Rastgele Film
Yukarı Çık

Rainn Wilson

The Meg (2018) izle
 • Site
  7.7
 • IMDB
  5.9

Soyu çoktan tükenmiş olan Megalodon yaratığının soyu 2,5 milyar yıl önce tükendiği düşünülürken beklenmedik bir anda Pasifik okyanus'un da görevde olan bir derin deniz su altı beklenmedik bir anda saldırıya mağruz kalır. Bu inanılmaz yaratık 23 metre uzunluğunda devalsal bir canavardır. Deniz altı haliyle bu sarsıntıdan oldukça hasar alır. İçeride çaresizde sıkışıp kalan çalışanların yardım beklemekten başka çaresi kalmamıştır. Çin okyanus bilimcisi ve kızıda su altının içindedir, küçük kızın istemsizliğine karşı annesi bu konuda uzman olan dalgıç Jonas taylor'u yardım için sesleyecektir. Janos bu yaratıkla ilgili daha önce araştırmalarda bulunmasına rağmen onunla karşılaşması ve hayatını tehlikeye atması korkunç bir senaryonun parçası olmaktan kaçamayacaktır. Denizaltı çalışanlarına karşı kendi hayatını riske atmak ve dunyanın daha önce hiç görmediği bu yaratığa karşı direnmek için oldukça akıllı ve cesur olmak zorundadır

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2018

The Death of Superman (2018) izle
 • Site
  8.9
 • IMDB
  7.5

Tür: Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri

Yapım: 2018

Şirinler 3: Kayıp Köy – Smurfs: The Lost Village izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  5.9

Şirin Köyü'nde hayat alışıldık düzeninde sürerken Şirine kendilerine benzeyen bazı yaratıklar görür. Şirin Baba, Kayıp Köy efsanesine pek inanmasa da Şirine, yanına Güçlü, Sakar ve Gözlüklü Şirin'i de alarak Kayıp Köy'ü bulabilmek için Yasak Orman'a doğru yola çıkar. Ancak Gargamel'in de bu gizemli köyle ilgili planları vardır ve Şirinler'in oraya Gargamel'den önce ulaşması gerekmektedir.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Uncanny – Esrarengiz Full İzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Konusu:Dünyanın en kusursuz yapay zekasına sahip olan robotu şaşırtıcı davranışlar sergilemeye ve onun yaratıcısı olan bilim adamı, bir muhabirle yakınlaşınca sinir bozucu şekilde davranmaya başlar.
Lider film seyretme siteniz direkizleyin.com 15 ayrı izleme alternatifi ile bu harika filmi sizlere sunuyor keyifli seyirler diliyoruz.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2015

Afacan Zombiler – Cooties İzle
 • Site
 • IMDB
  5.7

Konusu:Merkezden uzakta bir ilkokul da yayılan virüs salgını yüzünden öğrenciler vahşi br barbar sürüsüne dönüşürler. Öğretmenler ise artık birlik olup canlarını kurtarmak zorundadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2014

Nehir Savaşları – The Stream izle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Tür: Aile Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2013

Aile Sırları – Peep World İzle
 • Site
 • IMDB
  5.6

Yapımcı : Felipe Marino , Keith Calder
Konusu:Dört kardeş babalarının yeni yaşını kutlamak için bir araya gelirler, Ve güzel bir parti düzenlerler.Oldukça keyfli vakit geçiren dört kardeş`in üçü en küçük kardeşlerinin yazdığı roman`dan dolayı oldukça huzursuz olurlar.Sebebi ise romanda yazılanın tüm aile bireylerinin unutmaya çalıştığı gizli aile sırlarıdır.İşin ilginç yanı ise kitap şimdiden çok satanlar arasına girmiştir. İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2010

