Rastgele Film
Yukarı Çık

Amerika

Yedi – Seven – Se7en İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.6

Cinayet masasından iki polis, bir seri katili yakalamakla görevlendirilir. Katilin cinayetleri işlemedeki amacı, dünyayı yedi günahtan temizlemektir. Bu günahları işleyenlerden bir liste oluşturan katil, kurbanlarını acımasızca öldürür.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1995

Spider Man 2 – Örümcek Adam 2 izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.3

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2004

Spider Man – Örümcek Adam izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.3

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2002

Şok ve Dehşet – Shock and Awe (2017) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.7

2003 yılında George W. Bush tarafından Irak lideri Saddam Hüseyin’e karşı yaptığı operasyon sonrasında bir grup gazeteci de sorumlu tutulmaktadır. Kitle imha silahları yapıldığına dair kuşkulu görülen gazeteciler, kendilerinin sadece bir sıradan gazeteci olduğunu ispat etmek zorundadırlar. İçinden çıkılmaz bir hal almaya başlayan bu durum sonrasında bu grup gazeteciler kendisini aklamayı başara bilecekler mi?

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2017

Dehşetin Yüzü – The Nun (2018) izle
 • Site
  5.6
 • IMDB
  5.7

Yaşanan dehşet dolu anlar sonrasında manastır içerisinde bir intihar meydana gelir. Bunun için şehirde rahip görevinde bulunan adam olayların araştırılması için görevlendirilmiştir. Görevli rahibin ise geçmişi pek düzgün yaşantıya sahip olmamıştır. Yanına daha yeni yemini gerçekleştiren bir rahibe görevlendirilerek intiharın olduğu Romanya’daki manastıra intikal ederler. Çift buradaki korkunç olayın üzerine giderek çözümlemek ister. Ancak buradaki araştırmalar sonucu kendilerini farklı bir sırrın keşfine götürür. Hayatları dışında artık kendi inançlarını ve ruhlarını da tehlikeye sokmuşlardır. Kötü niyetli olan şeytan ile burada yüzleşme gerçekleşir. Aralarında kıyasıya bir savaş başlayacaktır. Her ikisi de bu durumdan kurtulmanın yollarını araştırır. Nefes kesici macera içerisinde dehşet dolu anlara tanıklık etmek sizlere heyecan verecektir.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2018

Mistrust (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.4

Veronica hiç bir şekilde güvencesi olmasa da, olgun adamın metresi olarak hayatını sürdürmekten hoşlanır. Olgun adama karşı beslemiş olduğu aşk, kendi isteklerinin önüne geçebilmektedir. Adamında kendisine karşı aynı duygularda olduğunu anladıkça da daha çok bağlanmaya devam eder. Muhteşem bir aşk hikayesini konu alan filmde duygusal sahneleriyle ön plana çıkıyor.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2016

Venom: Zehirli Öfke – Venom (2018) izle
 • Site
  9.6
 • IMDB
  7.0

Eddie Brock isimli genç adam işini çok doğru şekilde yerine getirmeye devam eden bir muhabirdir. Hırsı ve azmi ile birçok işin üstesinden gelebilmiş yeteneğe sahiptir. Son dönemlerde aldığı işleri bir kenara bırakarak, bu defa sevgilisinin çalıştığı firmadaki bir kaç önemli hikayenin peşine düşecektir. Sevgilisinden de bu konuda yardım alsa da, kendisini uzay makineleriyle uğraşan oldukça tehlikeli bir ekibin içinde bulur. Kendisini ve sevgilisini bu çıkmaza düşmüş iş içinden çıkarabilecek midir?

