Rastgele Film
Yukarı Çık

İtalya

The Place (2017) izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  7.1

Her birisi diğerine yabancı olan insanlar bir grup içinde toplanmıştır. Kendilerine tek tek atanmış olan görevlerini başarılı şekilde yerine getirmek istemektedirler. Bu uğurda birbirlerine yardımcı olarak kısa sürede sonuca ulaşmak için çaba göstermiş olsalar da, hiç bir şey istedikleri gibi gitmez. Grubun başına gelen gizemli olayların ardı arkası kesilmez. Artık görevlerini bırakan grup üyeleri bu gizemli olayların peşine gidecektir.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2017

Tatlı Bela New York’ta – Le gendarme à New York – The Troops in New York (1965) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.4

ABD’nin New York kentinde Uluslar arası düzeyde bir kongre düzenlenecektir. Bu kongreye gitmek üzere Cruchot ve ekibi seçilmiştir. Böylelikle kongreye gidecek ekip, Fransa’yı temsil etmek üzere görevlendirilmiştir. Kendi ülkesine göre farklı sosyal ve kültürel olaylar yaşandığı için bu durum ile sürekli olarak mücadele içerisinde olmaya çalışırlar. Gerçekleşen maceralar içinde çok fazla şekilde komik anlar yaşanacaktır. Cruchot ve ekibi Fransa’yı başarılı bir şekilde temsil etme yeteneğini gösterebilecek mi? Bu komik anlar içerisinde neler yaşanacak? Tüm bu soruların merakını gidererek eğlenmenin keyfini çıkartmak için birebir film olduğunu çok rahat söyleyebiliriz.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1965

Lazzaro felice (2018) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.6

20’li yaşlarda olan Lazzaro oldukça genç bir çiftçidir. Birçok olaya karşı iyimser şekilde yaklaşarak kurduğu arkadaşlıklarda ılımlı davranmaktadır. Lazzaro’nun Tancredi isimli bir arkadaşı vardır. Ancak bu arkadaşı kendisine göre fazla bir geniş hayal gücüne sahiptir. Genç delikanlı bir süre sonra ortadan birden bire kaybolur. Arkadaşı Lazzaro ise kendisini aramak için çalışmalara başlar. Birlikte oldukları dönemlerde bu iki arkadaş birçok şeyi atlatmıştır. Ancak kendilerini oldukça zorlayacak bir macera kendilerini beklemektedir. Bu macerayı ise hiçe sayacak şekilde davranamayacaklardır. 2018 yılında yapılmış olan Happy as Lazzaro filmini Alice Rohnrwacher yönetmektedir. Yine 2018 yılında düzenlenen Cannes Film Festivalinde ise En İyi Senaryo Ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2018

Karavan – The Leisure Seeker (2017) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  6.6

Dikkati artık kaybolmaya başlayan John, zaman içerisinde Alzheimer hastası olarak zorlu günler yaşayacaktır. Eşi kendisini yanına alarak bu hastalıktan kurtulması için farklı şehre gitmek için hazırlık yapar. Çünkü geçmişte yaşadıkları yerlere gittiğinde bu hastalıktan kurtulacak olduğunu düşünmektedir. Karavan ile geçmişte bir ormanlık alanda bulundukları yere geldiğinde, adam yaşadıklarını hatırlamaya başlar. Ancak bu anda düşündükleri kendisine geçmişten bazı şeylerlede yüzleşmesini sağlar.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Sicario: Day of the Soldado (2018) izle
 • Site
  6.3
 • IMDB
  7.3

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2018

A Ciambra (2017) izle
 • Site
 • IMDB
  7

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Perfect Strangers – Perfectos desconocidos (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7

