Rastgele Film
Yukarı Çık

Neve Campbell

Gökdelen – Skyscraper (2018) izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  6.2

Daha önceleri FBI rehineleri kurtarma ekibinde çalışma yapmış olan Will Ford (Dwayne Johnson) gerçekleşen bir operasyonda sol bacağını yitirmiştir. Bundan dolayı emekliye ayrılmak zorunda kalan genç adam, bir gökdelende güvenlik görevi danışmanlığı yapmaya başlar. Çin’de yer alan ve dünyada ki en yüksek bina unvanına sahip The Pearl e ailesi ile birlikte yerleşmiştir. Burada güvenlik açıklarını kontrol ederek, gerekli önlemleri alacaktır. Ancak beklediğinden daha fazla güvenlik açığı ile karşılaşır. Bir güvenlik açığı sonrasında gökdelende 96. katta bir yangın meydana gelir. Bu yangındaki sorumluluk da kendisine yüklendiği için, adını temize çıkarmak adına çalışmaları başlatır. Ayrıca bina da diğer insanlar ile birlikte mahsur kalan ailesini de kurtarma için tüm cesaretini toplayarak harekete geçer.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Aslan Kral 2: Simbanın Onuru – The Lion King 2: Simba’s Pride (1998) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.5

Krallığa kavuşan Simba,Nala ile evlenir ve Kiara adlı bir kız çoçukları olur. En az babası kadar asi olan Kiara,krallığın sınırını aşıp yasak bölgeye girer ve şeytan Scar'ın oğlu Kovu ile tanışır. Kiara ile Kovu'nun arkadaşlıkları,bu düşman ailelerini tekrar karşı karşıya getirecek mi?

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Aşk Filmleri, Macera Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 1998

Çığlık 3 – Scream 3 izle
 • Site
 • IMDB
  5.5

Windsor College'indeki korkuç olaylardan sonra Sidney, Kuzey Kaliforniya'da bir dağın eteğinde tek başına yaşamaktadır. Geçmişini aklından bir türlü silemeyen genç kızın, ölmüş annesinin görüntüsü sürekli gözünün önüne gelmektedir. Güvenliği için ismini değiştiren Sidney, telefonla zor durumdaki kadınlara yardım etmektedir. Genç kızı telefonla arayan kimliği belirsiz bir kişi, Stab 3 adlı filmin setinde işlenen cinayetler hakkında bilgi verir. Filmin setini ziyaret eden Sidney, öldürülenlerin yanına annesinin değişik fotoğraflarını bırakıldığını farkeder. Los Angeles'lı dedektif olan Mark Kincaid cinayetleri araştırmak üzere olay yerine gönderilir ve Sidney'le tanışıp arkadaş olur.

Tür: Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2000

Walter – Walter’ın Fantastik Dünyası (2015) Altyazılı İzle
 • Site
 • IMDB
  5.4

Konusu:Sinemada bilet görevlisi bir adam kendisini tanrının oğlu zanneder. Bunlada yetinmez kimi görse batıl inançlar ve kehanetler hakkında tuhaf laflar ortaya atar. İnsanların kaderini değiştirebileceğini ve geleceği gördüğünüde söyler.Harika bir komedi filmi sizlerle. İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2015

The Glass Man – Camdan Adam izle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Filmin Konusu:Piyasaya büyük derecede borçları olan aynı zamanda iflas etmiş bir financıdır Martin.İşten kovulduğunu henüz aileside bilmiyordur kendisini çaresizlik içinde bulduğu bir dönemde kapısını bir tahsildarcı çalar ve ona tüm borçlarını silip kendisini düzlüğe çıkarıcak bir teklif sunacaktır.Martin bu teklifi kabul ederek dahada inanılmaz bir kaosun içine sürüklenecektir.

Tür: Gerilim Filmleri

Yapım: 2011

Sapkın Bir Cinayet İzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Konusu: Ohio bölgesinde daha önce yani 16 yıl önce aniden bi dize cinayet işlenmiştir ve asla sinayeti işleyen bulunamamıştır. 16 yıl sonra aynı kasabada tekrar cinayet olayları başlar böylelikle yerli halkında huzuru kaçar onlar için artık tek seçenek vardır suçlu kimse onu bulmaktır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2013

Kayıp Yüzük – Closing the Ring izle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Oyuncular : Neve Campell,Pete Postlethewaite, Christopher Plummer, Shirley MacLaine, Brenda Fricker, Gregory Smith, Mischa Barton, David Alpay, Stephen Amell, John Travers, Martin Mccann
Yapımcı : Richard Attenborough, Jo Gilbert
Görüntü Yönetmeni : Roger Pratt
Müzik : Jeff Danna
Süre : 1 saat, 59 dk.
Gösterim Tarihi : 29 Ağustos 2008

300.000’e yakın Amerikalının öldüğü ya da Kuzey İrlanda’ya yerleştiği 2. Dünya Savaşı sırasında, 1 Haziran 1944’te 10 genç askerin içinde bulunduğu B-17 uçağı yoğun bir sis içerisinde kalır ve Belfast Cave Tepesi’ne çarpar. Kaza gerçekleşmeden önce bir asker nişan yüzüğünü uzaklardaki sevgilisine ulaştırması için köylülerden birine emanet etmiştir. Yüzüğün yıllar sonra ortaya çıkmasıyla, geçmişten kalan bazı sırlar da gün yüzüne çıkacaktır.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2007