Rastgele Film
Yukarı Çık

Keanu Reeves

Dracula – Bram Stoker’s Dracula (1992) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.5

Harker görevi gereği avrupaya taşınır .. Burada gizemli bir kasabada yaşama kararı alarak çevreyi gezinmektedir.. Dracula tarafından kaçırılan Harker neye uğradığını şaşırır.. Dracula`nın tek isteği Harker`in kız arkadaşı Mina`ya ulaşmaktır..

Dracula - Bram Stoker's Dracula (1992) filmini 1080 olarak siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunuyor.. iyi seyirler diliyoruz..

Tür: Korku Filmleri

Yapım: 1992

Destination Wedding (2018) izle
 • Site
  6.4
 • IMDB
  6.7

Fank ve Lindsay davet edilmiş oldukları bir düğünde tanışmışlardır. Bu ikilinin tanışma hikayesini konu alan filmde, farklı olaylarda beraberinde yaşanmaktadır. Yapılacak düğüne kadar birbirlerini tanımamakta olan bu çifttin, daha önceden birbirlerinden haberleri yoktur. Ancak düğüne ilk girişte birbirlerini görmüş olduklarında nefret duygusu başlar. Ne olursa olsun düğünde hafta sonunu birlikte geçirmek zorundadırlar. Bu geçirilen zamanda ikili arasında bir çekim meydana gelir. Bu ikili arasında yaşanan çekim sonrasında yaşananlar kendilerini ibretlik bir hikayeye mi götürecektir ? Yoksa hatalar zincirine mi sürükleyecektir? Bunu hep beraber izleyerek görmüş olacağız. Tam bir romantik komedi türü filmini Destination Wedding yönetmektedir. Senaristliğini ise usta Victor Levin üslenmektedir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2018

Benim Güzel Idaho’m – My Own Private Idaho İzle
 • Site
 • IMDB
  7.1

Konusu: William Shakespeare nin 4. ve 5. Henry donemlerine ait oyunlardan esinlenerek konu edinilen bu filmde; İki erkek fahişenin hayat hikayesi anlatılmaktadır. Ailesi tarafından terkedildikten sonra hayatını sokaklarda zorlukla geçiren Mike kendisini paraya ihtiyacı olduğu için satmakta iken diğer yandan Scott aksine varlıklı bir ailenin oğludur ve fahişeliği tamamen keyf almak için yapmaktadır.Bir dönem sonra Mike Scott an hoşlanmaya başlasada annesini bulmaya karar verir ve izini sürüp İdahom a giderler. Bu arayış Mike ve Scott un hayatına çok farklı bakış açısı ve değişiklik getirecektir.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 1991

The Bad Batch izle
 • Site
 • IMDB
  5.3

Yamyam toplulukların hüküm sürdüğü Texas distopyasında geçen ilginç bir aşk hikâyesi. Keanu Reeves, Jim Carrey, Jason Momoa, Suki Waterhouse ve Diego Luna gibi güçlü isimleri kadrosunda barındıran filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Ana Lily Amirpour üstleniyor.

Tür: Aşk Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Korku Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2016

John Wick: Chapter 2 İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.5

John Wick 2, dünyanın en ölümcül tetikçileriyle Roma’da birkez daha karşı karşıya gelen John Wick’in, hayatta kalmak için yapmış olduğu çetin mücadele ele alınmaktadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Yüce Adalet – The Whole Truth İzle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Konu:Çok zengin bir ailenin çocuğu babasını öldürmek suçuyla yargılanmaya başlar.Çocuk her ne kadar kendini savunup babasını öldürmediğini söylese de elinde kanıt olmadığı için birşey yapamaz.Kendisinin suçsuzluğunu kanıtlaması için avukat aramaya başlar.Tam bu sırada iyi bir avukat olan Richard Ramsey ile tanışır.Ramsey davayı inceler ve bu ölümün ardında başka işler olduğunu anlar.Davayı kabul eder ve işe koyulur.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016

