Rastgele Film
Yukarı Çık

Polonya

Porto (2016) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  6.2

Portekiz’in gözde şehirlerinden birisi olan Porto’da yaşam süren Jake ve Mati isimli gizemli adamlar birbirine karşı yabancı karaktere sahiptir. Ancak aralarındaki gizemli yaklaşımlar birbirlerine daha yakın bulunmalarını sağlamıştır. Kendilerine ait anılarını ve bazı sırlarını paylaşmaya başladıklarında, derin bir hayal dünyası içinde kendilerini bulurlar. Ancak bazı sırlarının halen üzerinin kapanmadığı bu daldıkları hayal dünyası içinde öğreneceklerdir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2016

Baba ve Oğul – The Last Family – Ostatnia rodzina (2016) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.6

Tybee adasında yaşantısına devam eden genç kız, sürekli olarak farklı problemlerin yaşanmasına neden olmaktadır. Ergenlik döneminde bulunan genç kız, babası ile yaşam sürmektedir. Her ne kadar hırçın bir kız olsa da, romantik yaşanan aşklardan da vazgeçmekte zorlanmaktadır. Babasından gizli şekilde aşk kaçamaklarına da zaman ayırarak hayatına maceralı şekilde devam eder. Bu yaptığı kaçamak aşkları babası öğrenene kadar her şey yolunda gidecektir. Ancak o dakikadan sonra bir çok şey değişmeye başlar. Genç kız artık bu hırçın hallerinden kurtularak kendisini aşka vererek yaşamaya devam eder. Ancak aşkına karşılık babasını da diğer yandan ikna etmek zorundadır. Unutulmaz bir aşka imza atılan filmde duygusal anları yaşayacaksınız.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2016

Vincent’ten Sevgilerle – Loving Vincent (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.8

Ünlü ressam Van Gogh yaşadığı bir rahatsızlık sonrasında hayatını kaybetmiştir. Yaşan bu vahim olayın acısı artık şehrin içerisindeki her yere yayılmaya başlar. Tüm şehri kaplamış olduğu gibi, daha önceden ünlü ressamın hayatını sürdürdüğü Auvers kasabasına da haber kısa zamanda gelir. Bu kasabada postacılık yapmakta olan adam haberi duyduğunda, daha önceden yakın arkadaşı olduğu için oğluna haber vererek, durumu ressamın abisine iletmesini ister. Fakat genç adam bu haberi vermekte çekimserdir. Fakat babasının ısrarı sonrasında bu haber mektubunu götürmeye razı olur. Mektubu alan ağabey yıkılmıştır. Haberin sadece kendisinin bilmesine bir anlam ifade etmeyeceğinden yakın akrabalarının bulunduğu şehre gidecektir. Bir yandan akrabaları ararken diğer yandan da ressamın ölümü hakkındaki bilinmeyen gerçeklerde gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır. Artık ağabey gün yüzüne çıkan gerçeklerin peşine düşerek ölüm hakkındaki perdeyi sonuna kadar aralamak için çalışmaları başlatır. Van Gogh’un abisinin vereceği mücadele nefesleri kesecek sahneleri yaşatacaktır.

Tür: Animasyon Filmleri, Biyografi Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Najlepszy (2017) izle
 • Site
  8.6
 • IMDB
  7.9

Triatlon yarışlarında üstün yeteneklerini kullanarak şampiyon olmayı başarmış genç adam, gayet sade bir hayat sürmektedir. Ancak uyuşturucu bağımlısı olan adam ile yolları kesiştiğinde kendi hayatını da etkileyecek şekilde olaylara dahil olur. Birbirinden farklı olaylar içerisine uyuşturucu bağımlısı adam kendisini sürüklemeye devam edecektir. Triatlon şampiyonu adamın hayatı bambaşka maceralara tanıklık etmeye başlar.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2017

Marie Curie: The Courage of Knowledge (2016) izle
 • Site
  8.9
 • IMDB
  5.6

1903 yılında gerçekleştirilen Nobel Fizik Ödüllerinde kocası Pierre ile beraber Marie Curie aday gösterilmiştir. Ödülü almaya hak kazanmalarının ardından ilk ödül alan kadın unvanına genç kadın sahip olmuştur. O dönemlerde erkeklerin dünyada egemen olması genç kadının işini zorlaştırmaktadır. Ancak kendisi her ne olursa olsun emin adımlar ile yolunda devam etmek istemektedir.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2016

Based on a True Story – Gerçek Bir Hikayeden Uyarlanmıştır – D’après une histoire vraie (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.6