Konusu: Bazen sadece samimi olduğunu düşünürsün yada karşındakini öyle sanırsın. Kısaca dostluk kavramı aslında çoğumuzun hayatında bir çok kez yanılgıya düşssede aşk gibi her zaman olmalı umudunu yanında taşır.Filmdeki hikayede ise birbirlerine çok yakın ve birbirleriyle her şeyi paylaşmaya hazır olan yedi arkadaşın bir gun toplanıp geçmişi anmalarıyla başlar. Anılar,dostluklar derken konu birbirlerinden hiçbir şey saklamayacaklarına gelir. Hepside rahattır çünkü beraber iyisiyle kötüsüyle onca yıla tanıklık etmişlerdir. İlerleyen saatlerde ise bir oyun oynamaya karar verirler. Oyun ise herkesin telefonuna gelen mesaj,mail ve iletileri paylaşılmasıdır. Nede olsa birbirlerinden gizlisi saklısı olmayan bu arkadaşlar hem fikir olup bir hevesle oyuna başlarlar. Gelen mesajlar teker teker açık olarak yedi kişiye okunmaya başlanır, önceleri komik dramatik ve açıklaması kolay olan iletiler gelsede daha sonrası özellikle gizli mesajlar gecenin rengini düşünüldüğünün aksine oldukça değiştirecektir.

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2017

All the Money in the World – Dünyanın Bütün Parası (2017) izle
 • Site
 • IMDB
  6.9

1973'te, dünyanın en zengin adamlarından biri olan petrol milyarderi Jean Paul Getty'nin öz torunu John Paul Getty III (Charlie Plummer) Roma'da kaçırılmıştır. Çocuğun hayatı karşılığında 17 milyon $ isteyen fidyecilerin isteğini yerine getirmekten başka çare yok gibi görünmektedir. Annesi Gail (Michelle Williams), eski kayınpederi Getty'den bu miktarı ödemesi konusunda yardım ister, ancak reddedilir. Getty'nin en yakınındaki kişi olan, aynı zamanda eski CIA ajanı Fletcher Chase (Mark Wahlberg) ile Gail, parayı bir şekilde bulup gencin hayatını kurtarmak için zamana karşı bir yarışa girerler.
All the Money in the World filminin çekimleri 2017'nin Ağustos ayında tamamlanmıştı. Ancak başrol oyuncularından Kevin Spacey hakkında Ekim ayı sonunda ortaya çıkan cinsel taciz suçlamaları nedeniyle Spacey'nin filmdeki tüm sahneleri çıkarıldı ve Spacey'nin canlandırdığı Jean Paul Getty karakterini Christopher Plummer tekrar canlandırdı.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Easy (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.8

İsidoro eski bir araba yarışçısıdır. İsminin kısaltılmış hali olan Easy'i kullanır. Yeni işi yarış pistlerinden çok uzaktır. Bir duvar ustasının cesedini alıp Ukrayna'daki bir dağ köyüne götürmekle görevlidir. Sınırı geçer geçmez kaybolan Easy, hayatının macerasına doğru ilerler.

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2017

Black Butterfly izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.1

Tür: Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

Lasciati Andare – Bırak Kendini – Let Yourself Go (2017) izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Orta yaşları geride bırakmış huysuz psikanalist Elia (Toni Servillo), ayrı yaşadığı eşi Giovanna (Carla Signoris) ile halen aynı apartmanda komşu olarak yaşamını sürdürmektedir. Yaş ve kiloya bağlı olarak yaşadığı bazı sağlık sorunlarından ötürü spor yapmaya karar verir, ancak salon ortamını sevmeyince kişisel antrenör tutar. Antrenörü Claudia (Verónica Echegui) ise genç ve delidolu bir kadındır. İkili arasında eğlenceli olaylara gebe ve birbirlerinden çok şey öğrenecekleri bir dostluk başlar.

