Rastgele Film
Yukarı Çık

Hindistan

Pari (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.6

Araba kazası sonrasında Arnab'ın hayatına giren bir kadın ve hayatının tümden değiştiren farklı bir yaradılıştaki kadındır,

farklı yaradılışta ki bu kadın için önemli olan her şey Arnab ile karşılaştıktan sonra yön değiştirir.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Fantastik Filmler, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2018

Talaash (2012) izle
 • Site
  8.6
 • IMDB
  7.3

Polis müfettişliği yapan Surjan, yaşanan bir kaza sonrasında Karen’i kaybetmiştir. Bu dakikadan itibaren evliliklerinde birden fazla problem ortaya çıkmaya başlar. Diğer yandan Bollywood yıldızı Aman Kapoor ise, şüpheli gördüğü kazayı araştırır. Hayat kadını olarak yaşantısına devam eden Simran’ın olaylara dahil olması ile birlikte birçok gizli gerçek gün yüzüne çıkmaya başlar.

Tür: Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2012

Dangal İzle
 • Site
  9.2
 • IMDB
  8.5

Phogat başarılı bir güreşçidir, iki tane de kızı vardır.Kızları babaları gibi güreşe merak sararlar ve babaları hem antrenör hem de babalık görevini yerine getirir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2016

Mistik Olay – The Happening (2008) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  5

Görünen bir uyarı olmadan ortaya çıktı. Birdenbire nereden geldiği belli olmadan. Bir kaç dakika içinde Amerika’nın bir çok şehrinde sebebi açıklanamayan, kanınızı donduracak garip ölümler meydana gelmeye başladı. İnsan davranışlarındaki bu garip değişikliğe neyin sebep olduğu bilinmiyor.Yapılan yüksek teknolojik deneylerde ters giden bir şeyler mi oldu? Bir tür şeytani toksik silah mı? Yoksa kontrolden çıkan bir virus mü? Hava yolu ile mi yoksa suyla mı bulaşıyor? … ve nasıl? İyi seyirler.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2008

Ghajini İzle
 • Site
  8.6
 • IMDB
  7.3

Hindistan`ın en büyük iş adamlarından birisi Sanjay Singhania dır..Sanjay Singhania bir iş dönüşü sırasında evinde nişanlısı öldürülür,kendisi de ağır yaralı olarak bu olaydan kurtulur..Sanjay Singhania olay sırasında başına demir sopayla darbeler aldığı için kısa süreli hafıza kaybına uğrar ve nişanlısını öldüren Ghajini den intikam almak için peşine düşer...İyi seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2008

Kaabil (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.1

Rohan Bhatnagar doğuşundan itibaren görme engelli olarak yaşam süren bir adamdır. Hayatının kadını olarak gördüğü Supriya ile tanıştığından kısa bir süre sonra evlilik ile mutluluğunu taçlandırmıştır. Her şey mutlu bir şekilde devam ederken genç karısının uğradığı tecavüz sonrasında hayatını kaybetmesi genç adam için yıkım olmuştur. Artık acısını içine gömmüş adam bundan sonraki hayatını karısının katillerinin hesap vermesine adamıştır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

Kalbimdeki Aşk – Sanam Teri Kasam (2016) izle
 • Site
  9.5
 • IMDB
  7.3

Saru isimli genç kız sürekli olarak kendisinin güzel olmadığını ve kimsenin kendisini sevmeyeceğini düşünmektedir. Ancak evden babasının yanlış anlaşılma sonrasında kovması, Inder ile yolunun kesişmesine neden olur. Inder ise 8 yıl geçirmiş olduğu hapishane hayatını geride bırakarak kaçmış bir adamdır. Inder, Saru’yu gördüğü ilk andan itibaren aşık olmuştur. Ancak genç kıza layık birisi olmadığını düşündüğü için bir başkası ile evlenmesine müsaade etmiştir.

