Rastgele Film
Yukarı Çık

Robert Taylor

The Meg (2018) izle
 • Site
  7.7
 • IMDB
  5.9

Soyu çoktan tükenmiş olan Megalodon yaratığının soyu 2,5 milyar yıl önce tükendiği düşünülürken beklenmedik bir anda Pasifik okyanus'un da görevde olan bir derin deniz su altı beklenmedik bir anda saldırıya mağruz kalır. Bu inanılmaz yaratık 23 metre uzunluğunda devalsal bir canavardır. Deniz altı haliyle bu sarsıntıdan oldukça hasar alır. İçeride çaresizde sıkışıp kalan çalışanların yardım beklemekten başka çaresi kalmamıştır. Çin okyanus bilimcisi ve kızıda su altının içindedir, küçük kızın istemsizliğine karşı annesi bu konuda uzman olan dalgıç Jonas taylor'u yardım için sesleyecektir. Janos bu yaratıkla ilgili daha önce araştırmalarda bulunmasına rağmen onunla karşılaşması ve hayatını tehlikeye atması korkunç bir senaryonun parçası olmaktan kaçamayacaktır. Denizaltı çalışanlarına karşı kendi hayatını riske atmak ve dunyanın daha önce hiç görmediği bu yaratığa karşı direnmek için oldukça akıllı ve cesur olmak zorundadır

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2018

Storm Warning – Fırtına Uyarısı – Ölüm Fırtınası izle
 • Site
 • IMDB
  5.9

Konusu: Bazen insanların ne kadar kötü ve cani olabileceğini bu filmde görmek mümkün.Denize açılan bir çift fırtınaya yakalandıktan sonra mecburen kendilerini önlerine çıkan ilk kara parçasına atarlar ve orada ilk gördükleri eve sığınırlar.Fakat bu evde canilik uzmanı olan bir adam ve ağır psikolojik sorunları olan oğlu barınmaktadır.Çiftler artık zorla eve hapsedilmişler ve her türlü şiddete mağrız konumdalardır.Hayatta kalabilmek için tek şansları ellerini kana bulamaktır.

Tür: Korku Filmleri

Yapım: 2007

Taş Mezar – Coffin Rock 2009 izle
 • Site
 • IMDB
  5.3

Görüntü Yönetmeni: Adrian Rostirolla
Görüntü Yönetmeni: John Gray
Konusu: Rob ve Jessie ne yaparsa yapsınlar çocuk sahibi olamamaktadırlar.Artık tüm ümitlerinin bittiğini düşünürken birgun sarhoş bi haldeyken Jessie bir bayla birlikte olur ve inanılmaz olay gerçekleşir hamile kalır.Fakat adam çocuğun kendisine ait olduğunu kanıtlamak için psikolojik bir savaşa baş vurcaktır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2009