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2017

Fortunata (2017) izle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

They Call Me Trinity – Bana Trinity Derler (1970) izle
 • Site
  1.0
 • IMDB
  7.5

Tür: Komedi Filmleri, Western Filmleri

Yapım: 1970

Voldemort: Origins of the Heir (2018) izle
 • Site
 • IMDB
  5.2

Tür: Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Barbarella İzle
 • Site
 • IMDB
  5.9

Konusu:MS 40,000. yüzyıldayız. Sıfır yerçekiminde salınarak vücudunu sergilemeyi ve serbest aşkı seven saf dilber Barbarella, Dünya gezegeninin uzaydaki temsilcisi olarak zor bir görev üstlenir: yeni bir icadıyla evrendeki barışı tehdit eden Duran Duran isimli çılgın dahiyi bulmak.Barbarella, Tau Ceti sistemine uzanan arayışı boyunca biribirinden ilginç ve 'muzır' uzaylı ırklarla, tehlikelerle karşılaşır. Hatta yakışıklı ve kör bir meleğin kanatlarında aşk yapma şansı da yakalar.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1968

Büyük İskender – Alexander Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  5.6

Konusu:Alexander izle, Büyük İskender filmini izlerken aşk ve bağlılıkların ne kadar kuvvetli olduğunu gözler önüne seren detaylara tanıklık ediyor. Tarih'te en istikrarlı ve mücadeleci komutanlardan biri olarak bilinen Büyük iskender Pers krallığını yok ederken sevgilisi ve veziri'nin yardımlarınada baş vuracaktır. İyi seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2004

Son İmparator – The Last Emperor izle
 • Site
 • IMDB
  7.8

Filmin Konusu:Pu yi Çin in son imparatorudur bu filmdede onun hayatının en acı ve gerçek kesitleri anlatılmıştır. Yasak bir şehirde doğlan Pu Yi kendisini küçük yaşta imparator olarak bulur ingiliz hocası ona batı medeniyetlerini anlatır ve bir çok konuda eğitim verir.Çocukluğunu ve gençliğini yaşayamamış olan Pu Yi çok iyi bir imparator olmuştur.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 1987

Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun? Filmini İzle
 • Site
 • IMDB
  5.7

Konusu:Paris’te bir şans oyununu kazanan bir adam olan François, ilk iş olarak Pigalle’de bir bara gider. Dillere destan fahişe Daniela’ya 100.000 Euro karşılığında parası bitene dek onunla yaşamasını teklif eder. François yalnız bir adamdır. Kalp sorunları vardır. Daniela onunla sekiz günü birlikte geçirir. Sonrasında esas sevgilisi Charly’e geri dönme kararı verir. Buna rağmen François’yı özleyerek onun yaşadığı yere gelir tekrar. Ancak bir kez fahişe olan her daim fahişedir. Daniela rolünü Monica Belluci’nin canlandırdığını söylemek gerek.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2005

Taşların Çağrısı – Voice from the Stone izle
 • Site
 • IMDB
  5.2

Konusu:Verena 1950 yılında Toskana’da hemşirelik yapmaktadır.Genç bir çocuğun annesi beklenmedik bir cinayete kurban gider.Çocuk annesinin ölümünün ardından içine kapanır.Çocuğa Verena hemşire sahip çıkar ve ona yardım eder.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2017

Kiralık Katil – Le Samouraï izle
 • Site
 • IMDB
  8.1

Konusu:Soğuk ifadesini hiç bir zaman kaybetmeyen, mükemmeliyetçi bir seri katil sonunda açık verir.İşlediği cinayetleri her zaman dikkatlice hazırlayan Hitman Jef Costello, sonunda, bir gece kulübü sahibini öldürürken biri tarafından görülür. Cinayet işlendiği esnada başka bir yerde olduğunu kanıtlamaya çabalasa da, köşeye sıkışır. Kara film olarak adlandıracağımız bu deneme, film boyunca dinginliğini koruyarak, uslubuyla benzerlerinden sıyrılıyor. Kara film olarak adlandıracağımız bu deneme, film boyunca dinginliğini koruyarak, uslubuyla benzerlerinden sıyrılmış, sinema sanatını derinden etkilemiştir. Hatta birçok filmde de 'Le Samouraï'ya göndermeler yapılmıştır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1967