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Cadılar Bayramı – Halloween (2018) izle
 • Site
  8.4
 • IMDB
  7.2

Michael Myers, gerçekleşen Cadılar Bayramı sırasında hiç istemediği bir olaya karışacaktır. Yaşanan tartışma sonrasında hiç bir şekilde suçları bulunmayan dört gencin hayatını kaybetmesine neden olur. Bundan dolayı da çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderilmiştir. Aradan bir yıl gibi süre geçmiş ve şehirde yine Cadılar Bayramı hazırlığı yapılmaktadır. Hapishanede bulunan genç adam, kötü bir anıya sahip olduğu için çılgın bir hale gelir. Kendisini ziyarete gelen bir grup ile arasında tartışma yaşanır. Artık azılı bir suçlu haline geldiği için farklı bir hapishaneye nakil edilecektir. Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra bindirildiği hapishaneye ait araç yolda kaza yapar. Kaza sırasında kendisi dışında herkes hayatını kaybeder. Hemen kaçma düşüncesi içine giren Michael, kendisini dışarıda bekleyen büyük tehlikenin de farkındadır. Çünkü yıllar önce yaşattığı ölümlü olayın intikamını almak isteyen maskeli Laurie Strode kendisini beklemektedir. Bir yandan hapishane görevlileri peşine düşmüşken, diğer yandan da bu intikam yemini etmiş maskeli azılısı ile uğraşmak zorunda kalacaktır. Bu kaçış planından Michael başarılı şekilde ayrılabilecek mi?

Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2018

In Darkness (2018) izle
 • Site
  9.4
 • IMDB
  5.8

Gözleri görmeyen Sofia, kendisine has normal bir yaşantı sürerken bir gün evinde beklenmedik bir olay ile karşılaşır. Piyano çalarken evinin üst katında oturan komşusunun evinden farklı sesler geldiğini duymaya başlar. Olayların yaşandığı eve gittiğinde duydukları kendisini şok edici cinstendir. Üst kat komşusu bir yer altı mafyası tarafından öldürülmüştür. Bu duydukları genç kadının hayatını alt üst edecek cinstendir. Artık kendisi de tanıklık ettiği olay yüzünden yer altı dünyasıyla başı büyük bir derde girecektir.

Tür: Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Özel Bir Kadın – Pretty Woman izle
 • Site
  8.9
 • IMDB
  7

Edward zengin yakışıklı her kızın hayalindeki bir erkektir.Tüm bunlara rağmen sürekli sıkılmaktadır birgun dolaşırken New York sokaklarında Vivian ile karşılaşırlar daha sonra büyülü bir gece geçirirler ve aralarında bir anlaşma yaparlar. Sadece 1 hafta beraber olup daha sonra ayrılacaklardır. Vivian bir sokak kızıdır fakirdir.Muhteşem bbir haftayı yaşamaya başladıklarında Vivian kendisini ona kaptırdığını hisseder ve uzaklaşmaya karar verir.Fakat aşkın gücü onların bir araya gelmesini sağlayacak bir haftaları ruya gibi bir ömre dönüşecektir.

Tür: Aşk Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1990

Arizona (2018) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  5.7

Film, hayatı baştan aşağı komedi şeklinde devam etmiş olsa da, 2009 yılında meydana gelen bir konut krizi sonrasında hayatı değişen anneyi konu ediniyor. Genç kadın tanıklık ettiği bir cinayet sonrasında ne yapacağını bilmiyor. Gelişi güzel şekilde yaşam sürerken Cassie Fowler ile yolları kesişiyor. Artık kendisi için bir başka anlam ifade eden yazarlık yapan bu adamı takibine alıyor. Bu usta ve mücadeleci yazar kadının hayatındaki karmaşık durumların daha da çok karışmasına mı neden olacak?

Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2018

Adalet 2 – The Equalizer 2 (2018) izle
 • Site
  6.3
 • IMDB
  7.1

Adaleti sağlamak ile görevli olan CIA ajanı genç adam, artık eski gücünde değildir. Bundan dolayı da görevine son verilmeye ramak kalmıştır. Genç adam ise artık kendisinin eski gücünü kazanması için bir şeyler yapmak ister. Bunun içinde yaşadığı şehirde kendisine ait boşlukları doldurabilmek için uğraş gösterir. McCall, kendisinde yaşanan bu ruh boşluğu diğer yandan da huzursuz etmektedir. Umutsuz durumda olan adalet arayıcısı olan insanların mücadelesine destek olurken geçmiş zamanlarda yakın arkadaşı olan Susan Plummer ile karşılaşır. Genç kadın başı derttedir. Bunun için kendisinin yardımı olduğunu düşünerek harekete geçecektir. Artık bundan sonra hiç bir ajana bağlı şekilde değilde, kendi adaletini kendisi sağlamak istediğini düşünür. Macera türündeki nefes kesici film daha önce beyaz perdeye yansıtılmış Adalet filminin devamı şeklindedir. Aynı oyuncu kadrosu ile film devam etmektedir. Denzel Washington başrol de bulunurken, aksiyon filmlerinin usta yönetmeni Antoine Fuqua bu filmi de başarı ile tamamlamıştır.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Yağmurcu – The Rainmaker izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  7.1

