Rastgele Film
Yukarı Çık

Ewan McGregor

Aşkın Algoritması – Zoe (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.1

Cole ve Zoe android tasarımlar gerçekleştiren bir firmada görevlidir. Romantik anlamda ilişkilere katkı sağlanması adına teknolojik tasarımlara devam eden ikili, çalışmalarını ileri seviyeye getirmiş olduklarında, hayallerinden daha öteye gitmişlerdir. Doğal yollar dışında yaratılan sentetik insanları keşfedip üretime başladıklarında asrın devrimini gerçekleştirmiş olurlar. Gerçekleşen mucize karşısında insanların göstereceği tepki ise bir hayli karmaşıktır.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2018

Kıyamet Günü – The Impossible (2012) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.6

Maria ve Henry, çocuklarını da yanına alarak yeni yıl tatilleri için Tayland’a giderler. Verilen partide oldukça eğlenen aile ertesi gün havuz başında yorgunluklarını atmaya çalışırken, dev dalgalar ile dona kalırlar. Kıyamet onlar için oldukça yakındır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2012

Christopher Robin (2018) izle
 • Site
  6.3
 • IMDB
  7.6

Genç bir adam çocukluk arkadaşı ile uzun bir süre ayrı kalmıştır. Olgun bir konuma gelmiş durumda olan Christopher Robin, önceki maceralarını yaşadığı ormanlık alandan şimdi uzaklarda kalmıştır. İşe neredeyse aşık olan adam, ailesi ile arasının açılmasına neden olur. Sürekli olarak kendisini işe vermesinden dolayı ailesi şikayetçidir. Aile dengesi kaybolunca eski çocukluk arkadaşı olan Winnie the Pooh tarafından ziyaret edilince birçok şey değişmeye başlar. Küçük bir ayı ile arkadaşlık kursa da, kendisini eğlendirecek sevimli maceralar yaşamaktadır. Geçmiş zamanlarda maceraları yaşadığı ormanlık alanın sevimli ayının gelmesi sonrasında zor durumda olduğunu fark eder. Orman sakinleri artık zor durumdadır ve Christopher Robin’in kendilerine yardımcı olmalarını bekler. Artık Christopher, sadece sevimli ayı arkadaşı ile değil, diğer ormandaki birçok hayvan ile birlikte takılmaya başlayacaktır. Peki bu kurduğu dostluklar kendisine hangi maceraları da beraberinde getirmiş olacak? Yeniden sevimli dostlarının ormanlık alanda keyifli hayatını sürdürmeye imkan sağlayabilecek mi?

Filmin yönetmenliğini daha önceden ‘’Düşler Ülkesi’’ filmi ile adını duyurmuş Marc Forster yapmaktadır. Macera ve animasyon türünde olan filmde birçok ünlü aktörde rol almaktadır. ‘’Agent Carter’’ dizisinden sonra ismini sık şekilde söz ettirmeyi başarmış Hayley Atwell, Adrian Scarborough gibi isimler bulunuyor.

Tür: Animasyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Kahraman Güvercin – Valiant izle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  5.6

Tüm dünyanın kahramana ihtiyac duyduğu bir sırada valiant isimli bir güvercin ortaya çıkacak ve ülkesi için cesurca mücadele verecektir!Bu zor görevde ona başarılı olabilmek için elinden geleni yapcak olan küçük güvercini dostları da yalnız bırakmayacaktır.