Man Of Tai Chi izle
 • Site
 • IMDB
  6.1

Filmin Konusu: Genç bir dövüş ustası olan Tiger Chen , pekin'deki yaşam mücadelesi anlatılmaktadır. Chen muhteşem yeteneklere sahip dövüş ustasıdır. Çocukluğundan beri usta eğiticiler tarafından eğitilmektedir. Ondaki yeteğin herkes farkındadır. Beijing kentine gelen Chen kendi gibi onlarca iyi dövüşen genç ile mücadele edecek ve kendini ispatlamaya çalışacaktır. Bu aradada iç dünyasıyla hesaplaşma fırsatı olacaktır.

Amerika ve Çin ortak yapımı filmde , Matrix filmindende yakından tanıdığımız Keanu Reeves hem yönetmenliğini hemde senaryosunu üstlenmiştir. Başrollerinde de oynadığı filmi, tam anlamıyla 'Keanu Reeves filmi' diyebiliriz.. Filmin büyük bölümü dövüş sahneleri içermektedir. Bu tarz filmlerden hoşlananlar için kaçırılmaması gereken bir film.. İyi seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2013

John Wick (2014) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.3

John karısını kaybettikten sonra tek başına bir kenara çekilip sakin hayatını yaşama kararı alır. Günün birinde çok sevdiği arabası hırsızlar tarafından kaçırılır ve arabayı çalan kişi ise bir Rus Mafyasının oğludur. Fakat genç çocuğun bilmediği bir şey vardır ve babası John Wick’i oldukça iyi tanımaktadır. Çünkü John Wick zamanının en iyi ve en tehlikeli tetikçilerinden biridir. Karısına aşık olduktan sonra elini ayağını her şeyden çeken John emekliliğini sakin bir şekilde geçirmek isterken tüm bu olaylar olur ve üstüne üstlük arabasını çalan, karısından geriye kalan tek şeyi, köpeğini de öldürmüştür. John Wick artık bu işin peşini bırakmayacaktır…İyi seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2014

Feeling Minnesota – Yasak Aşk (1996) izle
 • Site
 • IMDB
  5.4

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 1996

Yarına Ayarlı – Tune in Tomorrow (1990) izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Tür: Aşk Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1990

47 Ronin izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

İzlerken oldukça keyf alabileceğiniz bir yapım sizlerle.. Acımasız savaşçılar ve ortalığın kan gölüne döndüğü mütiş efektlerle hazırlanan yapım 2014 yılının en çok beklenen filimlerinden biri olarak gösteriliyor.. Küçük bir çocuğun yetiştirildiği kamptan kaçıp ormana yerleşimi.. Ve orada ölümcül samurayla tarafından bulunarak yeni evine getirilmesini konu ediniyor.. Küçük çocuk artık yetişkin ve usta bir dövüşçü haline gelmiştir.. Efendisinin kızı ile aralarında gizemli bir aşk başlar.. Fakat küçük çocuk efendisinin soyundaki samuraylar gibi doğma büyüme aynı kültüre itaat etmesede.. Onlar gibi yaşayıp onlar gibi savaşmaktadır.. Korumakta oldukları kabilenin en iyi dövüşçüleri melez samurayı hernekadar kabullenmesede yaşamları onun ölümcül kılıç darbelerine bağlıdır.. Başka bir hükümdarın kralı ile evlendirillmek isteyen genç kız ülkesinden uzaklaşmıştır.. Babasının büyücüler tarafından öldürülmeside ülkeyi yasa boğar.. Babasının korumasını üstlenen cesur samuray ise korkunç bir hücrede yeni kral tarafından tam 1 sene gözetim altında tutulur.. Kara delikten kurtulduğunda ise melez samurayı bulmak hiçte zor olmamıştır.. Artık ölümcül savaş planları başlamıştır.. Melez samuray sevgisinin peşinden cesur koruyucu ise ülkesi ve efendisinin şerefli ölümü için sadece intikamı düşünmektedir.. Bu film İlk Olarak Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj olmak üzere, Net alemine yalnızca (direkizleyin.com & direkizleyin.com) Editörleri tarafından upload edilmiştir.. TÜRKİYE`NİN TARTIŞMASIZ EN İYİ FİLİM PLATFORMU , Gururla sunar ! İyi seyirler dileriz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2013