Rudy Taylor’un en büyük hayali iyi bir hukukçu olmaktır. Bundan dolayı da gerekli eğitimleri almak için okulunu başarılı bir şekilde bitirmiştir. Ancak bu kendisi için yeterli değildir. Normal hayatı içinde de çalışmalarına devam ederek, kendi ülkesinde adaletsizliğe karşı savaş vermektedir. Kendisini ispat edebilmek için şehrinin içindeki en büyük şirkete iş başvurusunda bulunur. Her ne kadar başvurusu kabul edilmiş olsa da, kendisini bir dizi garip olayların beklediğinden habersiz şekilde çalışmaya başlayacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1997

Predator (2018) izle
 • Site
  8.4
 • IMDB
  5.9

Küçük yaşlarda olan bir çocuğun yaptıkları sonrasında evrendeki her şey değişmeye başlıyor. Daha öncelerde yaşam sürmüş olan Predator ırkı yeniden gezegene dönerek yaşamlarına kaldığı yerden devam ediyor. Ancak eski ortamları olmamasından ötürü her şey eskisi gibi devam etmeyecektir. İnsanlık ırkı bundan sonraki sürede artık tehdit altındadır. Bundan dolayı da bunun bir şekilde Predator ekibinden uzak tutulması gerekmektedir. Bunun için uğraş gösterecek ekibin kıyasıya mücadelesi gerçekten nefeslerin kesilmesine neden olacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Korku Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Crazy Rich Asians (2018) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  7.5

New York’ta yaşam süren Rachel Chu, uzun bir süredir Nick Young ile aşk yaşamaktadır. Geçen sürede mutsuzluk ile karşılaşmalarına neden olacak bir olay yaşamamış olsalar da, Rachel arkadaşının düğününe gitmek istediğinde bir şeyler değişmiştir. Sevgilisini yalnız bırakmak istemeyen genç kadın Singapur’a birlikte gidecektir. Ancak burada Rachel sevgilisinin ailesi ile tanışacağı içinde bir yandan heyecanlıdır. Bazı konularda da endişe duyarak aile ile tanışmak için eve geçerler. Nick kendi ülkesinde oldukça zengin bir konumdadır. Bundan dolayı da bekar olması diğer kızları cezp etmektedir. Çevresinde sürekli dolaşmakta olan genç kadınlardan dolayı sevgilisi kendisini kıskanmaya başlar. Bundan sonraki süreçte kendilerini daha farklı maceralar bekleyecektir.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2018

Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.0

Genç adamın hayatında her şey yolunda giderken, meydana gelen bir kaza sonrası birçok şey alt üst olmuştur. John Callahan yaşantısına devam edebilmek adına bir şeyler araştırırken sanatın farklı güçleri olduğunu keşfedecektir. Kazadan sonra yara almış elleri ile resimler ve karikatür çalışmalarını yapmaya başlar. Bu yaptığı resimler artık kendi dünyasında renk getirecek ve kendisini hayata bağlamaya başlayacaktır. Yaptığı karikatürler şehrin içinde kısa sürede üne sahip olmasının da önünü açmıştır.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2018

Bir Yıldız Doğuyor – A Star Is Born (2018) izle
 • Site
  9.4
 • IMDB
  8.2

Müzisyenlik yapan genç adam ile alkol bağımlısı olan genç kadın şarkıcının yaşadıklarını konu eden filmde, çok duygusal anların yaşanmasına neden oluyor. Sürekli olarak alkol kullanması müzik kariyerini yok etmeye başlamış olsa da, söylediği şarkılar ile birden piyasa içerisinde kendisine daha büyük işler almaya başlar. Kariyerinin zirvesine çıkan ikili popülerlik durumunda düşeceğini bilse de, kullandıkları alkolden hiç vazgeçecek gibi değillerdir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Müzik Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2018