Tür: Dram Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2016

Hindi Medium (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.8

Maddi açıdan orta sınıf bir yaşam süren Raj, zaman içerisinde yaptığı çalışmalar sonucunda zengin olmuştur. Aşırı şekilde modern bir hayata düşkün olan karısı Mita kendisini çok zorlamaktadır. Çünkü genç kadın okula başlayacak kızlarını yaşadıkları şehirdeki en lüks okula koymak istemektedir. Daha önce yaşam sürdükleri mahalleden taşınarak elit bir kesimde oturmak için gerekli taşınma işlemlerini diğer yandan yaptırır.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2017

Süperstar – Secret Superstar (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.1

Genç bir kız olan Insu'nun tek hayali şarkıcı olmaktır. Fakat bir gün katı bir adam olan babası Insu’nun gitarını bulunca ve bulduğu gibi o gitari kırıp şarkı söylemesini yasaklayınca genç kızın tüm hayalleri suya düşer… Ta ki Shakti Kumar adlı ünlü bir müzik yapımcısıyla tanışana kadar. Insu, güzel sesini tüm dünyaya duyurmak ve şarkıcı olma hayallerine ulaşmak için hayatının en önemli macerasına çıkacaktır.

Tür: Aile Filmleri, Dram Filmleri, Müzik Filmleri, Müzikal Filmler

Yapım: 2017

Tiger Zinda Hai (2017) izle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  6.3

Hintli ve Pakistanlı kadınlardan oluşan bir grup hemşire, Irak’ta hüküm süren militanlar tarafından esir alınmıştır. Militanların lideri Abu Usman hemşireleri elinden bırakmamak için tüm çabasını göstermektedir. Ancak kendisine karşı savaş açmış gizli ajan Tiger ve Zoya ile mücadele etmek zorundadır. Militanlar ile gizli Pakistan ve Hintli ajanın aralarında geçen mücadele nefesleri kesecek düzeydedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Centilmen – A Gentleman (2017) izle
 • Site
  7.4
 • IMDB
  6.2

Oldukça çalışkan bir yapıya sahip olan adam, beyaz yakalı bir iş için görevlendirilmiştir. Gaurav, doppehgangerin hayatına kaos getirecek kadar büyük gerçekleşecek toplantı içerisinde Mumbai’yi ziyaret etmek zorundadır. Başına geleceklerden habersiz bir şekilde adam hareket etmeye devam eder. Heyecan dolu filmi Krishna DK ve Raj Nidimoru yönetmektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2017

Beyond the Clouds (2017) izle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  7.0

Amir azılı bir uyuşturucu satıcısı olarak tanınmaktadır. Gerçekleşen bir uyuşturucu baskını sırasında kaçmaya çalışan Amir, kardeşi Tara ile karşılaşmıştır. Amir bir yandan geçmişi ile yüzleşmeye çalışırken bu sırada kendisini feda eden Tara polis ile yaptığı anlaşma sonrasında kardeşinin yerine hapse girmiştir. Yaşanan bu kötü olay artık kardeşlerin hayatında bazı şeyleri büyük bir şansa dönüştürmüştür.

Tür: Aile Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2017

Zero (2018) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  6.1

Dizinin hikayesi bir grup kibirli ve çekici halleriyle zeka oldu olan gençlerin, kendilerine meydan okumakta olan Bauua Singh’in etrafında dönmeye devam etmektedir. Bauua Singh zengin bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Bundan dolayı da sürekli olarak refah bir ortam içerisinde yaşam sürerek büyümüştür. Hayatını bugüne kadar rahatlık içerisinde geçirmesi hayata bakış açısını değiştirmesi ve belirli hedefler koymasında kendisine zorluk yaşatmaktadır.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2018

3 Aptal – 3 Idiots İzle
 • Site
  9.2
 • IMDB
  8.4

Farhan Qureshi, Raju Rastogi ve Rancho Chhanched isimli üç arkadaş Hindistan da mühendislik okuluğunda eğitimine devam etmektedir. Genç öğrenciler aynı zamanda birlikte aynı yurdun odasını paylaşmaktadır. Raju ailesi ile birlikte hep fakir bir hayat sürmüş olmasından dolayı, idealinde ailesini bu durumdan kurtarmak vardır. Farhan ise ailesinden gelen taleplerden sonra bu okula gelmiştir. Rancho ise makinelere duymuş olduğu ilgisini gidermek için bu okuldadır. Gençlerin arasında yaşananlar beyaz perdeye taşınmıştır.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2009

Andhadhun (2018) izle
 • Site
  8.1
 • IMDB
  9.0

Görme engelli bir adam normal şekilde yaşantısına devam etmekte ve piyanistlik yapmaktadır. Fakat bir gün tanıklık ettiği olay başına olmadık işlerin gelmesine neden olur. Bir suç mahalli içinde kendisini bularak cinayete şahitlik etmiştir. Bundan dolayı artık kendisini şok edecek olaylar zinciri içinde bulacaktır. Görme engelli bu adam eski sakin dünyasına dönmeyi başarabilecek mi? Yoksa kendisi de bu suç mahallindeki azılı katillerden birisi mi olacak?

