Rastgele Film
Yukarı Çık

Güney Kore

Benim Yolum – Mai Wei – My Way (2011) izle
 • Site
  9.1
 • IMDB
  7.8

Jun Shik, Tatsuo'nun büyükbabasının çiftliğinde çalışmaktadır. O dönemlerde Kore, Japonya’nın egemenliği altındadır ama Jun Shik’in en büyük hayali Tokyo Olympiyatlarına maraton koşucusu olarak katılmaktır. Tatsuo da kendisini maraton koşucusu olarak yetiştirmek ister. İki genç birbirlerini rakip görürken, savaş patlak verir ve mecburen orduya asker olarak alınırlar. Tatsuo, Shik’in bölüğünde onun üssü olur fakat ikili savaş başladıktan sonra çok geçmeden Sovyet ordusunun eline esir düşerler. Kaçmayı başarsalar da sonrasında Almanlara yakalanırlar ve ayrı düşerler… 1944’te Normandiya kıyılarında yeniden bir araya gelirler… Yaşanmış gerçek bir öyküden yola çıkan savaş dramının yönetmenliğini Je-kyu Kang üstleniyor. Başroller ise Dong-gun Jang ve Jô Odagiri.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2011

Kardeşler Savaşı – Taegukgi hwinalrimyeo (2004) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.1

Kore Savaşı’nın gerçekleştiği dönemin üzerinden yıllar geçmiştir. Savaşın gerçekleştiği alan içerisinde bir kazı gerçekleştiren Jin Tae Lee’yi geçmişine doğru götürecektir. Kazı çalışmalarında bir takım eşyaları savaş esnasında kaybolmuş ağabeyine ait bir takım izleri bulacağını düşünürken, farklı bulduğu kalıntılar ile birçok şeyin patlak vermesine neden olur.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2004

Battleship Adası – The Battleship Island İzle
 • Site
  9.1
 • IMDB
  7.1

Film, Japon sömürge döneminde, yaklaşık 400 Korelinin kömür madenlerinde çalıştırmak amacıyla "Battleship Island ("Hashima Island”)” adlı bir savaş gemisi ile zorla götürülmesini ve gemidekilerin özgürlük için mücadele etmesini anlatmaktadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2017

Rampant – Chang-gwol (2018) izle
 • Site
  9.2
 • IMDB
  6.3

Kumar oynamaktan keyif alan Lee Chung, Qing Hanedanlığı’nda rehin alınmıştır. Mükemmel bir kılıç kullanma yeteneğine sahip genç adam, ağabeyinin tahtına geçerek başarılı olmak istemektedir. Ancak bu pekte kendisinin sandığı kolay şekilde ilerlemez. Uzun bir aradan geçen süreden sonra ağabey Lee Chung’u Joseon’a getirmiştir. Aradan geçen 10 yıl gibi aşkın bir süre sonra canavarlar ile yüzleşmek zorunda kalır.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Korku Filmleri

Yapım: 2018

Gi-eok-ui bam – Forgotten (2017) izle
 • Site
  9.4
 • IMDB
  7.2

Jin Seok (Kang Ha Neul), kendisine göre mükemmel olan abisi Yoo Seok'a (Kim Moo Yul) adeta hayrandır. Bir gün abisi sırra kadem basar ve 19 gün sonra geri döner. Fakat hem hiçbir şey hatırlamamaktadır hem de bambaşka bir insan olmuştur. Jin Seok abisinin başına gelenlerin ardındaki sır perdesini aralamak için didinmeye başlar.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri

Yapım: 2017

The Great Battle (2018) izle
 • Site
  8.8
 • IMDB
  6.6

Filmdeki tüm olaylar 645 gibi oldukça geçmiş bir zamanda yaşanmaktadır. Yang Man-Chun bir ordu komutanıdır. Bundan dolayı da sürekli olarak bu ordu ile ilgilenmek zorundadır. Sürekli olarak kendi ordusuna karşı savaşan ordular ile mücadele içindedir. Şimdiye kadar birçok orduya karşı başa çıkmış olsa da bu seferki ordu oldukça fazla kişiden oluşmaktadır. 500 bin kişilik bir askerden oluşan orduya karşı savaş başlar. Tang Hanedanlığı’na karşı artık ordusunu savunmak zorundadır. Kıyasıya mücadele içinde geçecek filmin savaş sahneleri gerçekten nefesleri kesecek düzeyde. Genç komutanın ordusu bu seferde galip gelerek tekrar egemenliğini sürdürebilecek mi? Hep birlikte heyecan içinde izleyerek görmüş olacağız. The Great Battle (2018) izle filmini en kalite şekilde sizlere sunar iyi seyirler dileriz..

