Vaughn) , Neal McDonough (Jay Hamilton, Jr.) , Johnny Knoxville (Ray Templeton) , John Beasley (Chris Vaughn, Sr.) , Barbara Tarbuck (Connie Vaughn) , Kristen Wilson (Michelle) , Khleo Thomas (Pete) , Ashley Scott (Deni) , Michael Bowen (Şerif Watkins) 
 
Chris Vaughn, özel operasyonlar biriminde görevli bir askerken emekliye ayrılarak kasabasına döner. Kendisine yeni bir yaşam kurmayı hedefleyen Chris, kasabanın çok değiştiğini farkeder. Lise yıllarından arkadaşı olan ve bölgenin en varlıklı insanı olan Jay Hamilton, bir suç ve uyuşturucu krallığı kurmuştur.

Kasabalının da desteğiyle şerif seçilen Chris, Hamilton'ın suç operasyonunu durdurmak için hayatını ortaya koyacak ve sert yöntemleriyle mücadeleye başlayacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2004

Hızlı – Faster izle
 • Site
 • IMDB
  6.5

Oyuncular

Maggie Grace , Moon Bloodgood , Dwayne Johnson , Jennifer Carpenter , Carla Gugino , Tom Berenger
Adamımız, hapisten çıktığı gibi yıllar önce bir soygunda ölen kardeşinin intikamını almak için yola koyulur... Fakat bu hiç de kolay olmayacaktır, çünkü o hapisteyken dışarısı hayli değişmiştir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2010

Akıllı Ol – Get Smart izle
 • Site
 • IMDB
  6.5

Oyuncular

Steve Carell (Maxwell Smart) , Anne Hathaway (Ajan 99) , Dwayne Johnson (Ajan 23) , Alan Arkin (Patron) , Terry Crews (Ajan 91) , Bill Murray (Ajan 13)
ABD casus teşkilâtı Control’un kumanda merkezi saldırıya uğrayıp, ajanların kimlikleri ifşa olunca, Teşkilat Amiri’nin analizcisi Maxwell Smart’ı terfi ettirmekten başka şansı kalmaz.

Her zaman Ajan 23’le çalışmanın hayallerini kuramuş olan Smart, ne yazık ki öldürücü Ajan 99’la çalışmak durumundadır. Smart ile 99, hem KAOS’un büyük planını ortaya çıkarmaya hem de birbirlerine yaklaşırken, KAOS’un kilit elemanlarından Siegfried ve yardımcısı Shtarker'ın yarattıkları terör ağına vurgun yapma hazırlığı içindedirler. Saha deneyiminden ve yeterli zamandan yoksun olan Smart, elinde birkaç süper teknolojik casus oyuncağı ve dizginlenemez coşkusuyla dünyayı kurtarıp KAOS’u yok etmek zorundadır.

Senaryosu Austin Powers 4 adıyla yazılıp sonradan değiştirilen Akıllı Ol filminin karakterleri de Mel Brooks ve Buck Henry’nin yaratımlarına dayanıyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2008