Rastgele Film
Yukarı Çık

Nicolas Cage

Mandy (2018) izle
 • Site
  4.2
 • IMDB
  7.8

İçleri hayatları boyunca hep sevgi dolu olan Red ve Mandy çifti, ormanlık alanda bulunan küçük bir kulübe içerisinde kendilerince mütevazi bir şekilde yaşamlarına devam etmektedirler. Pozitif enerjiye sahip olan çift hayatlarından memnun oldukları için her şey güzel bir şekilde gitmektedir. Ancak tarikat hayatlarına girdiği andan itibaren birçok şey olumsuz şekilde ilerlemeye başlar. Oldukça ürkütücü tarikatta liderlik yapan adam Mandy’i elde etmek istemektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2018

Vadili Kız – Valley Girl (1983) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.4

Vadide yaşam sürmekte olan bir kız, aradan geçen zamandan sonra farklı bir şehre geçiyor. Burada şehir serserisi olarak takılan Randy (Nicolas Cage) ile tanışıyor. Julie (Deborah Foreman) isminde olan bu kız ile adamın arasında farklı kişilikler olsa da, gelişmeler hiçte o şekilde devam etmiyor. 1980’li yılların Amerika’sından havaları estiren filmde romantik iki insanın hikayesi ele anılıyor. İkilinin arasında yaşanacaklar hem romantik hem de komedi açısından sizlere keyif verecektir. Ayrıca filmde 1980’ler havasını verebilmek için Nicholas Cage’de uygun bir görünüm içinde bulunuyor. Romantikliği ve esprileri aynı anda bulmak sizi de eğlendirecektir.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1983

Annem ve Babam – Mom and Dad (2017) izle
 • Site
  4.6
 • IMDB
  5.5

Yaşanan bir garip olaylar neticesinde son 24 saat gibi bir sürede şehirde yaşam süren her aile bireyi çocuklarına zarar vermeye başlamaktadır. Şehirdeki her çocuk ailesinden zarar görerek yaşamını yitirmiştir. Ancak küçük yaşlardaki bir kız, kardeşi ile birlikte kendi anne babasının baskından kurtulmayı başarmıştır. Öfke içinde olan anne ve babası kendilerini bulma çalışması yaparken, kendileri de kaçın planlarını sürekli yenilemektedir. Nefes kesici olan bu kovalamaca son bulacak mı?

Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2017

Tek Kişilik Ordu – Army of One (2016) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.0

Tür: Biyografi Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2016

Yaşamın Kıyısında – Bringing Out The Dead İzle
 • Site
  1.0
 • IMDB
  6.8

Gecenin geç saatlerinde New York caddelerinde vardiyada olan ambulans görevlilerinin işi hiç kolay değildir. Ölülerle ya da ölmek üzere olan insanlarla yüzyüze gelen bu insanlar için hayat, en az kurtarmaya çalıştıkları insanlar kadar normal seyrinden çıkmış bir haldedir. New York sokaklarından topladıkları ölü ya da ölmeye yakın bedenler, onlar için oldukça ibretengizdir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 1999

Hayalet Sürücü – Ghost Rider (2007) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.2

Johnny Blaze, tehlikeli motorsiklet sahnelerinde oynayan bir dublördür. Beklenmedik olaylar sonucu babası ve kız arkadaşının hayatı karşılığında ruhunu şeytana satar ancak bu değiş tokuş onu geceleri ortaya çıkıp intikam alan şeytani ve lânetli bir ruha dönüştürür. Artık o motorunu cehennemin ateşiyle alev alev sürmektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2007

The Humanity Bureau (2017) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.9

2030 senesinde dünyayı ekonomik durgunluğun kalıcı olduğu ve küresel ısınmanın bir sonucu olarak ciddi çevre sorunlarıyla karşı karşıya olmasını anlatan bir distopik gerilim film

