Rastgele Film
Yukarı Çık

Michelle Jenner

Silah Şehri – La sombra de la ley – Gun City (2018) izle
 • Site
  8.6
 • IMDB
  6.6

Filmde konu olarak sizleri 1921 yılı gibi tarihsel açıdan geçmişe götürecektir. Bu dönemlerde İspanya gerçekleşecek iç savaş ile karşı karşıya kalmıştır. Katalanların kendisine ait bir bağımsız devlet istemesi birden fazla olayın yaşanmasına neden olmuştur. Artık katalanlar ayaklanmış ve polisler ile karşı karşıya gelecek kadar ileriye gitmiştir. Artık bu yaşanan olaylar sonrasında polisler ciddi tedbirler almaya başlar. Katalanlara karşı sert tavırları olacaktır. Polis ile arada yaşanan bu sert temasları kendisine bir fırsat bilen çete ise faydalanmak için birçok durum değerlendirmesinde bulunur. İç savaşta daha büyük olaylar çıkması için ağır silahları katalanlara temin edecektir. Polis ise diğer yandan bu ağır silahların nerede olduğunu öğrenebilmek için çete üyeleri arasına karışır.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Tad Jones: The Hero Returns – Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.1

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Sevgililerimiz – Nuestros amantes İzle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Konu:Carlos ve Irene kafede tanışarak birlikte ilişki yaşamaya başlarlar.Ancak Irene geçmişinden bahsedilmesini ve aşık olunmasını istememektedir.İkili çok iyi bir ilişki içindedir.Ancak Irene Carlos’un evli olduğunu öğrenir.Carlos’un karısı Maria, Irene’yi terk eden eski erkek arkadaşının yeni sevgilisidir.Dörtlü için işler karışmıştır.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2016

Hazine Avcısının Maceraları izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.9

Filmin Konusu: Tad'in hayali Max Mordon gibi ünlü bir hazine avcısı ve arkeolog olmaktır. Asıl mesleği inşaat işçiliği olan Tad'in küçüklükten beri en büyük hayali hazine peşinde koşan bir kahraman olmaktır. Nihayet hayalleri gerçekleşir ve bir yanlış anlaşılma sonucu Tad kendini Peru'daki Kayıp Şehir'i bulmak için görevlendirilen bir profesörün yerine geçmiş olarak bulur. Bu yolculukta Tad'e eşlik edecek kişi, profesörün güzeller güzeli kızı Sara'dır. Ayrıca çok özel bir grup kahraman da Tad'in yanındadır. Mumyalar, ateş topları, vahşi hayvanlar ve kötü adamlarla dolu bu macerada Tad ve arkadaşları için Kayıp Şehir'i kurtarmak, hiç kolay olmayacaktır.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2012