Rastgele Film
Yukarı Çık

Mark Wahlberg

Şipşak Aile – Instant Family (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.4

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2018

Mistik Olay – The Happening (2008) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  5

Görünen bir uyarı olmadan ortaya çıktı. Birdenbire nereden geldiği belli olmadan. Bir kaç dakika içinde Amerika’nın bir çok şehrinde sebebi açıklanamayan, kanınızı donduracak garip ölümler meydana gelmeye başladı. İnsan davranışlarındaki bu garip değişikliğe neyin sebep olduğu bilinmiyor.Yapılan yüksek teknolojik deneylerde ters giden bir şeyler mi oldu? Bir tür şeytani toksik silah mı? Yoksa kontrolden çıkan bir virus mü? Hava yolu ile mi yoksa suyla mı bulaşıyor? … ve nasıl? İyi seyirler.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2008

Mile 22 (2018) izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  6.1

James Silva kendisine ait bir ekip kurmuştur. Bu ekibi ile sürekli farklı mücadeleler içerisine girmektedir. Her ne kadar bu mücadeleler zorlu şekilde geçmiş olsa da, CIA için değerli elemanlar olabilmek için çalışmalarına devam ederler. Şehrin içerisinde sürekli farklı alanlara yayılarak çalışmalarına devam ederler. Ancak şehirde yaşam süren birden fazla insan bu kişilerden habersizdir. Böylelikle ekip bazı gizli belgeleri kendisi çok rahat şekilde taşıyabilmektedir. Kendisine sürekli gizli bilgiler CIA tarafından verilerek gizli işler peşinde koşmaktadırlar. Artık Silva’nın ekibi de ölüm derecesine ulaşmış olan mücadelelerin içerisinde kendisini sürekli bulmaya devam edecektir. Bu görevler sırasında hayata dair bir çok şeyi de beraberinde öğrenmiş olurlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

All the Money in the World – Dünyanın Bütün Parası (2017) izle
 • Site
 • IMDB
  6.9

1973'te, dünyanın en zengin adamlarından biri olan petrol milyarderi Jean Paul Getty'nin öz torunu John Paul Getty III (Charlie Plummer) Roma'da kaçırılmıştır. Çocuğun hayatı karşılığında 17 milyon $ isteyen fidyecilerin isteğini yerine getirmekten başka çare yok gibi görünmektedir. Annesi Gail (Michelle Williams), eski kayınpederi Getty'den bu miktarı ödemesi konusunda yardım ister, ancak reddedilir. Getty'nin en yakınındaki kişi olan, aynı zamanda eski CIA ajanı Fletcher Chase (Mark Wahlberg) ile Gail, parayı bir şekilde bulup gencin hayatını kurtarmak için zamana karşı bir yarışa girerler.
All the Money in the World filminin çekimleri 2017'nin Ağustos ayında tamamlanmıştı. Ancak başrol oyuncularından Kevin Spacey hakkında Ekim ayı sonunda ortaya çıkan cinsel taciz suçlamaları nedeniyle Spacey'nin filmdeki tüm sahneleri çıkarıldı ve Spacey'nin canlandırdığı Jean Paul Getty karakterini Christopher Plummer tekrar canlandırdı.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Babalar Savaşıyor 2 – Daddy’s Home 2 izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2017

Kara Gün – Patriots Day izle
 • Site
 • IMDB
  7.4

Konusu:Boston Polisi'nde görevli çavuş Tommy Saunders (Mark Wahlberg) için 15 Nisan 2013 günü önemli bir gündür. Boston Maratonu'nda sporcuları ve seyircileri koruma görevini üstlenen polislerden bir tanesidir. Yarış herkes için güzel bir atmosferde devam ederken hiç beklenmedik bir patlama meydana gelir. Hemen sonrasında tüm ekipler, Edward F. Davis (John Goodman) önderliğinde düzenlenen bir operasyonla şüpheli kardeşler Tamerlan ve Dzhokhar Tsarnaev'in peşine düşecektir.
Patriots Day filminde işlenen 2013 Boston Maratonu'ndaki bombalı saldırı ve sonrasındaki geniş kapsamlı arama süreci, Casey Sherman ve Dave Wedge'in yazdığı Boston Strong: A City's Triumph Over Tragedy adlı kitaptan uyarlandı.