Tür: Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Eski Evdeki Büyülü Saat – The House with a Clock in Its Walls (2018) izle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  6.1

Lewis Barnavelt, ailesinin yaşamını yitirmesinden sonra başka bir şehirde bulunan amcası ile yaşamak zorunda kalır. Uzun bir zamandır görüşme dahilinde olmadığı amcasını tanımaya çalışacaktır. Ancak tanıdıkça öğrendiği gerçekler kendisinde ürkütücü şekilde etki gösterir. Çünkü amcası bir büyücüdür. Amcasının evinde yaşamak zorunda kaldığı için kendisi de bazı olaylara tanıklık etmeye başlar. Amcası iyi bir büyücü olmadığı için güçlerini kötülükten yana kullanmaktadır. Yaptığı araştırmalar sonrasında kıyamet sonrasında neler yaşanacağını merak etmektedir. Genç adam amcasının kötü büyülerini yapmaya engel olabilecek mi?

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2018

Raazi (2018) izle
 • Site
  6.6
 • IMDB
  7.8

Normal şekilde devam etmekte olan hayatı 1971 yılında yaşanan Hint ile Pakistan arasındaki savaşta değişmeye başlar. Genç kadın Pakistan ülkesine bir casusluk görevinde bulunmak için gelen subay ile zorla evlendirilmek zorunda kalır. Genç kadın Pakistan subayının bu şekilde kendisine yaklaşması ve ülkedeki savaştan ötürü bu evlilik ile hayatına devam etmek zorunda kalır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Sevginin Gücü – Bajrangi Bhaijaan izle
 • Site
  9.6
 • IMDB
  8.1

Doğduğu ilk günden itibaren konuşamayan küçük kız için ailesi seferber olmuştur. 5 yaşındaki Shahida isimli kızı annesi konuşması için tüm her şeyi seferber eder. Yaşam sürdükleri Pakistan’dan Hindistan’a giderek burada kızının tedavisi için araştırmalarına devam edecektir. Ancak bu çıkılmış olan yolculukta bir çok değişim meydana gelir. Minik kızın hayatı farklı yönde değişmeye başlar. Trende yolculuk gerçekleşirken küçük kız etrafı izlemektedir. Camdan baktığı sırada gördüğü kuzular kendisinin dikkatini çeker ve trenden aşağıya iner. Ancak tekrar tren kalkmış olduğunda kendisi siren seslerini duymadığı için trenin gittiğinden habersizdir. Artık küçük kız yalnız başına kalmıştır. Tek başına sokakta dolaşmaya başladığında karşısına çıkan olgun adam ile samimi olmaya başlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2015

Elveda Hindistan – Viceroy’s House (2017) izle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  6.6

İngilizler sürekli olarak Hindistan’a baskı kurarak sömürmek istemektedir. Bu durum Hindistan halkı tarafından sıkıcı bir durum olsa da, İngilizler bildiğinden şaşmayacaktır. Artık bölge valisi kendisine düşen görevi doğru şekilde görevi getirememeye başlar. Bundan sonraki süreçte bir başka valinin bölgeye atanmasını beklerler. Umut içerisinde bekleyiş sürerken o özlem duyulan günlerin yaşanacağını vaat eden vali ülkeye ayak basmıştır. Halka sürekli umut verici konuşmaları yaparak, kendilerinin İngilizlerden ayrı bir şekilde yaşam sürmesi gerektiğini savunmuştur. Bunun içinde elinden gelen neler var ise yapacağını belirtir. Artık vali sürekli olarak her yerde propaganda yaparak Hindistan’ın bağımsızlığını ilan etmesinin gerektiğini savunur. Bölge içerisindeki herkesin kardeş olduğunu ve kardeşçe bir yaşam sürecini hak ettiğini söylemektedir. Bir nevi artık İngilizlere karşı kendince bir savaş başlatmıştır. Ülkedeki birçok kişiyi evine yemekli davete alarak sohbetler gerçekleştirir. Halk zaten sömürülmekten yana sıkıntı duyduğu için valinin yanında olacaktır. Vali ile birlikte şehre bir başka hava gelmiştir. Ülke kendi özgürlüğünü ilan ederek rahat bir şekilde yaşam sürmeye devam eder.

