Rastgele Film
Yukarı Çık

Çin

Chasing the Dragon – Chui lung (2017) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  6.8

Çin Halk Cumhuriyeti’nde yaşam sürmüş olan bir adam, Hong Kong’a göçmen olarak gitmiştir. 1963 yılında İngiliz sömürgesi altında olan bu ülkede de işler pek iyi gitmediği için kendisini çok farklı bir konuma getirmiştir. Artık göçmen adam uyuşturucu baronu olmuş şehrin içerisinde egemenliğini göstermeye başlamıştır. Jason Wong ile Jing Wong’un yönettiği film nefesleri kesecek cinstendir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Biyografi Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Hunter Killer (2018) izle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  7.0

Yüzbaşı Joe Glass, deniz altısı ile kendi önderliğinde yine ekibi ile birlikte keşiflerine devam etmektedir. Ancak bir başka ABD deniz altısının bir başka şekilde planlar yaptığını öğrenir. Kendi birliklerine ait olan denizaltı Rusya’ya karşı bir saldırı girişimindedir. Bu gizli şekilde yapılacak olan darbe planının önüne geçmek isteyen yüzbaşı hemen ekibi ile birlikte çalışmalarını başlatır.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Yarını Yok – 24 Hours to Live (2017) izle
 • Site
  7.4
 • IMDB
  5.7

Kiralık katil olarak sürekli görevler alan Travis Conrad, son almış olduğu iş kendisinin ölümü ile sonuçlanmıştır. Her ne kadar yaşımını yitirmiş olsa da, kendisinin sürecek olacak 24 saatlik görevi için tekrar diriltilecektir. Koluna takılan bir geri sayım sayacı ile 24 saatlik süre artık her geçen dakika tükenmektedir. Travis bu süre içerisinde hem kendisine verilen görevi tamamlayacak hem de kendisine bu kötülükleri yapan insanlardan intikam almak isteyecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

Venom: Zehirli Öfke – Venom (2018) izle
 • Site
  9.5
 • IMDB
  7.0

Eddie Brock isimli genç adam işini çok doğru şekilde yerine getirmeye devam eden bir muhabirdir. Hırsı ve azmi ile birçok işin üstesinden gelebilmiş yeteneğe sahiptir. Son dönemlerde aldığı işleri bir kenara bırakarak, bu defa sevgilisinin çalıştığı firmadaki bir kaç önemli hikayenin peşine düşecektir. Sevgilisinden de bu konuda yardım alsa da, kendisini uzay makineleriyle uğraşan oldukça tehlikeli bir ekibin içinde bulur. Kendisini ve sevgilisini bu çıkmaza düşmüş iş içinden çıkarabilecek midir?

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

One Small Step (2018) izle
 • Site
  8.4
 • IMDB
  7.3

Tür: Animasyon Filmleri, Kısa Filmler, Macera Filmleri

Dong wu shi jie – Animal World (2018) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  6.4

Hayatı düzenli bir şekilde devam eden adam oynadığı bir kumar sonrasında hayatı hüsran olmuştur. Elinde avucunda ne var ise kaybetmek üzere olan adam, kumarhane çalışanları tarafından kendisini bir gemi içerisinde düzenlenecek kumar partisine götürmek istenir. Bu duruma karşı çıkmaya çalışsa da, kendisini bir kumar dizi kumar oyunları içinde bulacaktır. Gemi içerisinde nasıl sıyrılıp kurtulabileceğinin planlarını yapmaya başlar.

Tür: Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Sky Hunter (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.3

Pilot hayali kurmak isteyen gençler gerekli eğitimleri almak için okula gitmektedir. Tüm eğitimler başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra okuldan mezun olurlar. Artık hayata atılma zamanı geldiği için bu bir grup genç pilot kendisini askeri okulun içine atar. Artık bundan sonra yaşayacakları hep savaş üzerine olacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2017

The Brink – Kuang shou (2017) izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  5.6

Ülkede artık her şey eskisi gibi gitmemektedir. Yaşanacak jeopolitik kriz sonrasında ABD ülkesi kendisine göre gardını almak ister. Olası bir meydana gelecek 3. Dünya Savaşı kendilerini de olumsuz şekilde etkileyecektir. Bunun için ABD askerini bir araya toplayarak durum hakkında değerlendirmeler yapmaya başlar. 3. Dünya Savaşının olmasına karşılık önüne geçme başarısını gösterebilecekler mi?

