Rastgele Film
Yukarı Çık

İngiltere

Hunter Killer (2018) izle
 • Site
  8.6
 • IMDB
  7.0

Yüzbaşı Joe Glass, deniz altısı ile kendi önderliğinde yine ekibi ile birlikte keşiflerine devam etmektedir. Ancak bir başka ABD deniz altısının bir başka şekilde planlar yaptığını öğrenir. Kendi birliklerine ait olan denizaltı Rusya’ya karşı bir saldırı girişimindedir. Bu gizli şekilde yapılacak olan darbe planının önüne geçmek isteyen yüzbaşı hemen ekibi ile birlikte çalışmalarını başlatır.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

King Lear (2018) izle
 • Site
  5.1
 • IMDB
  7.7

Kendini yorgun hisseden Kral Lear, artık evlatlarına görev dağılımı yapmak ister. Aynı zamanda mal varlığınıda bölüştürmeyi kararlaştırır. Üç kızı vardır, 2 büyük kızı Regan ve Goneril, küçük olan ise Cordelia. İki büyük kız, küçük kardeşleri Cordelia hakkında, Kral Lear'a uydurma yalanlar söylerler. Kral Lear, Cordelia'yi kraliyetten gönderir. Ülke artık iki şeytani kızın yönetimindedir. Kraliyet ailesi ve yakın çevreleri bu durumdan oldukça etkilenecektir. Özellikle'de Ülke, böyle katı ve kötü düşünceli iki kızın eline geçince bazı taşlar yerinden oynamaya başlar. Başrollerde sinema dünyasının duayen isimlerinden Anthony Hopkins'in boy gösterdiği Kral Lear - King Lear 2018 full hd izle

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Tehlikeli Aslar – Smokin’ Aces (2006) izle
 • Site
  6.4
 • IMDB
  6.7

Buddy, uzun bir zamandır İsrail devletinin peşinde olduğu mafya babası ile ilgili önemli bilgileri paylaşmak için itirafçı olmayı kabul eder. Ancak ülke içerisinde azılı bir mafya babası olması itirafçılığı Buddy’nin yaptığını öğrenir. Artık normal devam eden hayatı Buddy içinde tehlikeli olmaya başlar. Devlet tarafından koruma altına alınması için kendisine bir güvenlik görevlisi temin edilir. Her ne yaşanmaya başladı ise bu dakikadan sonra start almaktadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2006

Scott and Sid (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.5

Scott lisedeki dönemlerinde arkadaşlık yaptığı gibi Sid’e karşı pek ilgi göstermiyor. Lise yıllarındaki bu arkadaşlıktan uzak bir görüşme çizmesi kendisine karşı daha eğlenceli bir hayat geliyor. Scott sürekli olarak kendi yolunu çizme eğiliminde hayatına devam ediyor. Hayalperest olan genç adam yakın akrabaları tarafından hiç bir zaman beğenilmemektedir. Diğer yandan Sid ise beğenilmek için hiç bir şey yapmamış olsa da da çevresindekiler tarafından sürekli takdir topluyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Dynasties (2018) izle
 • Site
  7.5
 • IMDB
  9.5

Dynasties 1. Bölüm Chimpanzee - Şempanze izle
Dynasties 2. Bölüm Emperor - İmparator penguen izle
Dynasties 3. Bölüm Lion - Aslan izle
Dynasties 4. Bölüm Painted Wolf - Boyalı Kurt izle
Dynasties 5. Bölüm Tiger - Kaplan izle

Tür: Belgesel Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Juliet, Naked (2018) izle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  6.7

Tucker Crowe uzun bir süre şarkıcılık yapmış, bundan dolayı da toplumsal düzeyde bir tanınmışlığa sahip olmuştur. Ancak her geçen gün eski yıldız görünümünden uzaklaşmaktadır. Şarkıcı olduğu dönemlerde kendisine saygı duyan sevgilisi Annie ile birlikte olmak istemektedir. Kıtalar arası düzeyde olan bir aşkı konu alan filmin yönetmenliğini Jesse Peretz yapmaktadır. Rose Byrne, Ethan Hawke ve Chris O’Dowd gibi isimlerde filmin oyuncu kadrosunda bulunmaktadır.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Müzik Filmleri

