Rastgele Film
Yukarı Çık

Hilary Duff

The Perfect Man – Bay Mükemmel izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.5

Holly Hamilton (Duff) bekar kalan annesi olan Jean’in (Locklear) sürekli olarak yeni yaşamış olduğu ilişkilerindeki sorunlardan dolayı artık sıkılmaya başlamıştır. Bu kriz yaşanan ilişkilerden artık annesinin vazgeçmesini bekler. Ancak annesi ısrarla arayış içinde olmasından ötürü, bu defa yapılacak olan seçim için kendisi karar almak ister. Annesine romantizm dolu anları yaşatacak adamı bulmakta artık bu sefer kendisi kararlıdır. Bu uğurda yakın arkadaşı olan genç yakışıklı adamın amcasını kendisine ödün alacaktır. Annesini ve olgun adamı bir araya getirerek birbirleriyle ilgilenmesini sağlamak için çeşitli planlar uygulamaya başlayacaktır. Bakalım genç Holly bu durumdan başarılı bir şekilde çıkmayı becere bilecek mi?

Tür: Aile Filmleri, Aşk Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2005

Bir Külkedisi Masalı – A Cinderella Story (2004) izle
 • Site
 • IMDB
  5.9

Konusu:Babasını küçük yaşlarda kaybetmiş olan Samantha Montgomery,üvey annesi ve üvey kardeşleri ile birlikte yaşamaktadır..Samanta okulda gözde bir öğrenci değildir..Okulun gözde ve zengin öğrencilerinden Austin Ames ile duygusal bir yakınlaşma yaşayan Samanta ,bu durumu herkezden saklamak zorunda kalır..İyi seyirler.

Tür: Aile Filmleri, Aşk Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2004

Savaş Şirketi – War, Inc İzle
 • Site
 • IMDB
  5.7

Mark Leyner, Jeremy Pikser
Tür:
Aksiyon, Suç
Gösterim Tarihi:
11 Eylül 2008

War, Inc., Hilary Duff ve John Cusack in basrolünde oldugu politik içerikli bir filmdir.

Yönetmeni Joshua Seftel dir.Cusack,filmin basrolünde oynamasinin yaninda filmin senaryosunu da yazmis ve ayrica yapimciligini da üstlenmistir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2008

Greta İzle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.3

Amerikada yaşayan Hilary Duff garsonluk yapmaktadır. İşlerinin yoğunluğundan kendine vakit ayıramamaktadır. Ama bi gün aradığı aşkı bulur. Ama olaylar istediği gibi gitmeyecektir.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2009

Sürüsüne Bereket – Cheaper by the Dozen (2003) Full İzle
 • Site
 • IMDB
  5.8

Oyuncular

Steve Martin (Tom Baker) , Bonnie Hunt (Kate Baker) , Piper Perabo (Nora Baker) , Tom Welling (Charlie Baker) , Hilary Duff (Lorraine Baker) , Kevin G. Schmidt (Henry Baker) , Alyson Stoner (Sarah Baker) , Jacob Smith (Jake Baker) , Liliana Mumy (Jessica Baker) , Morgan York (Kim Baker) 
 
12 çocuklu Baker ailesi, ailenin babası Tom Baker büyükşehirde iş bulduğu için yaşadığı kasabayı geride bırakıp yeni bir hayata başlar. Adam, hayali olan futbol koçluğuna kavuşmuş, karısı da nihayet kitabını yayınlatma imkanı bulmuştur.

Yeni evlerine taşınmalarıyla birlikte, kadın da kitabının tanıtımı için sık sık evden uzaklaşmaya başlar. Bunun üzerine Tom Baker işinde bir futbol takımıyla uğraşması yetmiyormuş gibi, evdeki 12 kişilik takımla da tek başına mücadele eder.

Tür: Aile Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2003

Sakin Kal – Stay Cool İzle
 • Site
 • IMDB
  5.2

Konusu:Orta yaşlı bir yazarın,henüz ögrenci bir kıza aşık olmasıyla başlayan film,bu ilişki sırasında yaşanan olayları komedi tarzında işliyor.İyi seyirler...

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2009