Rastgele Film
Yukarı Çık

İngiltere

Altın Yıllar – Golden Years (2016) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.1

Çim topu ve bingo oynayarak hasta olan eşi ve huzur evindeki arkadaşları ile vakit geçirerek sakin bir emeklilik hayatı süren Arthur bir gün bankasından emekli maaşının artık yeterli gelmediğini ve ek gelire ihtiyacı olduğunu öğrenerek hayatının şokunu yaşar. Bankaya olan büyük öfkesinin de etkisi ile kafasında değişik çözümler için planlamalar yaparken bir gün yanlışlıkla daha doğrusu beklenmedik şekilde bankadan 75 000 sterlin çalar ama bu son olmayacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016

Laurel ile Hardy – Stan & Ollie (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.4

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2018

Sihirli Dadı – Nanny McPhee (2005) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.6

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2005

Nanny McPhee Büyük Patlama – Nanny McPhee and the Big Bang (2010) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.1

Tür: Aile Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2010

Sarayın Gözdesi – The Favourite (2018) izle
 • Site
  5.8
 • IMDB
  7.9

18. Yüzyılda İngiltere’de hüküm sürmüş olan Kraliçe Anne’nin kraliyetteki yaşattığı kıskançlıkları, ihaneti ve iğneleyici şekilde yaşanmış müstehcen hikayesi konu edilmektedir. Danışmanlığını yürüten ve aynı zamanda da sevgilisi olan Marlborough Düşesi Sarah Churchill, Abigail’in gelmesinden sonra hayatı baştan aşağı değişime uğramıştır. Kraliçe ile saray saray hayatının doğrudan şekilde etkilenmesinini sağlayarak güç dengeleri oluşturmak istemektedir.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2018

Ölüm Emri – Eye in the Sky (2015) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.3

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2015

Küçük Karmaşa – A Little Chaos İzle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.5

17. yy Fransa'sında geçen öyküde yetenekli bir peyzaj mimarı olan Sabine'i Kate Winslet canlandırıyor. Sabine yeteneğine rağmen kırsal kesimde çalışan bir tasarımcıdır. Fransa Kralı 14. Louis'nin saray mimarı olan Andre (Matthias Schoenaerts) Sabine'i Versailles Sarayı'nın en gözde bahçelerinden birini tasarlaması için işe alır. Sabine bu görkemli sarayda bir yandan sınıfsal ve cinsiyetçi bir savaş verirken, diğer yandan Andre ile tutkulu bir ilişkiye başlar.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2014

Yaşlanmayacaklar – They Shall Not Grow Old (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.5

Tür: Belgesel Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2018

Plastik Okyanus – A Plastic Ocean (2016) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.0

Mavi balina belgeseli çekmek için denizlerde seyahat eden yapımcı Craig Leeson okyanuslardaki plastik atıkların fazlalığı dikkatini çeker ve bunu araştırmaya başlar. Bu belgesel için dalgıç Tanya Streeter ,bir bilim adamı ve ekibi ile birlikte hareket etmeye başlar.Kendi elimizde dünyamızı nasıl kirlettiğimizi ve bu durumun giderek daha endişe verici noktaya ulaştığını gözlemlemek için dünyanın dört bir yanında 20 noktaya seyahat ederler. Ve çok çarpıcı sonuçlara ulaşırlar. Balinaların toplu intiharlarının altında da bu kirlilik yatıyor olabilir.. Kim bilir ?

Tür: Belgesel Filmleri

Yapım: 2016

Affedilen – The Forgiven (2017) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  5.8

Güney Afrika Cumhuriyeti’nde uzun bir süre ırkçı ayrımcılık sistemi devam etmiştir. Söz konusu ayrımcılık sona ermesinden sonra Başpiskopos Desmond Tutu ülkedeki soruşturmanın geniş çaplı bir şekilde yapılması adına harekete geçirilir. Birden fazla işlenen cinayetler ve kan dondurucu bir yapısı ile ülkede adını duyuran fakat artık affedilerek normal bir yaşantı sürmek isteyen bir adam tarafından Tutu ceza evine davet edilir.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

Edie (2017) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  6.6

Bütün hayatını eşine ve kızına adayan 83 yaşındaki Edie, eşinin ölümünden sonra çocukluk anılarını özlemle anarken ani bir kararla tek başına yola çıkıp trenle İskoçya'ya gider. İstasyonda tesadüfen tanıştığı kamp malzemeleri satan Jonny ile birlikte Suilvan Dağı'na tırmanırlar. Ortak noktaları dağ yürüyüşünü sevmeleri olan biri çok yaşlı diğeri çok genç olan kişilerin maceralı hikayesini konu alan ve muhteşem doğa manzaralarına sahip olan bir film.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Son Portre – Final Portrait (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

