Rastgele Film
Yukarı Çık

İtalya

The Ruthless – Lo spietato (2019) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.8

Santa Russo, hiçbir zaman suçlu bir adama dönüşmek istememiştir. Mutlu bir ailesi, evi ve işi olmasını isteyen Santa’nın yaşadıkları, onun düşlediğinden bambaşka bir hayata iter. 1980’lerde Milano’da yaşanan ekonomik büyümenin yaşandığı dönemde Santa Russso, suç dünyasının sivrilen ismi haline gelir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2019

The Music Box (2018) izle
 • Site
  5.0
 • IMDB
  6.9

Gerilimi oldukça yüksel olan bu hikayede küçük Sophie anne ve babasını kaybettikten sonra teyzesi Anabelle ona sahip çıkmak zorunda kalır. Henuz altı yaşında olan Sophie ailesini kaybetmenin acısıyla tek akrabası olan teyzesinin evine taşınır. Ama bu evde yaşananlar küçük kız için oldukça anlamsız ve korkutucu olmaya başlar. Teyzesinin kendi evinde tutsak olduğunu farkedip ne yapacağını bilemez hale gelicektir.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Sessizliğin Müziği – The Music of Silence – La musica del silenzio (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.6

Dünya üzerindeki saygınlık bakımından üst düzeyde olan piyanistler arasında bulunan Bocelli’nin hayat hikayesini konu edinen filmde, kör olmasının ardından müziğe olan bağlılığını hiç bir şekilde yitirmeden ve notalar ile yaşam süren adamın başından geçen olaylar anlatılmaktadır. Oldukça etkileyici bir maceraya sahip olan adam sizi de ekranlarınızın başından kaldırmayacak düzeyde bir etki gösterecektir.

Tür: Biyografi Filmleri

Yapım: 2017

Pope Francis: A Man of His Word (2018) izle
 • Site
  4.6
 • IMDB
  5.5

Geçmişten günümüze kadar tarihte ilk ABD ülkesinde dünyaya gelen Papa’nın hayat hikayesi filmde konu ediliyor. Belgesel tadında hazırlanmış olan filmde Papa’ya ait fikir, düşünce ve reform çalışmaları konu ediliyor. Her zaman çevre sorunları ve yoksulluğa karşı hassas şekilde yaklaşan Papa’nın sosyal adalete karşı gösterdiği hassasiyetini ortaya koyuyor. Filmde Papa Francis izleyenlere bir barış çağrısı yapıyor.

Tür: Belgesel Filmleri, Biyografi Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Sicario: Day of the Soldado (2018) izle
 • Site
  5.8
 • IMDB
  7.3

Uyuşturucu baronları ABD içine sızlamaya başlamıştır. Kaçak yollara başvurarak şehrin içerisinde yer almaya başlayan uyuşturucu tüccarları, artık şehir için oldukça tehlikeli olmaya başlar. Bu durumu fark eden Matt Graver ise federal ajanlık görevini devreye sokar. Gizemli arkadaşı Alejandro ile durumu paylaşır. Yakın bir zamanda kendi ailesi de bir uyuşturucu satan baronlar tarafından öldürülmesi Alejandro’nun daha öfkeli şekilde savaşmasına neden olur. Alçakça yöntemlere başvuran adam uyuşturucu baronunun kızını kaçırır. Bu plan ile uyuşturucu baronuna ulaşmak istemektedir. Ancak planı fark eden baron ise hiç gözünü kırpmadan kızının infaz edilmesini ister. Genç kızın kaderi bir anda değişerek artık babası tarafından da öldürülmeye çalışılan bir kimliğe bürünür. Babasının adamlarından kurtulmak için artık kendisini kaçıran adama sığınmak zorundadır. 2015 yapımı film Sicario isimin filmin devamı olarak çekilmiştir. Filmi İtalyan yönetmen Stefano Sollima çekmiştir. Başrollerde Josh Brolin, Benicio Del Toro gibi isimlerde yer alıyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Herkes Biliyor – Todos lo Saben – Everybody Knows (2018) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.1

İki küçük çocuk sahibi olan Laura İspanya’nın Madrid şehrinde yaşam sürmektedir. Kız kardeşinin düğünü olacağını öğrenen genç kadın, yanına iki çocuğunu da alarak Madrid dışına çıkmak zorundadır. Ancak bu yolculuk kendi hayatlarını baştan aşağıya değiştirecektir. Yolda karşılaştıkları bazı olaylar geçmişteki sırları aralayacaktır. Bu durum kendisini derinden üzerek hayatını derinden etkileyecektir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Hannah (2017) izle
 • Site
  4.0
 • IMDB
  5.9

