Rastgele Film
Yukarı Çık

Gary Oldman

Dracula – Bram Stoker’s Dracula (1992) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.5

Harker görevi gereği avrupaya taşınır .. Burada gizemli bir kasabada yaşama kararı alarak çevreyi gezinmektedir.. Dracula tarafından kaçırılan Harker neye uğradığını şaşırır.. Dracula`nın tek isteği Harker`in kız arkadaşı Mina`ya ulaşmaktır..

Dracula - Bram Stoker's Dracula (1992) filmini 1080 olarak siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunuyor.. iyi seyirler diliyoruz..

Tür: Korku Filmleri

Yapım: 1992

Savaşın İzleri – Man Down (2015) İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.9

Man Down filmi, Kayıp olan oğlunu arayan eski bir ABD askeri ve yanında en güvendiği arkadaşı. Tüm çaresizlik ve umut ile hem oğunu arayan hemde kendi can güvenlikleri için mücadele eden askerlerin gerilim dolu hayatını izliyoruz. direkizleyin.com

Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2015

En Karanlık Saat – Darkest Hour (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.4

2. Dünya Savaşı'nın başlangıcı ve Nazi Almanyası'nın korkunç bir tehditle tüm Avrupa'ya ve İngiltere'ye karabasan gibi çökmesinin ardından Büyük Britanya başbakanı Neville Chamberlain (Ronald Pickup) görevinden ayrılmak durumunda kalmıştır Yerine Winston Churchill'in (Gary Oldman) getirilmesine karar verilir. Görevi devralmasının hemen ardından Churchill'i çok zor kararlar beklemektedir: Hitler'le barış mı yapmalı, yoksa topyekün bir savaşta ülkesine liderlik mi etmelidir?

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2017

Aşk Bir Fahişedir – Romeo Is Bleeding (1993) Türkçe Dublaj izle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1993

Bu Dünyanın Dışında – The Space Between Us izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

Mars’ta hayat izleri aramak için altı astronot uzay mekiğiyle gönderilir.Bu mekikte bir erkek çocuğu doğar ve adına Gardner Elliot konur.Gardner 16 yıl boyunca mekikte yaşar ve daha sonra Dünya’ya gelir.Uzayın sessizliğine alışan Elliot Dünya’nın seslerine alışmaya çalışır.

Tür: Aşk Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2017

Hannibal izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.8

Dr. Hannibal Lecter'ın çaylak FBI ajanı Clarice Starling'in büyük hatası sonucu hücresinden kaçışının üzerinden yedi yıl geçmiştir. Dr. Lecter, bu kaçışının ardından Floransa'ya gidip yerleşmiş hayatın tadını çıkarmaktadır; fakat Clarice Starling hala Dr. Lecter ile yedi yıl önce en yüksek güvenlik önlemlerinin olduğu tehlikeli deliler koğuşunda yaptığı görüşmeyi unutmamıştır. Dr. Lecter'ı unutmayan biri daha vardır: Mason Verger. Dr. Lecter'ın eski bir kurbanı olan Mason Verger onun elinden güçlükle kurtulmuştur. Verger domuz besiciliğiyle kendine bir imparatorluk yaratmıştır ve de Dr. Lecter'dan intikam alma duygusuyla yanıp tutuşmaktadır. Dr. Lecter yüzünden bir soluk makinesine bağlı yaşamak zorunda kalan Verger'in zenginliği sayesinde elinde çok geniş imkanlar vardır ve kendi kurduğu dünyada en ufak bir hareketi bile hissetmektedir. Mason Verger sonunda Dr. Lecter'ı nasıl tuzağa düşüreceğini bulur. Dr.Lecter'a onun için dünyanın en değerli ve en zarif yemini sunacaktır. Verger'in bu yemi Dr. Lecter'a sunmasında Clarice Starling'i kendinde bir saplantı haline getiren FBI başmüfettiş yardımcısı Paul Krendler da ona yardım edecektir.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2001

Batman Başlıyor – Batman Begins İzle
 • Site
 • IMDB
  8.3

Bruce Wayne,ailesi öldürülükten sonra tek basına kalmıstır ve büyük bir servetinde sahibi olmustur.Artık tek amacı suçlularla savaşmak ve adaleti saglamaktır.Bunu yaparkende gücünü,aklını ve serveti sayesinde son teknoloji olan silahlarını kullanacaktır.İyi seyirler...

