Rastgele Film
Yukarı Çık

Almanya

High Life (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.7

Ömür boyu hapis cezasına çarptırılan bir grup suçlunun, bu cezayı almamaları için önlerinde bir seçenek vardır; ölümle sonuçlanabilecek bir deneye katılmak. Bu şansı kullanan suçlular, uzayda gerçekleştirilecek insan üreme deneyinin bir parçası olurlar. Ancak bulundukları gemi kozmik ışın fırtınasına maruz kalınca, suçlular için hayatta kalma mücadelesi başlayacaktır.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Korku Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Hanna (2011) izle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  6.8

Hanna, eski bir CIA ajanı olan babası tarafından Finlandiya’nın balta girmemiş ormanlarında, soğukkanlı bir ölüm makinası olarak yetiştirilmiştir. 14 yaşına gelince babası onu ilk suikastını gerçekleştirmesi için Avrupa’ya gönderir. Yol boyunca hedefine kitlenmiş bir şekilde, usta bir katil gibi soğukkanlı hareket eden Hanna, başına gelen çeşitli olaylar sonucunda hedefine yaklaştıkça varoluşsal soru ve sorunlarla boğuşmaya başlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2011

What Will People Say – Hva vil folk si (2017) izle
 • Site
  9.0
 • IMDB
  7.5

16 yaşındaki Nisha, ailesiyle birlikte Norveç'te yaşayan Pakistanlı bir kızdır. Dışarıda arkadaşlarıyla batılı bir genç gibi yaşarken, evde doğulu geleneklere uyumlu bir şekilde yaşamaktadır. Bir gün babası onu erkek arkadaşıyla yatakta yakalayınca Nisha'nın hayatı altüst olur. Babası onu apar topar Pakistan'daki akrabalarının yanına yerleştirir. Daha önce Pakistan'da hiç yaşamamış olan Nisha'yı hiç görmediği bir hayat tarzı beklemektedir.
Bu film, Norveç'i Yabancı Dilde Film kategorisinde temsil edecek.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2017

Sobibor (2018) izle
 • Site
  9.2
 • IMDB
  6.3

Sobibor filmi, 2. Dünya Savaşı sırasında Almanlar tarafından kurulan Sobibor adındaki bir ölüm kampı ile orada tutsak olan Sovyet asker mahkum Alexander Pechersky'nin inanılmaz hikayesini anlatmaktadır. Pechersky zaman içinde hiç kimsenin oradan canlı çıkamayacağını ve kamptaki herkesi bir araya toplayıp ustaca bir kaçış planı düzenlemesi gerektiğini anlar. Ancak bu kaçış planı sadece bir kaç kişiyi değil tüm kampı kapsamak zorunda ve başarılı olmak zorundadır. Çünkü aksi halde Almanlar kimsenin gözünün yaşına bakmadan yüzlerce kişiyi hiç acımadan kurşuna dizmekten çekinmezler. Bu yüzden Pechersky'nin planını uygulamak için ilk önce içeride sivil bir birlik oluşturması gerekmektedir. Fakat bunu yapması hiç de kolay olmayacaktır, çünkü zaten sindirilen Yahudiler, Alman askerleri tarafından iyice korkutulmuş ve birbirlerine ihanet eder hale getirilmiştir!

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2018

The Silence (2019) izle
 • Site
  8.3
 • IMDB
  6.2

İnsanları seslerle avlayan korkunç yaratıkların saldırısı altındaki Dünya'da, işitme yetisini kaybetmiş 16 yaşındaki Ally Andrews ailesi ile hayatta kalmaya çalışmaktadır. Ancak şeytani bir tarikat, Ally'nin gelişmiş diğer duyularından yararlanmak istemektedir.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Korku Filmleri

Yapım: 2018

Hector’un Mutluluk Arayışı – Hector and the Search for Happiness (2014) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.0

Başrolünde Simon Pegg'i izleyeceğimiz filmde, mutluluğun peşinden koştururken dünyayı köşe bucak arşınlayan bir psikiyatrın öyküsünü izleyeceğiz. Nitekim Hactor'un bu sırra vakıf olabilmesi pek de kolay olmayacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2014