Sokağın Kralları – Street Kings (2008) Türkçe Dublaj izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Filmin Konusu: Ludlow suç dünyasında mücadele eden yıllarını bu göreve adamış bir polis memurudur. Dünyanın acımasızlığı onuda bulup karısını elinden almıştır. Karısının ölümünün ardından bu şoku üzerinden uzun süre atamamış , yaptığı hiç bir şeyden zevk alamaz hale gelmiştir. Yıllarca görev yaptığı Polis teşkilatında kendinden habersiz olaylar dönmektedir. Bunu farkeden Ludlow pisliklerin temizlenmesi için amansız bir mücadeleye başlayacaktır. İyi seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2008

Sonuna Kadar & Hard Ball (2001) Türkçe Dublaj izle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Filmin Konusu:Connor O'Neil (Keanu Reeves) başıboş hayatı umursamaz şekilde yaşamaktadır. Tek yaptığı şey arkadaşlarından borç para bulup spor bahislerine yatırmaktır. Çok zengin arkadaşının yanına gidip borç para ister ama artık ona bu şekilde para veremeyeceğini çalışması gerektiğini söyler. Şirketine ait olan spor kulübünün minikler liginde oynayan takımına antrenörlük yapmasını teklif eder. Connor'da beş parasız ve çaresiz telifi kabul eder. Amerika'nın en çok olaylarının olduğu , suçluların etrafta dolaştığı bir mahalledeki okulda ,zenci çocukları eğitecektir. Gün geçtikçe onlar arasında sıkı bir bağ oluşmaya başlayacaktır ve Okulun güzel öğretmeni Elizabeth Wilkes (Diane Lane) ilede aralarında bir yakınlaşma olacaktır. İyi seyirler..

Tür: Dram Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2001

Kırılma Noktası – Point Break İzle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Filmin Konusu: Los Angeles bankalarında, Amerikan başkanlarının maskelerini takarak soygun yapan bir çete ortaya çıkmıştır. Suçluları araştıran FBI'ın şüpheliler listesine sörfçüler de girmiştir. Genç ajan Johnny, bu kişilerin arasına girerek, suçlulara ulaşmaya çalışır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1991

Hız Tuzağı – Speed İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.2

Filmin Konusu: Fidye istemek için bombalı saldırılar düzenleyen Howard, bir otobüse yerleştirdiği bombayla yine fidye istemektedir. Genç polis Jack, hızı 80 km altına düşerse patlayacak bir otobüsün içindekileri kurtarmak üzere görevlendirilir. Heyecanın hız kesmediği 'Speed' filminde, Keanu Reeves başrolde.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1994

Matrix izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.7

Oyuncular

Keanu Reeves , Laurence Fishburne , Carrie-Anne Moss , Joe Pantoliano , Hugo Weaving (Ajan Smith) , Gloria Foster (Oracle) , Marcus Chong (Tank) , Julian Arahanga (Apoc) , Belinda McClory (Switch)

İki türlü gerçeklik vardır: biri yaşanan, öteki yaşamın ötesinde olan. Bunlardan biri rüya, öteki de Matrix'dir. Neo, umutsuz bir çaba ile Matrix hakkındaki gerçeği araştırıyor. Tam olarak kavrayamadığı şeylerin yaşamını kontrol ettiğini biliyor.

Matrix Nedir? Neo, efsaneler aracılığı ile tanıdığı ve son derece tehlikeli bir adam olan Morpheus'un gerçeği bildiğine inanmaktadır.