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri

Yapım: 2017

Bakıcı – Inconceivable 1080p İzle
 • Site
 • IMDB
  5.2

Konusu:Tek kızı Cora ve eşi Brian (Nicolas Cage) ile mutlu bir hayatı olan Angela (Gina Gershon), mahallelerine yeni taşınan Katie (Nicky Whelan) ile kısa sürede sıcak bir arkadaşlık kurmuştur. Genç kadından hoşlanan Angela, onun kızına bakıcılık yapmasını kabul eder, hatta sahip olmayı planladığı 2. çocuk için taşıyıcı anne olması ihtimalini de ciddi ciddi düşünmeye başlar. Ne var ki Katie ilk başta göründüğü gibi biri olmadığını, Angela ve ailesi için büyük bir tehdit oluşturduğunu göstermeye başlayacaktır.  Direkizle

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

Sekiz Milimetre – 8MM İzle
 • Site
 • IMDB
  6.5

Konusu:Tom Welles ( Nicolas Cage) takip konusunda uzmanlaşmış bir özel dedektiftir, sıradan bir şekilde evden yönettiği işi, karısı Amy(Catherine Keener) ve bebekleri Cindy ile birlikte Harrisburg Pensilvanya`da sürdürdüğü sıradan yaşamı ile efsanelerden uzak bir kahramandır. Ta ki sekiz milimetrelik bir film bobini hayatına girinceye kadar....

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 1999

USS Indianapolis: Men of Courage İzle
 • Site
 • IMDB
  5.2

Konu:Gerçek bir olayı konu alan filmde, İkinci Dünya Savaşı'nın bitimine günler kala nükleer bomba Japonya’ya gönderilmiştir. Geri dönüş yolunda ise feci bir kaza sonucunda tüm mürettabat denize düşmüştür. Onlar kurtarılmayı beklerken, açlık ve susuzluğa dayanmak zorundalardır. Bir yandan gelen köpekbalığı saldırıları ise tüm mürettebatı tehdit etmektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2016

The Trust izle
 • Site
 • IMDB
  5.4

Jim Stone (Nicolas Cage) ve David Waters (Elijah Wood) Los Angeles Polis Departmanı kanıt dairesinde çalışan iki polis memurudur. Stone, bir uyuşturucu patronuyla bağlantılı oldukça yüksek meblağda kefaret makbuzu bulur ve iki ortak paranın kaynağını araştırmaya başlar.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016

Hayaletin İntikamı – Pay the Ghost İzle
 • Site
 • IMDB
  5.2

Konusu:Uli Edel’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu “Pay the Ghost”’un oyuncu kadrosunda Nicolas Cage, Sarah Wayne Callies, Alex Mallari jr. gibi isimler yer alıyor. Dan Kay’in Tim Robin’in hikayesinden uyarladığı film, anne-baba-oğul ilişkisine odaklanıyor. Cadılar Bayramı gecesinde başlayan hikayemiz ise bir çiftin genç oğullarının gizemli bir şekilde kaçırılmasıyla başlıyor. Bu olaydan bir yıl sonra oğullarının varlığını oldukça korkutucu bir şekilde hissetmeye başlayan çift, buldukları ürkütücü ipuçları sayesinde oğullarını New York’ta aramaları gerektiğini anlıyor ve ardından da çok eski sırlarla dolu bir maceranın içerisine düşüyorlar. İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2015

Üçkağıtçılar – Matchstick Men İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.3

Filmin Websitesi:matchstickmenmovie.warnerbros.com
Süre:1 saat 54 dk
Gösterim Tarihi: 28 Kasım 2003 (Türkiye)
Konusu: Frank ve Roy çok büyük paraların peşinde koşan soygunculardır..Zaman sonra onlara ortak olacak biri ortaya çıkacaktır bu kişi ise Roy un ortalıkta görünmeyen kızıdır oda bu iş için oldukca isteklidir.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2003

Ay Çarpması – Moonstruck (1987) izle
 • Site
 • IMDB
  7.1

Konusu:Nişanlısını bekleyen evde kalmış,utangaç bir kız olan Loretta Castorini çok duygusal bir kadındır..Beklediği,hayal kurduğu şeylerin gerçekleşmemesi sonucunda büyük çöküntüye uğrayan Loretta,nişanlısının erkek kardeşi Ronny e aşık olur..İyi seyirler.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1987