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

The Meg (2018) izle
 • Site
  7.7
 • IMDB
  5.9

Soyu çoktan tükenmiş olan Megalodon yaratığının soyu 2,5 milyar yıl önce tükendiği düşünülürken beklenmedik bir anda Pasifik okyanus'un da görevde olan bir derin deniz su altı beklenmedik bir anda saldırıya mağruz kalır. Bu inanılmaz yaratık 23 metre uzunluğunda devalsal bir canavardır. Deniz altı haliyle bu sarsıntıdan oldukça hasar alır. İçeride çaresizde sıkışıp kalan çalışanların yardım beklemekten başka çaresi kalmamıştır. Çin okyanus bilimcisi ve kızıda su altının içindedir, küçük kızın istemsizliğine karşı annesi bu konuda uzman olan dalgıç Jonas taylor'u yardım için sesleyecektir. Janos bu yaratıkla ilgili daha önce araştırmalarda bulunmasına rağmen onunla karşılaşması ve hayatını tehlikeye atması korkunç bir senaryonun parçası olmaktan kaçamayacaktır. Denizaltı çalışanlarına karşı kendi hayatını riske atmak ve dunyanın daha önce hiç görmediği bu yaratığa karşı direnmek için oldukça akıllı ve cesur olmak zorundadır

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2018

The Grandmasters – Yut Doi Jung Si – Büyük Usta (2013) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.6

Dövüş sanatları geleneğine başta Çin olmak üzere her insan yönelmeye başlamıştır. Bundan dolayı da Çin’de bulunan usta dövüşçülere olan rağbet fazla hale gelmiştir. Ancak her şey süt liman şekilde geçmemektedir. Büyük ustalar arasında da yaşanan çatışmalar olayları farklı boyutlara doğru taşıyacaktır. Ip Man, bölge içinde zengin bir aile çocuğu olsa da, diğer insanlar gibi dövüş sanatlarına olan merakı fazladır. Böylelikle sık sık ustalardan kendisine parasıyla dersler alır. Ancak bir ara ilgi duyduğu kadınlara ait dövüş sanatlarını yakından anlayabilmek için genel ev olarak işletilmiş olan Gold Pavilion’a sürekli şekilde ziyaret etmektedir. Başından bir dizi geçecek olaylar sonrasında içinden çıkılmaz durumlar ile karşılaşacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2013

A Prayer Before Dawn (2017) izle
 • Site
  4.9
 • IMDB
  7.0

Şöhretli bir boksör olan genç adam para karşılığında katıldığı yasak turnuvalardan birisinde yakalanarak hapse gönderilir. Her şey yolunda giderken Muay Thai turnuvalarının artık uzağında kalmıştır. Şöhretli bir hapishane içinde bulunan ünlü boksör, artık buradan kurtulmak için savaşmak zorundadır. Hapishane içinde devam eden ücretli dövüşlere katılıp kendisinin dışarıya çıkarılması için mücadele edecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Biyografi Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Gelecek Jenerasyon – Next Gen (2018) izle
 • Site
  9.3
 • IMDB
  7.0

Mai mutlu bir şekilde yaşam sürmüş olsa da, son dönemlerinde artık canı çok sıkılmaya başlamıştır. Tam sıkıntıdan kendisini patlayacak gibi hissettiği sırada gerçekleşen bir kaza sonrasında savaş robotu ile karşılaşmıştır. Gizli olan bu robotu çalıştırmasından sonra robotun kendisine saldırmadığını fark eder. Bu süreçten sonra aralarında oldukça samimi bir dostluk kurulacaktır. Artık bundan sonraki süreçte Mai ve Robot birlikte hareket edecek ve kötülerin oyunlarını bozmak için uğraş göstereceklerdir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Si Shi Qing Chun – Flavors of Youth (2018) izle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  6.8

Tür: Animasyon Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2018

Hong hai xing dong – Operation Red Sea (2018) izle
 • Site
  6.8
 • IMDB
  7.2

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Pasifik Savaşı: İsyan – Pacific Rim: Uprising (2018) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  5.8

