Rastgele Film
Yukarı Çık

Winona Ryder

Dracula – Bram Stoker’s Dracula (1992) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.5

Harker görevi gereği avrupaya taşınır .. Burada gizemli bir kasabada yaşama kararı alarak çevreyi gezinmektedir.. Dracula tarafından kaçırılan Harker neye uğradığını şaşırır.. Dracula`nın tek isteği Harker`in kız arkadaşı Mina`ya ulaşmaktır..

Dracula - Bram Stoker's Dracula (1992) filmini 1080 olarak siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunuyor.. iyi seyirler diliyoruz..

Tür: Korku Filmleri

Yapım: 1992

Destination Wedding (2018) izle
 • Site
  6.4
 • IMDB
  6.7

Fank ve Lindsay davet edilmiş oldukları bir düğünde tanışmışlardır. Bu ikilinin tanışma hikayesini konu alan filmde, farklı olaylarda beraberinde yaşanmaktadır. Yapılacak düğüne kadar birbirlerini tanımamakta olan bu çifttin, daha önceden birbirlerinden haberleri yoktur. Ancak düğüne ilk girişte birbirlerini görmüş olduklarında nefret duygusu başlar. Ne olursa olsun düğünde hafta sonunu birlikte geçirmek zorundadırlar. Bu geçirilen zamanda ikili arasında bir çekim meydana gelir. Bu ikili arasında yaşanan çekim sonrasında yaşananlar kendilerini ibretlik bir hikayeye mi götürecektir ? Yoksa hatalar zincirine mi sürükleyecektir? Bunu hep beraber izleyerek görmüş olacağız. Tam bir romantik komedi türü filmini Destination Wedding yönetmektedir. Senaristliğini ise usta Victor Levin üslenmektedir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2018

Mr. Deeds – Kazara Zengin İzle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  5.8

Yeğenine yüklü bir miras bırakarak ölen Preston Blake’in ardından, genç adam şirket hisselerini satmaya karar verir. 40 milyar dolarlık serveti ile artık gazetecilerin peşinden koştuğu bir adam olmuştur. Bir kadının çantasını kap-kaçıdan kurtardığını zannederek, aslında kendisini gazetecilerin tuzağına atmıştır.. İyi seyirler..

Tür: Aşk Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2002

Yaratık: Diriliş – Alien: Resurrection izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.2

Ölümünün üzerinden 200 yıl geçen Lt. Ripley, bir grup bilimadamı tarafından klonlanarak tekrar yaratıklarla savaşması için meydana getirilmek istenir. Fakat Lt. Ripley yeni yaratıklarla gelir. Bir grup kaçakla birlikte çalışması gereken Ripley, dünyayı ele geçirmeye çalışan yaratıklara karşı koyacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 1997

İkinci Başlangıç – Turks & Caicos (2014) izle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Konusu:Vergi yüzünden sürgün olan Johnny Worricker Turk - Caicos da gizlenmektedir.Yalnız krizdeki gündem kendisinin gün yüzüne çıkmasına sebep olacak karışık olaylar gün yüzüne çıkacaktır. Filmin ana konusu aslında çok karışık kimin eli kimin cebinde belli değil ama izlenebilir keyifli bir yapım sizlerle. İyi seyirler diliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2014

The Iceman – Katil (2012) izle
 • Site
 • IMDB
  6.9

O Organize suç örgütlerinin en tehlikeli katillerinden biri olan Richard Kuklinski. Çocukken bulaştığı yeraltı dünyası onu en acımasız kiralık katillerden biri olarak yetiştirdi. Amerika'nın pek çok eyaletinde işlenen suçlarda ve yasa dışı eylemlerde onun adı çıkıyor. Polis bir yandan, düşmanları diğer yandan Kuklinski'nin peşinde...
Sığınak (Take Shelter) filmindeki performansıyla çok beğenilen Michael Shannon'ın oldukça farklı bir rolde seyredeceğimiz filmin yönetmenliğini Ariel Vromen üstlenirken, kadroda Shannon'a eşlik eden oyuncular arasında Winona Ryder, Chris Evans, James Franco, Stephen Dorff ve David Schwimmer gibi yıldız isimler yer alıyor. Film yazar Anthony Bruno'nun gerçek olaylardan esinlenen aynı isimli kitabından uyarlandı.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2012

