Rastgele Film
Yukarı Çık

İngiltere

007 James Bond: Yıldırım Harekatı – Thunderball (1965) izle
 • Site
 • IMDB
  7.0

SPECTRE, bir askeri pilotu öldürdükten sonra, kendi adamını estetik ameliyatla onun yerine yerleştirir. Bu pilot, nükleer bomba yüküyle deneme uçuşları yapmakta olan özel bir bombardıman uçağıdır. Sahte pilot görevini başarıyla yerine getirir ve uçağı kaçırarak Pasifik'te bir ada yakınlarında denize indirir. SPECTRE 2 nükleer bomba ele geçirmiştir. İstedikleri fidye ödenmeze, bu bombalarla Amerika ve İngiltere'de birer şehri yok edeceklerini açıklarlar. James Bond, sadece 4 gün içinde SPECTRE'nin izini sürerek etkisiz hale getirmeli ve ezeli düşmanı Blofeld'i durdurmalıdır. Bu zorlu macerasında Bond'a, güzeller güzeli Domino yardım edecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1965

007 James Bond: İnsan İki Kere Yaşar – You Only Live Twice (1967) izle
 • Site
 • IMDB
  6.9

James Bond’u Sean Connery’nin canlandırdığı nefes kesici bir aksiyon. Blofeld III. Dünya Savaşı’nı çıkarmak için hazır... Rus ve Amerika arasında büyük bir savaşa neden olacaktır. Böylesine tehlikeli duruma karşı çıkabilecek tek kişi James Bond’dur. Bir çok güzel kasının yardımıyla 007, Blefold’un bir yanardağın içinde gizli merkezine sızacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1967

James Bond: Altın Parmak – Goldfinger (1964) izle
 • Site
 • IMDB
  7.7

Dokunduğu her şeyi altına çevirmesiyle ünlenen efsanevi Frigya kralı Midas’ın uğursuz gücüne sahip bir adam, hain planları uğruna birçok insanın hayatını gözünü bile kırpmadan tehlikeye atacak kadar hırslı bir altın taciri ve James Bond

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1964

James Bond: Rusyadan Sevgilerle – From Russia with Love (1963) izle
 • Site
 • IMDB
  7.4

1957’de yayımlanan Ian Fleming’in beşinci James Bond romanından aynı isimle uyarlanan “From Russia with Love” serinin ikinci filmidir. Bu filmle Sean Connery ikinci kez Bond’u oynar.

Sovyet İstihbarat Ordusunda görevli onbaşı Tatiana Romanova, İstanbul Büyükelçiliğinde katip olarak gönderilmiştir. Romanova ülkesi için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Fakat komutanı Klebb aynı zamanda Spectre hesabına çalışmaktadır ve Spectre Dr. No’nun intikamını almayı planlamaktadır. Klebb'e güvenmeyen Romanova, İstanbul’da Ali Kerim Bey ile irtibat kurarak LEKTOR kodlama makinasını da yanına alıp Sovyetlerden ayrılmak istediğini, planını ancak James Bond yardım ederse gerçekleştirebileceğini söyler. Kadın gizli bir dosyada gördüğü bir resimdeki adama aşık olduğunu iddia etmektedir. M ve Bond bunun bir tuzak olduğuna inanmaktadırlar fakat denemeye değecektir. Bond, Romanova’ya yardım etmek üzere Türkiye’ye gönderilir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1963

Asla Asla Deme – Never Say Never Again (1983) izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

1965 yapımı James Bond filmi Thunderball'un bir yeniden yapımı olan Asla Asla Deme, Bond rolünün ilk ve belki de en iyi aktörü olan Sean Connery'i bir kez daha tehlikeli görevlere sokuyor.Ölümcül SPECTRE organizasyonu, bu kez dünayı yoketmekle tehdit etmektedir. Örgütün 2 numaralı adamı olan Maximilian Largo, 2 nükleer başlıklı füze ele geçirmiştir ve 1 numara Blofeld, NATO'yu, füzeleri büyük şehirlerde patlatmakla tehdit etmektedir.İngiliz Gizli Servisi, SPECTRE konusunda en tecrübeli ajanları olan 007'i tehlikeyi engellemekle görevlendirir. Bond ve Largo arasında nefes kesici bir savaş başlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1983