Yapım: 2018

Hotel Artemis (2018) izle
 • Site
  7.9
 • IMDB
  6.3

Jean Thomas başarılı bir hemşiredir. Gün içerisindeki yaşantısında hemşirelik yapsa da, akşamları sahibi olduğu hastaneye gitmektedir. Ancak bu hastane sıradan bir yer değildir. Şehrin içerisindeki azılı suçluların tedavilerinin yapılması hastanede sağlanmaktadır. Son teknolojik aletler bu hastanede bulunduğu için, gelecek hastalarda karaciğer nakli yapabilecek kadar ileri seviyede ameliyatlarda gerçekleştirilebilmektedir. Fakat şehrin içinde yaşanacak bir isyan sonrasında, hastanedeki işlerde karışacaktır. Hastanedeki gerilim üst seviyeye geldiği dönemde, genç kadın herkesin hayatını tehlikeye sokacak önemli bir karara imza atacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Son Darbe – Final Score (2018) izle
 • Site
  8.1
 • IMDB
  5.7

Ölümcül derecede yeteneklere sahip olan eski zamanlarda askerlik yapmış olan adamın yeğeni bir futbol maçı sırasında kaçırılmıştır. Yeğenini azılı bir terörist grubunun kaçırdığını gören adam hemen harekete geçecektir. Genç yeğenini kurtarmak ve onu tekrar özgür hayatına döndürmek için kendince tek başına bir savaş açacaktır. Kitlesel tahribatın önüne geçmek için tüm yeteneklerini ortaya koymaya başlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Inseparable (2007) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.8

Genç bir baba yaşadığı dramatik bir olay sonrasında Joe’nin hayatını kaybettiğini öğrenmiştir. Bu durum için oldukça üzgün olduğu dönemlerde kendisini bir nebze de olsun verilen fırsat hayatta tutacaktır. Genç baba Chalie’nin tekrar hayata kazandırılabilmesi için eline gelmiş olan bu fırsatı doğru şekilde değerlendirilmek ister. Eşsiz fırsat karşısında ne yapacağının şaşkınlığını da gizleyemez.

Tür: Aile Filmleri, Dram Filmleri, Kısa Filmler

Yapım: 2007

Johnny English Tekrar İş Başında – Johnny English Strikes Again (2018) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  6.6

Britanya’da yaşanan bir siber saldırı sonrasında birçok gizli şekilde çalışan ajanın kimlikleri belli olmuştur. Bu gizli saldırıyı yöneten sorumlu hacker ise bir an önce bulunması gerekmektedir. Ancak gizli servis bu araştırmalarda bir türlü istenilen sonuca ulaşamazlar. Bunun için daha önce gizli ajan olarak çalışmış ancak emekliye ayrılmış olan Johnny English’ten yardım talebinde bulunur. Bu görevi hiç bir şekilde tereddüt etmeden kabul eden emekli ajan hemen çalışmalarına başlar. Tüm teknolojik imkanlar artık emekli ajanın elindedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları – Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) izle
 • Site
  8.1
 • IMDB
  7.4

Karanlık güçlere sahip olan büyücü Gellert Grindelwald sürekli olarak ABD devleti tarafından aranmaktadır. Sürekli olarak ABD Sihir Kongresi elinden kaçmayı başarmış olsa da, bir yerde yakayı ele verir. Bir hücre içerisine kapatılan büyücü adam buradan kurtulmak için yeteneklerini kullanır. Başarılı bir sonuç elde ettikten sonra ise, sihir dünyasında her kim var ise kendi yanında olmasını ister.