Bir gece Neo, kendisini başka bir dünyaya götürebilecek güzel yabancı Trinity ile tanışır. Bu kızın götüreceği dünyada, Morpheus'u bulacak ve Matrix hakkında bir şeyler öğrenecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri

Yapım: 1999

Beynimdeki Düşman – Johnny Mnemonic izle
 • Site
 • IMDB
  5.6

Filmin Konusu: Beyninde bir çip taşımakta olan taşıyıcının 24 saati bulunmakta, peşinde ise teknoloji endüstrisindeki dev firmaların silahlı adamları vardır. Hızlı geçen bir kovalamaca…Pekin’den, New york’a uzanan aksiyon sahneleri…

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1995

Suçlu Kim? – Henry’s Crime İzle
 • Site
 • IMDB
  6

Heather Macrae, Sarah Glendening, Adrian Martinez, Allel Aimiche, Audrey Lynn Weston, Brian Rogalski, Buddy Landel, Carlos Pizarro, Chris Kerson, Chris Cardona, Danny Hoch, David Costabile, Elena Beuca, Gideon Banner, Jason Fisher, Joe Urban, Jordan Gelber, Ken Marks, Mark Anthony, Michael A. Collette, Mitch Giannunzio, Stephen Gleason, Steve Beauchamp, Tim Lajcik, Timothy J. Cox
Senaryo: Sacha Gervasi, Stephen Hamel, David N. White
Yapımcı: Keanu Reeves, Stephen Hamel, David Mimran, Jordan Schur, Lemore Syvan, Alison Palmer Bourke
Görüntü Yönetmeni: Paul Cameron
Müzik: Brendan Ryan
Süre: 1 saat 48 dk
Gösterim Tarihi: 06 Mayıs 2011 (Türkiye)
Konu: Hayallerinden ve ideallerinden vazgeçmiş kahramınız Henry amaçsız ve hayallerden uzak hayatını sürdürürken bir sabah kendini bir banka soygununun tam ortasında bulur. Yargılanıp hapse giren Henry için asıl olaylar orada başlar. Hapishanede tanıştığı  Max adında birisi onun için bütün hayatının yeniden başlangıcıdır. İyi seyirler...

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2010

A Scanner Darkly – Karanlığı Taramak (2006) İzle
 • Site
 • IMDB
  7.1

Süre:1 saat 40 dk
Gösterim Tarihi: 03 Kasım 2006 (Türkiye)
Film hakkında kısa bilgi:yakın gelecekten bir gizli polis sonuçta kendi kimligini kaybetmesine sebep olan tehlikeli bir uyuşturucu işine bulaşır..Philip K. Dick’in en sevilen romanı A Scanner Darkly ‘nin sinemaya uyarlanmış hali olan bu filmde, gerçek oyuncular üzerine gelişmiş bir animasyon tekniği kullanılmıştır..

Tür: Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2006

The Gift – Üçüncü Göz izle
 • Site
 • IMDB
  6.7

Filmin konusu: 6. hisleri kuvvetli gizemli bi kadın olan Giovanni Ribisi başka bir kadının aniden ortadan kaybolmasıyla yardım alman için çağrılır.Kadını bulmak için gizemli güçlerinden yararlanan Ribisi istediğine ulaşabilecek midir?

Tür: Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2000

Göl Evi – The Lake House izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Yanlız yaşayan bir doktor olan Kate, stajını tamamladığı yerel hastaneden ayrılarak Chicago’da bir hastanenin çalışma teklifini kabul eder. Tek üzüldüğü konu, çok severek oturduğu göl kenarındaki evini bırakacak olmasıdır. Bir sonraki kiracıya, kendisine gelecek mektupları göndermesi için yeni adresini yazdığı bir not bırakır.

Evin yeni kiracısı Alex geldiğindeyse çok farklı bir manzarayla karşılaşır. Her yer son derece bakımsız, yıpranmış ve pislik içindedir. Bir önceki kiracıdan kalan notta okudukları ise Kate ve Alex’in hayatlarında, çok büyük bir şaşkınlığın ve zamanın imkansızlıklarıyla dolu bir aşkın başlamasına neden olacaktır.

