Rastgele Film
Yukarı Çık

John Malkovich

Mile 22 (2018) izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  6.1

James Silva kendisine ait bir ekip kurmuştur. Bu ekibi ile sürekli farklı mücadeleler içerisine girmektedir. Her ne kadar bu mücadeleler zorlu şekilde geçmiş olsa da, CIA için değerli elemanlar olabilmek için çalışmalarına devam ederler. Şehrin içerisinde sürekli farklı alanlara yayılarak çalışmalarına devam ederler. Ancak şehirde yaşam süren birden fazla insan bu kişilerden habersizdir. Böylelikle ekip bazı gizli belgeleri kendisi çok rahat şekilde taşıyabilmektedir. Kendisine sürekli gizli bilgiler CIA tarafından verilerek gizli işler peşinde koşmaktadırlar. Artık Silva’nın ekibi de ölüm derecesine ulaşmış olan mücadelelerin içerisinde kendisini sürekli bulmaya devam edecektir. Bu görevler sırasında hayata dair bir çok şeyi de beraberinde öğrenmiş olurlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Bullet Head (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.3

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Unlocked (2017) izle
 • Site
  4.0
 • IMDB
  6.2

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2017

Hovarda – The Libertine 2004 İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

Konusu:17. yy.da John Wilmot ya da başka bir deyişle 2. Rochester Kont yetenekli ve cin fikirli hovarda, kısa ve vahşi hayatını Restorasyon dönemi rock yıldızı gibi yaşamıştı. Zamanın tüm kurallarını yıkmayı kendisine amaç edinmiş çılgın adamı hikayesi.

Tür: Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Tarihi Filmler

Yapım: 2004

Tutku Ağı – Rounders izle
 • Site
 • IMDB
  7.3

Konusu:Film, New York'un yeraltı poker dünyasında başlar. Mike Mc Dermott (Matt Damon) çok usta bir poker oyuncusuyken yeni bir hayata başlar. Hukuk eğitimi almaktadır. Mike'a göre bu yeni bahis başarıya giden yasal bir yol olmakla beraber kumar masalarının heyacanından yoksundur. En iyi arkadaşı Worm (Edward Norton) hapisten çıkar çıkmaz eski poker ekibini tekrar biraraya getirmek amacıyla Mike'ı arar. Bunun bir nedeni ise hapse girmeden önce yaptığı büyük bir kumar borcudur.Mike fazla dayanamaz ve Worm ile bir ikili oluştururlar. Tefeci (John Malkovich) ve diğer kumarbazların gözleri Mike ve Worm'un üzerindedir. Bu arada Mike yeni bir ateşin cazibesine kapılmışken (Famke Janssen), kız arkadaşı tüm gayretiyle Mike'ı yeniden doğru yola sokmaya çalışmaktadır. Mike, bu entrikalarla dolu girdaptan kurtulup eski hayatına geri dönebilecek midir. İyi seyirler..

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1998

Cut Bank İzle
 • Site
 • IMDB
  6

Konusu:2014 Toronto Uluslararası Film Festivalinde En Çağdaş Dünya Sineması bölümünde galası yapılmış olan Liam Hemsworth, Teresa Palmer ve Billy Bob Thornton’un baş rolü paylaştıkları 2014 ABD yapımı filmde, küçük bir kasabada araba tamircisi olarak çalışan, bir zamanların lise futbol takımının yıldızı ve popüler çocuğu Dwayne McLaren (Liam Hemsworth), içinde bulunduğu hayatın sıradanlığından sıkılmıştır ve kız arkadaşı Cassandra (Teresa Palmer) ile şehire taşınıp daha iyi bir hayat sürmek ister. Dwayne McLaren’ın doğru zamanda yanlış yerde kendisini bulmasıyla bir dizi etkinliğin geleceğini belirlemesi anlatılıyor.İyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2014

Madagaskar Penguenleri – Penguins of Madagascar (2014) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.7