Artık bundan sonra dünyadaki ne kadar canlı var ise hepsine hükmetmek istemektedir. Çevresindeki büyücüler ile birlikte yepyeni safkan büyücülerin yetiştiriciliğini yapar. Artık hem kendisi hem de yetiştirmiş olduğu büyücüler dünya insanları için büyük bir tehlike haline gelmiştir. Artık ABD Sihir Kongresi de kendisiyle başa çıkamadığı için büyünün bozulması adına profesör Albus Dumbledore ve onun öğrenciliğini yapan genç Newt Scamander’den yardımcı olmaları talebinde bulunurlar. Usta profesör ve öğrencisi artık büyücülerin dünyasına giderek sorunları çözmek için çalışma yapacaktır.

Artık tüm insanların kaderi bu profesör ve öğrencisinin eline bakmaktadır. Bundan dolayı da ikiliyi çok büyü bir sınav bekler. Profesör önünde yer alan tehlikenin farkında olduğu için tüm gerçekleştireceği adımı emin adımlar ile atmaya başlar. Çünkü yapılacak en ufak bir hata insanlık neslinin sonu olacak ve her şeyi büyücülerin eline bırakmış hale gelecektir.

Nefesleri kesecek bu heyecan kasırgası Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları – Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) izle filminin yönetmenliğini David Yates yapmaktadır. Daha önce Oscar ödülü almış Eddie Redmayne’de filmin baş rolünde yer almaktadır. Ayırca filmde Katherine Waterston, Dan Fogler, Carmen Ejogo, Zoe Kravitz, Ezra Miller, Alison Sudol ve Johnny Depp gibi isimlerde rol almaktadır.

Tür: Aile Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.0

Bir grup çocuk normal şekilde bir yaşam sürse de, kukla Slappy ile tanışmış olduktan sonra bir dizi olaylar ile karşılaşmalarına neden olur. Sadece kukla ile değil daha karşılaşacakları diğer canavarlar da kendilerini hedef olarak görmeye başlar. Artık hayatta kalma savaşı kendilerini beklemektedir. Grup halinde gezen çocuklar tekrar normal yaşamlarına dönebilecekler mi?

Tür: Aile Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Köstebek – Tinker Tailor Soldier Spy İzle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  7.1

Gary Oldman, Tom Hardy, Colin Firth, Mark Strong gibi güçlü bir kadroya sahip olan film, ünlü polisiye yazarı John Le Carre'nin aynı isimli romanından uyarlandı. Soğuk savaş sonrası İngiliz istihbarat örgütü içinde yaşanan bir köstebek avını anlatacak olan film; örgütün iç çatışmalarını, hesaplaşmalarını, müthiş entrikaları, devletler arası değiş-tokuşları, üstte ve altta var olan ilişkileri, stratejileri gözler önüne serecek.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2011

Mogli: Orman Çocuğu – Mowgli (2018) izle
 • Site
  9.2
 • IMDB
  7.3

Artık Mogi orman içerisinde kendisi de yerini alabilmek için büyüme evresine girmiştir. Kendisine ormanda panter Bagheera ve ayı Baloo gerekli yardımı yapacaktır. Tüm karşılaştığı sorunlara karşı kendisi bu iki hayvanın himayesine girmiştir. Ormanda artık gün geçtikçe tüm hayvanlar kendisini kabul etmeye başlar. Ancak orman içinde kendisini kabul etmeyen birisi daha vardır. Bu tabi ki korkunç bir kaplan olan Shere Khan’dır. Fakat gün geçtikçe Mogli ormanlık alan içerisinde insan kökenleriyle karşılaşmaya başladığı zaman, gizlenmiş olan bazı tehlikeler ile karşı karşıya kalacaktır. Artık hangi yöne gideceğini şaşırmıştır. İnsanlardan yana gitmek istese de, kendisinin kaderini belirlemiş bir ormanda hayvanlar ailesi bulunmaktadır. Bundan sonraki süreç içerisinde geleceğinin planını kendi elleriyle çizmiş olacaktır. Heyecan verici filmin baş rolünde Rohan Chand yer alırken, konusu ise Rudyard Kipling’e ait ikonik romandan esinlenmiştir. Filmin yönetmenliğini yapmakta olan Gollum daha öncesinde maymunların lideri Caesar rolleri ile hafızalarda yer edinmiş Andy Serkis başarılı bir oyun ile ayı Baloo’ya hayat vermektedir.