Malena 1080p İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.5

Oyuncular: Monica Bellucci,  Gabriella Di Luzio,  Matilde Piana,  Giuseppe Sulfaro,  Daniele Arena,  Domenico Gennaro,  Elisa Morucci,  Vitalba Andrea,  Marcello Catalano,  Gianluca Guarrera,  Giovanni Litrico,  Gaetano Aronica,  Pietro Notarianni,  Luciano Federico,  Franco Catalano,  Pippo Provvidenti,  Angelo Pellegrino,  Gilberto Idonea,  Maria Terranova
Senaryo: Giuseppe Tornatore,  Luciano Vincenzoni
Senaryo (Kitap): Luciano Vincenzoni
Yapımcı: Bob Weinstein,  Harvey Weinstein,  Teresa Moneo,  Fabrizio Lombardo,  Mario Spedaletti,  Carlo Bernasconi,
Konusu:İtalyan yönetmen Tornatore kendi çocukluk yıllarından izler taşıyan bir filmle karşımızda.Filmin konusu savaşan bir dünyada ergenlik çağındaki bir çocuğun bir kadına bağlanmasıyla hayatının değişimini anlatmaktadır.2.ci dünya savaşı yıllarında,savaşta kocasını kaybetmesi ve dul kalmasıyla Malena yeni bir kasabaya yerleşir.Kabasaya gelmesiyle ergenlik çağındaki birçok erkeğin fantazi dünyası renklenir.Fakat Malena dan etkilenen tek kendisinin olmadığını anlar.Kasaba halkı çok rahatsızdır.Malena nın ve kendisinin tutumu kasaba halkına karsı nasıl olacaktır ?. İyi Seyirler..

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2000

Zafere Kaçış – Victory İzle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Başrollerde Sylvester Stallone ve Michael Caine gibi isimlerin olduğu Zafere Kaçış - Victory (1981) Mahkumlar arası düzenlenen futbol müsabakasını ve hapishaneden kaçış planını ele alıyor. Esir mahkumlar Almanlara karşı ilk yarı müthiş bir oyun ortaya koyarlar planda ise ikinci yarı kaçış vardır. Yalnız soyunma odasında tüm duygular yeniden birleşir ve sahaya çıkıp mücadele etmek isterler. İkinci yarıda daha üst düzey bir performansla Almanları yenerler bu durum Alman taraftarların bile hoşuna gitmiştirki herkes sahaya doluşup mahkumları omuzlarında taşımıştır. En dokunaklı sahne ise omuzlarda taşınan mahkumların Almanlar tarafından stadyumdan kaçırılmalarıdır. İyi seyirler dileriz..

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 1981

Oto Stop – Hitch Hike İzle
 • Site
 • IMDB
  7

Walter Mancini ve karısı, karavanları ile seyahat ederken, yoldan bir otostopçu alırlar.Araları zaten pek de iyi olmayan çifte, otostopçununda psikopat bir katil çıkmasıyla ortalık karışır ve içinden çıkılmaz bir hal almıştır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1977

Muz Joe – Banana Joe (1982) 720p İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Konusu:Muz Joe (Bud Spencer) Afrikanın tropikal bir köyünde bütün çağdaş yaşam koşullarından yoksun olarak yaşamaktadır. Günün birinde kayığını işletmek için izine ihtiyaç duyduğunu öğrenir, izini almak için büyük kente gider. Yolda giderken ilk olarak televizyonu görür. Yolda karşılaştığı güzel genç kabare şarkıcısı Dorianne onu kadın gibi çekiciliklerin dünyasına çeker ve aşık olur. Gerekli olan izni alan Joe köyüne geri dönmeye karar verir yokluğunda mafya işleri devir almıştır. İşler kızışır ve mafyayı temelli dışarı attığında eski sakin yaşamına döner.

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 1982