Rastgele Film
Yukarı Çık

Iko Uwais

Mile 22 (2018) izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  6.1

James Silva kendisine ait bir ekip kurmuştur. Bu ekibi ile sürekli farklı mücadeleler içerisine girmektedir. Her ne kadar bu mücadeleler zorlu şekilde geçmiş olsa da, CIA için değerli elemanlar olabilmek için çalışmalarına devam ederler. Şehrin içerisinde sürekli farklı alanlara yayılarak çalışmalarına devam ederler. Ancak şehirde yaşam süren birden fazla insan bu kişilerden habersizdir. Böylelikle ekip bazı gizli belgeleri kendisi çok rahat şekilde taşıyabilmektedir. Kendisine sürekli gizli bilgiler CIA tarafından verilerek gizli işler peşinde koşmaktadırlar. Artık Silva’nın ekibi de ölüm derecesine ulaşmış olan mücadelelerin içerisinde kendisini sürekli bulmaya devam edecektir. Bu görevler sırasında hayata dair bir çok şeyi de beraberinde öğrenmiş olurlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

The Night Comes for Us (2018) izle
 • Site
  7.3
 • IMDB
  7.6

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Korku Filmleri

Yapım: 2018

Headshot 2016 izle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2016

Baskın 2 – The Raid 2 (2014) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8

Konusu:Tahmin ettiğinden çok daha zorlu olan baskın operasyonuyla çeteyi çökerten Rama, yeraltı dünyasının çok daha büyük isimlerinin dikkatini çeker. Ailesi tehlike altındadır, karısını ve yeni doğmuş bebeğini korumanın tek bir yolu vardır. Yeraltı dünyasına casus olarak girecek ve yozlaşmış sistemin çürük halkalarını oluşturan en tepedeki politikacı ve polisleri açığa çıkarmak için aralarına sızacaktır. Ancak Rama bu gizli görev için başka bir kimlik altında hapishaneye düşerek çete liderinin oğlunun ekibine girebilmelidir. Sandığından çok daha tehlikeli olan bu operasyon için bütün hayatını riske atacak ve tek başına tüm yeraltı dünyasına karşı savaşacaktır.
Şimdiden kendi türündeki klasikler arasında yerini alan Baskın 2, ilkinden çok daha büyük ve epik bir şekilde geri dönüyor. İlk gösterildiğinden bu yana izleyen herkesi şaşkına çeviren ve aksiyon sinemasında yeni bir zirve noktası olarak nitelenen Baskın 2 / The Raid 2 sinema tarihinin en iyi aksiyonlarından biri olarak gösteriliyor. Sony tarafından bir seriye dönüştürülen Baskın'ın üçüncü filminin çekileceği de şimdiden açıklandı.
İzlemekte olduğunuz film .. Nette ilk olarak (direkizleyin.com - direkizleyin.com) Editörleri tarafından upload edilmiştir.. HD Görüntü kalitesi ve Düzeyi , TÜRKİYE`NİN TARTIŞMASIZ EN KALİTELİ FİLM PLATFORMU GURURLA SUNAR ! İyi seyirler dileriz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2014

Baskın – The Raid: Redemption (2011) izle
 • Site
 • IMDB
  7.6

Yönetmen: Gareth Evans
Oyuncular: Iko Uwais, Joe Taslim, Donny Alamsyah, Yayan Ruhian, Pierre Gruno
Film Konusu: 20 kişiden oluşan özel polis ekibinin, suçluların ikamet ettiği 30 katlık binayı ele geçirmesi gerekmektedir. İlk başlarda her şey yolunda gitse de, geldiklerinden haberdar olan çete üyeleri ekibi 6. Katta kapana kıstırır.Yakın dövüş sanatlarının da ustalıkla sergilendiği film, sürükleyici aksiyon sahneleri ile dikkat çekmektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2011

Merantau Savaşcısı – Merantau  İzle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Oyuncular: Iko Uwais , Sisca Jessica
Film Konusu:Mınagkabu’da yaşayan Yuda, Silat Harimau uygulayıcısıdır. Geleneksel Merantau seremonisi için hazırlanmaktadır. Önemeli gün yaklaştıkça tersliklerde başlamıştır. Yuda, evsiz kalmanın verdiği sıkıntıyla mücadele etmek zorunda kalmıştır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2009