Sonsuzluk Teorisi – The Man Who Knew Infinity İzle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Madras'da fakir bir ailenin çocuğu olarak doğup büyümüş, iyi bir eğitim almamış Srinivasa Ramanujan (Dev Patel), matematiğe büyük bir ilgi duymaktadır ve çalışmalarını İngiltere'ye, Cambridge Üniversitesi'ne gönderir. Bu çalışmalardan çok etkilenen G.H. Hardy (Jeremy Irons) genç dahiyi üniversiteye davet eder. Tüm hayatını geçirdiği ülkeyi ve sevdiği kadını geride bırakarak İngiltere'ye gelen Ramanujan, hem hiç alışık olmadığı akademik dünyaya alışmaya, hem de 1. Dünya Savaşı'nı tüm ağırlığıyla hisseden ülkede yabancı düşmanlığıyla mücadele etmeye çalışacaktır.
Film, 1991'de Robert Kanigel'in yazdığı biyografik romandan uyarlandı.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2015

Masalların Masalı – Tale of Tales İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

İtalyan şair Giambattista Basile'in nev-i şahsına münhasır peri masalından perdeye taşınan filmin yönetmenliğini Gomorra ve Reality gibi filmlerle dikkatleri üzerine toplayan Matteo Garone üstleniyor. Kaynağını Pentemerone'den alan ve peri masalı anlayışına farklı bir bakış açısı getirmesi hedeflenen filmin başrolleriniyse; Salma Hayek, John C. Reilly, Vincent Cassel ve Toby Jones gibi isimler paylaşıyor.

Tür: Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Korku Filmleri

Yapım: 2015

Köstebek – The Infiltrator İzle
 • Site
 • IMDB
  7

80’li yıllarda gizli bir ajan olan Robert Mazur işinde çok iyi ve profesyoneldir.Yeraltı dünyasına büyük bir operasyon yapılır ve bu operasyonun başrolünde Robert vardır.Yeraltı dünyasının mafya babaları bu operasyon sayesinde çok büyük bir ekonomik darbe alacaktır.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016

Marigold Otelinde Hayatımın Tatili 2 – The Second Best Exotic Marigold Hotel (2015) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Dev kadrosunu genişleten yapım seri`nin 2nci filminde Richard Gere gibi isimlere`de yer veriyor. Otel ve çalışanları üzerine bol aksiyon ve komedi dolu harika bir yapım sizlerle. Kimi zaman romantizmin tavan yaptığı bölümlerde dramanın`da yeri kaçınılmaz oluyor. İyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2015

Suite Francaise – Aşk Uğruna (2014) izle
 • Site
 • IMDB
  6.9

1940’ların Fransa’sında geçen ve Irène Némirovsky’nin romanından uyarlanan Suite Française, II. Dünya Savaş’ında Alman’lara esir düşen kocasını, kayınvalidesi baskıları ile boğulmuş bir şekilde bekleyen güzel Lucile Angellier’in başından geçenleri konu alıyor. Paris’ten kaçan sığınmacıların kasabaya girmesi ile birlikte kısa bir süre sonra Alman askerleri kasabaya gelir ve kasabalıların evlerine yerleşirler. Lucile’in hayatı altüst olmuştur. Lucile, Angellier’lerin evinde kalmak ile görevlendirilmiş Nazi subayı Bruno’yu görmezden gelmeye çalışır. Ancak kısa bir süre sonra aşk onları ele geçirir ve birlikte savaşın yarattığı felaketin içinde hapsolurlar.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2014

Ölümcül Takip – Survivor (2015) izle
 • Site
 • IMDB
  5.6

Londra'daki ABD Büyükelçiliği'ne kısa bir süre önce tayin edilen Kate Abbott adlı bir gizli servis görevlisi (Milla Jovovich) bombalı bir saldırıdan son anda kurtulduktan sonra saldırının sorumluluğunun üzerine yıkıldığına şahit olur. Aynı zamanda New York'ta Times Mydanı'nda yapılması planlanan bir saldırıdan haberdar olur. Kate onu yakalamak isteyen görevlilerden kaçmak, bir yandan da adını aklayıp terörist saldırıyı durdurmak için zamanla yarışmak zorundadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015

Ocak Ayının İki Yüzü – The Two Faces of January (2014) izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Bir dolandırıcı,eşi ve yabancı bir adam arasında geçen bir hikayeyi konu edinen bir yapım..Bir polis memurunun öldürülmesi sonucu bu üç kişiden biri tutuklanır..İyi seyirler.