Tür: Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2019

Dokuzuncu Hayat – The 9th Life of Louis Drax (2016) İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

9 yaşında olan Lois Drax ailesi ile birlikte kendilerini ölümden döndüren bir kazadan kurtulmuştur. Ancak hayatında bu kazadan sonra bir çok şey değişmeye başlar. Küçük kıs 9. yaş gününü kutlamak için hazırlık yaptığında farklı bir garip olaylar gelişir. Bu sefer küçük kız uçurumun kenarına kadar hayatı gelmiştir. Bu uçurumdan düşerek hayatının son verilmesi artık an meselesidir. Henüz daha küçük yaşlarda olduğu için ne yapacağını şaşırır. Kızın bu garip olaylar ile karşı karşıya kalması psikolog olarak çalışan adamın dikkatini çeker. Bundan sonraki süreçte kızın hayatını yakından incelemeye alacaktır. Oldukça gizemli olayların içinde kendisini bulan doktor, kendisi açısından da içinden çıkılamaz haller ile baş başa kalacaktır.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2016

Outlaw King (2018) izle
 • Site
  8.3
 • IMDB
  7.2

Yaşamı boyunca her zaman hırslı bir yapı içinde olan Robert, kendi ülkesi olan İskoçya’nın bağımsızlığını kazanmak için mücadele vermektedir. Bu durumda İngiltere’ye karşı bir savaş başlatan genç adam, yaşadığı başarılı sonuçlar karşısında İskoçya Kralı olmaya hak kazanmıştır. Fakat durum hiç de Robert’in istediği şekilde gitmemektedir. Çünkü maddiyata değer vermeyen Robert, hiç bir zaman aklı taht ya da altınlarda olmamıştır. Kendisi İskoçya kralı olduktan sonra uzun zamandır amacı olan Galler prensi Bruce’ye karşı açacağı savaşta galip gelmek istemektedir. Krallığını bu savaşa alet ederek kullanmaya başlayacaktır. Ancak başına gelen olaylar öyle kendisinin hesapladığı şekilde devam etmeyecektir. Bakalım yenmek için sergilediği hamleler kendisine ne kadar olumlu şekilde dönüş sağlayacak.

Tür: Aksiyon Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Elveda Hindistan – Viceroy’s House (2017) izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  6.6

İngilizler sürekli olarak Hindistan’a baskı kurarak sömürmek istemektedir. Bu durum Hindistan halkı tarafından sıkıcı bir durum olsa da, İngilizler bildiğinden şaşmayacaktır. Artık bölge valisi kendisine düşen görevi doğru şekilde görevi getirememeye başlar. Bundan sonraki süreçte bir başka valinin bölgeye atanmasını beklerler. Umut içerisinde bekleyiş sürerken o özlem duyulan günlerin yaşanacağını vaat eden vali ülkeye ayak basmıştır. Halka sürekli umut verici konuşmaları yaparak, kendilerinin İngilizlerden ayrı bir şekilde yaşam sürmesi gerektiğini savunmuştur. Bunun içinde elinden gelen neler var ise yapacağını belirtir. Artık vali sürekli olarak her yerde propaganda yaparak Hindistan’ın bağımsızlığını ilan etmesinin gerektiğini savunur. Bölge içerisindeki herkesin kardeş olduğunu ve kardeşçe bir yaşam sürecini hak ettiğini söylemektedir. Bir nevi artık İngilizlere karşı kendince bir savaş başlatmıştır. Ülkedeki birçok kişiyi evine yemekli davete alarak sohbetler gerçekleştirir. Halk zaten sömürülmekten yana sıkıntı duyduğu için valinin yanında olacaktır. Vali ile birlikte şehre bir başka hava gelmiştir. Ülke kendi özgürlüğünü ilan ederek rahat bir şekilde yaşam sürmeye devam eder.