Suç Ortağı – Stolen (2012) izle
 • Site
 • IMDB
  5.5

Film bir banka soygunu sırasında ihanete uğrayıp 8 yıl hapis yatan usta bir soyguncu olan Will Montgomery’nin ( Nicholas Cage ) hikayesi ile başlıyor. Will Montgomery, hapisten yeni çıkmıştır ve artık sabıkalı geçmişini geride bırakıp uzun suredir görmediği kızı Alison Loeb ( Sami Gayle ) ile ilişkisini düzeltmeye hazırdır.

Bu arada Will Montgomery’nin 10 Milyon dollarlık fidyeyi ulaştırabilmesi için yalnızca bir günü vardır. Hem FBI hem de Vincent’in ( Josh Lucas) inanmamasına rağmen para aslında onda değildir.

Montgomery için bu durumda tek bir seçenek kalmıştır. İç güdülerine güvenip eski suç ortağı güzel, seksi ve akıllı Riley Jeffers ( Malin Akerman ) ile tekrar bir araya gelip, bir soygun daha yapmak ve çok geç olmadan kızını kurtarmak.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2012

İntikam Yolu – Drive Angry İzle (2011) izle
 • Site
 • IMDB
  5.4

Süre:1 saat 44 dk
Gösterim Tarihi: 25 Mart 2011 (Türkiye)
Konusu: Kızı öldürülen ve torunu kaçırılan bir baba torununu kurtarmak ve kızının intikamını almak için elinden gelen herşeyi yapmaya karar verince soluksuz bir maceranın içine düşer. İyi seyirler...

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2011

Sizede Çıkabilir – It Could Happen to You (1994) izle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Charlie Lang (Nicolas Cage) çok iyi herkes tarafından sevilen bir polis memurudur ve oturduğu yeri ve kasabasını çok sevmektedir.Muriel (Rosie Perez)ise tam aksine fakirlikten nefret eden memnuniyetsiz bir eştir.Charlie Lang bir gün eşinin ısrarı ile bir loto oynar.oynadığı gün bir cafeye gider.tüm hayatı berbat olmuş kredi kartı nedeniyle iflas etmiş olan Yvonne Biasi orda çalışmaktadır ona ödeme yaparken bahşiş vermek için parası yoktur oda lotodan çıkacak paranın yarısını ona verceğini söyler.Charlie Lang lotoyu tuturur.artık herkesin hayatı değişçektir.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1994

Cennette Tuzak – Trapped in Paradise (1994) izle
 • Site
 • IMDB
  5.9

Küçük Kasaba. Büyük Bela. Nicolas Cage, Dana Carvey ve John Lovitz’den oluşan üç hırsız kardeşin eğlenceli hikayesi. Bill (Cage) patalojik Dave (Lovitz) ve kleptomanik Alvin’i (Carvey) beladan uzak tutmak için elinden geleni yapan, iyi kalpli bir insandır. Ancak 2 dolandırıcı, Pennsylvania’nın küçük kasabası Paradise’da banka soygunu yapmak için kardeşleri tuzağa düşürür.

Tür: Aşk Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 1994

Joe (2013) izle
 • Site
 • IMDB
  6.9

Konusu:Joe ve Gary ikilisinin kaderlerinin birbirleri ile kesiştiği harika bir drama filmi...Joe olgun yaşlarda geçmişi pek parlak olmayan bir adamdır..Gary ise henüz 15 yaşında hayatın zorlukları ile tanışan yardıma muhtaç bir çocuktur..Etkisinde kalacağınız bir yapım sizlerle..İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