İlk filmdeki olayların 10 yıl ardından Pasifik Okyanusu yeniden huzursuzluk belirtileri göstermiş, Kaiju'lar kendilerini göstermeye başlamıştır. Kahraman 'Jaeger' pilotu Stacker'ın oğlu Jake (John Boyega), eğitimini yarım bırakıp suç dünyasına dalmıştır. Dünya yeniden büyük bir tehditle karşılaşınca yıllardır görmediği kız kardeşi Mako Mori (Rinko Kikuchi) ona kendini kanıtlaması için bir şans daha verir. Jake'in yanında Lambert (Scott Eastwood) ve Amara (Cailee Spaeny) da Kaiju'lara karşı ekibi tamamlayacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2018

İyi Günler – Hao jile (2017) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  6.4

Bir mafya babası için şoförlük yapan Xiao Zhang, yaptıkları bir işin ardından yanındaki kişiyi ekarte edip içinde tam 1 milyon Yuan bulunan çantayı alarak kaçar. Amacı, geçirdiği estetik ameliyatında istediği sonucu alamayan sevgilisini yeniden ameliyat ettirecek parayı edinmektir. Ancak hırsızlığın haberi kasabada çabuk yayılır ve herkes Xiao ile 1 milyonun peşine düşer.

Tür: Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Xi you ji zhi nü er guo – The Monkey King 3: Kingdom of Women (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.4

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Bleeding Steel (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.2

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

The Thousand Faces of Dunjia – Qi men dun jia (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.4

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Molly’s Game (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.5

Molly Bloom (Jessica Chastain) gençliğinde Olimpik seviyede kayak sporuyla ilgilenmiş, sonrasında da sanat, spor ve finans camiasının üst düzeyindeki kişilerinin katıldığı poker müsabakaları düzenleyerek büyük paralar kazanmıştır. Ancak kara para aklama gibi birçok usulsüzlük suçlamalarıyla FBI tarafından göz altına alınır. Avukatı Charlie Jaffey (Idris Elba), onu büyük hapis ve para cezalarından kurtarmaya çalışacaktır.
2014'te Molly Bloom'un yazdığı "Molly's Game: The True Story of the 26-Year-Old Woman Behind the Most Exclusive, High-Stakes Underground Poker Game in the World" adlı otobiyografik romandan uyarlandı.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

İntikam – The Foreigner İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7

Kızını bir patlama sonucunda kaybeden Vietnam göçmeni baba Quan Ngoc Minh (Jackie Chan), İngiliz yetkililerden, özellikle Liam Hennessy'den (Pierce Brosnan) bombacıların kimlikleri konusunda yardım ister. Ancak geçmişte IRA ile bağlantıları olan Hennessy'nin şüpheli ve olayı hasıraltı etmeye çalıştığını gösteren tavırları, Quan'ı adaleti kendi kendine sağlama yoluna itecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Kılıç Ustası – Sword Master – San shao ye de jian (2016) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.1

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2016

Eyvah Annem Dağıttı! 2 – A Bad Moms Christmas (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.5

Mükemmel annelik olgusuna karşı çıkarak, onlardan beklenen sorumluluk ve istekleri karşılamayan üç anne, kendi aileleri için güzel bir Noel düzenlemeye karar veririler. Aynı zamanda kendi annelerini de ağırlamak zorundadırlar. Güzel bir Noel geçirmek için uğraşan bu üç kadın, bu tatili özel bir hale getirecek ve anneleriyle de daha yakın olmayı başaracaklardır.
Scott Moore ve Jon Lucas’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerinde Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Cheryl Hines, Christine Baranski ve Susan Sarandon yer alıyor.

Tür: Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Çin`de Doğdum – Born in China İzle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Konusu:isneynature yapımı belgesel türü Born in China 3 farklı hayvanın aile hayatını temel alarak Çin'de vahşi doğanın güzelliklerini gözler önüne seriyor. Bebeklerinin üzerine titreyen panda anne çocuklarını yetiştirirken bir yandan da bağımsızlığını ve güvenliği arıyor. Yeni bebek kız kardeşi yüzünden dışlanmış hisseden 2 yaşındaki altın maymun özgür ruhlu serserilerle bir olarak dışlanmış bir gruba dahil oluyor. Nadiren görüntüsü alınabilen anne kar leoparı ezegendeki en sert ve acımasız ortamlarından birinde yavrularını yetiştirmenin zorluklarıyla boğuşuyor. 3 farklı hayvanın vahşi doğada verdiği annelik mücadelesi seyircileri Çin'in gizli kalmış doğasına sokuyor. Belgeselin yönetmen koltuğunda Chuan Lu yer alıyor.

Tür: Belgesel Filmleri

Yapım: 2016