Tür: Animasyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2005

T2 Trainspotting izle
 • Site
 • IMDB
  7.3

Mark Renton'ın (Ewan McGregor) arkadaşlarıyla birlikte kazandığı parayı alıp kaçmasının ardından 20 yıl geçmiştir. Bazı sağlık sorunları yaşayan Renton, uzun süredir yaşadığı Amsterdam'dan Edinburgh'a geri döner. Burada eski arkadaşları, küçük çaplı düzenbazlıklarla yolunu bulan, ayrıca bir bar işleten Simon ve eroin bağımlığından tam olarak kurtulamamış, intiharın eşiğindeki Spud ile bir araya gelir. Geri dönüşüne ikisinin de verdiği tepkiler farklıdır, ancak asıl sorunlar 20 yıldır hapiste olan Begbie'nin ortaya çıkmasıyla başlayacaktır.
Irvine Welsh'in Porno romanından uyarlanan film, hikaye ve karakterler anlamında Trainspotting'in devam filmi niteliğini taşıyor.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

American Pastoral – Pastoral Amerika İzle
 • Site
 • IMDB
  6.1

Konusu:Seymour "Swede" Levov (Ewan McGregor) okul zamanlarında yıldız bir atletken, 1960'lı yıllarda başarılı bir işadamı olmuştur. Aradaki din farkına ve babasının karşı çıkmasına rağmen lise aşkı Dawn Dwyer (Jennifer Connelly) ile evlenmiş, Meredith adlı bir kızı olmuş, New Jersey'de mutlu bir hayat sürmektedir. Küçük yaşlarda kekemelik sorunu yaşayan Meredith (Dakota Fanning), büyüyünce muhalif bir kimliğe bürünmüş, Vietnam Savaşı karşıtı gösterilerde aktif olarak yer almaya başlamıştır. Bu sırada oturdukları yerin postanesinin bombalı saldırıya uğraması ve saldırıdan hemen sonra ortadan kaybolan Merry'nin bir numaralı şüpheli olarak aranmaya başlaması, Swede ve eşi Dawn'ın hayatını alt üst edecektir.
Pastoral Amerika filmi, Philip Roth'un 1997'de yazdığı aynı adlı çok satan romandan uyarlandı. Film aynı zamanda Ewan McGregor'un ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemesi.

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016

August: Osage County – Aile Sırları (2013) izle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Filmin Konusu:Weston ailesi tam bir karmaşa ve kaos içerisindedir. Beverly ve Violet Weston'ın üç kızı ve bir torunu vardır ve ailenin babası Beverly'nin ortadan kaybolmasıyla birlikte tüm aile biraraya gelir. Ağustos ayının kavurucu sıcağında anne ve babalarının Oklahoma'daki büyük evlerinde bir araya gelen kalabalık aile öncelikle babalarını aramanın derdindediler. Ancak ilaç bağımlısı anneleri Violet'ın nevrotik halleri, özellikle de Barbara ile olan alışıldık tartışmaları kabus gibi anlara neden olur. Barbara öte yandan ergenliğe giren kızının sorunlarıyla da uğraşırken, kardeşi Ivy de bir yasak aşkla mücadele etmektedir. Her bir aile ferdinin kendini aşacak sorunları vardır ve gidişat tüm ailenin dengesini sarsar. Weston ailesi, geleceklerini tamamen değiştiricek bir yere doğru sürüklenmeye başlar...
Tracy Letts'in senaryosunu yazdığı filmin yönetmeni John Wells, yapımcısı ise George Clooney. Filmin oyuncu kadrosunda ise Meryl Streep, Julia Roberts, Ewan McGregor ve Chris Cooper gibi isimler yer alıyor.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2013

Kara Şahin Düştü – Black Hawk Down İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.7

Konu:1993'te birleşmiş milletlerin Somaliye yiyecek yardımı yapmasının ardından gelen yardımları adamları tarafından toplatan Mohamed Farrah Aidid onbinlerce insanın ölmesine yol açmıştır.Bu olaya bir son vermek için özel eğitimli bir ekibin Aididin iki önemli adamını şehir merkezinde bir binada yakalamasına karar verilir.Plana göre şehre helikopterle gidilecektir binada 2 adam yakalanılarak sıcak çatışma olmadan geri dönülecetir 45 dakikada bitmes planlanan bu görev helikopterlerden birinin düşürülmesiyle bir anda tersine döner.Bundan sonra sayıları az olan askerlerle binlerce somali 18 saat süren bir savaşa başlar.