Tür: Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2005

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti – Dawn of the Planet of the Apes (2014) izle
 • Site
 • IMDB
  7.6

İnsanlar maymun genetiğiyle oynaması sonucunda ölümcül bir virüs tüm dünyaya kısa sürede yayılmıştır. Sağ kurtulmaya başaran çok az insan ve maymunlar vardır. Aradan 10 sene geçmiştir. Maymunların lideri Caesar'ın önderliğinde ormanın içinde maymun kolonisi kurulmuş kendi düzenlerinde yaşamaktadırlar. Enerji kaynaklarına ulaşmak isteyen bir kaç insanda ormana gelmiştir. Ve 2 rakip cins birbirine üstünlük kurma yarışı başlamıştır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2014

RoboCop (2014) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.2

Çok amaçlı bir şirket olarak bilinen Omnicorp firması ,İnsansız robot üretimindeki hünerlerini gittikçe arttırmaktadır.. Tüm savaşlar ve zaferler robotlar tarafından kazanılır..Yeni görevleri ise ürettikleri güçlü teknolojiyi sivil cephelere taşımaktır..Detroit sokakları kanunsuz işlerle nam yapmaş tehlikeli bir dünya gibidir..Bu gidişata dur demek isteyen Güvenlik görevlisi Murphy ise girdiği silahlı çatışmada ağır halde yaralanır..Haberi alan Robotik firması OmniCorp : Alex Murphy`nin hayatını garantiye alabilmek için yetenekli robotları olay bölgesine yönlendirir.. Tabi bi ortaklık Murphy`ninde hoşuna gider gittiği zorlu görevler ve girdiği tehlikeli çatışmalar sandığı kadar zor olmayacak ve işini zevkle yapacaktır.. İyi seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2014

Paranoya – Paranoia izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.7

Adam Cassidy teknoloji uzmanı olarak Wyatt Corporation da yükselmeye çalışmaktadır fakat yaptığı bir hata yüzünden Ceo olan Nicholas tarafından şantaj görür.Ondan rakip firmanın hocasının yönettiği başka bir şirket için casusluk yapmasını ister.Adam fazla sürmeden kendisini hayal ettiği hayatın içinde bulur lüks arabalar özel klüpler herşey emrindedir fakat Adam farkında olmasa bu oyunun sadece piyonudur ve durmak bilmeyen patronundan biran önce kurtulması gerekmektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

Beşinci Element – The Fifth Element izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.7

Başarılı ve eski bir asker olan Korben şimdilerde taksicilik yapmaktadır.23.yy da New York ve tüm dunya yok olmak üzeredir.5000 yılda bir dünyayı ele geçiren şeytani bir güç dünyaya bir gezegen olarak gittikçe yaklaşmaktadır.Ondan tek kurtuluş beşinci element olarak adlandırılan aynı zamanda ne olduğunu kimsenin bilmediği bir cismin dünyaya ulaşmasını sağlamaktır bunu yapabilecek tek
kişide Korben dir fakat onunda ilgilenmesi gereken harika bir yaratık vardır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1997

Gezegen 51 – Planet 51 İzle (Türkçe Dublaj)
 • Site
 • IMDB
  6.1

Yapımcı:Thomas D. Adelman,Guy Collins,Ignacio Perez Dolset
Oyuncular:Dwayne Johnson,Jessica Bief,Justin Long,Gary Oldman,Seann William Scott
Konusu:Kahramanımız Lem,Gezegen 51'de mütevazi bir yaşam sürmektedir.Komşusu Neera'dan hoşlanmaktadır ve onunla mutlu bir gelecek hayal etmektedir.Bu tekdüzelik milyonlarca mil uzaktan gelen astronot Chuck'ın uzay gemisiyle Neera'nın bahçesine inmesiyle bozulur.Lem ve Chuck korkularını asıp kısa sürede dost olurlar.Artık Lem dostunu,Gezegen 51'in ordusuna karsı savunmak zorundadır.İyi seyirler...

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2009

Gangsterlerin Arasında – State of Grace İzle
 • Site
 • IMDB
  7.3

Filmin Konusu: Terry, uyuşturucu çetesine sızmakla görevlendirilir ve bunun için çocukluğundaki mahalleye gider. Bu çetenin lideri Terry'nin en yakın arkadaşı Jackie'nin erkek kardeşidir. Burada ilk göz ağrısı Kathleen ile yeniden bir araya gelince işler daha da karışır. Çünkü Kathleen çete liderinin kız kardeşidir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Romantik Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 1990

Ölü Balık – Dead Fish izle
 • Site
 • IMDB
  5.3

Filmin Konusu : Aksiyon, dram ve komedinin bir arada olduğu filmde, bir çilingir olan Abe Klein,gündüzleri çalışıp geceleri de eğlencelere koşar. Bir gün kız arkadaşı Mimi'nin hamile olduğunu öğrenir. Babalıktan uzak sorumsuz Abe, babalığa hazır hissetmez kendini. Bu vurdumduymazlığı Mimi'yi çileden çıkarır. Paris'e annesinin yanına gitmeye karar veren Mimi, tren istasyonuna doğru yola çıkar. Burada kazara Mimi'nin telefonu Lynch adında bir kiralık katile karışır. Eğlence bundan sonra başlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2005

