Rastgele Film
Yukarı Çık

Fransa

High Life (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.7

Ömür boyu hapis cezasına çarptırılan bir grup suçlunun, bu cezayı almamaları için önlerinde bir seçenek vardır; ölümle sonuçlanabilecek bir deneye katılmak. Bu şansı kullanan suçlular, uzayda gerçekleştirilecek insan üreme deneyinin bir parçası olurlar. Ancak bulundukları gemi kozmik ışın fırtınasına maruz kalınca, suçlular için hayatta kalma mücadelesi başlayacaktır.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Korku Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Çatışma – Eshtebak – Clash (2016) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.5

Mısır'da farklı siyasi ve toplumsal gruplara ait gözaltına alınan kişiler, 8 metrekarelik araçta hep birlikte götürülmektedir. Müslüman Kardeşler üyeleri, ordu yanlıları ve bu iki gruba da ait olmayan diğer insanlar, yaşanan olayları kendi açılarından yorumlayacak, aracın penceresinden dışarıyı gözlemlerlerken gerilim sık sık yükselecektir.

Çatışma filmi 2013'te Muhammed Mursi'nin ordu ve Sisi tarafından devrilmesi sırasında Mısır'ın içinden geçtiği karmaşık siyasi süreçte, tamamen polis aracında geçiyor.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2016

The Ruthless – Lo spietato (2019) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.8

Santa Russo, hiçbir zaman suçlu bir adama dönüşmek istememiştir. Mutlu bir ailesi, evi ve işi olmasını isteyen Santa’nın yaşadıkları, onun düşlediğinden bambaşka bir hayata iter. 1980’lerde Milano’da yaşanan ekonomik büyümenin yaşandığı dönemde Santa Russso, suç dünyasının sivrilen ismi haline gelir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2019

What Will People Say – Hva vil folk si (2017) izle
 • Site
  9.0
 • IMDB
  7.5

16 yaşındaki Nisha, ailesiyle birlikte Norveç'te yaşayan Pakistanlı bir kızdır. Dışarıda arkadaşlarıyla batılı bir genç gibi yaşarken, evde doğulu geleneklere uyumlu bir şekilde yaşamaktadır. Bir gün babası onu erkek arkadaşıyla yatakta yakalayınca Nisha'nın hayatı altüst olur. Babası onu apar topar Pakistan'daki akrabalarının yanına yerleştirir. Daha önce Pakistan'da hiç yaşamamış olan Nisha'yı hiç görmediği bir hayat tarzı beklemektedir.
Bu film, Norveç'i Yabancı Dilde Film kategorisinde temsil edecek.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2017

Ölülerin Şafağı – Dawn of the Dead (2004) izle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  7.3

Genç ve güzel hemşire Ana, hastanedeki günlük mesaisini bitirip evine, çok sevdiği kocasına döner. Aşkla sevişip birlikte uyurlar. Ertesi gün kocası yan komşu tarafından öldürüldükten sonra yeniden hayata döner. Ana, mahallede olan kaosu ve etrafta birikmeye başlayan zombileri fark ederek evden kaçar. Kendine geldiğinde bir polis ve diğer kurtulmak isteyenlerle karşılaşır. Bir alışveriş merkezinde hep birlikte güvenlik ararlar. Çok geçmeden diğer kaçanlar da gelirler ve eğer hayatta kalmak istiyorlarsa birbirlerine kenetlenmeleri gerektiğini öğrenirler. Dünya ölüler tarafından yönetilmek üzeredir. Bu küresel kaos içinde hayatta kalmanın yolu nedir?

Tür: Korku Filmleri

Yapım: 2004

A Land Imagined (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.7

A Land Imagined, polis müfettişi Lok'un, Singapur’un endüstriyel bölgesinde kaybolan göçmen işçi Wang'ı bulma çabasını anlatıyor. Wang şantiyede bir kaza geçirmiştir ve ülkesine geri gönderilmekten korkmaktadır. Uyuma sorunu yaşayan Wang gecelerini bir internet kafede geçirir. Yabancı bir ülkede insanlarla temas kurma umudundaki Wang, bir bilgisayar oyununda gizemli bir oyuncuyla tehlikeli bir sanal ilişki kurar. Lok soruşturmayı derinleştirdikçe gerçekler de ortaya çıkacaktır.

