Rastgele Film
Yukarı Çık

İspanya

Fırtına Anı – Mirage – Durante la tormenta (2018) izle
 • Site
  9.3
 • IMDB
  7.4

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

The Invisible Guest izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.1

Kesinlikle gizemli film kategorisinde en başarılı filmi diyebiliriz. Yılın en iyi iş adamı seçilen Adrian evli ve çocuklu iken diğer yandan kaçamak yaptığı sevgilisi ile haftasonu kaçamağı yaparlar. Dönüşte ise beklenmedik bir kaza yaşanır ve gizemli olaylar sürekli değişkenlik göstermeye başlar. Kariyerini ve ailesini kaybetmek istemeyen Adrian diğer yandan sevgilisinin ölümü ilede suçlanmaktadır,davadan hemen önce alanında hiç kayıp yaşamamış tecrubeli avukatı Virgina ile görüşüp tüm olayları detaylı ile birlikte tekrar masaya yatıracaklardır.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016

El Ángel (2018) izle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  7.2

Filmde uzun bir süre Arjantin hapishanelerinde mahkum kalan Carlos Robledo Puch’un hayatı konu edinilmiştir. Carlos sarı ve kıvırcık saçlara sahip bir yapısı vardır. Bu yapısından dolayı da kendisine Ölüm Meleği adı verilmiştir. Gençlik dönemlerinde ufak suçlar işlemeye devam eden Carlos, gittikçe ileri seviyeye geldiği için Ramon’a karşı nispet yaparcasına tavır takınır.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Take the Ball, Pass the Ball (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.4

Şimdiye kadar bir araya gelmiş en büyük futbol takımının hikayesi beyaz perdeye taşınmıştır. Tam dört yıl boyunca teknik direktör Pep Guardiola’nın takımı Barça, sadece kendi ülkesinde değil, dünyanın dört bir yanından futbol taraftarlarını cezbederek, tarihin en büyük futbolunu oynamıştır. Heyecan dolu ve keyifli maçlara çıkan futbol takımının pek bileği bükülememektedir.

Tür: Belgesel Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2018

Don Kişot’u Öldüren Adam – The Man Who Killed Don Quixote (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.5

Don Kişot olduğu kanısında artık kendisine inancı gittikçe artmış olan bir adam, reklamcılık işleri ile uğraş gösteren Toby’nin refakatçiliğini yapan Sancho Panza olduğuna inanmaktadır. Beraber kafa kafaya vererek 21. Yüzyılda yaşam sürmüş Londra ile 17. yüzyılda La Mancha arasında bir yolculuk gerçekleştirirler. Romandaki karaktere benzer nitelikte Toby de sanrılı dünya içerisinde kendisini bulur. Hayalleri peşinden sürekli koşacak bir hale gelir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Kardaki Palmiyeler – Palmeras en la nieve İzle
 • Site
  8.3
 • IMDB
  7.4

Genç İspanyol babasını kaybetmenin üzüntüsünü yaşamaktadır. Bu sırada babasından kalan bir mektubu ev içerisinde bulur. Mektupta yazan notlar üzerine harekete geçen kadın bazı konular üzerinde araştırmaya başlar. Birkaç kafasında belirmiş olan soru işaretlerine gerekli olan yanıtı bulmak istemektedir. Tüm bunların sağlanması için Afrika’ya geri dönmek zorunda kalan İspanyol kadın kendisini sıra dışı bir yolculuk içerisinde bulacaktır.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2015

Sisters Biraderler – Sisters Brothers (2018) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.2

Eli ve Caharli kardeşler farklı aldıkları görevler ile tetikçilik yapmaktadır. Yine kendilerine gelen bir görevi yerine getirmek için planlarını oluşturmaya başlarlar. Herman Kermitt isimli adam, çalıştığı bir altın atölyesinde soygun yapmıştır. Tetikçi kardeşler bu altın avcısı olan adamı etkisiz hale getirilmesi için görevlendirilmiştir. Ancak bu sefer seçtikleri kurban öyle kendilerinin sandıkları kadar kolay teslim olmayacaktır. Şehrin içerisindeki heyecan verici kovalamaca galip gelen hangi taraf olacaktır?