 

 

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2016

Transformers 5: Son Şövalye – Transformers: The Last Knight İzle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  5.2

Konusu:Serinin 4. filmi Kayıp Çağ'daki olayların ve Optimus Prime'ın gidişinin ardından insanlarla robotların savaşı sürmektedir. Bu savaşın bitebilmesi için geçmişteki sırların gün yüzüne çıkarılması ve Transformerlar'ın dünyadaki varlıklarının dayandığı kökenin anlaşılması gerekmektedir. Bu zorlu görev ise, tamirci Cade Yeager (Mark Wahlberg), Bumblebee, soylu bir İngiliz Edmund Burton (Anthony Hopkins) ve profesör Vivian Wembley'e (Laura Haddock) düşecektir.
Prodüksiyon aşaması Haziran 2016'da başlayan Transformers serisinin 5. filmi, 23 Haziran 2017'de gösterime girdi.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Deepwater Horizon: Büyük Felaket Full İzle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Petrol sondaj kulesi Deepwater Horizon'da çalışan 126 kişilik ekip, 20 Nisan 2010'da her zamanki gibi çalışmalarını sürdürmektedir. Hepsi vardiyanın sonuna gelip bir an önce karaya çıkmayı ve kendilerini bekleyenlere kavuşmayı arzu etmektedir. Ancak akşam saatlerinde yaşanan şiddetli patlamalar, herkesi büyük bir şoka uğratır. Durduralamayan ve sonrasında günlerce sürecek yangından sağ kurtulabilmek için mücadele eden ekip, cehennemi andıran bir ölüm kalım savaşının ortasında kalacaktır.
2010 Nisan'ında BP'ye ait Deepwater Horizon petrol platformunun Meksika Körfezi'nde infilak etmesiyle doğa, son yılların en büyük çevre felaketlerinden birine tanık olmuştu. Okyanusta yaşanan ve 11 kişinin ölmesine 17 kişinin de yaralanmasına neden olan trajedinin son anlarını anlatan yapım, 156 milyon $'a maloldu.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2016

Daddy’s Home – Babalar Savaşıyor İzle
 • Site
 • IMDB
  6.1

Film, karısının iki çocuğuna en iyi üvey baba olmak için çabalayan, ancak çocukların başıboş gerçek babalarının (Wahlberg) gelmesiyle çocukların sevgisi için rekabet etmek zorunda kalan iyi huylu bir radyo yöneticisinin (Ferrell) karşılaştığı sorunları konu alıyor.

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2015

Ted 2 – Ayı Teddy 2 İzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Konusu: John bir noel gecesi oyuncak ayısının canlanmasını ve en yakın arkadaşı olmasını diler.Canlanan oyuncak ayı Ted , 8 yaşındaki John’nun hayallerini süsleyen en iyi arkadaştır. Zaman ilerlemiş, genç bir adam olmuştur John. Artık Ted yaptıkları ile komik olmaktan çıkmış, John’u utandırmaktasır.. İyi seyirler..

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2015

Maymunlar Cehennemi – Planet Of The Apes izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.7

Yıl 2029... Astronot Leo Davidson (Mark Wahlberg), rutin bir uzay görevi sırasında yaşanan arıza nedeniyle 'ilginç' bir gezegene düşer. Gezegenin ilginçliği, burada insanla maymun arası yaratıkların hüküm sürüyor olmasıdır. Aynı zamanda insanların da yaşadığı, ama onların artık herhangi bir etkisinin olmadığı, sadece köle ya da yem olarak kullanıldıkları bir gezegendir burası. Maymunlar arasındaki fikirleriyle diğerlerini rahatsız eden Ari'nin (Helena Bonham Carter) yardımlarıyla buradan kurtulmanın hesaplarını yapan Leo, şaşırtıcı gerçeklerle yüzleşeceğinin farkında değildir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2001

Kumarbaz – The Gambler (2014) izle
 • Site
 • IMDB
  6

Bir edebiyat profesörü olan Jim Bennett (Mark Wahlberg), kumar problemleriyle mücadele etmektedir. Ama bu tutkusu, başını mafyayla derde sokacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2014

Transformers: Kayıp Çağ – Transformers 4 Age of Extinction (2014) izle
 • Site
 • IMDB
  5.7