Kocası tutuklandıktan sonra tek başına kalan Hannah, dünyanın gerçekleri ile yüzleşemez. Çaresiz bir durumda kalan ve kendi kişiliğini keşfetmeye çalışan Hannah'ın hayatına odaklanan filmde bir yandan da bağlanamama sorunları, kişilikler arası sınırlar, evlilik hayatı ve toplum inceleniyor.
Yönetmenliğini Andrea Pallaoro'nun yaptığı filmin başrollerinde Charlotte Rampling, André Wilms, Luca Avallone ve Jean-Michel Balthazar yer alıyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Hesaplaşma – Una questione privata – Rainbow: A Private Affair (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.8

Ünlü İtalyan azar ve çevirmen olan Beppe Fenoglio’nun romanından beyaz perdeye aktarılmış bir filmdir. Aşk dolu sahneleri ile ön plana çıkmaktadır. Fulvia’nın büyük bir aşk duyduğu Glorgio faşistler tarafından tutuklanmıştır. Genç aşık bu esaretin içerisinde çaresiz bir şekilde beklerken, dışarı da bulunan büyük aşkı kendisi için direnişlere devam etmektedir.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2017

The Place (2017) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.1

Her birisi diğerine yabancı olan insanlar bir grup içinde toplanmıştır. Kendilerine tek tek atanmış olan görevlerini başarılı şekilde yerine getirmek istemektedirler. Bu uğurda birbirlerine yardımcı olarak kısa sürede sonuca ulaşmak için çaba göstermiş olsalar da, hiç bir şey istedikleri gibi gitmez. Grubun başına gelen gizemli olayların ardı arkası kesilmez. Artık görevlerini bırakan grup üyeleri bu gizemli olayların peşine gidecektir.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2017

Tatlı Bela New York’ta – Le gendarme à New York – The Troops in New York (1965) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.4

ABD’nin New York kentinde Uluslar arası düzeyde bir kongre düzenlenecektir. Bu kongreye gitmek üzere Cruchot ve ekibi seçilmiştir. Böylelikle kongreye gidecek ekip, Fransa’yı temsil etmek üzere görevlendirilmiştir. Kendi ülkesine göre farklı sosyal ve kültürel olaylar yaşandığı için bu durum ile sürekli olarak mücadele içerisinde olmaya çalışırlar. Gerçekleşen maceralar içinde çok fazla şekilde komik anlar yaşanacaktır. Cruchot ve ekibi Fransa’yı başarılı bir şekilde temsil etme yeteneğini gösterebilecek mi? Bu komik anlar içerisinde neler yaşanacak? Tüm bu soruların merakını gidererek eğlenmenin keyfini çıkartmak için birebir film olduğunu çok rahat söyleyebiliriz.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1965

Karavan – The Leisure Seeker (2017) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  6.6

Dikkati artık kaybolmaya başlayan John, zaman içerisinde Alzheimer hastası olarak zorlu günler yaşayacaktır. Eşi kendisini yanına alarak bu hastalıktan kurtulması için farklı şehre gitmek için hazırlık yapar. Çünkü geçmişte yaşadıkları yerlere gittiğinde bu hastalıktan kurtulacak olduğunu düşünmektedir. Karavan ile geçmişte bir ormanlık alanda bulundukları yere geldiğinde, adam yaşadıklarını hatırlamaya başlar. Ancak bu anda düşündükleri kendisine geçmişten bazı şeylerlede yüzleşmesini sağlar.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

A Ciambra (2017) izle
 • Site
  1.0
 • IMDB
  7

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Perfect Strangers – Perfectos desconocidos (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7

Konusu: Bazen sadece samimi olduğunu düşünürsün yada karşındakini öyle sanırsın. Kısaca dostluk kavramı aslında çoğumuzun hayatında bir çok kez yanılgıya düşssede aşk gibi her zaman olmalı umudunu yanında taşır.Filmdeki hikayede ise birbirlerine çok yakın ve birbirleriyle her şeyi paylaşmaya hazır olan yedi arkadaşın bir gun toplanıp geçmişi anmalarıyla başlar. Anılar,dostluklar derken konu birbirlerinden hiçbir şey saklamayacaklarına gelir. Hepside rahattır çünkü beraber iyisiyle kötüsüyle onca yıla tanıklık etmişlerdir. İlerleyen saatlerde ise bir oyun oynamaya karar verirler. Oyun ise herkesin telefonuna gelen mesaj,mail ve iletileri paylaşılmasıdır. Nede olsa birbirlerinden gizlisi saklısı olmayan bu arkadaşlar hem fikir olup bir hevesle oyuna başlarlar. Gelen mesajlar teker teker açık olarak yedi kişiye okunmaya başlanır, önceleri komik dramatik ve açıklaması kolay olan iletiler gelsede daha sonrası özellikle gizli mesajlar gecenin rengini düşünüldüğünün aksine oldukça değiştirecektir.

