Rastgele Film
Yukarı Çık

Lily James

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz – Mamma Mia! Here We Go Again (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.1

Sophie yaptığı yeni evliliği sonrasında hamile kalmıştır. Bu sırada annesi ile ilgili araştırmalarına da devam etmektedir. Annesine ait bir kaç anı keşfi yaptıktan sonra ona ait bir kaç anı dinlemeye başlıyor. Tabi ki bu yolda kendisi asla yalnız bırakılmıyor. Kendisine bu süreç içerisinde ailesinden bazı dostlar ve büyük annesi de eşlik etmeye devam ediyor. Eski klasik film Mamma Mia’nın devamı olsa da, filmde bu sefer, Sophie’yi farklı bir ünlü canlandırıyor. Amanda Seyfried filmde Sophie karakteri ile yerini alıyor. Diğer yandan Meryl Streep ise Donna karakterini canlandırıyor. Daha bir çok ünlü isim bu filmde buluşarak nefes kesici sahnelere imza atıyorlar.

Tür: Komedi Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2018

The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society (2018) izle
 • Site
  7.4
 • IMDB
  7.0

Daima sahip olduğu özgür ruhlu yapısı ile hareket eden Juliet, yeni kitabını yazmak için hazırlık yapmaktadır. 2. Dünya Savaşı’nın yaşandığı dönemlerde Nazi işgali altında kalan Guernsey isimli bir adasında yaşam sürmüş bir grup insan tarafından kendisine bir mektup gönderilmiştir. Mektup içerisinde belirtilen konudan fazla şekilde etkilenen genç yazar, bu insanların kimler olduğunu merak eder. Çünkü halkın yaşadıklarının kitabı için harika bir konu olabileceğini düşünmektedir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Romantik Filmler, Tarihi Filmler

Yapım: 2018

En Karanlık Saat – Darkest Hour (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.4

2. Dünya Savaşı'nın başlangıcı ve Nazi Almanyası'nın korkunç bir tehditle tüm Avrupa'ya ve İngiltere'ye karabasan gibi çökmesinin ardından Büyük Britanya başbakanı Neville Chamberlain (Ronald Pickup) görevinden ayrılmak durumunda kalmıştır Yerine Winston Churchill'in (Gary Oldman) getirilmesine karar verilir. Görevi devralmasının hemen ardından Churchill'i çok zor kararlar beklemektedir: Hitler'le barış mı yapmalı, yoksa topyekün bir savaşta ülkesine liderlik mi etmelidir?

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2017

Cinderella – Sindirella (2015) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.9

Ella annesini kaybetmiş ve babası başka bir kadınla evlenmiştir. Annesinin ölümünden sonra üvey annesi ve iki kızına bakıcılık yapmaya başlar. Babasınıda kaybeden Ella`yı daha zor bir hayat beklemektedir. Bir gün ormanda gezerken yakışıklı bir prensle tanışır ve hayatı yeniden değişmeye başlar. İyi seyirler.

Tür: Aile Filmleri, Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2015

Aşk ve Gurur ve Zombiler – Pride and Prejudice and Zombies İzle
 • Site
 • IMDB
  5.8

Konusu:Gizemli bir salgın hastalık, 19. yüzyıl Britanyası'nı kasıp kavurmuş, ülkede binlerce insan zombilere dönüşmüştür. İyi bir yakın dövüş ve kılıç ustası olan Elizabeth Bennet (Lily James) ve Bay Darcy (Sam Riley) gururlarını ve toplumsal konumlarını bir kenara bırakarak işbirliği yapmak zorundadır.
Seth Grahame-Smith'in aynı adlı çok satan kitabından uyarlanan Aşk ve Gurur ve Zombiler filmi, Jane Austen'ın ünlü Aşk ve Gurur kitabının da zombi parodisi haline getirilmiş şekli olarak görülüyor. Kitap 25 hafta New York Times çok satanlar listesinde yer almıştı.

Tür: Aksiyon Filmleri, Aşk Filmleri, Korku Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2016

Koşulsuz Sevgi – Broken 2012 izle
 • Site
 • IMDB
  7.3

Filmin Konusu: Kuzey Londra'da yaşayan ve şeker hastası olan Skunk, 11 yaşındadır. Basit beklentilerle başlayan yaz tatilinin bu denli şiddetli olaylarla geçeceğini tahmin edememiştir. Artık hiçbir yer çocukluğundaki gibi güvenli yerler değildir.
Cillian Murphy, Tim Roth ve Robert Emms'in başrolünü paylaştığı filmde küçük kız, psikolojik gelgitleri yoğun bir şekilde yaşayacaktır.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2012