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2001

Last Days in the Desert İzle
 • Site
 • IMDB
  5.6

Konusu:Ewan McGregor‘ın İsa’yı canlandırdığı Lost Days in the Desert, Şeytan’ın İsa’yı 40 günlük orucu sırasında yoldan çıkarma çabasını ve İsa’nın bu zorlu testteki mücadelesini anlatıyor.

Tür: Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2015

Miles Ahead İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Konusu:Caz müziğinin efsanesi Miles Davis'in 70'li yılların sonlarına doğru kariyeri ve Francis Taylor'la yaşadığı başarısız evliliğe odaklanıyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Müzik Filmleri, Romantik Filmler, Suç Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2015

Jane’in İntikamı – Jane Got a Gun Full izle
 • Site
  1.0
 • IMDB
  5.9

Konusu:Jane Hammond, 8 kurşun yemiş olan ve ölümle pençeleşen kanun kaçağı kocası Bill'i kurtarmak amacıyla, 10 yıldan fazladır görüşmediği eski sevgilisi Dan Frost'tan yardım ister. Zira peşinde azılı bir mafya vardır ve yarım kalan işlerini bitirmek için Bill'in izini saklandığı çiftlik evine kadar sürerler. Dan, Jane'e yardım edecektir ama hiçbir şey karşılıksız değildir. Yönetmenliğini Kevin Hakkında Konuşmalıyız filmiyle uluslararası arenada iyice tanınan İskoçyalı sinemacı Lynne Ramsay'in üstlendiği filmin senaryosu ise ilk uzun metrajlı işine imza atan Brian Duffield'a ait. Filmin kadrosunda Natalie Portman'ı Jane rolünde seyderken, güzel oyuncuya Jude Law ve Joel Edgerton eşlik ediyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Western Filmleri

Yapım: 2015

Büyük Balık – Big Fish izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8

William, babası amansız bir hastalık nedeniyle ölüm döşeğinde olduğu için, evine geri döner. Babasını yakından tanımak için, renkli bir kişiliği olan adamın gençliğinde yaşadıklarına dair öyküler toplamaya başlar. Babasının, gençliğinde gezgin bir satıcıyken yaşadıkları bir bulmacanın parçaları gibi yerine oturacak ve anlaşılması güç olan adamın yaşamını en masalsı yönüyle zaferleri ve zaaflarıyla ortaya çıkaracaktır.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2003

Trainspotting izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.2

Mark Renton'un Edinburgh'ta yaşayan kendisi gibi eroin bağımlısı bir grup İskoç genç arkadaşı vardır. Hepsi ezilmiş, yalancı, psikopat, hırsız ve uyuşturucu madde bağımlısıdırlar. Kendilerine eroinle zarar verdikçe, kaçınılmaz sona yaklaşırlar ve arkadaşlıkları giderek zedelenmeye başlar. İçlerinden sadece Mark, bu durumdan kurtulabilecek iradeye sahiptir. Ancak, yaşamayı seçip seçmeme konusunda kararsızdır.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 1996

Mortdecai – Üçkağıtçı Mortdecai (2015) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.5