Aşk Bahçesi – Splendor in the Grass (1961) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.8

Duygusal anlamda oldukça kırılgan bir yapıya sahip olan genç kız, hiç olmadık yerde bir aşk yaşamaya başlar. Kasabanın önde gelen ailelerinin çocuğuna duymuş olduğu aşk, kendisi açısından imkansız gibi dursa da, bu aşkına kavuşmak için elinden geleni yapmak istemektedir. Aşkına kavuşamadığı için sürekli yaşadığı acılar ve sürüklediği maceralar kendisini delirecek duruma kadar taşımaya devam edecektir.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1961

Searching (2018) izle
 • Site
  9.4
 • IMDB
  7.9

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2018

The Christmas Chronicles (2018) izle
 • Site
  9.2
 • IMDB
  7.4

Noel Baba’ya karşı ilgi duymakta olan iki kardeş, Noel akşamında artık yakınlaşmak için plan yapmaktadırlar. Ancak bu planları içinde Noel Baba’yı kaçırmak vardır. Kate Ve Teddy, bu şekilde bir işin her ne kadar kolay şekilde yerine getirileceğini düşünmüş olsa da, işler öyle kendilerinin sandığı kadar rahat olmaz. Çocukluk hayallerinin peşinde olan iki kardeş kendilerini hiç beklenmedik yolculuk içinde bulmaktadır.

Tür: Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2018

İntikam Meleği – Peppermint (2018) izle
 • Site
  8.9
 • IMDB
  6.6

Genç Riley yaşadıklarının şokunu üzerinden henüz atlatamamıştır. Kocası ve küçük kızının gerçekleşen saldırı sonrasında öldürülmesi kadını kaldıramayacağı duygusal travma altına sokmuştur. Kendisi bu saldırıda yaralanmış olsa da, en büyük yarayı ruhsal açıdan almıştır. Bundan dolayı hastaneden çıktığında hemen intikam yemini eder. Kocasının ve kızının intikamını bir an önce almanın düşüncesindedir. Artık kadın yaşadığı normal hayattan sıyrılarak, resmen bir şehir gerillası olacak konuma gelir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Power Rangers izle
 • Site
  8.1
 • IMDB
  6

Hiçbir ortak noktası olmayan 5 lise öğrencisi Jason, Kimberly, Zack, Trini ve Billy, yerin altında buldukları bir uzay gemisinin etkisiyle süper güçler kazanarak Power Rangers'ın yeni takımı olurlar. Bu esnada dünyayı ele geçirmeye kararlı Rita Repulsa (Elizabeth Banks), Goldar adlı devasa bir canavarla birlikte Zeo Kristali'ni ele geçirmek için saldırı başlatmıştır. 5 genç, yeteneklerini doğru kullanmayı öğrenmek dünyayı kötü güçlerin elinden kurtarmaya çalışacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Not Cinderella’s Type (2018) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  6.3

Erkeklere karşı ilgisi pek ileri düzeyde olmayan genç kız, teyzesi ve amcası ile birlikte yaşam sürmeye devam ediyor. Mutlu bir yaşantısı olsa da, yaşadığı bir kaza kendi hayatını değiştirecektir. Bu kazada karşılaştığı bir genç adam kendisini etkilediği için bir çok şey değişmeye başlar. Aşk dolu çeşitli maceralara bu adamla birlikte atılarak kendisine farklı mutluluklar aramaya devam edecektir.

Tür: Romantik Filmler

Yapım: 2018

1/1 (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.8

Henüz daha 20 yaşında olan genç kız yaşadığı hamilelik sonrasında hayatı değişmeye başlamıştır. Lissa, hayatına artık daha sert bakış açısı ile devam etmek zorundadır. Bu hamilelik çeşitli zorlukları da beraberinde getirdiği için, çocuğunu daha aydınlık geleceğe sahip olması için çalışmalar yapıyor. Ancak çıkmış olduğu yolda kendisini bekleyen tehlikelerden habersiz şekilde planlarını yapmaya devam ediyor.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2018