Rastgele Film
Yukarı Çık

Michael Bowen

Vadili Kız – Valley Girl (1983) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.4

Vadide yaşam sürmekte olan bir kız, aradan geçen zamandan sonra farklı bir şehre geçiyor. Burada şehir serserisi olarak takılan Randy (Nicolas Cage) ile tanışıyor. Julie (Deborah Foreman) isminde olan bu kız ile adamın arasında farklı kişilikler olsa da, gelişmeler hiçte o şekilde devam etmiyor. 1980’li yılların Amerika’sından havaları estiren filmde romantik iki insanın hikayesi ele anılıyor. İkilinin arasında yaşanacaklar hem romantik hem de komedi açısından sizlere keyif verecektir. Ayrıca filmde 1980’ler havasını verebilmek için Nicholas Cage’de uygun bir görünüm içinde bulunuyor. Romantikliği ve esprileri aynı anda bulmak sizi de eğlendirecektir.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1983

Soldaki Son Ev – The Last House On The Left 2009 (Türkçe Dublaj)
 • Site
 • IMDB
  6.6

Konusu:“FRIDAY THE 13TH” VE “THE HILLS HAVE EYES” IN YARATICILARINDAN
Korku ustaları Wes Craven ve Sean Cunningham geri dönüyor! İkili 1972 yılında çektikleri “The Last House On The Left” isimli filimle sinema dünyasında üne kavuşmuştu… Bu sefver Craven ve Cunningham yapımcı koltuğunda, soldaki son ev ise en az eskisi kadar tüyler ürpertici…
Mari en yakın arkadaşıyla ailesinin göl evinde huzurlu bir tatil geçirmeye hazırlanıyordur. Ancak arkadaşıyla eve doğru giderken hapisten kaçmış bir çete onlara saldırır, onları hunharca döver ve ölüme terk eder. Mari sürünerek de olsa ailesinin onları beklediği göl evine ulaşmayı başarır, ancak başlayan fırtına, çeteyi de aynı eve sığınmaya zorlar. Mari’nin ailesi yeni misafirlerinin kim olduğunu anlayınca, onları bu eve sığındıklarına pişman etmeye karar verir…

Tür: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2009

Hessen Olayı – The Hessen Affair İzle
 • Site
 • IMDB
  5.2

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2009

Yolun Sonu – Walking Tall (2004) Full İzle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Oyuncular

The Rock (Chris Vaughn) , Neal McDonough (Jay Hamilton, Jr.) , Johnny Knoxville (Ray Templeton) , John Beasley (Chris Vaughn, Sr.) , Barbara Tarbuck (Connie Vaughn) , Kristen Wilson (Michelle) , Khleo Thomas (Pete) , Ashley Scott (Deni) , Michael Bowen (Şerif Watkins) 
 
Chris Vaughn, özel operasyonlar biriminde görevli bir askerken emekliye ayrılarak kasabasına döner. Kendisine yeni bir yaşam kurmayı hedefleyen Chris, kasabanın çok değiştiğini farkeder. Lise yıllarından arkadaşı olan ve bölgenin en varlıklı insanı olan Jay Hamilton, bir suç ve uyuşturucu krallığı kurmuştur.

Kasabalının da desteğiyle şerif seçilen Chris, Hamilton'ın suç operasyonunu durdurmak için hayatını ortaya koyacak ve sert yöntemleriyle mücadeleye başlayacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2004