The Frozen Ground – Karanlık Cinayetler (Türkçe Dublaj) izle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Robert Hansen bir zamanlar Amerikan halkına kabus yaşatmıştır. 17 kadını kaçırıp tecavüz etmiş ve işkence ile öldürmüştür. Artık kadınlar sokağa çıkamaz hale gelmiştir. Gerçek yaşanmış bir hikayeden uyarlanan filmde , Dedektif Jack Halcombe emekli olmak üzeredir ve son bir kaç sene içinde 7 kadın aynı şekilde öldürülmüştür. Dedektifler seri katil olduğundan şüphelenmeye başlarlar. Ama ellerinde yeterince delil yoktur. En son olayda genç ve güzel bir kız olan Cindy'i öldürmeye çalışmış ama başarılı olamamıştır. Dedektif Jack, Cindy olayının üzerinden gitmeye ve kanıtlar toplamaya başlar. Sonunda katile ulaşacak mıdır ? İyi seyirler..

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

Snake Eyes – Yılan Gözler (Türkçe Dublaj) izle
 • Site
 • IMDB
  6

Filmin Konusu: Rick Santoro mesleği polis dedektifidir ancak bir olaydan sonra lekelenir.Arkadaşı Kevın Dunne ise eskiden denizciyken şimdilerde savunma bakanlığında çalışan bir bürokrattır. Rick arkadaşının yanına giderek o gün oynanıcak ağır siklet maçını izlemeye gider izleyiciler arasında bakanda vardır.Maç ortalarında bakana suikast yapılır ve salonda bulunan herkes buna şahit olur.Rick kirlenen kariyerini kurtarabilmek için hemen olaya dalar KEvin se tek amacı kariyerini kurtarmak olur.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1998

Kötü Dedektif – Bad Lieutenant: Port Of Call New Orleans (2009) Türkçe Dublaj izle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Filmin Websitesi:www.badlieutenantportofcallneworleans.com
Süre:2 saat
Gösterim Tarihi:20 Kasım 2009 (ABD)

Werner Herzog'un yönettiği filmin başrollerinde Nicolas Cage, Val Kilmer ve Eva Mendes var. Uyuşturucu kullanan, kumar oynayan, kadınları hor gören Terence McDonagh tam bir yozlaşmış polis örneğidir. Senegalli beş göçmen öldürüldüğünde, cinayetleri aydınlatma görevi Terence'e verilir.

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2009

Crood’lar – The Croods izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.2

İlk çağda yaşayan Crug ailesinin üyeleri bir mağaranın etrafında yaşam mücadelesi vermektedir. Evlerine yakın bir yerde avlanırlar ve hava kararmadan güvenli mağaralarına geri dönerler. Ama bir deprem yaşam alanlarını yerle bir eder. Vahşi hayvanlardan korunmak için biran önce kendilerine bir yer bulmak zorundadırlar. Ailenin asi genç kızı genç bir çocukla karşılaşır ve ondan bir çok şey öğreneceklerdir. Genç adam ve Crug ailesinin babasının liderliğinde yeni maceralara doğru yol alacaklardır. İyi seyirler..

Tür: Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2013

Astro Boy İzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Konusu:Astro Boy (Freddie Highmore), futuristik Metro City’de yaşayan inanılmaz güçlere sahip genç bir robottur. Dahi bilim adamı Dr. Tenma (Nicolas Cage) tarafından yaratılmıştır. Pozitif “mavi” enerji ile donatılan Astro Boy’un süper güçleri, x-ray görüşü, inanılmaz hızı ve uçma yeteneği vardır.
Çevresinden kabul görme isteğiyle bir yolculuğa çıkan Astro Boy, yol boyunca birbirinden renkli karakterlerle karşılaşır ve tanışır. Maceraları sırasında insan olmanın keyfini ve duygularını keşfeder.Arkadaşlarının ve ailesinin tehlike altında olduğunu öğrenince müthiş süper güçlerine başvurmaya karar verir ve Metro City’e dönmek ve sevdiklerinin hayatını kurtarmak için harekete geçer. Bu müthiş serüveninde kahraman olmanın ne anlama geldiğini de öğrenecektir... İyi seyirler..

Tür: Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2009