Tür: Aşk Filmleri, Gerilim Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2014

Kan Kardeş – Son of a Gun (2014) izle
 • Site
 • IMDB
  6.5

Suç dünyasının acımasız gerçekleriyle çarpışarak hüküm giyen bir adamın zorlu hayatını konu edinen harika bir yapım sizlerle..İyi seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2014

Killer Elite – Seçkin Tetikçiler (2011) izle
 • Site
 • IMDB
  6.5

Yılarca zorlu eğitimlere tabi tutulmuş gizli bir ajanın, İş hayatını bıraktıktan sora .. Önemli bir haberden sonra , Tüm öğrendiği herşeyi , Ajanlık yaptığı zamanlardaki zorlu görevlerde başarının adresi.. Yani Ona herşeyi öğreten Hocasının zor durumda olduğunu Öğrenir.. Uzun bir aradan sonra Hocasını kurtarmak için tekrar mesleğine dönüş yapan İngiliz Ajan`ın işi hiçte kolay olacak gibi gözükmüyor.. Çünki ? Karşısındaki kendisindende daha usta , tüm yaptığı işleri gizlilikle noktalandıran gizli bir ajandır.. İyi Seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2011

Dokuzuncu Hayat – The 9th Life of Louis Drax (2016) İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

9 yaşında olan Lois Drax ailesi ile birlikte kendilerini ölümden döndüren bir kazadan kurtulmuştur. Ancak hayatında bu kazadan sonra bir çok şey değişmeye başlar. Küçük kıs 9. yaş gününü kutlamak için hazırlık yaptığında farklı bir garip olaylar gelişir. Bu sefer küçük kız uçurumun kenarına kadar hayatı gelmiştir. Bu uçurumdan düşerek hayatının son verilmesi artık an meselesidir. Henüz daha küçük yaşlarda olduğu için ne yapacağını şaşırır. Kızın bu garip olaylar ile karşı karşıya kalması psikolog olarak çalışan adamın dikkatini çeker. Bundan sonraki süreçte kızın hayatını yakından incelemeye alacaktır. Oldukça gizemli olayların içinde kendisini bulan doktor, kendisi açısından da içinden çıkılamaz haller ile baş başa kalacaktır.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2016

Yalnız Senin Gözlerin İçin – For Your Eyes Only (1981) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.8

Arnavutluk açıklarında batan bir gemi, büyük ülkelerin o bölgeye ilgisini çeker. Gemide, Polaris nükleer denizaltıları üzerinde kontrol sağlamaya yarayan ATAC sistemi bulunmaktadır.İngilizler adına aramalara katılan James Bond, güleryüzlü armatör Kristatos'dan şüphelenmektedir. Aramalar uzadıkça taraflar arasında gerginlikler de artmaktadır. Bu sırada Bond, Kristatos'u ailesinin ölümüne sebep olmakla suçlayan güzel Melina Havelock ile tanışır. Onun da yardımıyla cihazı ele geçirmek için Kristatos'la mücadele başlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1981

Altın Tabancalı Adam – The Man with the Golden Gun (1974) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.8

James Bond'a, kayıp bir cihazı bulma görevi verilmiştir. Cihaz, güneşin radyasyonunu kullanarak kontrol eden kişiye inanılmaz bir güç vermektedir. Bu arada, Fransisco Scaramanga adlı altın tabancalı bir katil, Bond'u öldürmek amacıyla peşine düşmüştür. Scaramanga, adasına çektiği Bond ile cüce yardımcısı Nick Nack ve çekici sevgilisi Andrea Anders'ın yardımıyla Bond'u öldürmeye çalışır.Bond, bir yandan Scaramanga'yı altedip hayatını kurtarmaya çalışırken, diğer yandan esas görevini yerine getirerek cihazı bulmayı deneyecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1974

Yaşamak İçin Öldür – Live and Let Die (1973) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.8

New York'ta uluslarası bir uyuşturucu kaçakçılığı olayını araştıran bazı İngiliz ajanları esrarengiz şekilde öldürülür. Bütün cinayetler, Harlem'li bir suç lordu olan Mr.Big ve bir diplomat olan Katanga'yla bağlantılı gözükmektedir.