İsviçreli ressam ve heykeltıraş Alberto Giacometti, Paris'te eski dostu Amerikalı yazar James Lord’a rastlar. James Lord'un enteresan bir yüzü olduğu için onun portresini çizmek ister. Giacometti'nin ısrarı karşısında gururu okşanan Lord, çizimin yalnızca birkaç gün süreceğini düşünerek kabul eder. Fakat çalışmalar başlayıp üzerinden haftalar geçmesine rağmen portrenin bitmemiş olması karşısında Lord, bu kararsız dahi tarafından tüm yaşamına el konulduğunu fark eder. Keyif ve hayal kırıklığı arasında gidip gelen Lord, en sonunda Giacometti’nin kaotik aklının matematiğini çözümler ve bizler de onlarla birlikte bir dahinin başyapıtlarından birinin tamamlanışına şahit oluruz.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2017

Benim Jenerasyonum – My Generation (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.1

1960 yılında İngiltere’de yaşanan kültürel devrim konu edinilmiştir. Belgesel tadında izlenecek olan filmi David Batty yönetmiştir.

Tür: Belgesel Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2017

Varoluş – eXistenZ (1999) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.8

Antenna Research, oldukça popüler bir oyun şirketidir. Şirket, çok büyük bir heyecanla beklenen yeni oyununu piyasaya sürmenin arifesindedir. Oyunun yaratıcısı olan Allegra Geller önderliğinde oyunu test etmek için toplantılar yapılmaktadır. Kendi yarattığı oyunun içerisindeki çılgınlıkları günden güne keşfeden Allegra, oyununun gerçek ile rüya arasındaki çizgiyi silikleştirdiğini fark eder. Oyunun piyasaya sürülmesiyle beraber, oyunu oynayacak herkes ve oyunun oynandığı dünya büyük bir serüvene atılmak üzeredir.


Sinemanın ayrıksı yönetmenlerinden David Cronenberg’in 1999 yapımı filmi seyircisini gerçek ve varoluş kavramları üzerinden dikenli bir yolculuğa çıkarıyor.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 1999

Echo (2017) izle / Kısa Film
 • Site
  6.7
 • IMDB
  9.2

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Kısa Filmler

Yapım: 2017

Rüzgârı Dizginleyen Çocuk – The Boy Who Harnessed the Wind (2019) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6,7

William henüz daha 13 yaşında genç bir çocuktur. Oldukça zeki bir yapısı olması, eğitim hayatında başarılı gitmesini sağlamaktadır. Ancak ailesinin maddi açıdan kısır döngü içerisinde olması, çok sevdiği okulundan atılmasına neden olmuştur. Fakat içerisindeki çalışma azmini hiç bir şey yıldıramamıştır. Herkesten gizli bir şekilde okul kütüphanesine giderek, saatlerce dersine çalışmıştır. Böylelikle zaman içerisinde büyük bir başarıyı elde etmiştir.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2019

Iskoçya Kraliçesi Mary – Mary Queen of Scots (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

Henüz daha 16 yaşındayken Fransa Kraliçesi olan Mary Stuart, kısa süren evlilik hayatı sonrasında dul kalmıştır. 18 yaşında olan Mary’nin üzerinde yeniden evlenmesi için baskılar oluşmaktadır. Fakat Mary kötü giden evliliği sonrasında hiç de evlenme niyetinde değildir. Bundan dolayıda kendi vatanı İskoçya’ya geri döner. Başkasının elinde bulunan ve kendi hakkı olduğu düşündüğü tahtı geri isteyecektir. Fakat İngiltere yönetimi altında olan İskoçya’da yeniden tahtı alması öyle sanıldığı kadar olmayacaktır.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Tarihi Filmler

Yapım: 2018

Dev Avcısı – I Kill Giants (2017) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.4

Barbara Thorson için hayat hiç de kolay değildir. O, kendi dünyasından çok canavarların dünyasına ilgili duyar. Herkese karşı meydan okuyan, dobra ve yalnız bir genç kız olan Barbara, evde ablası Karen’a hayatı zindan eder. Onun giderek artan endişe verici tavırları okulun psikoloğu Molle’nin de dikkatinden kaçmaz. Norveç Warhammer oyununu yanından ayırmayan Barbara’nın tek amacı hem gerçek dünyadaki hem de hayal dünyasındaki canavarları öldürmektir. Hiçbir şeyden korkmayan genç kızın bu arzusu bir süre sonra takıntı haline gelir. Joe Kelly'nin çok satan çizgi romanından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Ander Walter’s oturuyor.

Tür: Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları – Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) izle
 • Site
  8.6
 • IMDB
  7.4

Karanlık güçlere sahip olan büyücü Gellert Grindelwald sürekli olarak ABD devleti tarafından aranmaktadır. Sürekli olarak ABD Sihir Kongresi elinden kaçmayı başarmış olsa da, bir yerde yakayı ele verir. Bir hücre içerisine kapatılan büyücü adam buradan kurtulmak için yeteneklerini kullanır. Başarılı bir sonuç elde ettikten sonra ise, sihir dünyasında her kim var ise kendi yanında olmasını ister.