55 Steps – Eleanor ve Colette (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.8

Eleanor Riese, San Francisco'daki bir hastanenin psikiyatri bölümünde tedavi görmektedir. Burada kendi tedavi sürecinde derdini anlatmaya uğraşırken kendisini zihinsel rahatsızlıklarla boğuşan hastaların tedavi süreçlerinde söz hakkı olabilmeleri adına savaşırken bulur. Kendisini ziyarete gelen hastaların haklarını savunan avukat Colette Hughes'in durumu yasal boyuta taşımasıyla ikili bir mücadeyele başlarlar.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Iceman – Buzadam – Der Mann aus dem Eis (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

1991 yılında Alplerin eriyen buzullarında bir adamın vucuduyla karşılaşan araştırmacılar en başta doğa sporları kurbanı olarak düşündükleri bu adami bilim adamlarına terfi ettiklerinde cesedin 5300 yıllık olduğu gerçeğiyle karşıkarşıya kaldılar. İşte bu dramda buz adamın o dönemdeki hikayesini ele almaktadır.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2017

Journal 64 (2018) izle
 • Site
  8.9
 • IMDB
  7.7

1987 yılında yaşanan bir olay sonrasında bir grup insan gizemli bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Sürekli aynı bağlantılar ile olayların gelişmesi ise dikkat çekicidir. Bu gizemli olayın perde arkasında hangi güçler vardır? Yönetmenliğini Christoffer Boe’nin yaptığı filmi, Jussi Adler-Olsen, Nikolaj Arcel gibi isimlerde kaleme almıştır. Aynı zamanda filmde Nikolaj lie Kaas ve Nicolas Bro gibi yıldız isimlerde rol almaktadır.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Jim Knopf und Lukas der Lokomotivführer – Jim Button and Luke the Engine Driver (2018) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  6.4

Kendisine ait geçmişindeki kökeninin arayışı içinde olan genç adam, genç prenses ile ölümcül Dragon City’de esir olarak tutulmaktadır. Jim kendisine edindiği buradaki yeni arkadaşı Luke ile birlikte ömrünün geri kalan kısmında gizemli toprakların keşfini yapmak için harcamayı düşünüyor. İkilinin başından geçen birbirinden farklı olaylar filmde konu edinilmektedir. Dennis Gansel’in yönetmenliğini yaptığı filmde Shirley Maclaine, Milan Peschel gibi isimlerde rol alıyor.

Tür: Aile Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Foxtrot (2017) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.5

Tel Aviv'de yaşayan Michael (Lior Ashkenazi) ve Daphna Feldmann (Sarah Adler) çifti, askerdeki oğulları Jonathan'ın ölüm haberini aldıktan sonra yaşadıkları, Jonathan'ın askere gidişinden önceki ve ölümünden sonraki aylardaki hayatları ile Jonathan'ın askerdeki anıları filmde konu ediliyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Yüzbaşı – Der Hauptmann (2017) izle
 • Site
  7.3
 • IMDB
  7.4

İkinci Dünya Savaşı’nın son dönemleri yaşanmaktadır. Bu savaş içerisinde hayatta kalma mücadelesi veren genç Alman asker, Nazi kaptanının üniformasını bulmuştur. Artık bundan sonraki kimliğini üniforma üzerinden göstermeye devam edecektir. Fakat çevresinde kaçış plan yapmak için hazırlanan fail canavarların kimliğini alacaktır. Bu kovalamaca sahnesi nefesleri kesecek düzeyde bir etki göstermiş olur.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2017

Polar (2019) izle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  6.7

Duncan Vizla emekli olana kadar dünya üzerindeki büyük suikastçi olarak kendisini tanıtmış kişidir. Eskiden çalıştığı bir iş veren kendisini firmaya karşı sorumlu olarak göstermesinden sonra emekli olmak zorunda kalmıştır. Kendisiyle sürekli zıt bir profil çizen genç katiller ile oyun içerisinde kendisini bulur. Bu kargaşa içerisinde birbirinden farklı oyunlar ile bu katillere karşı başarılı olabilecek mi ?