2017 yılında çekilmiş drama filimde çok önemli duygusal sahnelere şahitlik edeceksiniz. İngiltere ile Hindistan arasında geçen filmde Michael Gambon, Gilian Anderson, Om Puri, Manish Dayal ve Hugh Bonneville gibi isimler rol almaktadır. Yönetmenliği ise usta Gurinder Chadda üstlenmiştir.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Sanju (2018) İzle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  8.4

Kariyer sahibi Sanjay Dutt, yaşamış olduğu ülkesinde son derece ünlü bir aktördür. Her aktör gibi sürekli olarak insanların ilgisi kendi üzerinde toplanmaktadır. Kariyeri boyunca asla olumsuz işler ile karşılaşmamıştır. Ancak yaşadığı bir vahim olay sonrasında hapis cezası almıştır. Bundan sonraki yaşantısını bu hapishanede geçirecektir. Burada yaşayacakları ise öyle pek sanıldığı gibi de durağan şekilde geçmez. Bir çok olay ile hapishanede karşılaşan ünlü aktörün eski halinden artık eser kalmamıştır. Hapishanede yaşadıklarını sizlerde gördüğünüzde çok heyecanlanacak ve drama sahnelerinde hüzünleneceksiniz. Bir aktörün yok olup giden lüks hayatı gerçekten ibret dolu olan sahnelere yer vermektedir.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Mersal (2017) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  8.2

Hindistan’da yaşam süren bir sihirbaz ile doktor, kendilerini farklı maceraların içinde bulurlar. Her ikisinin kulvarı farklı olsa da, hayatlarını kesiştiren bir olay yaşarlar. Endüstri içinde farklı bir yolculuğa giden bu ikiliyi, her yönden hayatını değiştirecek durumlar karşılayacaktır. Her ikisi de başarıl olabilmek için tüm yeteneklerini sergilemeye devam edecektir. Bakalım sonunda ikisi de istediği emellerine ulaşabilecek mi?

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

Padman (2018) izle
 • Site
  5.9
 • IMDB
  8.1

Kadınların hassas noktalarını ölçen bir pazarlamacı adam, kendisini ped sektörü içinde buluyor. Kadınların fikirlerine başvurduktan sonra ped makinesi üzerinde çalışmalarına hız veriyor. Hindistan ülkesinde artık ekonomik açıdan cüzi miktarlarda ped sağlamak için üretimlerini sağlayarak dağıtım gerçekleştiriyor. Tabi ki kadınlar ile bu yakınlaşma çabası kendisini de farklı olayların içine sürüklüyor.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Qarib Qarib Singlle (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.0

Zıt karakterleri taşımış olan Yogi ve Jaya yapılacak bir uygulama üzerine çalışmalar başlatıyor. Gerçekleşecek bu uygulama üzerinde çalışma gerçekleştirilirken, farklı bir yolculuğa doğru yelken açıyorlar. Uyum sorunu yaşamış olsalar da, uygulamanın tamamlanması için elinden gelen her şeyi uygulamaya kararlı bir şekilde devam ediyorlar.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2017

Parmanu: The Story of Pokhran (2018)
 • Site
  8.1
 • IMDB
  8.0

Görev süresince sürekli başarılara imza atan PM Atal Bihari Vajpayee, kendisinin ardık Dr. APJ Abdul Kalam tarafından yönetilmesinden sıkılmıştır. Kendi başına bir girişimlerde bulunmak isteyen adam, karanlık güçlerin peşine düşer. Altından kalkamayacağı kadar zorlu görevlerin peşine gitmesi, kendi hayatını da tamamen değiştirmiş olur. Bu zorlu görevlerin içinde kendisini tekrar başarılı bir asker olarak tanıtabilecek mi?

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Tarihi Filmler

Yapım: 2018