Konusu:Üç yıl önce Chicago’da yaşanan savaşın ardından, Autobot’lar NEST’in yardımlarıyla Deception’ları yok etmeye devam ediyorlardır. Ancak öte yandan Skyquake bir asteroit parçası nedeniyle ölen Deception’ları yeniden hayata döndürmektedir. Megatron’un ölmesi ve Cybertron’un da ağır bir şekilde hasar görmesiyle birlikte Deception’ların kontrolü Skyquake’e kalmıştır. Artık son teknoloji ürünü silahları ‘Trypticon’ı tasarlamalarıyla birlikte hem Pentagon hem de Amerikan ordusu için büyük bir tehdit haline gelmişlerdir. Autobot’lar ve NEST dünyayı olası bir kaostan kurtarabilmek için hızlıca hareket etmek ve geç olmadan Deception’ları durdurmak zorundadır..
İzlemekte olduğunuz film .. Nette ilk olarak (direkizleyin.com – direkizleyin.com) Editörleri tarafından upload edilmiştir.. HD Görüntü kalitesi ve Düzeyi , TÜRKİYE`NİN TARTIŞMASIZ EN KALİTELİ FİLM PLATFORMU GURURLA SUNAR ! İyi seyirler dileriz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2014

Üç Kral – Three Kings (1999) izle
 • Site
 • IMDB
  7.1

Bir grup maceraperest Amerikan askeri Irak’taki Körfez Savaşı’nın hemen ardından ülkelerine dönmeyip, çölün derinliklerinde gömülü olduğu söylenen bir hazineyi bulmaya karar verirler. Bir haritanın kılavuzluğunda yaşamlarını değiştirecek ve onları onurlu bir mücadeleye sürükleyecek macera dolu bir yolculuğa adım atarlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 1999

Son Kalan – Lone Survivor (2013) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.5

Konusu:Dört kişilik bir Amerikan özel ekibi Red Wing Operasyonu için harekete geçer..Görev Taliban lideri Adman`ı ölü ya da diri ele geçirmek..Operasyon sırasında dört kişiden üçü yaralanır..Sadece İçlerinden Marcus kurtulur..Her ne kadar kendisini güvene alsa da arkadaşlarının ölümünü görmek onu derinden yaralamıştır..İyi seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2013

2 Guns – Zorlu İkili izle
 • Site
 • IMDB
  6.7

Filmin Konusu: Birbirleriyle iyi geçinemeyen iki gizli görev ajanı Bobby ve Stig bir anda kendilerini korkunç bir tuzağın içinde bulurlar.Ne yapıp edip kendilerini temize çıkartmaları lazımdır bunun içinde ikili birlikte hareket etmeye başlar fakat saldırıların,çarpışmaların sonu gelmez hem kendilerini koruyup hemde isimlerini temize çıkartmak için bu oyunu kimin düzenlediğini bulmak zorundadırlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

Bitik Şehir – Broken City izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Bir zamanlar polislik yapan Dedektif Wahlberg, Belediye başkanı tarafından tutulur. Başkanın Wahlberg'tan istediği karısının onu başkasıyla aldattığını düşünür ve bunu ispat edecek deliller bulmasıdır. Ve karısını izlemeye başlar , kısa sürede sonuca ulaşır. Karısı onu aldatmaktadır fakat ters bişeler olur. Karısının aşığı öldürülmüştür . Bu olayı araştırırken belediye başkanında karıştırdığı siyasi bir yolsuzluk olayı ortaya çıkarır. İyi seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

Zor Kazanç – Pain & Gain izle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Filmin Konusu:Sahil kasabası olan Florida'da yaşayan iki genç adam vardır. İkiside çok iyi arkadaştır ve hayattaki tek amaçları iyi birer vücut sahibi olmaktır. Bunun içinde vücut gelişme salonlarından çıkmazlar.

İkili barda otururken zengin bir adamın kaçırılmasına şahit olurlar. Ve istemedikleri bir olayın içine girmiş olurlar..

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

Yedek Polisler – The Other Guys İzle
 • Site
 • IMDB
  6.7

Filmin Konusu: Highsmith ve Danson tüm şehrin ve polis teşkilatının göz bebeğidir. Terry ve Alan ise masa başında evraklarla boguşan iki polistir. Terry biraz hayranlık,birazda kıskançlık duyduğu Highsmith ve Danson gibi başarılı olmak için, ortağı Alan'ıda ikna edip,New York'un en büyük suçu olabilecek bir davaya balıklama atlar. Fırsat olarak gördükleri dava,başlarını büyük bir belaya sokacaktır. İyi seyirler...