Tür: En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Champions – Campeones (2018) izle
 • Site
  9.5
 • IMDB
  7.3

Basketbolculuk koçluğu yapmakta olan genç adam, artık normal bir takım ile çalışmalar yapmayacak zihinsel engelli çocuklardan oluşan grubun başında bulunacaktır. Her ne kadar kendisi bu görevi üstlenmek istememiş olsa da, toplumsal düzeyde bir hizmete mahkum edilmiştir. Artık bu zorlu ve kendisi için sıkıcı olan görevin içerisinden nasıl çıkacağını bilmemektedir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2018

12 Yıllık Gece – La noche de 12 años – A Twelve-Year Night (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.8

1973 yıllarında Uruguay askeri bir diktatörlük yönetiminde yaşantısına devam etmekteydi. Sonbahar geldiği aylarda siyasi açıdan tutuklanmış olan 3 adam, düzenlenen bir baskın ile bilinmedik bir yere götürülürler. Mahkumlara işkence yapılarak öldürmekten daha çok deli olmalarını sağlayacaklardır. Artık hücrelerinde yaşam sürmeye devam eden üç adam arasına yıllar sonra Uruguay başkanı Jose Pepe Mujica da dahil olur.

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri, Tarihi Filmler

Herkes Biliyor – Todos lo Saben – Everybody Knows (2018) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.1

İki küçük çocuk sahibi olan Laura İspanya’nın Madrid şehrinde yaşam sürmektedir. Kız kardeşinin düğünü olacağını öğrenen genç kadın, yanına iki çocuğunu da alarak Madrid dışına çıkmak zorundadır. Ancak bu yolculuk kendi hayatlarını baştan aşağıya değiştirecektir. Yolda karşılaştıkları bazı olaylar geçmişteki sırları aralayacaktır. Bu durum kendisini derinden üzerek hayatını derinden etkileyecektir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Desenterrando Sad Hill (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.7

1996 yılında yaşanmış korkunç bir olayın beyaz perdeye alınması ile heyecan kasırgası estirilmeye devam ediliyor. İspanya’daki Burgos şehrinin yakınlarında yer alan Sad Hill Mezarlığı’nda geçen olayın 50 yıl sonra tekrar etmesi ortalığı fena şekilde karıştırıyor. Bu yaşanan olaylar sonrasında iki arkadaş konunun daha çok üzerine giderek bu gizemli olaylardaki perdenin aralanmasını sağlıyor. Ancak kendilerin buldukları çıkmazın içerisinde ne yapacaklarını şaşırıyorlar.

Tür: Belgesel Filmleri

Yapım: 2017

The Healer (2017) izle
 • Site
  8.9
 • IMDB
  6.2

Normal şekilde yaşantısına devam eden genç adam, kendisinde bir şifa hediyesi olduğunun farkına varmıştır. İlk sıralarda bunun ne olduğunu bilmediği için bir dizi incelemeler yapar. Daha sonrasında kendisine sunulan bu gerçeğin farkına varır. Bunu denemek amacı ile kanser hastalığı bulunan genç kızı kullanacaktır. Gerekli açıklamaları kıza yaptıktan sonra kendi bulduğu bu şifanın uygulanacağı yolu izlemeye başlar. Artık genç adam kanser tedavisi yönteminde bir üne sahip olmuştur. Şehrin içinde her yere yayılan bu unvanı kendisinin iyi yerlere getirir. Bambaşka bir hayat mücadelesi bundan sonra kendisini beklemeye başlayacaktır. Bu değişim hayatını olumsuz şekilde etkileyecek mi?

Tür: Aile Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2017

Kıyamet Günü – The Impossible (2012) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.6

Maria ve Henry, çocuklarını da yanına alarak yeni yıl tatilleri için Tayland’a giderler. Verilen partide oldukça eğlenen aile ertesi gün havuz başında yorgunluklarını atmaya çalışırken, dev dalgalar ile dona kalırlar. Kıyamet onlar için oldukça yakındır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2012

Silah Şehri – La sombra de la ley – Gun City (2018) izle
 • Site
  8.6
 • IMDB
  6.6

Filmde konu olarak sizleri 1921 yılı gibi tarihsel açıdan geçmişe götürecektir. Bu dönemlerde İspanya gerçekleşecek iç savaş ile karşı karşıya kalmıştır. Katalanların kendisine ait bir bağımsız devlet istemesi birden fazla olayın yaşanmasına neden olmuştur. Artık katalanlar ayaklanmış ve polisler ile karşı karşıya gelecek kadar ileriye gitmiştir. Artık bu yaşanan olaylar sonrasında polisler ciddi tedbirler almaya başlar. Katalanlara karşı sert tavırları olacaktır. Polis ile arada yaşanan bu sert temasları kendisine bir fırsat bilen çete ise faydalanmak için birçok durum değerlendirmesinde bulunur. İç savaşta daha büyük olaylar çıkması için ağır silahları katalanlara temin edecektir. Polis ise diğer yandan bu ağır silahların nerede olduğunu öğrenebilmek için çete üyeleri arasına karışır.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Papillon (2017) izle
 • Site
  9.7
 • IMDB
  7.0