Eric Darnell ve Simon J. Smith ikilisinin yönetmenliği yapmak üzere koltuğu paylaştığı Madagascar Penguenleri 2. filminde kurgu John Aboud’a aittir. Kowalski, Skipper, Private ve Classified karakterlerinin 2008 yılından sonra yine eğlenceli ve komik maceralarına tanık oluyoruz. Penguenlerin seslendirme oyuncuları ise Tom McGrath, Chris Miller ve Christopher Knights gibi isimlerden geliyor ve 28 Kasım 2014 tarihinde Türkiye’de vizyona giriyor. Animasyon filmler dalında macera ve komediyi seyirciye çok güzel aktaran nadir filmlerden biri Penguins of Madagascar 2014’ün sonlarına doğru izleyenlerini bir hayli güldüreceğe benziyor. Toplam çekim bütçesinin 132 Milyon Dolar olduğu açıklanan yapım 92 dakikalık bir süreye sahip.
Ajan olarak doğulmaz çünkü hikayemizde ki ajanlar yumurtadan çıkıyor! Madagascar’ın muhteşem ajan Penguenleri ile tanışma zamanı geldi! Kowalski, Skipper, Private ve Rico daha bir çok Penguen ile çıkacağımız heyecan dolu macerada gizli bir örgüte katıldıklarını görüyoruz ve Kuzey Rüzgarı olarak ismiyle bilinen örgütte ismini söylemek istemediğimiz bir Ajan liderlik etmektedir. Kötü güçlerin Dünya’yı yok etme planlarını yapan Dr. Octavius’u durdurma girişimi ise minik Ajanlarımıza kalmıştır.. İyi seyirler.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2014

Wellington Hatları – Linhas de Wellington (2012) izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Konusu:1800'lü yılların başlarında Napoleon idaresindeki Fransız ordusunun işgali altındaki Portekiz'de aşk, intikam ve savaşın hakim olduğu bir öykü. 27 Eylül 1810 günü, Mareşal Massena komutasındaki Fransız birlikleri general Wellington komutasındaki Anglo-Portekiz ordusu tarafından Serra do Bucaco'da yeniliyor. Fakat zafere rağmen, düşman geri çekilmek zorunda kalıyor. Savaştan zarar görmüş halk ve bu savaş alanları arasında bu düşmanlığın ve savaşın burada bulunan tüm halkların kaderini nasıl belirlediğini anlatan film...İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2012

Gecenin Bahçeleri – Gardens of the Night (2008) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  6.9

Konusu:Leslie henüz 8 yaşlarında sevimli bir kızdır.. Alex isimli bir adam tarafından ailesi tarafından istenilmediğini söyleyerek kaçırılır.. Ve bu duruma inanır.. Donny isimli başka bir kız ise yine Alex `in kurbanı olur.. Yıllarca çeşitli işkencelere maruz kalan iki kız zorla fahişelik yaparlar..Yıllar süren işkence artık sona ermiştir.. Leslie alex`in elinden kurtularak Donny ile düzgün bir hayat yaşamaya karar verir.. Yeni yaşamları pek iç açıcı olmasada eski hayatlarını biraz olsun unutturacak gibi.. İki kız fahişelik yaparak geçimlerini sürdürürler.. İlerleyen zamanlarda kamu memuru bir adamla tanışan Leslie ailesini bulmak için elinden geleni yapacaktır.. İyi seyirler diliyoruz.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2008

Red 2 izle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Filmin Konusu: CIA'den emekli olmuş ajanların yeni hedefleri Avrupa'nın merkezinde bir yerdir.. Frank Moses ajanlık görevini çok sevmesine rağmen yaşlanmış ve emekliye ayrılmıştır. Görevi devam ederken Boggs adında ajan arkadaşı gözlerinin önünde ölmüştür. FBI ajanlarıda Frank'ten bir konu hakkında bilgi almak için yanına gelmişlerdir. Uzun yıllar önce bir olayda kullanılmış nükleer silahın peşinde olan ajanlar avrupanın çeşitli merkezlerinde suçluları bulmaya çalışacaktır. İyi seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