Tür: Aksiyon Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2019

Anatomie (2000) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  6.1

Başarılı bir şekilde öğrencilik hayatı sürdüren Paula, tıp fakültesinde okuduğu dönemde öğretmeni Prof. Grombek tarafından anatomi sınıfına davet edilmiştir. Genç öğrenci hem kendisi doğru bir yolda ilerlediğini göstermiş, hemde hocasının prestij kazanmasına imkan tanımıştır. Her şey yolunda devam ederken aynı sınıftan arkadaşlarının okulun morgunda ölü şekilde bulunması işlerin karışmasına neden olur. Gizli bir örgüt ile iş bağlantısı olduğunu tespit ettiği arkadaşlarının geçmiş hayatı artık kendisi için bir kabus olacaktır.

Tür: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2000

Pope Francis: A Man of His Word (2018) izle
 • Site
  4.6
 • IMDB
  5.5

Geçmişten günümüze kadar tarihte ilk ABD ülkesinde dünyaya gelen Papa’nın hayat hikayesi filmde konu ediliyor. Belgesel tadında hazırlanmış olan filmde Papa’ya ait fikir, düşünce ve reform çalışmaları konu ediliyor. Her zaman çevre sorunları ve yoksulluğa karşı hassas şekilde yaklaşan Papa’nın sosyal adalete karşı gösterdiği hassasiyetini ortaya koyuyor. Filmde Papa Francis izleyenlere bir barış çağrısı yapıyor.

Tür: Belgesel Filmleri, Biyografi Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

The House That Jack Built (2018) izle
 • Site
  6.1
 • IMDB
  7.1

Jack gelmiş geçmiş en iyi seri katillerden birisidir. Kendisine verilen en azılı görevlerin bile üstesinden gelmiş, şehrin içerisinde bir çok insanın korkulu rüyası haline gelmiştir. Çılgın adamın yerine getiremeyeceği hiç bir görev olmadığı için her sahnede bir başka şekilde nefesler tutulmaktadır. Heyecan içerisinde izleyeceğiniz filmde, Jack’in birbirinden soluksuz şekilde işlemiş olduğu seri cinayetleri konu ediyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2018

Mayın Sahili – Under Sandet (2015) izle
 • Site
  9.0
 • IMDB
  7.8

2. Dünya Savaşı’nda Almanya’nın yenilgiye uğramasının ardından, Mayıs 1945’te bir grup genç Alman savaş esiri Danimarkalı yetkililer tarafından ülkeye getirilir. Görevleri Danimarka’nın batı sahilindeki yaklaşık iki milyon kara mayınını temizlemektir… Çıplak elleriyle. İyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2015

Mirasçılar – Las herederas (2018) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  7.5

Chela ve Chiquita uzun yıllar boyunca mutlu birliktelikler yaşamış olan bir çifttir. Ancak geçmiş olan bu yıllar kendi yaşantılarında belirli bir rol dağılımını getirmiştir. Dış dünyaya açık olan Chiquita, kendi hayatlarının yönetimini ele almıştır. Chela ise ev dışında pek zaman geçirmekten hoşlanmadığı için, evin içerisinde neredeyse tüm zamanınıı resim yaparak geçirmektedir. Bu durum kendilerinde artık maddi imkansızlıklara yol açmaktadır. Bunun içinde evdeki eşyalarından değerli parçaları satmaya başlarlar.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Köstebek – Tinker Tailor Soldier Spy İzle
 • Site
  8.9
 • IMDB
  7.1

Gary Oldman, Tom Hardy, Colin Firth, Mark Strong gibi güçlü bir kadroya sahip olan film, ünlü polisiye yazarı John Le Carre'nin aynı isimli romanından uyarlandı. Soğuk savaş sonrası İngiliz istihbarat örgütü içinde yaşanan bir köstebek avını anlatacak olan film; örgütün iç çatışmalarını, hesaplaşmalarını, müthiş entrikaları, devletler arası değiş-tokuşları, üstte ve altta var olan ilişkileri, stratejileri gözler önüne serecek.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2011