Olayı araştırması için James Bond New York'a gönderilir. Daha şehre geldiği anda Mr. Big'in adamları tarafından öldürülmeye çalışılan Bond, bu saldırıdan kurtulur ve kendisini öldürtmek isteyen Mr. Big'i araştırırken milyarlarca dolarlık dev bir uyuşturucu operasyonunun merkezinde olduğunu anlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1973

007 James Bond: Beni Seven Casus – The Spy Who Loved Me (1977) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.1

Ruslar ve İngilizler, birer denizaltıları ortadan kaybolunca savaşın eşiğine gelirler. Ele geçirilen mikrofilm, denizaltıların üçüncü bir tarafın kontrolündeki bir teknolojiyle takip edilerek kaçırıldığını ortaya çıkarır. Bunun üzerine MI6'in gözde ajanı James Bond ve güzel Rus ajanı Anya Amasova, güçlerini birleştirerek olayların şüphelisi milyarder işadamı Carl Stromberg'in peşine düşerler.Stromberg'IN amacı, nükleer denizaltıları kullanarak yer yüzünü yoketmek ve kurtulan insanlara denizlerin altında yeni bir yaşam imkanı sağlamaktır. Anya'yla beraber çalışan Bond, kendisini güzel partnerine karşı da korumak zorundadır çünkü bir önceki görevinde onun sevgilisini öldürmek zorunda kalmıştır

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1977

James Bond: Ölümsüz Elmaslar – Diamonds Are Forever (1971) izle
 • Site
 • IMDB
  6.7

İngiliz Hükümeti, yüksek değerdeki işlenmemiş elmas sevkiyatları ortadan yokolunca harekete geçer. İngiliz ajan James Bond, konuyu araştırmakla görevlendirildiğinde, konuyu ilk önce basit bir kaçakçılık olarak değerlendirir ve fazla önemsemez. Fakat bir ipucu, 007'nin ezeli düşmanı Blofeld'in bu işin arkasında olduğunu gösterdiğinde, Bond onun planlarını bozmak karısı Tracy'nin ölümünün intikamını almak üzere çalışmaya başlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1971

Good People – Ölümcül Oyun (2014) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.5

Aile evini yenilemek için ciddi bir borca giren, Londra’da yaşayan Amerikalı bir çifti anlatan çağdaş bir gerilim. Daha sonra aşağıdaki kattaki kiracının öldüğünü ve nakit 200’000 dolar bıraktığını öğrenirler. Yapmaları gereken tek şey parayı almaktır, böylece tüm sıkıntıları yok olacaktır. Öyle de yaparlar. İşte böylece kötü şeyler iyi insanların başına gelmeye başlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2014

Finding Altamira İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.9

Altamira mağarasını Marcelino (Antonio Banderas) 1879 da İspanya nın Kuzeyinde Santillana del Mar yakınında Keşfetmiştir..Bu öyle bir keşif ki Bilinen insanlık tarihinden yani Adem ve Havva dan bile önce olduğu sanılmaktadır..

Daha önceden akıllarımıza kazınan Chariots of Fire , I Dreamed of Africa, Revolution gibi filmlerin yönetmeni Hugh Hudson'ın bu yeni fliminde bir çok sahneye şaşımamak elde değil...

Altamira mağarası Tarih öncesi'nden kalma duvar resimleriyle ünlüdür.Bu mağaranın insanlık tarihine kadar bu şekilde kalmasının sebebi zamanla toprakla dolan mağarada ışık ve hava gibi yıpratıcı etkisi bulunan doğal etmenlerin ortamdan kesilmiş olmasından kaynaklanıyor.Bu yapıtlarının "Solutrean" uygarlığının ile "Magdalenian" uygarlığından kaldıkları sanılmaktadır bu tarih M.Ö. 30.000 ya da M.Ö. 20.000 arasındadır

Tür: Dram Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2016

Karanlık Yerler – Dark Places izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.2

Küçüklüğünde ailesinin vahşi bir şekilde öldürülmesine tanık olan bir kadın, bu tür cinayetleri çözmeye yeminli gizli bir örgüt tarafından o günü yeniden yaşamaya zorlanacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2015

Hitman: Agent-47 – Hitman: Ajan 47 İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.7

Agent 47, tam bir ölüm makinesi olacak şekilde tasarlanmış bir suikastçidir. Ancak çok güçlü bir holding, ajanın arkasındaki sırrı çözüp kendi suikastçiler ordusunu kurmak istemektedir. Ajana bu görevde Katia adlı bir kadın yardımcı olacaktır, Katia bir yandan babasını bulmaya çalışmaktadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015