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2018

The Spy Gone North – Gongjak (2018) izle
 • Site
  4.0
 • IMDB
  7.1

Güney Kore vatandaşı olan ve gizli ajanlık yapan bir adam 1990’lı yıllarda Güney ve Kuzey Kore tarafından çizilmiş olan siyasi bir kargaşa içerisinde kendisini bulur. Oldukça yabancı bir konu olduğu için ne yapacağını pek kestiremeyecektir. Egemen sınıflara karşı kendisini gösterebilecek kadar tüm yeteneklerini ortaya koyması gereklidir. Bu girdap içerisinden başarılı bir şekilde ayrılabilecek midir?

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2018

Bayan Baek – Mi-sseu-baek (2018) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  6.6

Sang-ah Baek geçmiş dönemlerinde azılı işlediği suçlar sonrasında mahkum hayatı yaşamıştır. Bundan dolayı bazı olayların etkisinden çıkamadığı için Miss Baek ile aralarında bazı konularda anlaşmazlıklar yaşamaktadır. Bundan dolayı da kendisinden ilgisini eksik etmeyerek destek veren dedektifin tekliflerine pek kulak asmaz. İlk sırada yakınlık göstermekten çekingenlik duyduğu küçük kıza karşı artık ilgi göstermeye başlar ve kurtarmak için girişimlerde bulunmaya karar vermiştir.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2018

The Tiger: An Old Hunter’s Tale – Daeho İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.3

Avcı kaplan ve Joseon kaplanlarını hakkında bir hikaye anlatan bir film..

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2015

Ölenle Ölünmez – No Tears for the Dead – U-neun nam-ja (2014) izle
 • Site
  7.4
 • IMDB
  6.8

Profesyonel bir kiralık katil ve onun bir sonraki hedefi arasındaki aşkı konu alıyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2014

Şüphe – Beoning (2018) izle
 • Site
  8.0
 • IMDB
  7.7

Hiçbir vasfa sahip olmayan bir genç güzel bir genç kıza aşık olmuştur. Ancak genç kızın küstah babası ile genç adamın arası pek iyi olduğu söylenemez. Kendi kızına genç adamı uygun görmeyen küstah adam, sürekli olarak uzaklaştırma hamlelerinde bulunmuştur. Genç adam ise kendisini içinden çıkılmaz bir aşk üçgeni içinde bulduğu için ne yapacağı konusunda çaresiz şekilde düşünmektedir. Duygusal sahnelerin ağırlıkta yaşandığı film derinden etki uyandıracaktır.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gizem Filmleri

Yapım: 2018

Illang: The Wolf Brigade (2018) izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  5.9

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Fındık İşi 2 – The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017) izle
 • Site
  8.3
 • IMDB
  5.4

Bir fındık dükkanının içinde yaşam sürmekte olan Surly ismindeki sincap, arkadaşları ile birlikte gününü burada geçirmektedir. Günün her saatinde oyun ve eğlenerek geçirmiş oldukları için keyifsi bir anları olmaz. Ancak dükkanda meydana gelen bir kaza her şeyin alt üst olmasına neden olur. Surly ve arkadaşları bu yaşanan kaza sonucunda evsiz kalmıştır. Kalacak bir yerleri kalmamasından dolayı da diğer arkadaşlarının da yaşam sürdüğü parka yeniden dönmek zorunda kalırlar. Ayrıca cennet bahçesi gibi olan fındık dükkanına alışmış olan Surly için pekte parka dönmek bu kadar da hoş bir durum olmaz. Yine peşlerini sıkıntı bu park içinde de bırakmayacaktır. Park yakın bir zamanda lunapark olarak işlev göreceği için kendilerini daha büyük bir macera beklemektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Acımasız – The Merciless (2017) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  6.7

Jae-Ho mahkum edildiği hapishanede kendi kurallarını işletmeye devam etmektedir. Kendi gücünü ispat etmiş olduğu için, herkes kendisine uymak zorundadır. Ancak hapishane dışında bir suç çetesi içinde bulunan Hyun-Soo, işlediği suç sonrasında aynı koğuş içerisine gönderilmiştir. Jae-Ho’nun kurallarının burada geçerli olduğunu öğrenmiş olsa da, kendisi hiç de bu kurallar altında ezilmeye niyetli değildir. Bundan sonraki süreçte hapishane içinde ikilinin kıyasıya mücadelesi de başlamış olur.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Gizli Görev – Confidential Assignment – Gongjo (2017) izle
 • Site
  9.3
 • IMDB
  6.5

