Rastgele Film
Yukarı Çık

Luis Tosar

Silah Şehri – La sombra de la ley – Gun City (2018) izle
 • Site
  8.6
 • IMDB
  6.6

Filmde konu olarak sizleri 1921 yılı gibi tarihsel açıdan geçmişe götürecektir. Bu dönemlerde İspanya gerçekleşecek iç savaş ile karşı karşıya kalmıştır. Katalanların kendisine ait bir bağımsız devlet istemesi birden fazla olayın yaşanmasına neden olmuştur. Artık katalanlar ayaklanmış ve polisler ile karşı karşıya gelecek kadar ileriye gitmiştir. Artık bu yaşanan olaylar sonrasında polisler ciddi tedbirler almaya başlar. Katalanlara karşı sert tavırları olacaktır. Polis ile arada yaşanan bu sert temasları kendisine bir fırsat bilen çete ise faydalanmak için birçok durum değerlendirmesinde bulunur. İç savaşta daha büyük olaylar çıkması için ağır silahları katalanlara temin edecektir. Polis ise diğer yandan bu ağır silahların nerede olduğunu öğrenebilmek için çete üyeleri arasına karışır.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Bir Hırsızdan Çalmak İçin – To Steal from a Thief – Cien años de perdónİzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Konusu:El Uruguayo ve onun yönettiği bir hırsız grubu bankayı soyar.Bankaya girmek için kazdıkları tünele tekrar girerler.Bu arada eski devlet adamı Gonzalo Soriano’nun 314 numaralı kasasında çok önemli belgeler vardır.Bu hırsız grubunun asıl amacıda bu kasayı ele geçirmektir.Hırsız grubu tünelde beklerken çok şiddetli bir yağmur başlar ve tünelde tutsak kalırlar.314 numaralı kasayı açan hırsızlar belgeler yerine İspanya hükümetine ait gizli bir harddisk bulurlar.

Tür: Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016

Toro İzle
 • Site
 • IMDB
  5.9

Konusu:Eski bir dolandırıcı olan Toro ağabeyi ve yeğenini kurtarmak için eski alışkanlarına tekrar dönmek zorunda kalır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016

Bilinmeyen Numara – El Desconocido izle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Bir banka yöneticisi, bir kaç saat içinde büyük bir miktar parayı temin etmek zorunda olduğu, yoksa koltuğunun altındaki bombanın patlayacağına dair bilinmeyen bir numaradan telefon alır ve gerilim başlar..

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2015

Ma ma İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Konusu:Magda (Penélope Cruz) yeni işsiz kalmış bir öğretmendir. Üstüne meme kanseri teşhisi konulmuştur ve eşi Julian ile evliliği bitmek üzeredir. Ancak oğlunun futbol maçına gittiği bir gün tanıştığı Arturo (Luis Tosar) ile çok farklı bir arkadaşlığı başlar. Nitekim tanışmalarından kısa süre sonra Arturo kızını bir trafik kazasında kaybeder ve ikili, kendi trajedilerinde ortak bir teselli aramaya başlarlar.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2015

Los Lunes Al Sol – Güneşli Pazartesiler İzle
 • Site
 • IMDB
  7.7

Konusu:İspanya'nın liman kenti Vigo'da geçen bu hikâye, her gününü Pazar günüymüş gibi yaşayan, Pazartesi'lerini güneş altında geçiren insanları anlatıyor. Vigo uzun zaman önce tarıma sırt çevirmiş ve onun orantısızca büyümesine bununla beraber de göçmenler ve işçilerle dolmasına yol açan endüstrinin yaygınlaştığı bir şehre dönüşmüştür. Düşlerini gerçekleştirememiş bir grup orta yaşlı arkadaş, işsizlikle mücadele etmenin umutsuzluğunun üstesinden gelmeye çalışmaktadırlar. Bu film divxup.net sitesinden alınmıştır. Şehirin tersanesindeki, onlar için büyük önem taşıyan, işlerini kaybeden bu adamlar günlerini El Naval adlı bir barda geçirip hatıraları yadeder, felsefe yürütür ve şimdiki durumları hakkında dertleşirler. Huysuz Santa kendine acımayı reddedip bu duruma aldırmıyormuş gibi davranmaktadır. José karısının onu terk edeceğinden korkmaktadır. En yaşlıları Amador'un başına gelmiş olan da budur, ama o herkesi karısının seyahatten bugün yarın döneceği konusunda ikna etmeye çalışır. Bu arada Lino ise iş bulma umudundan vazgeçmeyi reddeder, aslında yarı yaşındaki adaylara uygun olan işler için birbiri ardına görüşmelere gider. İyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2002