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2017

All the Money in the World – Dünyanın Bütün Parası (2017) izle
 • Site
 • IMDB
  6.9

1973'te, dünyanın en zengin adamlarından biri olan petrol milyarderi Jean Paul Getty'nin öz torunu John Paul Getty III (Charlie Plummer) Roma'da kaçırılmıştır. Çocuğun hayatı karşılığında 17 milyon $ isteyen fidyecilerin isteğini yerine getirmekten başka çare yok gibi görünmektedir. Annesi Gail (Michelle Williams), eski kayınpederi Getty'den bu miktarı ödemesi konusunda yardım ister, ancak reddedilir. Getty'nin en yakınındaki kişi olan, aynı zamanda eski CIA ajanı Fletcher Chase (Mark Wahlberg) ile Gail, parayı bir şekilde bulup gencin hayatını kurtarmak için zamana karşı bir yarışa girerler.
All the Money in the World filminin çekimleri 2017'nin Ağustos ayında tamamlanmıştı. Ancak başrol oyuncularından Kevin Spacey hakkında Ekim ayı sonunda ortaya çıkan cinsel taciz suçlamaları nedeniyle Spacey'nin filmdeki tüm sahneleri çıkarıldı ve Spacey'nin canlandırdığı Jean Paul Getty karakterini Christopher Plummer tekrar canlandırdı.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Lasciati Andare – Bırak Kendini – Let Yourself Go (2017) izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Orta yaşları geride bırakmış huysuz psikanalist Elia (Toni Servillo), ayrı yaşadığı eşi Giovanna (Carla Signoris) ile halen aynı apartmanda komşu olarak yaşamını sürdürmektedir. Yaş ve kiloya bağlı olarak yaşadığı bazı sağlık sorunlarından ötürü spor yapmaya karar verir, ancak salon ortamını sevmeyince kişisel antrenör tutar. Antrenörü Claudia (Verónica Echegui) ise genç ve delidolu bir kadındır. İkili arasında eğlenceli olaylara gebe ve birbirlerinden çok şey öğrenecekleri bir dostluk başlar.

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2017

Easy (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.8

İsidoro eski bir araba yarışçısıdır. İsminin kısaltılmış hali olan Easy'i kullanır. Yeni işi yarış pistlerinden çok uzaktır. Bir duvar ustasının cesedini alıp Ukrayna'daki bir dağ köyüne götürmekle görevlidir. Sınırı geçer geçmez kaybolan Easy, hayatının macerasına doğru ilerler.

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2017

Black Butterfly izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.1

Tür: Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

Fortunata (2017) izle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

They Call Me Trinity – Bana Trinity Derler (1970) izle
 • Site
  1.0
 • IMDB
  7.5

Tür: Komedi Filmleri, Western Filmleri

Yapım: 1970

Voldemort: Origins of the Heir (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.2

Tür: Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Barbarella İzle
 • Site
 • IMDB
  5.9

Konusu:MS 40,000. yüzyıldayız. Sıfır yerçekiminde salınarak vücudunu sergilemeyi ve serbest aşkı seven saf dilber Barbarella, Dünya gezegeninin uzaydaki temsilcisi olarak zor bir görev üstlenir: yeni bir icadıyla evrendeki barışı tehdit eden Duran Duran isimli çılgın dahiyi bulmak.Barbarella, Tau Ceti sistemine uzanan arayışı boyunca biribirinden ilginç ve 'muzır' uzaylı ırklarla, tehlikelerle karşılaşır. Hatta yakışıklı ve kör bir meleğin kanatlarında aşk yapma şansı da yakalar.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1968

Büyük İskender – Alexander Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  5.6

Konusu:Alexander izle, Büyük İskender filmini izlerken aşk ve bağlılıkların ne kadar kuvvetli olduğunu gözler önüne seren detaylara tanıklık ediyor. Tarih'te en istikrarlı ve mücadeleci komutanlardan biri olarak bilinen Büyük iskender Pers krallığını yok ederken sevgilisi ve veziri'nin yardımlarınada baş vuracaktır. İyi seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2004

Son İmparator – The Last Emperor izle
 • Site
 • IMDB
  7.8

Filmin Konusu:Pu yi Çin in son imparatorudur bu filmdede onun hayatının en acı ve gerçek kesitleri anlatılmıştır. Yasak bir şehirde doğlan Pu Yi kendisini küçük yaşta imparator olarak bulur ingiliz hocası ona batı medeniyetlerini anlatır ve bir çok konuda eğitim verir.Çocukluğunu ve gençliğini yaşayamamış olan Pu Yi çok iyi bir imparator olmuştur.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 1987

Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun? Filmini İzle
 • Site
 • IMDB
  5.7

Konusu:Paris’te bir şans oyununu kazanan bir adam olan François, ilk iş olarak Pigalle’de bir bara gider. Dillere destan fahişe Daniela’ya 100.000 Euro karşılığında parası bitene dek onunla yaşamasını teklif eder. François yalnız bir adamdır. Kalp sorunları vardır. Daniela onunla sekiz günü birlikte geçirir. Sonrasında esas sevgilisi Charly’e geri dönme kararı verir. Buna rağmen François’yı özleyerek onun yaşadığı yere gelir tekrar. Ancak bir kez fahişe olan her daim fahişedir. Daniela rolünü Monica Belluci’nin canlandırdığını söylemek gerek.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2005