Kuzey Kore’de suç örgütü yaptıkları kaçış planı sonrasında Güney Kore topraklarına yerleşmeye başlamıştır. Bu sırada Güney Koreli dedektif nasıl bir tehlikenin ve nerede olduklarını bilmek için Kuzey Koreli dedektiften bilgi alması gereklidir. Bundan dolayı hemen Kuzey Koreli dedektif ile tanışarak işbirliği içinde bu olayların üstesinden gelmek istemektedir. Genç dedektif suç örgütüne karşı başarılı olabilecek mi?

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Söz – Commitment (2013) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  6.8

Görevini yerine getiremeyen Kuzey Koreli bir casusu konu edinmektedir..Bu adamın Myung-Hoon adında oğlu ve Hye-In adında kızı vardır..Görevini yerine getirememesi ve bu sorumsuzluğundan dolayı oğlu ve kızı ceza olarak bir çalışma kampına gönderilmiştir..Myung-Hoon kız kardeşinin hayatını kurtarmrk için casus olmaya karar vermiş ve bu kararı ile birlikte sığınmacı olarak Güney Kore`ye gönderilmiştir..Daha sonra Myung-Hoon eğitim amaçlı liseye yazılır ve orada bir kıza aşık olur,bağlanır..Bu olaylar sırasında Myung-Hoon`u Güney Kore hükümeti izler ve Kuzey Kore hükümeti almayı kararlaştırır..İyi Seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2013

Pengabdi Setan – Satan’s Slave (2017) izle
 • Site
  3.6
 • IMDB
  7.4

Yaşadığı bir garip hastalık sonrasında çocuklarını çok seven bir anne evini terk etmek zorunda kalır. Aradan geçen 3 yıllık bir zamandan sonra hastalığını yenme başarısını gösterir. Artık çocuklarının tekrar yanına dönme zamanı geldiğini düşünerek harekete geçer. Fakat çocukları almak için eve geldiğinde kendisini zorlayacak durumlar beklemektedir. Bu durum hastalığından daha ileri seviyede kendisini zorlayacaktır.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2017

The Suspect – Yong-eui-ja – Şüpheli (2013) Altyazılı İzle
 • Site
  9.5
 • IMDB
  6.9

Konusu:Gizemli bir cinayet vakasının baş şüpelisi olarak görülen kuzey koreli bir adamın macera dolu yaşamını konu edinen harika bir yapım sizlerle.. İyi seyirler diliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri

Yapım: 2013

Colossal 1080p izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.2

Oldukça sakin bir hayatı olan Gloria, yaşadığı olaylar peş peşe gelince büyük sarsıntı yaşar. Genç kadın çalıştığı işinden ayrılmak zorunda kalmış, sevgilisi adamla da yaşadığı sorunlar karşısında evden kovulmuştur. Çaresiz bir şekilde sokaklarda dolaşan kadın New York’tan uzaklaşarak doğduğu şehre geri dönmeye karar verir. Fakat evine dönerken de kadının peşini sıkıntılar bırakmaz. Güney Kore’ye geldiğinde bir canavarın saldırısına uğrar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2016

Hapishane – The Prison – Peurizeun (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.5

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Steel Rain – Gangcheolbi (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.2

Kuzey Kore istihbarat bürosunda eski bir ajan olan Eom Chul-Woo (Jung Woo-Sung) ile Güney Koreli bir hükümet yetkilisi olan Kwak Chul-Woo (Kwak Do-Won), Kore savaşını önlemek için gizli bir operasyon yürütüyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

The Swindlers – Kkun (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

Bir dolandırıcının başka bir dolandırıcıyı yakalamak için plan yapmasını ve ardından gelişen olayları konu almaktadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Psychokinesis – Yeom-lyeok (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.8

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2018

Along With the Gods: The Two Worlds – Singwa hamgge (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.4

Ölen kişiye öbür dünyaya kadar bir ölüm meleği eşlik eder. Orada, ölen kişiler 49 gün boyunca 7 denemeden geçerler. O sırada, insanların işine karışması yasak olan ölüm meleği ister istemez insan ilişkilerine karışır. Gang Rim (Ha Jung-Woo) ölüm meleklerinin lideridir. İnsanlar için sevgi beslemektedir. Ja Hong (Cha Tae-Hyun) öbür dünyada denemeye alınır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler

Yapım: 2017