Musaranas (2014) Altyazılı İzle
 • Site
 • IMDB
  6.7

Konusu:İspanya, 1950'ler. Montse'nin agorafobisi onu Madrid'deki uğursuz bir apartmana hapsetmiştir ve gerçeklikle tek bağlantısı yetiştirirken gençliğini harcadığı kız kardeşidir. Ancak bir gün dikkatsiz genç komşusu Carlos merdivenlerden düşer ve kapılarına sürüklenir. Birisi farenin yuvasına girmiştir. Belki de hiç çıkamayacaktır.Başarılı bir psikolojik gerilim filmiydi,süprizli finali de bonusu.İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2014

El Niño (2014) izle
 • Site
 • IMDB
  6.5

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2014

Eski Meksika’da Bir Gece – A Night in Old Mexico (2013) izle
 • Site
 • IMDB
  5.7

Konusu:Yaşlı bir adam, ülkesini terk etmek zorunda kalmasının ardından, hayatının son günlerinde eski topraklarında bir gece daha yaşamak istemektedir.Oscarlı usta oyuncu Robert Duvall’in başrolde olduğu dramanın yönetmeni Emilio Aragon..İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2013

Celda 211 – Hücre 211 İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.7

Film hakkında kısa bilgi: Hapishanede çıkan isyan da 2 farklı tarafı savunan 2 adamın hikayesini anlatır..isyanın lideri ve genç muhafız isyanda mahsur kalır..hayatta kalabilmek için mahkum rolü oynayacaktır..

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2009

Ölüm Uykusu – Mientras Duermes İzle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Yönetmen: Jaume Balagueró
Oyuncular: Luis Tosar, Marta Etura, Alberto San Juan
Film Konusu: Cesar, görevli olarak çalıştığı apartmanda yaşayan Clara’yı kendisine hedef olarak seçmiştir. Mutsuzluğundan haz alan Cesar, herkesin kendisi gibi mutsuz olmasını istemektedir.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2011

Bağımlılık ~ Mr. Nice 2010 izle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Oyuncular: David Thewlis, Luis Tosar, Elsa Pataky, Jack Huston, Chloë Sevigny, Rhys Ifans, Nathalie Cox, Kinsey Packard, Andrew Tiernan, Jamie Harris, Ania Sowinski, Olivia Grant, Katia Derry, Stephen Marzella, Jay ıtzkowitz, David-doc O'connor, Julio Perillán, Christian Mckay, Matthew Jacobs, Daniel Faraldo, Kal Weber, Craig Stevenson,
Görüntü Y.: Bernard Rose,
Senaryo: Bernard Rose,
Yapımcı: Luc Roeg,
Konusu:Usta yönetmen Bernard Rose'dan (Candyman, Immortal Beloved) ünlü uyuşturucu kaçakçısı Howard Marks'ın gerçek hikayesi… Galler'den gelip Oxford'da fizik okuyan Howard Marks (Rhys Ifans) uyuşturucu kaçakçısına dönüşür Mr Nice adıyla bilinen Marks bir yandan kırmızı bültenle aranırken bir yanda da CIA, IRA, MI6 ve mafya ile devamlı ilişki içindedir Bazen casusluk yapar; hatta ünlü bir yazar da olur.. İyi Seyirler..

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2010

Yagmuru Bile – Even The Rain izle
 • Site
 • IMDB
  7.5

İspanya’nın 2011 Oscar adayı Yağmur Bile, yönetmenlik, Kristof Kolomb ve temel insan hakları mücadelesini bir araya getiriyor. Senaryosu Ken Loach’un daimi senaristi Paul Laverty tarafından yazılan film, Icíar Bollaín’in 2007 yapımı dedektiflik hikâyesi Matahariler’in başarısını takip ediyor. Takıntılı idealist Sebastian, Kristof Kolomb ile ilgili bir film çekmeye kararlıdır, ama bu Hıristiyan kahramanın mitini tersine çevirecek, açgözlülüğünü ve vahşi eğilimlerini gösterecektir. En ucuz ve Latin Amerika’da en yerli ülke olan Bolivya’daki çekimler sırasında, Kolomb’dan 500 yıl sonra toplumsal huzursuzluk patlar. Halk en temel hayati madde olan su için savaşmaya başlamıştır..

Tür: Dram Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2010

Kontrol Limitleri – The Limits of Control İzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Filmin Konusu : Kanun tanımaz biri olan Tilda Swinton , çok seyehat etmektedir. Ve son durağı ispanya olmuştur. Yaptığı bu yolculuklar kendi iç dünyasınada bir yolculuk anlamı taşımaktadır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2009