Normal şekilde yaşam sürmeye devam ederken Henri ‘Papillon Charrierre, küçük suçlara bulaşmış olsa da, haksız bir şekilde cinayetten ceza almıştır. Ancak her ne kadar haksız bir şekilde ceza almış olsa da, fazla şekilde kötü üne sahip Şeytan Adası’nda bulunan yüksek güvenliğe sahip hapishane içine gönderilmiştir. Bu hapishane içinde Louis Dega isimli bir adamla tanışmıştır. Oldukça zengin ancak kendisini savunamayan Dega, hapishane içinde kendisine koruma talebinde bulunur. Bu ikili arasında geçen samimi dostluklar ne kadar bağdaştırıcı olsa da, Dega sürekli olarak arkadaşına karşılık finansal açıdan destek olmaktadır. Böylelikle hem kendisinin hemde arkadaşının hapishaneden kaçışını sağlamak için tüm imkanları seferber edecektir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Pablo Escobar’ı Sevmek – Loving Pablo (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

Düzenlenmekte olan bir partiye katılan Kolombiyalı başarılı gazteci olan Virgina Vallejo (Penélope Cruz), Pablo Escobar (Javier Bardem) ile tanışmış ve ayrıca fazla şekilde etkilenmiştir. Evli konumda olan Escobar ile aralarında ciddi bir aşk başlamıştır. Bunun yanı sıra Escobar, Medellin’de bulunan fakir halktan aldığı destek ile siyaset alanında hızla yükseliş göstermektedir. Fakat Virginia, Escobar’ın sahip olduğu mevcut gücün aslında bir uyuşturucu ticaretinden sahip olduğunu anlamaya başlamıştır. Bu dakikadan itibaren Kolombiya hükümeti ile ABD arasında Escobar yakalanabilmesi için bir iş birliği anlaşması yapılmıştır. Escobar, kendi himayesinde bulunan adamları ile kullandıkları silahlarıyla devlete baş kaldırmıştır. Bu tutum Virginia’nın zor durumda kalmasına neden olur.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Cold Skin (2017) izle
 • Site
  6.3
 • IMDB
  5.9

Kışın soğukluğunu oldukça fazla şekilde hissettirmiş olduğu dönemlerde bir gemi içinde mahsur kalan Franz Ferdidand, hem hava koşulları hem de esrarengiz bir yaratığa karşı kendisini korumaya çalışmaktadır. Daha önceden arkadaşı Gruner bu işleri yürütmüş olsa da, yaşanan bazı problemlerden ötürü kendisi bu göreve geçmiştir. Gündüz saatleri içinde her şey yolunda giderken neler oluyor ise gece yaşanmaktadır. Deniz içinden gelen bir yaratık ve hava şartlarına karşı mücadele eden genç adamın yaşadıkları pekte öyle sanıldığı kadar olmaz. Hem gizemli şekilde yaşantısı olsa da, yaşadığı korkutucu sahneler kendi çaresizliğini gözler önüne sermektedir. Bu mücadele içinde daima yalnız şekilde bulunması gerekir. Bakalım ne kadar başarılı bir şekilde davranabilecek.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Errementari (2017) İzle
 • Site
  6.2
 • IMDB
  6.4

Demirci ustası olarak yaşantısını devam ettiren olgun adam, kendisine ve bulunduğu kente musallat olan şeytana karşı savaş açmıştır. Sürekli olarak farklı planlar yaparak kendilerine saldıran şeytanı alt etmenin peşindedir. Kendisi de dahi planı sonrasında şeytanı yakalayarak özel bir yerde hapsetmeye başlar. Artık hem kendisi hem de şehir insanları bu şeytanın yaptıklarından uzak bir yaşam sürmektedir. Aslında her şey çok sakin ve güzel bir şekilde devam ederken, demirci ustası adamın kızı bir şekilde şeytanı hapsolduğu yerden çıkartır. Genç kızı şeytan kandırmış ve kendi emellerine alet etmiştir. Şeytan tekrar kaldığı yerine dönerek daha güçlü bir şekilde adamın karşısına çıkmak için planlarını yapmaya başlar. Tüm çalışmalarını yaptıktan sonra adamın karşısına geldiğinde heyecanlı çarpışma yeniden başlayacaktır.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Fantastik Filmler, Korku Filmleri