2017 yılında çekilmiş drama filimde çok önemli duygusal sahnelere şahitlik edeceksiniz. İngiltere ile Hindistan arasında geçen filmde Michael Gambon, Gilian Anderson, Om Puri, Manish Dayal ve Hugh Bonneville gibi isimler rol almaktadır. Yönetmenliği ise usta Gurinder Chadda üstlenmiştir.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz – Mamma Mia! Here We Go Again (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.1

Sophie yaptığı yeni evliliği sonrasında hamile kalmıştır. Bu sırada annesi ile ilgili araştırmalarına da devam etmektedir. Annesine ait bir kaç anı keşfi yaptıktan sonra ona ait bir kaç anı dinlemeye başlıyor. Tabi ki bu yolda kendisi asla yalnız bırakılmıyor. Kendisine bu süreç içerisinde ailesinden bazı dostlar ve büyük annesi de eşlik etmeye devam ediyor. Eski klasik film Mamma Mia’nın devamı olsa da, filmde bu sefer, Sophie’yi farklı bir ünlü canlandırıyor. Amanda Seyfried filmde Sophie karakteri ile yerini alıyor. Diğer yandan Meryl Streep ise Donna karakterini canlandırıyor. Daha bir çok ünlü isim bu filmde buluşarak nefes kesici sahnelere imza atıyorlar.

Tür: Komedi Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2018

Zimna Wojna – Soğuk Savaş – Cold War (2018) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  8.0

Film 1950 yılında Berlin, Polonya, Paris ve Yugoslavya’da geçmektedir. Cold War’da ikisi de birbirinden farklı karakter yapısına sahip, erkek ile kadın arasında geçmekte olan tutkulu aşkı konu almaktadır. Ancak bu aşk ne kadar tutkulu hissedilse de, imkansızlıkları oynamaktadır. Bu imkansız aşkın içinde kendisini bulan ikili zorlu mücadeleye karşı göğüs germeye çalışacaktır. Yönetmenliğini Pawel Pawlikowski’nin yaptığı filmin kadrosunda dev oyuncular buluyor. Tomasz Kot, Borys Szyc, Joanna Kulig gibi isimleri bu filmde sizlerde bir kez daha izleme şansını yakalayacaksınız. Duygusallığın ve maceranın yaşandığı filmin başından kalkamayacaksınız.

Tür: Dram Filmleri, Müzik Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2018

Özel Ekip – Antigang (2015) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.7

Paris polisinde görev almakta olan Serge Buren (Jean Reno) farklı bir çete ile işbirliği içinde çalışmalar yürütmektedir. Oldukça agresif yapıya sahip ortağı Cartier (Alban Lenoir) ile fevri hareketlerde bulunan üyelerin başında bulunmaktadır. Ancak bu gidişat çete üyelerinin pekte hoşuna giden bir durumda değildir. Bu şekilde devam eden işlerde başlarında bulunan bu iki liderden kurtulmak isterler. Diğer yandan Becker’in genç eşi de gizli bir şekilde çetenin işleri içinde kendisini bulacaktır. Hem çete liderleri hemde eşiyle mücadele etmek zorunda kalan Becker, bakalım bu karmaşa içinden kendisini ve eşini kurtarmayı başarabilecek mi? 12 Ağustos 2016 tarihinde gösterime girmiş olan filmin tam bir İngiliz polisiye filmi olduğunu söyleyebiliriz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2015