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2010

Max Payne İzle
 • Site
 • IMDB
  5.4

Filmin Konusu: New York’ta DEA ajanı olan Max Payne hayatta herşeye sahiptir; çok iyi bir iş, mükkemmel bir eş ve güzel bir kız çocuk. İçinde olduğu bu Amerikan rüyası kısa zamanda bir kabusa dönüşür. Bir gün eve döndüğünde eşi ve bebeğini vahşice öldürülmüş halde bulur. Kendi başına bu cinayetin izlerinin peşine düşer ve fakat NYPD onu çeteler, acımasız işbirlikleri ve şehrin gördüğü en şiddetli fırtınanın arasına çeker. Kaybedecek hiçbirşeyi olmayan, dürüst ve metanetli bir adam olan Max, ailesini duyuğu sonsuz sevgiyle de beraber bu cinayetleri ve şehirdeki pislikleri çözmek için biçilmiş kaftandır. Yeraltı hayatının karanlığıyla uğraşırken, başka dünyalardan düşmanlar da onu karanlığa itecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2008

Ayı Teddy – Ted İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7

John bir noel gecesi oyuncak ayısının canlanmasını ve en yakın arkadaşı olmasını diler.Canlanan oyuncak ayı Ted , 8 yaşındaki John’nun hayallerini süsleyen en iyi arkadaştır. Zaman ilerlemiş,  genç bir adam olmuştur John. Artık Ted yaptıkları ile komik olmaktan çıkmış, John’u utandırmaktasır.. İyi seyirler..

Tür: Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2012

Son Vurgun ~ Contraband İzle
 • Site
 • IMDB
  6.5

Konusu:Mark Wahlberg, ardında bırakmak için çok uğraştığı dünyadan uzak durmaya çalışan ve ailesini korumak için her şeyi yapan bir adamı anlatan hızlı tempolu Contraband filmindeki oyuncu kadrosunun başında yer alıyor. New Orleans’da geçen film, uluslararası kaçakçılığın sadakatin nadiren var olduğu ve ölümün köşe başında beklediği acımasız dünyasını keşfediyor. Chris Farraday (Wahlberg) suç dolu yaşamını uzun süre önce terk etmiştir ama kayınbiraderi Andy (Caleb Landry Jones) acımasız patronu için bir uyuşturucu anlaşmasını berbat edince Chris, Andy’nin borcunu ödemek için yaptığı en iyi iş olan kaçakçılığa geri dönmek zorunda kalır. Chris efsane bir kaçakçıdır ve sahte banknotlardan milyonlarla geri dönme umuduyla Panama’ya son bir iş için en yakın arkadaşı Sebastian (Ben Foster)’ın yardımıyla çabucak bir ekip toplar. Olaylar çabucak dağılır ve Chris, paraya ulaşmasına saatler kala, karısı Kate (Kate Beckinsale) ve oğulları hedef olmadan önce, acımasız uyuşturucu baronlarının, polislerin ve tetikçilerin kalleş ağında başarıyla yol bulmak için paslanmış becerilerini kullanmalıdır.. İyi Seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2012

İtalyan İşi – The Italian Job izle
 • Site
 • IMDB
  7

Charlie Croker, Los Angeles'lı soyguncu bir çetenin başıdır. Proje aşamasındaki büyük bir altın soygunu için şehir trafiğini kullanmaya karar verir. Soygun günü tüm trafiğin tıkanmasına neden olacak ve polislerin kendilerine ulaşmasını engelleyeceklerdir. Kurtuluş için trafiğin içinden sıyrılmayı kolaylaştıracak küçük arabalar ayarlar...

69 yapımı soygun filminin yeniden çevrimi. İlk filmde Avrupa'da gerçekleştirilmesi planlanan soygun, bu defa Los Angeles'de gerçekleşiyor. İlk filmde olduğu gibi dönemin yıldız oyuncuları yer alıyor. Arabalar ise ilk filmde yer alan Mini Cooper'ın yeni modelleri.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2003

Yenilmez – Invincible İzle
 • Site
 • IMDB
  7.1

Olaylar 1976 yılında başlamaktadır. Philadelphia Eagles takımı kötü zamanlarındadır ve takıma gönül vermiş taraftarlarını da üzmektedir. Hayatında zor günler geçiren, işsizlikle boğuşan ve karısı tarafından terkedilen Vince'de bu taraftarlardan biridir. Yeni sezona takım yeni bir teknik direktörle başlar. Teknik direktör Dick stadyumda herkesin katılabileceği bir oyuncu seçmesi yapacağını söyler. Katılan yüzlerce kişi arasında Vince'de vardır. Otuz yaşındaki adamımız için zor bir mücadele başlamıştır. Nihayetinde Vince takıma tüm olumsuzluklara rağmen girer ve mücadelesine başlar

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2006