Yapım: 2017

Zama (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.8

Zama, İspanyol Kraliyeti görevlisi olarak çalışmış olsa da, Güney Amerika’da dünyaya gelmiştir. Bundan dolayı da mevcut İspanya kralından kendisinin terfisi için bir mektup bekleyişi içine girmiştir. Ancak bu bekleyişler uzun sürelere dayanmaya başlayınca, genç Zuma her şeyini kaybettiğini düşünmeye başlar. Bundan sonraki süreçte bir tehlikeli haydut avına girmeye başlayacaktır. Yaşam sürdüğü topraklardan uzak bir şekilde atıldığı maceralar sonrasında Zama tutuklanmış ve idam cezasına çarptırılmıştır. Bundan sonraki beklentisi olan tek şey hayatta kalmasıdır.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Marrowbone – Karanlık Sır (2017) izle
 • Site
  9.6
 • IMDB
  6.6

Genç Jack kendisinden küçük üç kardeşi ile birlikte bir yetimhaneye gönderilmiştir. Billy, Jane ve Sam isimli kardeşlerinden ayrılmak istemeyen Jack, annelerinin hayatta olmadığını çevresindekilerden gizlemek zorundadır. Ancak saklamak zorunda oldukları bu sırdan daha ölümcül sonuçlar doğuracak başka bir sır daha vardır. Genç çocukların yaşam sürdükleri konaktaki şeytani varlıklar hayatı cehenneme çevirecek kadar tehlikelidir.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2017

Güdü – El Autor – The Motive (2017) izle
 • Site
  4.0
 • IMDB
  6.8

Genç bir adam hayalperest bir şekilde yaşam sürmektedir. Sürekli olarak edebiyat dalında bir kitap yazarı olmak istediği için bu uğurda çalışmalar yapar. Ancak yaptığı çalışmalarda pek istediği sonuçları alamaz. Artık bu uğurda kendisini nasıl başarılı kılabileceğini düşünmeye başlayacaktır. Hayatı istediği gibi gitmeyen adam diğer yandan da komşuları ile yaşadığı sorunlar ile mücadele etmek zorunda kalır.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2017

Colossal 1080p izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.2

Oldukça sakin bir hayatı olan Gloria, yaşadığı olaylar peş peşe gelince büyük sarsıntı yaşar. Genç kadın çalıştığı işinden ayrılmak zorunda kalmış, sevgilisi adamla da yaşadığı sorunlar karşısında evden kovulmuştur. Çaresiz bir şekilde sokaklarda dolaşan kadın New York’tan uzaklaşarak doğduğu şehre geri dönmeye karar verir. Fakat evine dönerken de kadının peşini sıkıntılar bırakmaz. Güney Kore’ye geldiğinde bir canavarın saldırısına uğrar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2016

Sahaf – The Bookshop (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.5

Boşanmayla sonuçlanan bir evlilik geçirmiş olan Florence Green (Emily Mortimer), değişimlere kapalı, küçük deniz kenarı kasabası Hardborough'da bütün riskleri alarak bir kitapçı açar. Dükkanında 1950 ve 60'ların en modern eserlerine yer veren Florence, önce fazla dikkate alınmasa da sonrasında kasabalının gönlünü kazanmayı başarır. Başta kendisi gibi kasabanın atmosferini değiştirmek isteyen Brundish (Bill Nighy) olmak üzere destek de görür. Ancak Gamart (Patricia Clarkson), Florence'a her türlü zorluğu çıkarmaya hazırdır.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Pan’ın Labirenti – Pan’s Labyrinth (2006) izle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  8.2

HELLBOY ve BLADE 2 yönetmeninden,3 dalda OSCAR ödülü almis olan bu fantastik filmde;2.Dünya savasi sirasinda,bir evin arka bahcesinde ortaya cikan, fantastik bir dehliz ve pesisira meydana gelen olaylar konu edilmis.Ofillia ailesiyle birlikte yeni tasindiklari evin arkabahcesinde bir labirent kesfeder ve bu labirentin icersinde PAN adinda yasiyan yaratikla tanismasinin ardindan Ofillia nin hayati tamamen degisecektir.Bu siradisi ödüllü filmi ile fantastik bir dünyayi kesfetmenize DIREKIZLE ailesi olarak IYI SEYIRLER diyoruz..

Tür: Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2006