Rastgele Film
Yukarı Çık

Hayley Atwell

Christopher Robin (2018) izle
 • Site
  6.3
 • IMDB
  7.6

Genç bir adam çocukluk arkadaşı ile uzun bir süre ayrı kalmıştır. Olgun bir konuma gelmiş durumda olan Christopher Robin, önceki maceralarını yaşadığı ormanlık alandan şimdi uzaklarda kalmıştır. İşe neredeyse aşık olan adam, ailesi ile arasının açılmasına neden olur. Sürekli olarak kendisini işe vermesinden dolayı ailesi şikayetçidir. Aile dengesi kaybolunca eski çocukluk arkadaşı olan Winnie the Pooh tarafından ziyaret edilince birçok şey değişmeye başlar. Küçük bir ayı ile arkadaşlık kursa da, kendisini eğlendirecek sevimli maceralar yaşamaktadır. Geçmiş zamanlarda maceraları yaşadığı ormanlık alanın sevimli ayının gelmesi sonrasında zor durumda olduğunu fark eder. Orman sakinleri artık zor durumdadır ve Christopher Robin’in kendilerine yardımcı olmalarını bekler. Artık Christopher, sadece sevimli ayı arkadaşı ile değil, diğer ormandaki birçok hayvan ile birlikte takılmaya başlayacaktır. Peki bu kurduğu dostluklar kendisine hangi maceraları da beraberinde getirmiş olacak? Yeniden sevimli dostlarının ormanlık alanda keyifli hayatını sürdürmeye imkan sağlayabilecek mi?

Filmin yönetmenliğini daha önceden ‘’Düşler Ülkesi’’ filmi ile adını duyurmuş Marc Forster yapmaktadır. Macera ve animasyon türünde olan filmde birçok ünlü aktörde rol almaktadır. ‘’Agent Carter’’ dizisinden sonra ismini sık şekilde söz ettirmeyi başarmış Hayley Atwell, Adrian Scarborough gibi isimler bulunuyor.

Tür: Animasyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Düşes – The Duchess (Türkçe Dublaj) izle
 • Site
 • IMDB
  6.9

Oyuncular : Keira Knightley, Charlotte Rampling, Dominic Cooper, RalphFiennes, Simon McBurney, Hayley Atwell, Patrick Godfrey, John Shrapnel,Alistair Petrie, Aidan Mcardle, Justin Edwards, Georgia King, BruceMackinnon, Hannah Stokely, Angus Mcewan, Kate Burdette, Laura Stevely,Camilla Arfwedson
Yapımcı : Michael Kuhn, Gabrielle Tana
Görüntü Yönetmeni : Gyula Pados
Müzik : Rachel Portman
Süre : 1 saat, 50 dk.
Gösterim Tarihi : 31 Ekim 2008

KONUSU

On sekizinci yüzyıl sonlarında geçen filmde, dönemin en güzel vekarizmatik kadınlarından olan Düşes Georgiana Cavendish (KeiraKnightley) yaşadığı aşk, müsrifliği ve politikaya el atması sonucundaitibarını kaybeder.

Devonshire Dükü ile evli olmasına rağmen Earl Grey ile yasak aşkyaşaması, en iyi arkadaşı Leydi Bess Foster, kocası ve kendisi arasındakarmaşık bir ilişkiye dönüşür.

Tür: Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Tarihi Filmler

Yapım: 2008

Gerçeği Arayış 1 – Restless 1 İzle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Konusu:1939 yıllarında 28 yaşlarındaki güzeller güzeli Eva pariste yaşamaktadır.. Savaş döneminde ortalık karışınca ingiliz casus Lucas Eva`yı operasyonların yürütüldüğü gizli servise alır..Lucas Ve Eva kısa sürede popüler iki casus haline gelmişlerdir..Uzun uğraşlar sonunda savaş sona erir ve görevleri biter.. Eva tekrar normal yaşam standartlarında hayatını sürdürmeye karar verir.. Fakat tüm geçmişini gölgede bırakması için son bir görevi tamamlaması gerekmektedir.. Bunun içinde kızının yardımına ihtiyacı vardır.. İyi seyirler..

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2012

The Sweeney İzle
 • Site
 • IMDB
  6.1

Jack Regan ve ortağı George Carter yer altı dünyasında yasaları uygulamaya çalışan iki savcıdır.. Tehlikeli ve silahlı Flying Squad`ın kendi çapında değişik yöntemleri vardır.. Gerçekleşen bir banka soygunu eski düşmanının Londra suç dünyasında yeniden ortaya çıkması üzerine, Regan elinden gelen herşeyi yapmaya çalışır . Londra`nın gizemli sokaklarında soluk soluğa bir macera kendisini beklemektedir.. İyi seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2012

Captain America The First Avenger – İlk Yenilmez: Kaptan Amerika 2011 İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.9

Steve Rogers zayıf, çelimsiz ve kısa boyludur. 2. dünya savaşı sırasında askere gitmeyi ve ülkesi için düşmanlarla savaşmayı çok istemektedir. Çok cesur , gözü kara ve tam bir vatanseverdir. Askere alınmak için 5 kez müraacat etmiş fakat hepsinde geri çevrilmiştir. Son kez şansını bir daha denemiş ve Doktor Evans ile karşılaşmıştır. Üzerinde yapılacak deneyi kabul etmiş. Ve yenilmez birine dönüşmüştür. Artık amerikanın yeni kahramını odur.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2011