Başrollerinde Johnny Depp, Gwyneth Paltrow, Ewan McGregor gibi isimlerin yer aldığı İMDB Puanı 5.5 harika bir yapım sizlerle. Aksiyon komedi tarzında keyfitadında bir yapım. Charlie Londra`nın biraz dış kısmında gayet güzel bir evde yaşamaktadır. Evi güzel olsada cebi boş birsürüde borcu vardır.Bir çıkış yolun arayan Charlie`ye antik taplo ile hizmet eden bir müze sorumlusu büyük bir teklif yapar. Çalınan bir eseri bulması karşılığında tüm borçlarının silineceği ve eline güzl bir para geçeceğidir. Charlie çok sevdiği karısı Johonna ile birlikte daha iyi bir hayat yaşamak için bu teklifi hiç düşünmeden kabul eder. Fakat bu tek başına yürütebileceği bir iş değildir. Antik tablo kayıp olmasına rağmen profesyonel bir hırsız tarafından çalınmıştır. Hemen tabloyu aramaya başlayan Charlie yanına ajan arkadaşı Alistair`i alır gizli ajan ise Charlie`nin çok sevdiği karısından hoşlanır. Bu durum Charlie`yi haddinden fazla rahatsız etsede. Çaresiz bir durumda olduğu için mecburen Alistair le iş birliği yapmalıdır. Tabi Charlie`nin sağdık dostu ve yardımcısı Jock İle birlikte. İyi seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Aşk Filmleri, Gizem Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2015

Mezarını Derin Kaz – Shallow Grave (1994) izle
 • Site
 • IMDB
  7.3

'İngiltere'nin X kuşağı'na ait, oldukça farklı kişiliklere sahip üç genç olan gazeteci Alex, doktor Juliet ve muhasebeci David aynı evi paylaşmaktadır. Kira paylarını azaltmak için dördüncü bir ev arkadaşı arayan üçlü pek çok adayı geri çevirdikten sonra 'cool' mizacıyla dikkatlerini çeken Hugo'da karar kılar. Bir gün Hugo'yu aşırı dozda uyuşturucudan ölmüş halde, yanında çok büyük miktarda para içeren bir valizle birlikte bulan gençler Hugo'nun cesedini gömdükten sonra parayı alırlar. Ancak içlerinde iktisat bilgisi olan tek kişi olan David bir gün birisinin bu kadar büyük miktardaki paranın mutlaka peşine düşeceğini söyleyerek arkadaşlarını uyarır. David'in tahmini doğru çıkar; polis ve uyuşturucu kaçakçıları aynı anda paranın peşine düşer...

Tür: Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1994

Gitme – Stay (2005) izle
 • Site
 • IMDB
  6.9

Konusu:Sürekli işi ile meşgul olan psikiyatrist Sam,21 yaşını doldurduğu gün intahar etmeyi düşünen bir hastasını kararından döndürmeye çalışır..Fakat intaharın ardında gizli şeyler saklıdır..Sam intahardan çevirmek için yardım ettiği gencin hayatının derinliklerine indikçe kendi hayatında değişiklikler olmaya başlar...Sürükleyici bir yapım..İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2005

Şimşekkıran – Stormbreaker (2006) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  5.1

Konusu:Amcasının gizemli ölümü genç Alex`i çok etkilemiştir.. Tek hayali profesyonel bir ajan olmaktır.. Bir dizi araştırma yaparken kendısını Deneyimli ajan kampının içinde bulur.. Tek hedefi amcası gibi en iyi olmaktır.. Şimdiki görevi ise Darius Sayle isimli bir bilgisayar uzmanının ilgilendiği önemli bir projeyi deşifre etmektir.. Nereden başlayacağını bilemeyen genç Alex . Amcasının izlerini takip ederek operasyona başlar.. İyi seyirler diliyoruz.

Tür: Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2006

Yeni Başlangıçlar & Beginners (2010) Türkçe Dublaj izle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Goran Visnjic, Catherine Mcgoohan, Brian Nolan, Terry Walters
Senaryo:Mike Mills

Filmin Konusu: Homoseksüel olan baba ve oğlunun hayatını anlatan filmde, genç oğlunun sevgilisi ile yaşadıkları anlatılmaktadır.. İyi seyirler..