The Child in Time (2017) izle
 • Site
  6.6
 • IMDB
  6.1

BBC için çekilmiş olan filmde birden fazla ünlü konuk rol almaktadır. Filmin konusunda ise üç yaşındaki kızlarını kayıp edilmesinin ardından yaşamı alt üst duruma gelen başarılı kitap yazarı Stephen Lewis ele alınmıştır. Daha önce romanını okuyanlar çok iyi bileceklerdir ki, film için derin hareketler ve kaybediş öyküsü ele alınmıştır. Drama türünde film severler için konu edilmiş filmde, çok fazla şekilde duygusal anlar yaşanacaktır. Bir babanın üç yaşındaki kızlarını kaybediyor olması, ekran karşısında çok fazla şekilde duygusal anların yaşanmasına sahne olacaktır. Bir yaşam öyküsü konu alınmış filmleri seyir etmekten her zaman hoşlanıyorsanız, tam sizlere hitap edecek bir film olduğunu çok rahat söyleyebiliriz.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Bir Dilim Suç – Layer Cake izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.4

Kokain satıcılığını başarılı bir şekilde yürütmekte olan isimsiz kahraman, kendisini uzun süre gizleyerek polislerden kaçmıştır. Her ne kadar kokain satıcısı olsa da, kibar bir kokain satıcısı olarak çevresindeki insanlar tarafından tanınmaktadır. İngiliz mafyası içinde çalışmalarını yürütmekte olan kahramanı artık büyük bir servet sahibi olacaktır. Ancak bunu sağlayabilmesi içinde yerine getirmesi bir görev kendisini beklemektedir. Bir kız kayıptır ve kendisinden bu kızın bulunması istenmektedir. Diğer yandan fazla miktarda olan bir uyuşturucunun ise nakliyatının gerçekleştirilmesi beklenmektedir. Her iki görevi de başarılı bir şekilde neticelendirmek isterken, bir anda tüm işler birbirine girerek içinden çıkılmaz bir hal almaya başlayacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2004

Kuşlar Bizim Gibi – Birds Like Us (2017) İzle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.9

Hayvanlar alemi animasyon şekilde beyaz perdeye taşınmıştır. Hayvanlar alemi içinde pek çok sıkıntı çekiliyor olsa da, bu hayvanlar arasında sık şekilde maruz kalan kuşlardır. Bir kuş yaşamış olduğu kaza sonucunda uçamayacak düzeye gelir. Bundan dolayı da ağaçtaki yuvasında yaşam mücadelesi vermeye devam eder. Ancak sürekli olarak açlık sıkıntısı ile mücadele içindedir. Bundan dolayı artık bir şeyleri yapması gereklidir. Akbabalardan kendisine yardımcı olmasını bekler. Akbabaların ise yemek getirme karşılığında bazı isteklerinin yerine getirilmesini bekler. Eli mahkum olan kuş akbabaların sürekli olarak kendisine dediklerini aralıksız şekilde yapmaya devam eder. Akbabaların elinden kurtularak kendi özgür yaşantısına tekrar dönebilecek mi? Hep beraber izleyerek göreceğiz.

Tür: Animasyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Hayalet Hikayeleri – Ghost Stories (2017) izle
 • Site
  4.0
 • IMDB
  6.8

Profesör sürekli olarak kendi çapında araştırmalar yapmaktadır. Bir gün eline oldukça ilginç bir dosya geçmiştir. Üç değişik hayalet ile ilgili bir hikayenin yer aldığı bir dosyada inceleme yapan profesör bu olayların üzerine gitmek için harekete geçer. Araştırmalarını yaparken bu hayaletlerin yaşadıklarına pek inanmamaktadır. Bundan dolayı da sürekli ince ayrıntısına kadar inceler. Mevcut düşüncesinin değişmesine neden olacak kadar yaşadığı sarsılma sonrasında, soluk soluğa geçecek hikayeleri yaşamaya başlar. Yaşanan olaylara karşı artık profesör bir mantıklı açıklama bulmak zorundadır. Ancak içinden çıkılamayacak bu hal sonrasında ne yapacağını şaşırmıştır. Kendi mantığı ile sınanmaya devam eden profesörün yaşadıkları sizleri de ekran karşısında etkileyecektir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Korku Filmleri

Yapım: 2017