Aramızda Casus Var – Burn After Reading Türkçe Dublaj izle
 • Site
 • IMDB
  7

Oyuncular

Brad Pitt (Chad Feldheimer) , George Clooney (Harry Pfarrer) , Tilda Swinton (Katie Cox) , John Malkovich (Osbourne Cox) , Richard Jenkins (Ted Treffon) , Frances McDormand (Linda Litzke) , J.K. Simmons
Alkolik olduğu gerekçesiyle CIA'deki işinden kovulan emekli ajan Ozzie Cox, intikam almak için bildiği gizli bilgileri bir cd'ye kaydeder.

Cox'un boşanmanın eşiğinde olduğu eşi Katie, cd'yi çalar ve gittiği spor salonunda unutur. Salonda çalıştırıcı olan Chad ve aynı yerde yönetici olarak çalışan Linda, Chad'in tesadüfen bulduğu cd ile Cox'a şantaj yapmaya başlarlar. İşin içine bir de Katie'nin birlikte olduğu federal ajan Harry girince olaylar daha karmaşık bir hâl alır.

İhtiyarlara Yer Yok ile en iyi yönetmen heykelciğine ulaşan Coen Kardeşler'in kara-komedi olan yeni filmi Burn After Reading'in prömiyeri Ağustos ayında Venedik Film Festivali'nde yapılacak.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2008

Empire of the Sun – Güneş İmparatorluğu İzle
 • Site
 • IMDB
  7.8

Yönetmen: Steven Spielberg
Oyuncular: Christian Bale, John Malkovich, Miranda Richardson
Film Konusu: Film J.G Ballard’’ın aynı isimle yayınlanan yarı-otobiyografi g kitabından uyarlanmıştır. Christian Bale’in canlandırdığı James Graham ailesi le birlikte Shangay da yaşamaktadır.2.Dünya savaşı sırasında Japonya’nın,Şangay’ı istila etmesi ile James’in  ailesini kaybederek esir kampına düşmesi ile başlar.Jim Graham’ın destansı hikayesini izleyeceğimiz  film,döneminin en başarılı filmlerinden kabul edilmiştir.. İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 1987

Con Air İzle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Senaryo (Kitap):-
Yapımcı:Jerry Bruckheimer,  Chad Oman,  Jim Kouf,  Peter Bogart,  Jonathan Hensleigh,  Lynn Bigelow,
Konusu:Birkaç azılı suçlunun nakli sırasında gelişen olayları konu alan bir film. Geçen yıl kendinden çok bahsettiren 'The Rock' filminın yapımcılarının çektiği filmim maliyeti tam 70 milyon $. Geniş ve seçkin oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor.Con Air'deki karakterlerin neredeyse hepsini hapishane kaçkını azılı katiller oluşturuyor. Mahkumlar Alabama'daki yeni ve daha güvenli bir hapishaneye transfer edilmek üzere uçağa bindiriliyorlar, ama kemerleri çözme sinyali verilmeden, Malkovich'in canlandırdığı sapık katil 'Virüs' lakaplı Cyrus Grissom liderliğinde uçağı ele geçirerek rotayı özgürlüğe çeviriyorlar. Ancak uçağın yolcuları arasında yeni tahliye olmuş temiz pak bir adam da var. Eski asker Cameron Poe adam öldürmekten sekiz yıl yattıktan sonra iyi halden salınıyor, fakat karısına ve hiç görmediği küçük kızına kavuşma hayalleri kurarken kendini birden gürültü ve patırtının içinde buluyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1997