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2010

Ada – The Island 2005 izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.9

Filmin Konusu: Lincoln Six Eco ve Jordan Two-Delta ütopik ve dışa kapalı bir tesiste yaşamaktadır. Her adımları takip edilen bu ortamın diğer sakinleri gibi 'Ada'ya gönderilmeyi umut ederler. Burası kirletilmemiş tek bölgedir. Kendilerinin birer klon olduklarını öğrendiklerinde cesurca kaçış planı yaparlar. Bir zamanlar yuvaları olan kurumun sinsi güçleri tarafından takip edilen Lincoln ve Jordan, Ada hakkında gerçeği ortaya çıkarmak ve geride kalanları kurtarmak için hayatlarını riske atarlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Aşk Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2005

Dev Avcısı Jack – Jack the Giant Slayer İzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Filmin Konusu: İngiliz efsanesine dayanan hikayede insanlar ve devlerin barış içinde yaşadığı sırada, güzel prenses Isabella korkunç devler tarafından kaçırılır. Bu durum barış içinde yaşayan ülkenin geleceğini tehlikeye atar. Kral McShane, kızını kurtarma görevini genç bir çiftçi olan Jack'e verir. Kaybettikleri toprakları geri almak isteyen devlerin vahşetini durdurmak isteyen Jack, elinden gelen her şeyi yapar. Barışı sağlamak ve geleceği kurtarmak için Jack, tüm korkularına rağmen cesur bir savaşçı olmak zorundadır.

Tür: Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2013

Yıldız Savaşları Bölüm III: Sith’in İntikamı – Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith İzle
 • Site
 • IMDB
  7.6

3 yıl süren savaş galaksidekiler için yorucu olmuştur ve geleceğini beklemektedirler. Droidlere ve onların komutanı General Grievous'a karşı savaş açan Anakin Skywalker ve Obi Wan Kenobi, kahraman ilan edilirler. Anakin ve gizlice evlendiği karısı Padme Amidala'yı savaş ayırmıştır. Karısının hamile olduğunu öğrenen Anakin, eşini görmek için geri döner. Rüyasında Amilada'nın doğum yaparken öleceğini görür. Daha önce de rüyaları gerçekleşen Anakin, karısı ve çocuğunu kurtarmak için elinden ne gelirse yapmak için hazırdır. Bu fikir onu gücün karanlık tarafına iter ve bir seçim yapmak zorunda kalır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2005

Star Wars: Episode II – Attack of the Clones – Yıldız Savaşları Bölüm II: Klonların Saldırısı (2002) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.6

Ticaret Federasyonunun Naboo gezegenine saldırısı yenilgiyle sonuçlanmıştır. Aradan 10 sene geçmiştir. Serinin ilk filminde 9 yaşında olan Anakin, artık 19 yaşındadır. Obi Wan'ın yanında eğitimi devam etmektedir. Naboo kraliçesi ise görevini Jamillia'ya devretmiş ve Naboo'yu senatoda temsile devam etmeye başlamıştır. Bu sırada gezegen yine savaşın eşiğine gelmiştir. Eski Jedi ustası Count Dooku, Dart Sidious'la gizli bir şekilde çalışmaya başlar ve Ayrılıkçılar grubunun lideri olur. Bu grup galakside düzeni bozmaktadır. Yüce Başkan Palpatine'nin önerisiyle bu kötü gidişi durdurmak için klon ordusu hazırlama fikri senatoya sunulur. Suikast girişiminden kurtulan Senatör Amilada'yı koruması için Palpatine, Anakin'i görevlendirir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2002

Yıldız Savaşları Bölüm I: Gizli Tehlike – Star Wars Episode I: The Phantom Menace izle
 • Site
 • IMDB
  6.5

İki Jedi Şövalyesi, Naboo gezegenindeki problemi fark ederek yola çıkarlar. Qui Gon Jinn ve Obi-Wan Kenobi, yolda köle olan çocuk Anakin Skywalker'e rastlarlar. Onun içindeki gücün yüksek olduğunun farkına vararak çocuğu da alıp birlikte gezegene doğru ilerlerler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 1999

Yemende Somon Avı – Salmon Fishing in the Yemen İzle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Tür Romantik , Dram

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2011