Sevginin Gücü – Leon izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.6

Mathilda , Amerika'nın en belalı şehrinde yaşayan ailesi dağılmak üzere olan 13 yaşlarında bir kızdır. Ailesinden nefret eden Mathilda'nın tek sevdiği kendinden bir kaç yaş küçük olan erkek kardeşidir. Babası belalı işlere girer Ve evde uyuşturucu ticareti yapar Fakat mafyadan çaldıkları yüzünden tüm aileyi öldürürler. Tüm ailesi katledilirken Mathilda evde değildir dışardan bişeler almaktadır. Döndüğünde ise ortalık birbirine girmiştir. Sessizce yan dairedeki Leon'un evine sığınır. Leon ise seri bir katildir. Ve tüm bildikleri ona öğretmeye başiar ve aralarında inanılmaz bir sevgi oluşur.

Herkezin defalarca izlediği filmi bir kez daha yayınlamak istedik. İyi seyirler..

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1994

The Dark Knight Rises – Kara Şövalye Yükseliyor İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.4

Dark Knight üçlemesini son filmi olan Kara Şövalye Yükseliyor ‘da; kedi kadın ve Bane, batmanı bitirebilmek için ortak çalışmaya karar vermişlerdir. Batman o güne kadar hiç bilmediği bir düşman ile karşı karşıyadır. Oscar ödüllü oyuncaların bir araya gelmesi, filmin başarısını yukarılara taşımıştır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2012

Çılgın Romantik ~ True Romance İzle
 • Site
 • IMDB
  7.9

Sıradan bir hayatı olan Clarence çizgi roman dükkanında çalışmaktadır. Bir gün Alabama isimli fahişeyle tanışır ve ona aşık olur. Fakat onu eski hayatından kurtarmak hiç de kolay bir iş değildir ve bir de Alabama'nın patronundan uyuşturucu çalacaktır. Tony Scott'un kendi çektiği filmler arasında en sevdiği film olan True Romance' ın senaristliğini de Quentin Tarantino yapmıştır.. İyi Seyirler..

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Romantik Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 1993

Kung Fu Panda 2 (2011) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.3

Po ile kung fu ustaları ölümcül bir silah edinen eski düşmana karşı birleşirler. Kızgın beşlinin Çin' i ve kung - fu yu yok etmek isteyenlere karşı mücadelesi için Çin' e doğru bir yolculuk başlar. Düşmanı alt edebilmenin tek yolu ise geçmişin esrarını çözmektir. İyi seyirler...

Tür: Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2011

Kız ve Kurt – Red Riding Hood İzle
 • Site
 • IMDB
  5.4

Filmin Websitesi: http://redridinghood.warnerbros.com/
Süre: 1 saat 40 dk
Gösterim Tarihi: 01 Nisan 2011 (Türkiye)
Konusu: Valerie (Amanda Seyfried) iki erkek arasında kalmış genç ve güzel bir kızdır. Köyün en güzel kızı Valerie, gönlünü yoksul Peter’ a (Shiloh Fernandez) kaptırmıştır. Ancak ailesi onu varlıklı Henry (Max Irons) ile evlendirmek istemektedir. Birbirini kaybetmek istemeyen âşıklar, birlikte kasabadan kaçma planları yaptığı sırada korkunç bir olay yaşanır. Valerie’ nin kız kardeşi köyün çevresinde, karanlık ormanda sinsice dolaşan bir kurt adam tarafından vahşice öldürülmüştür.

Tür: Aşk Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2011

Tanrının Kitabı – The Book of Eli izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.9

Gösterim Tarihi:05 Şubat 2010 (Türkiye)
Film hakkında kısa bilgi:Amerikan yapımı filmi Albert ve Allen Hughes kardeşler yönetmiş. Kardeşler bu filmle ”From Hell” (Cehennemden Gelen) filminden beri ilk defa biraraya geliyorlar.Başrollerini ise Denzel Washington , Gary Oldman , Mila Kunis , Paylaştığı ” The Book of Eli” Distopik bir gelecekte geçen aksiyon / Gerilim türünde bir yapım.Filmde Güneş patlaması sonrası kavrulmuş dünyada sağ kalanların yaşam mücadelesinde Eli (D.Washington) adlı bir adamın yok olmanın eşiğine gelen insanlığı kurtaracak olan bir kitabı koruma mücadelesini anlatıyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2010