Transit (2018) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  6.9

Paris’te yaşam süren Weidel, şehrini tehdit etmekte olan Alman askerlerinden çok fazla şekilde endişe duymaktadır. Kendi hayatının da riske edildiğini düşünerek esir düşmek yerine intihar edecektir. Gerog, arkadaşı Weidel’in intihar ettiğinden habersiz, kendisinin yanına yardım için gidecektir. Ancak gitmiş olduğunda duydukları kendisini derin üzüntüye boğacaktır. Artık arkadaşı Weidel’den geriye sadece kendisine eşyaları kalmıştır. Bu anılarını yaşatmak için kendince bir şeyler yapmaya başlar.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2018

Küçük Cadı – Die kleine Hexe (2018) izle
 • Site
  6.4
 • IMDB
  6.1

Die kleine Hexe küçük yaşlarda olsa da kendisi sürekli cadı olma isteği içindedir. Büyük yeteneklere sahip bir cadı olarak düzenlenecek festivale katılma amacındadır. Ancak bunu yapabilmesi için çeşitli derslerden geçmesi gerekmektedir. Tüm bunlara hazırlığını yaparken diğer yandan kendisiyle uğraşan Rumpumpel isimli büyük cadı engel olmaya çalışacaktır. Çünkü küçük cadı’nın büyüyerek kendi yerine geçmesini istememektedir.

Tür: Aile Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2018

Yağmurcu – The Rainmaker izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  7.1

Rudy Taylor’un en büyük hayali iyi bir hukukçu olmaktır. Bundan dolayı da gerekli eğitimleri almak için okulunu başarılı bir şekilde bitirmiştir. Ancak bu kendisi için yeterli değildir. Normal hayatı içinde de çalışmalarına devam ederek, kendi ülkesinde adaletsizliğe karşı savaş vermektedir. Kendisini ispat edebilmek için şehrinin içindeki en büyük şirkete iş başvurusunda bulunur. Her ne kadar başvurusu kabul edilmiş olsa da, kendisini bir dizi garip olayların beklediğinden habersiz şekilde çalışmaya başlayacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1997

The Cakemaker (2017) izle
 • Site
  8.9
 • IMDB
  7.3

Genç bir adam pastacı olarak kendisini şehrinde ispat etmiştir. Bundan bir süre önce yakın arkadaşı hayatını kaybetmiş ve kendisine bıraktığı notta bir karısı ve oğlunun olduğunu bahsetmiştir. Yakın arkadaşının bu notunu dikkate alan adam, tüm yaşantısını farklı bir ülkeye taşıyacak kadar araştırmalarına hızla devam eder. Kudüs’e gelen adam ölmüş arkadaşının karısını ve oğlunu bir an önce bulmak istemektedir. Heyecan dolu maceralar içinde kendisini bularak mutlu sona ulaşabilecek midir?

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2017

Darısı Başıma – The Wedding Planner (2001) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.3

San Francisco şehrinde fazla şekilde tanınmış olan Mary Fiore, yaşadığı şehirde başarılı bir evlilik düzenleyicisi görevindedir. Gerçekleştirilecek evlilikler için yapılacak planlamalarda, birçok kişiden daha iyi ileri seviyededir. Düzenlenecek evlilik törenindeki yapılacaklardan programdaki akışa kadar, her şeyin romantik bir şekilde geçmesi için sunumlar hazırlayabilmektedir. Ancak her şey yolunda giderken, bir gün başına oldukça vahim bir olay gelmiştir. Bu sefer düzenleyeceği romantik tören içerisinde damada aşık olmuştur. Bugüne kadar iş hayatı ile aşk hayatını birbirine karıştırmıyor olsa da, artık bu dakikadan sonra her şey birbirine girmeye başlar. Artık bundan sonraki süreç içerisinde Mary kendisine bu süreçten hasarsız bir şekilde kurtarmanın yollarını aramaya başlar. Yaşadığı heyecan dolu maceralar gerçekten nefes kesici anlara sahne olacaktır.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2001