Tür: Gizem Filmleri

Yapım: 2018

Fransa’da Bir Mevsim – Une Saison en France – A Season in France (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

Lise öğretmeni olan Abbas, iki çocuğu ile birlikte Orta Afrika Cumhuriyeti’ndeki savaştan kaçarak Paris’e gider. Bir markette çalışmaya başlayan Abbas ülkeden siyasi sığınma talep eder. Abbas bu sırada Carole ile tanışır ve ikisi arasında bir yakınlaşma olur. Abbas’a aşık olan Carole ona ve ailesine yaşayacakları bir yer sunar. Abbas’ın sığınma başvurusu reddedilince önemli bir karar almak zorunda kalır.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2017

Sihirli Dadı – Nanny McPhee (2005) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.6

Birbirinden yaramaz yedi çocuğu olan Bay Brown eşini bir sene önce kaybetmiştir ve afacanlarla yalnız kalmıştır. Türlü yaramazlıkları ile babalarını çileden çıkaran bu çocuklara göz kulak olacak bir dadı bulmak nerdeyse imkansızdır. Maddi olarak da sıkıntı içinde olan Bay Brown’a ancak bir mucize gereklidir. Üstelik çocuklarına bakabilmek için para yardımı aldığı hala bayan Adelaide da yakın bir zamanda evlenmesini şart koşmuştur. Aksi takdirde biriken borçlarını en sert yoldan ödetmeye kararlıdır. Çaresiz Bay Brown kapıdan sihirli bir dadının geleceği günü beklemekten başka bir şey yapamaz.Çocukların evi savaş alanına çevirdiği gecelerden birinde kutsal kurtarıcı dadı McPhee tam zamanında yetişir. Kendine has taktikleri ile kısa bir zaman içinde en büyüyüğünden en küçüğüne çocukları uslandırmayı başarır. Ama elindeki sihirli değnek olmasa ne yaramazlar iflah olacaktır ne de Bay Brown muradına erecektir.Herşey iyiye giderken dadının sırrı evdekileri şüpheye düşürür. Eve geldiği ilk zamanlarda söylediği şifreli sözler zamanla gizemini yitirir ve anlaşılır. Korkunç derecede çirkin olan yüzü çocuklar onu sevdikçe değişir ve güzeller güzeli bir kadına dönüşür. Ama görevi çocuklar onu kabul ettiği zaman bitecektir. Peki ya çocuklar dadılarından vazgeçmek istemezse neler olur?

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2005

Nanny McPhee Büyük Patlama – Nanny McPhee and the Big Bang (2010) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.1

2006 yılında gösterime giren aile komedisi “Nanny McPhee”nin devamı niteliğindeki filmin konusu kısaca şöyle :
Zaman boyutunda ileriye doğru sıçrama yapan Dadı McPhee, kocasının savaşa gitmesinden sonra aile çiftliğini tek başına çekip çevirmeye çabalayan genç anne Bayan Green’in (Maggie Gyllenhaal) kapısında belirir. Bayan Green’in çocuklarının başının dertte olduğunu fark eder. Eve yerleşen, hiç de ayrılmaya niyeti olmayan küstah ve iğrenç iki kuzene karşı mücadele vermektedirler. Uçan motosikletlerle heykellerin, ağaçlara tırmanabilen bir domuz yavrusunun ve en olmadık anlarda ortaya çıkan yavru bir filin yardımıyla harekete geçen Dadı McPhee, küçük yaramazlara yepyeni beş ders öğretmek için büyülü güçlerini kullanacaktır.

Tür: Aile Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2010

İmparatorun Yolculuğu – March of the Penguins (2005) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.6

Doğa fotoğrafçısı ve bir çok ödüle laik görülen aynı zamanda kameraman Luc Jacquet , Buzullar ülkesi Antartika`daki Kral penguenlerin peşindedir. İyi seyirler diliyoruz.

Tür: Aile Filmleri, Belgesel Filmleri

Yapım: 2005

Sessiz Tepe – Silent Hill (2006) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.6