Makas Eller – Edward Scissorhands İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.9

Filmin Konusu: Mucidi ani bir şekilde ölünce Edward'ın elleri yarıda kalır, elleri yerine uzun keskin metal parçaları vardır. Mucidin ölümünden sonra yalnız kalan yapay insan Edward, yörede yaşayanlardan birinin evine davet edilir. Kaldığı evin kızıyla duygusal olarak yakınlaşma başlar. Ama asıl sürpriz Edward'ın elleriyle gösterdiği kuaförlük yeteneğidir.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 1990

Aşk Yetmeyince: Lois Wilson’un Öyküsü – When Love Is Not Enough: The Lois Wilson Story izle
 • Site
 • IMDB
  6.9

Filmin Konusu:Drama, romantizim ve aşk duygularını oldukça başarılı bir şekilde tamamlayan Yapım özellikle melankolia takipçileri`nin kaçırmaması gereken yapımlar arasında gösteriliyor.. Gerçek bir aşk hikayesinide konu edinen film. 720p görüntü kalitesi ile yüklenmiştir.. İyi seyirler..

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2010

Son Söz – The Last Word İzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Oyuncular :
Wes Bentley, Winona Ryder, Ray Romano, Katherine Boecher, Brendan Miller, Kurt Caceres, Michael Cornacchia, Paul Haasch, Gina Hecht, Edwin L. Marshall, Mickey Mickey, Alison Moir, Kal Parekh, Allan Rich, Jill Sayre, Zef Shalaj, A.J. Trauth, Sanny Van Heteren

Başka insanların intiharlarını yazarak yaşayan bir adam bir gün yeni bir müşterisinin kız kardeşiyle aşk yaşamaya başlar..

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2008

Yaman Çelişki – The Dilemma İzle
 • Site
 • IMDB
  5.3

Filmin Websitesi: http://www.thedilemmamovie.com/
Süre: 1 saat 51 dk
Konusu: Müzmin bekar Ronny (Vaughn) ve mutlu bir evlilik süren Nick (James), üniversite yıllarından beri iyi ve kötü günde hep birlikte olmuş. Artık bir otomobil tasarım şirketinin ortağı olan iki dost, şirketlerini ateşleyecek bir rüya projesini kazanmak için rekabet ediyor. Ronny’nin kız arkadaşı Beth (Connelly) ve Nick’in karısı Geneva’nın (Ryder) desteğiyle, ikili yenilmez bir hale geliyor.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2011

Sakin Kal – Stay Cool İzle
 • Site
 • IMDB
  5.2

Konusu:Orta yaşlı bir yazarın,henüz ögrenci bir kıza aşık olmasıyla başlayan film,bu ilişki sırasında yaşanan olayları komedi tarzında işliyor.İyi seyirler...

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2009

Pippa Lee’nin Özel Yaşamı – The Private Lives Of Pippa Lee İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

50 yaşına gelmiş Pippa Lee, sadık ve sevgi dolu bir eş, ikiz çocukları için iyi bir anne, sevgili bir dost ve güleryüzlü bir komşu olarak yıllarını geçirmiştir. Pippa'nın huzurlu yaşamı kocasının aniden New York'tan ayrılarak, yaşlılıklarında yerleşebilecekleri bir huzur evi planını ortaya çıkarması ile soru işaretlerine gömülür. Bunun ardından Pippa Lee kocasının kendisinden çok daha genç bir kadınla birlikte olduğunu öğrenir. Huzurlu ve mutlu görünen çoğu insanın içinde herkesten daha vahşi bir yan bulunmasına benzer, Pippa Lee de kendi fırtınalı yönleriyle yüzleşmek üzeredir.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2009