Rastgele Film
Yukarı Çık

Richard E. Grant

Beni Affedebilir Misin? – Can You Ever Forgive Me? (2018) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.3

Filmde ünlü biyografi yazarı Lee Israel’in gerçek anlamda yaşadığı hayatından kesitler konu ediliyor. Bir zamanlar popüler bir yazar olan Lee artık eski tanınmışlığından bir eser kalmamış maddi açıdan büyük bir sıkıntı içerisindedir. Ev kirasını bile ödeyemeyecek konuma gelmesi, bazı radikal kararlar almasına neden olur. Sadık arkadaşı Jack ile birlikte yaşadığı zor hayatın içerisinden sıyrılıp çıkabilmek adına daha önceden yaşamış ancak an itibariyle hayatta olmayan yazarların mektuplarını taklit edecektir. Ancak bu işlere kalkışmasından sonra suç ortağı ile birlikte başları polis ile belaya girer.

Tür: Biyografi Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Dracula – Bram Stoker’s Dracula (1992) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.5

Harker görevi gereği avrupaya taşınır .. Burada gizemli bir kasabada yaşama kararı alarak çevreyi gezinmektedir.. Dracula tarafından kaçırılan Harker neye uğradığını şaşırır.. Dracula`nın tek isteği Harker`in kız arkadaşı Mina`ya ulaşmaktır..

Dracula - Bram Stoker's Dracula (1992) filmini 1080 olarak siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunuyor.. iyi seyirler diliyoruz..

Tür: Korku Filmleri

Yapım: 1992

Belalı Tanık – The Hitman’s Bodyguard 1080p İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.9

Dünyanın en iyi korumalarından olan Michael Bryce (Ryan Reynolds), daha öncekilerle hiçbir alakası olmayan bir iş alır: Tıpkı kendisi gibi alanının en iyilerinden olan tetikçi, aynı zamanda eski düşmanı Darius Kincaid'i (Samuel L. Jackson) Londra'dan alıp Lahey'deki Uluslararası Adalet Divanı'na kadar sağ salim götürmesi için görevlendirilmiştir. Ancak bu görev çok zorlu olacaktır, çünkü tetikçiyi susturmak isteyen çok tehlikeli bir diktatör, yol boyunca onlarca adamıyla peşlerinden ayrılmayacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2017

Aşkın Çekimi – Their Finest İzle
 • Site
 • IMDB
  6.8

2. Dünya Savaşı'nın ilk yıllarında Almanya'nın yoğun baskısına maruz kalan Büyük Britanya'da sinema, halkın moralini yükseltecek ve aynı zamanda ABD'nin de savaşa girmesini sağlayacak bir propaganda unsuru olarak görülmekte, filmler buna göre çekilmektedir. Genç sekreter Catrin Cole (Gemma Arterton), İstihbarat Bakanlığı tarafından yeni çekilecek bir filmde önemsiz kadın diyaloglarını yazmakla görevlendirilir. Dunkirk tahliyesiyle ilgili çekilecek kahramanlık filmi 'The Nancy Starling' için yazar Tom Buckley (Sam Claflin) ve çaptan düşmüş aktör Ambrose Hilliard (Bill Nighy) ile birlikte gece gündüz çalışan Catrin'in katkısı, kendisinden beklenenden çok daha fazlası olacaktır. Ayrıca savaşın olanca çetin şartları içinde umudu birbirlerinde bulacaklardır.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2016

For No Good Reason (2012) izle
 • Site
 • IMDB
  7

Konusu:Resimleri ile tüm dünyanın kaderini değiştireceğine inanan bir ressamın yaşam hikayesini konu ediniyor.. Filmin başrollerinde ise ünlü aktör Johnny Depp yer almaktadır.. İyi seyirler.

Tür: Belgesel Filmleri, Biyografi Filmleri, Müzik Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2012

Pislik ve Bilgelik & Filth and Wisdom İzle
 • Site
 • IMDB
  5.6

Oyuncular: Karakterler:
Ade
Gogol Bordello
Olegar Fedoro
Stephen Graham
Richard E. Grant
Eugene Hutz
Shobu Kapoor
George Keeler
Francesca Kingdon
Elliot Levey

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Müzik Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2008