Bir çocuğun gizemli hastalığı. Çaresiz bir anne. Terk edilmiş bir kasaba. Genç bir anne olan Rose (Radha Mitchell) kızı Sharon'ın gizemli hastalığına çare bulmak istemektedir. Psikiyatrik tedaviyi reddeden Rose kızıyla birlikte, kızının rüyasında sürekli olarak tekrarladığı kasabaya, SILENT HILL'e doğru yola çıkar. Kocası Christopher'ın (Sean Bean) karşı çıkmasına rağmen Rose, kızının gizemli hastalığının tedavisinin bu gizemli kasabada olduğuna inanmaktadır. Anne kız kasabaya yaklaşırlarken karşılarına bir gölge çıkar ve Rose arabanın kontrolünü kaybeder. Kendine geldiğinde Sharon arabada yoktur. Rose kızını çaresiz bir biçimde ararken karşısına bir polis (Laurie Holden) çıkar ve onunla birlikte kızını bulmak için Silent Hill'e gider. Rose Silent Hill'in çıkan büyük bir yangından sonra terkedilmiş olduğunu keşfeder. Kasabanın her yanı sisle kaplıdır ve birden Rose'un etrafını gölgeler sarmaya başlar. Rose bu gizemli kasabada kızını ararken kızının kaybolmasının aslında çok büyük şeytani bir planın parçası olduğunu keşfeder.

Tür: Korku Filmleri

Yapım: 2006

Burn Out (2017) izle
 • Site
  9.2
 • IMDB
  6.2

Tony, hayatını motoru ile iç içe sürdüren genç bir adamdır. Her zaman eğlence için bindiği motorunu bu sefer farklı bir görev için kullanması gerekiyor. Sevdiklerinin başı büyük bir dertte olan Tony, gerçekleştireceği uyuşturucu teslimatı ile onları kurtarabileceğini düşünüyor. Motorsiklet yeteneğini artık yasa dışı bir iş için kullanacaktır. Nefes kesici filmi usta isim Yann Gozlan yönetmektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

Close Enemies – Düşman Kardeşler – Frères ennemis (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

Zıt karakterlere sahip olan Driss ve Manuel çocukluk dönemlerinde bu yana sıkı bir arkadaşlıkları vardır. Manuel hayatında genelde haydutlar ile samimi bir yaşam sürerken, Dris ise tam aksi yönde polislik mesleğini seçmiştir. Manuel’in yaptığı bir anlaşması kötü bir şekilde sonuçlanması sonrasında, tekrar bir araya gelmek için arkadaşına teklifte bulunur.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Varoluş – eXistenZ (1999) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.8

Antenna Research, oldukça popüler bir oyun şirketidir. Şirket, çok büyük bir heyecanla beklenen yeni oyununu piyasaya sürmenin arifesindedir. Oyunun yaratıcısı olan Allegra Geller önderliğinde oyunu test etmek için toplantılar yapılmaktadır. Kendi yarattığı oyunun içerisindeki çılgınlıkları günden güne keşfeden Allegra, oyununun gerçek ile rüya arasındaki çizgiyi silikleştirdiğini fark eder. Oyunun piyasaya sürülmesiyle beraber, oyunu oynayacak herkes ve oyunun oynandığı dünya büyük bir serüvene atılmak üzeredir.


Sinemanın ayrıksı yönetmenlerinden David Cronenberg’in 1999 yapımı filmi seyircisini gerçek ve varoluş kavramları üzerinden dikenli bir yolculuğa çıkarıyor.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 1999

Ördek Şehri Kayıp Lambanın Sırrı – Ducktales: Treasure Of The Lost Lamp izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.9

Scrooge McDuck, uzun bir zamandır birlikte olduğu dostlarını Mısır’a götürmek için hareket eder. Götürmesindeki amaç ise piramitler içerisinde bir sihirli lambayı bulmaktır. Dewey, Huey ve Luie, dostları Scrooge McDuck ile Mısır’a doğru yolculuğa çıkar. Ancak buraya ulaştıklarında başlarına gelecek olaylardan ise habersizlerdir. Bob Hathcock yönetmenliğini yaptığı animasyon filmini Alan Burnett kaleme almıştır.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1990

Two Is a Family – İki Kişilik Aile – Demain Tout Commence İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.4

Kızını tek başına büyüten bir babanın iki kişilik aile yaşamını konu ediniyor. İyi seyirler..

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2016

24 Frames (2017) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.1

Oldukça renkli bir yaşam süren yapımcı Abbas Kiarostami, kendi hayatından esinlenmiş bir filmi beyaz perdeye taşımıştır. Hayatının son 3 yılında meydana gelen deneysel projede, resimler ve fotoğraflar da dahil, birçok objeden ilham alarak kısa bir koleksiyondan oluşan filmdir. Yapımcılığını üstlenmiş olduğu filmi yine kendisi yöneterek izleyiciler ile buluşmasını sağlamıştır.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2017

Ay Harekatı – Moonraker (1979) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