Sandra Bullok ve Keanu Reeves, 1994’teki Hız Tuzağı filminden sonra bir kez daha, David Auburn’un yönetimindeki Göl Evi’nde biraraya geliyorlar

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2006

Constantine İzle
 • Site
 • IMDB
  7

Konusu:John Constantine doğaüstü güçlerle mücadele etmekte gayet başarılı olmasına rağmen, kendi içindeki inançla mücadele konusunda sürekli ikilem yaşamaktadır. Kötü ruhlarla, meleklerle ve hatta azraille yüzyüze gelmekten çekinmeyecek kadar cesur ve aslında hayattan bıkmıştır. Karşılaşacağı son olaylar bazı gerçekleri kavramasına yardımcı olacaktır. İzlenmesi gereken arşivlik filmlerden. İyi seyirler...

Tür: Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2005

Kasımda Aşk Başkadır – Sweet November (2001) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.7

Oyuncular

Keanu Reeves (Nelson Moss) , Charlize Theron (Sara Deever) , Jason Isaacs (Chaz Watley) , Greg Germann (Vince Holland) , Liam Aiken (Abner) , Robert Joy (Raeford Dunne) , Lauren Graham (Angelica)
Hayatını değiştirmek yalnızca bir aya ihtiyacı vardı...

1968 tarihli aynı adlı filmin günümüze uyarlanmış bu versiyonu, yer yer üzen, yer yer hafif bir mizah estiren yapıda. Genç ölmenin trajedisine, romantizmin hayata kattığı umut parıltısını taşıyan film, rast geldiği hiç bir erkekle bir aydan daha fazla beraber olmayan kadını, değişmeye iteleyen ilişkiyi konu alıyor.

Kötü oyunculuk başta olmak üzere, çeşitli aksamaların yapımı orijinal versiyonun tadından uzak tuttuğu yaygın bir kanı. Filmin sansürlenen bölümüyle ilgili haberi Beyazperde.com arşivinden okumak için buraya tıklayın...

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2001

Dünyanın Durduğu Gün – The Day The Earth Stood Still izle
 • Site
 • IMDB
  5.5

Oyuncular

Keanu Reeves (Klaatu) , Jennifer Connelly (Helen) , Jaden Smith (Jacob) , Kathy Bates , John Cleese (Dr. Barnhardt)

Konusu:

1951 yapımı bir bilimkurgu klasiği olan The Day the Earth Stood Still’in yeniden yapımı olan filmde, ünlü bilimci Dr. Helen Benson (Jennifer Connelly) kendisini, insanlığı dünyanın beklediği krize karşı uyarmak için gelen uzaylı Klaatu (Keanu Reeves) yüzyüze bulur.

Helen’in kontrolü dışındaki bir takım güç merciileri Klaatu’ya düşman gözüyle bakarlar ve dünya liderleriyle temasa geçmesini önlerler. Helen ve üvey oğlu Jacob (Jaden Smith) da Klaatu’nun “Dünya dostu” bir uzaylı olmasının ölümcül sonuçlar da verebileceğini farkederler.

Helen’in yapması gereken, dünyayı yok etmek için gelen bu varlığa dünyanın kurtarılmaya değer bir yer olduğunu göstermektir; fakat bunun için çok geç kalmış olabilir.

1951’de efsanevi yönetmen Robert Wise tarafından çekilen film, bilmkurgu severler, yazarlar ve film yapımcıları için bir klasik haline gelmişti. Uzay aracı ile Washington D.C.’ye inen, insan görünümündeki uzaylı Klaatu’nun insanlığı insanın ta kendisinin yol açtığı tehlikelerden korumak adına dünya liderlerini uyarmasını konu alan filmde Klaatu, dev robot bodyguard’ı Gort’un da yardımıyla kendisini hapsetmeye çalışan otoritelerden kaçmaktaydı.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2008