Sihirli Kutu – The Last Mimzy İzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Filmin Konusu: Lewis Padgett’in 1943 yılında yazdığı “Mimsy Were the Borogoves” adlı kısa öyküsünden yola çıkılarak senaryolaştırılan film, ilk bakışta oyuncağa benzeyen içinde garip nesneler olan bir kutu bulan iki küçük çocuğun hikayesini anlatıyor. Çocuklar bu oyuncaklarla oynayarak giderek zeka belirtileri göstermeye başlarlar. Öğretmenleri çocukların ailesine dahi seviyesini aşan zihinsel aktivite sergilediklerini söylediklerinde, aile ortada garip birşeyler olduğunu sezer. Küçük kardeş Emma, bu kutudan çıkan Mimzy ismindeki tavşanın kendisine yeni şeyler öğrettiğini söyler. Gittikçe gizemli hale gelen olayların sonucunda insanlar, bu ilginç tavşanın da ne olduğunu bir türlü çözemez.

Tür: Aile Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2007

My Super Ex-Girlfriend – Eski Süper Sevgilim izle
 • Site
 • IMDB
  5.1

Matt Saunders, Jenny Johnson'a ilk gördüğü anda tutulur. Jenny'nin hayatının kadını olduğuna inanır. Fakat bilmediği bir şey varsa o da Jenny'nin aslında bir süper kahraman olduğudur. Jenny, yani G-girl'de Matt'e feci aşık olmuştur. G-girl'ün bu takıntı haline gelen aşkı Matt'i boğmaya başlamıştır. Matt ilişkiyi sonlandırmak istesede, G-girl'ün süper güçleri Matt'in onu bırakmasını engellemektedir.

Tür: Aşk Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2006

Super 2010 İzle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Görüntü Yönetmeni:Steve Gainer
Müzik:Tyler Bates
Süre:1 saat 36 dk
Gösterim Tarihi:01 Nisan 2011 (ABD)
Konu: Karısı tarafından bir uyuşturucu satıcısına tercih edilen kahramanımız Crimson Bolt , sıradan bir insan meziyetlerine sahip olsa da hırs yaparak kendini iyi niyetli bir süper kahramana dönüştürecektir...

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2010

The Rocker izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.2

Oyuncular :Rainn Wilson, Steve Adams, Rebecca Northan, Jane Lynch, Jonathan Malen, Christina Applegate, Jeff Garlin, Keir Gilchrist, Josh Gad, Emma Stone, Jason Sudeikis, Demetri Martin, Jessica Barrow, Fred Armisen, Vik Sahay, Teddy Geiger, Lonny Ross, Aziz Ansari, Talia Russo, Laura Decarteret, Ennis Esmer, Jon Cor, Nicole Arbour, Brittany Allen, Ellie Knaus, Tanya Bevan, Mark Forward, Wesley Morgan, Nick Spencer, Richard Wadham, Patrick Hagarty, Jenna Rocca
Yapımcı :Shawn Levy, Stephen R. Campanella, Lyn Lucibello, Tom Mcnulty, Billy Rosenberg
Görüntü Yönetmeni : Anthony B. Richmond

Filmin Konusu:The Rocker, gözden düşmüş bir bateristin şöhret için yeni den şans verilmesiyle başından geçenleri mizahi bir dille anlatacak. Robert Fish Fishman, grubundan atılmadan önce gayet hırslı ve rock n roll hayali için yaşamaktadır. Yirmi yıl sonra bütün hayallerinden vazgeçmiş ve rock yıldızlığı fantezileri de mahvolmuşken bir okulun rock grubunun yeni bir baterist aradığı haberini alır.

Tür: Komedi Filmleri, Müzik Filmleri

Yapım: 2008

Hesher izle
 • Site
 • IMDB
  7

Süre: 1 saat 40 dk
Filmin Konusu: Çok küçük yaşta annesini ölümüyle hayatı sarsılan küçük Josephin hayatını anlatmaktadır. Başrollerinde herkezin çok sevdiği Natalie Portman oynamaktadır.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2010