Sir Hugo Drax, bir milyarder olsa da sürekli farklı keşifler yapmak için uğraş gösterir. Yaptığı çalışmalar sonrasında yörüngede dev bir uzay üssü inşa etmesinden sonra hayatı daha farklı bir şekilde alacaktır. Bu üssü yapmasındaki amaç, sağlıklı ve güzel erkek ile kadınlardan oluşturulmuş grubu uzay üssüne toplayarak yapılacak nükleer füze ile dünyanın yok olmasını sağlamaktır. Böylelikle insanları yok edeceğini ve kendisine has bir ırk yaratacağını düşünmektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1979

At Eternity’s Gate (2018) izle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  7.0

Filmde ünlü ressam Viccent van Gogh’un Arles’de son dönemlerde yaşadıkları ele alınıyor. Ünlü ressam yaşamış olduklarından bilinmeyenler anlatılmaktadır. William Dafoe’nin baş rolünde oynadığı filmi Julian Schnabel oturmaktadır. Senaristliğini ise Jean- Claude Carriere kaleme almıştır. Bunun yanı sıra Oscar Isaac, Rupert Friend, Mads Mikkelsen gibi isimlerde filmdeki diğer oyunculardır.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Foxtrot (2017) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.5

Tel Aviv'de yaşayan Michael (Lior Ashkenazi) ve Daphna Feldmann (Sarah Adler) çifti, askerdeki oğulları Jonathan'ın ölüm haberini aldıktan sonra yaşadıkları, Jonathan'ın askere gidişinden önceki ve ölümünden sonraki aylardaki hayatları ile Jonathan'ın askerdeki anıları filmde konu ediliyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Sisters Biraderler – Sisters Brothers (2018) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.2

Eli ve Caharli kardeşler farklı aldıkları görevler ile tetikçilik yapmaktadır. Yine kendilerine gelen bir görevi yerine getirmek için planlarını oluşturmaya başlarlar. Herman Kermitt isimli adam, çalıştığı bir altın atölyesinde soygun yapmıştır. Tetikçi kardeşler bu altın avcısı olan adamı etkisiz hale getirilmesi için görevlendirilmiştir. Ancak bu sefer seçtikleri kurban öyle kendilerinin sandıkları kadar kolay teslim olmayacaktır. Şehrin içerisindeki heyecan verici kovalamaca galip gelen hangi taraf olacaktır?

Tür: En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Velayet – Custody – Jusqu’à la garde (2018) izle
 • Site
  7.9
 • IMDB
  7.7

Antoine, güvenlik görevlisi olarak çalıştığı özel hastanede herkes tarafından sevilmektedir. Hem emirleri hem de meslektaşları kendisine saygı duyacak kadar önem vermektedir. Eşinden boşanmış bir adam olsa da, on yaşındaki erkek çocuğuna biraz daha yakın olmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Bundan dolayı kısa bir süre içerisinde oğlunun velayetini kendisi almak ister. Her ne kadar çevresindekiler kendisine saygın kişilik olarak baksa da, karısı ve çocuğu için aynı durumun geçerli olduğu söylenemez.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2017

Tehlikeli Aslar – Smokin’ Aces (2006) izle
 • Site
  7.4
 • IMDB
  6.7

Buddy, uzun bir zamandır İsrail devletinin peşinde olduğu mafya babası ile ilgili önemli bilgileri paylaşmak için itirafçı olmayı kabul eder. Ancak ülke içerisinde azılı bir mafya babası olması itirafçılığı Buddy’nin yaptığını öğrenir. Artık normal devam eden hayatı Buddy içinde tehlikeli olmaya başlar. Devlet tarafından koruma altına alınması için kendisine bir güvenlik görevlisi temin edilir. Her ne yaşanmaya başladı ise bu dakikadan sonra start almaktadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2006

Entebbe’de 7 Gün – 7 Days in Entebbe (2018) izle
 • Site
  5.2
 • IMDB
  5.7

1976 yılında 248 yolcunun yer aldığı bir uçak kaçırılmıştır. Korsanlar tarafından ele geçirilen uçak Tel Aviv’den Parise doğru yolculuk etmektedir. Zoraki bir şekilde istikamet değiştirilerek Entebbe Havaalanı’na indirilmesi sağlanır. Buradaki korsanların tek bir amacı vardır. Fransa, İsrail, Batı Almanya, Kenya ve İsviçre’de tutuklu olan 53 Filistinli insanın serbest kalmasını sağlamaktır. 248 kişinin hayatı tehlikede olmasından dolayı artık tüm gözler İsrail devletine çevrilmiştir.

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2018