Fareler Ve İnsanlar – Of Mice And Man İzle
 • Site
 • IMDB
  7.5

David Steen, Joe D'angerio, Noble Willingham, Ray Waltson, Richard Riehle, Tuck Milligan
Senaryo:Horton Foote
Senaryo (Kitap):John Steinbeck
Yapımcı:Gary Sinise,  Russell Smith
Görüntü Yönetmeni:Kenneth Macmillan
Müzik:Mark Isham
Süre:1 saat 55 dk
Konu: Ekonomik kriz sonucu kendilerini işsiz bulan iki arkadaş (Lennie ve George) bundan sonra güçlükle buldukları tüm işleri de Lennie'nin yüzünden çok çabuk kaybetmektedirler. Lennie'nin çocuksu zekası ve garip tavırları onlara sorun çıkarmaya devam ederken Tyler Çiftliği'nde işe başlarlar fakat bu seferde patronlarının kötü niyetli oğlu başlarına bela olur. Herşeye rağmen bu işte tutunmayı başarırlar. Burada tanıdıkları bir kadın ve onun sayesinde yeşeren merhamet duyguları herşeyi değiştirmeye yeter. John Steinbeck'in klasik eseri. İyi seyirler...

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 1992

Kamp – In Tranzit İzle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.8

Senaryo: Simon van der Borgh, Natalia Portnova
Yapımcı: Kami Naghdi, Jimmy De Brabant, Michael Dounaev
Görüntü Yönetmeni: Sergei Astakhov

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2008

Eragon 2006 Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  5.1

Oyuncular

Edward Speleers (Eragon) , Sienna Guillory (Arya) , Garrett Hedlund (Murtagh) , Djimon Hounsou (Ajihad) , Jeremy Irons (Brom) , John Malkovich (King Galbatorix) , Robert Carlyle (Durza)

Çok eski zamanlarda, yoksul bir çiftçi çocuğu olan Eragon, bir gün ormanda, ışığı gözü kamaştıran, kocaman bir taşa benzeyen bir yumurta bulur. İlk anlarda, ne olduğunu anlamamanın verdiği şaşkınlıkla para edebilecek bir şey bulduğunu düşünürken taşın çatlamasıyla eskilerden kalma bir mirasın peşini kovaldığını anlayacaktır.

Stefen Fangmeier'in ilk uzun metrajlı yönetmenlik deneyimi olan Eragon, Jeremy Irons ve John Malkovich gibi isimleri barındıran kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Tür: Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2006

Şampiyon – Secretariat İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.2

Dağıtım: UIP Filmcilik
Filmin Websitesi: http://disney.com/secretariat/
Süre: 2 saat 3 dk
Gösterim Tarihi: 11 Şubat 2011 (Türkiye)
Konusu: At yarışlarıyla ilgili hiçbir bilgisi olmayan ev hanımı Penny Chenery (Diane Lane)’nin sahip olduğu yarış atı Secretariat’ın, 1973 yılında üç kez üst üste şampiyon olmasını konu alan filmde, John Malkovich emekli at yetiştiricisi Lucien Laurin rolünde.

Tür: Aile Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Spor Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2010

Jerome`un Planı – Art School Confidential (2006) izle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Oyuncular

Max Minghella (Jerome) , Sophia Myles (Audrey) , John Malkovich (Sandy) , Osman Soykut (Platz) , Anjelica Huston , Joel Moore (Bardo)
Jerome genç bir sanatçı adayı. Gözünü biraz yukarılara dikmiş. Dünyanın en iyi sanatçısı olmak istiyor. Eğitimli bir sanatçı olmaya karar veriyor ve alanında son derece önemli bir okula kayıt yaptırıyor.

Fakat zamanla farkediyor ki, kendisinde bir tutukluk var ve sanat dünyasında yükselmek o kadar da kolay olmayacak. Hedefi için başka bir yol düşünmeye başlıyor. Ve bir gün aniden cinayet suçlamasıyla tutuklanıyor.

Çizgi roman dünyasının cool ismi Daniel Clowes'un Eightball serisinden uyarlanan filmin bir sürprizi de Amarika'da yaşayan Türk oyuncu Osman Soykut'un da kadroda bulunması.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2006