Artık bundan sonra dünyadaki ne kadar canlı var ise hepsine hükmetmek istemektedir. Çevresindeki büyücüler ile birlikte yepyeni safkan büyücülerin yetiştiriciliğini yapar. Artık hem kendisi hem de yetiştirmiş olduğu büyücüler dünya insanları için büyük bir tehlike haline gelmiştir. Artık ABD Sihir Kongresi de kendisiyle başa çıkamadığı için büyünün bozulması adına profesör Albus Dumbledore ve onun öğrenciliğini yapan genç Newt Scamander’den yardımcı olmaları talebinde bulunurlar. Usta profesör ve öğrencisi artık büyücülerin dünyasına giderek sorunları çözmek için çalışma yapacaktır.

Artık tüm insanların kaderi bu profesör ve öğrencisinin eline bakmaktadır. Bundan dolayı da ikiliyi çok büyü bir sınav bekler. Profesör önünde yer alan tehlikenin farkında olduğu için tüm gerçekleştireceği adımı emin adımlar ile atmaya başlar. Çünkü yapılacak en ufak bir hata insanlık neslinin sonu olacak ve her şeyi büyücülerin eline bırakmış hale gelecektir.

Nefesleri kesecek bu heyecan kasırgası Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları – Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) izle filminin yönetmenliğini David Yates yapmaktadır. Daha önce Oscar ödülü almış Eddie Redmayne’de filmin baş rolünde yer almaktadır. Ayırca filmde Katherine Waterston, Dan Fogler, Carmen Ejogo, Zoe Kravitz, Ezra Miller, Alison Sudol ve Johnny Depp gibi isimlerde rol almaktadır.

Tür: Aile Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Two Is a Family – İki Kişilik Aile – Demain Tout Commence İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.4

Kızını tek başına büyüten bir babanın iki kişilik aile yaşamını konu ediniyor. İyi seyirler..

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2016

Son Darbe – Final Score (2018) izle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  5.7

Ölümcül derecede yeteneklere sahip olan eski zamanlarda askerlik yapmış olan adamın yeğeni bir futbol maçı sırasında kaçırılmıştır. Yeğenini azılı bir terörist grubunun kaçırdığını gören adam hemen harekete geçecektir. Genç yeğenini kurtarmak ve onu tekrar özgür hayatına döndürmek için kendince tek başına bir savaş açacaktır. Kitlesel tahribatın önüne geçmek için tüm yeteneklerini ortaya koymaya başlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

A Private War (2018) izle
 • Site
  8.4
 • IMDB
  6.7

Yapılan habercilik sürekli olarak saldırılar alsa da, Marie Colvin muhabirlik görevini yapmaktan vazgeçmemektedir. Oldukça başarılı muhabir olan genç kadın, savaşlar devam ederken, dünyanın dört bir tarafındaki cephelere gidip, sessiz kalmış olan insanların feryatlarını duyurmaya çalışmaktadır. Sri Lanka’da gerçekleşen saldırı sonrasında yüzünden yara alan genç kadın, göz bandı takarak dolaşmaktadır. Londra’nın elit kesiminde bulunan diktatörler ile yüzleşme yapacağı zaman kendisini rahatlamış hissedecektir.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2018

Bobby Robson: Bir Menajerden Daha Fazlası – Bobby Robson: More Than a Manager (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.2

Geçmişinde oldukça parlak bir futbol menajerliği bulunan Sir Bobby Robson’un hayatından ilham kaynağı edilerek hazırlanan filmde, futbol ve kendi yaşantısıyla alakalı birçok konuya değinilmiştir. Yeşil sahaların unutulmaz figürlerinden birisi olan adamın yaşadığı bir futbolun da ötesinde hayatı vardır. İzlerken hem duygusallaşacak hem de tebessüm yaşanacak bir çok sahne bulunmaktadır.

Tür: Belgesel Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2018

Garantili Ölüm: Yoksa Paran İade – Dead in a Week: Or Your Money Back (2018) izle
 • Site
  4.9
 • IMDB
  6.3

William hayattan soğumuş ve yaşadığı her şeyden keyif almayan bir adamdır. Yaşadıklarından zevk almadığı içinde birçok intihar girişiminde bulunarak ölmek ister. Ancak pekte başarılı sonuçlar elde edemez. Artık başarılı sonuçlar alamadığı için bir suikastçi ile görüşme yapmak ister. 65 yaşındaki Leslie isimli tetikçi ile her konuda anlaşma sağlar. Hayatında olumlu şekilde gelişmeler bu dakikadan itibaren başlar. Genç adam hayatının aşkı ile tanışır. Bundan dolayı da ölümünü gerçekleştirecek tetikçiden kendisini öldürme işini iptal etmek ister. Ancak yaşlı adam ise, bağlı bulunduğu birliğe kota dolumu sağlaması için kendisini öldürmesi gerektiğini belirtir. Artık işler eskisinden daha karmaşık bir hal almaya başlayacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2018