Yazarlığını yaptığı kitabın yayına girmesinden sonra genç yazar, obsesif hayranı ile arasında farklı bir ilişki başlar. Hayranı ile arasındaki ilişki farklı bir boyuta doğru gitmeye başlar. Artık yazar için zorlu bir dönem başlamıştır. Delphine de Vigan’ın yönettiği filmde, Eva Green, Emmanuelle Seigner, Vincent Perez ve Alexia Seferoglou gibi isimlerde rol alıyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gizem Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2017

Hayvanlar – Tiere – Animals (2017) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.0

Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2017

İz – Pokot İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

Hayvanlarla içli dışlı biri olan Janina Duszejko çok sevdiği iki köpeğinin ortadan kaybolmasıyla neredeyse yıkılmıştır. Birde yan komşusu vahşice katledilince tamamen şoktadır. Klodzko Vadisine gelen kolluk kuvvetleri herkesi soruşturmaya aldıktan sonra arama tarama birlikleriyle operasyon başlatırlar. Tüm aramalar başarısız olmuştur Janina Duszejko kendi imkanları ile katilin izini sürmeyi başarır ve bulur bildiklerini operasyon birliklerine haber verir yalnız kendisine kimse inanmaz.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

İblis – Demon Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  6.1

Konusu:Yeni evlenen bir çifte düğün hediyesi olarak eski ve biraz tuhaf bir ev hediye edilir. Düğün kutlmaları sırasında damat Piotr'in içine gizemli bir ruh girmiştir ve artık kontrol gizemli gücün elindedir. Polonya'da evlenen çift hayatlarının kabuslarını en mutlu günlerinde yaşarlar. İyi seyirler..

Tür: Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2015

Wolyn İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.7

Birbirlerine düşman olan iki halk Uraynalılar ve Polaklar aynı köyde hayatlarını sürdürürler. Plonyalı bir kız ve Ukraynalı Petro arasındaki aşkı anlatan film. Genç kız ailesi tarafından sürekli baskı görür baskının nedeni ise zengin bir adamla evlendirilmek istenilmesidir. Kız ve Petro birbirlerini çok sevmektedir. savaşta kan gövdeyi götürürken onların gözü aşktan başka birşey görmez.

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2016

Masumlar – The Innocents İzle
 • Site
 • IMDB
  7.3

Konusu:Sovyetler birliği Polonya'da katliamlarına devam ederken hedefte son olarak rahibeler vardır ve bir çoğuda hamiedir bu durumu gizleselerde ölümün kaçınılmaz olduğu aşikardır. Polonya'ya göreve gelen Fransız bir doktor Rahibe kadınlara yardım etmek için her konuda fedakarlık yapmaya hazırdır. Film gerçek olaylardan beyazperdeye aktarılmış ve oldukça çarpıcı bir yapım iyi seyirler

Tür: Dram Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2016

Geçmiş Hayat – Past Life İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Konusu:1970’lerin sonunda geçen film, biri içine kapanık bir müzisyen diğeri ise gazeteci olan iki kız kardeşin yolculuk serüvenlerine odaklanıyor.Kardeşler çıktıkları bu yolda, geçmişlerine gölge düşüren dair karanlık bir olayın perdesini aralayacaklar.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2016

Unutulan Topraklar – La terre outragée İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Konusu:26 Nisan 1986. Anya ve Piyotr kendi düğünlerinin eğlencesindedir. Küçük Valeri ve Çernobil nükleer santralinde fizikçi olan babası Aleksey bir elma ağacı dikerler. Tam o sırada nükleer santralde bir kaza meydana gelir. Sarı bir yağmur yağar, ağaçlar kırmızıya döner. Piyotr asla geri gelmez. Aleksey ortadan kaybolmayı tercih eder. On yıl sonra, terk edilmiş Pripiat şehri kimsesiz bir alandır ve acayip bir turist mekânına dönüşmüştür. Yaşama dair bir umut var mıdır?

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2011

Panik Yok – No Panic, With a Hint of Hysteria izle
 • Site
 • IMDB
  7

Korkak ve utangaç muhasebeci hayatını bir tetikçi olarak kazanmaya çalışıyor ta ki kötü bir mafya patronunun hedefi oluncaya kadar.

Tür: Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016

Phoenix – Yüzündeki Sır izle
 • Site
 • IMDB
  7.3

Nelly, toplama kampından kurtulmayı başarmış ama işkenceden yüzü tanınmayacak hale gelmiş bir şarkıcıdır. Zorunlu olarak geçirdiği estetik ameliyat sonrasında, kendisinin bir benzerine dönüşür. Görmek için can attığı tek kişi ise kocası Johnny’dir. Karşılaştıklarında Johnny onu tanımayıp zihnini iyice bulandırır. Acaba kocası ona hâlâ âşık mıdır, yoksa sadece parasının peşinde midir?

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Müzik Filmleri, Romantik Filmler, Tarihi Filmler

Yapım: 2014

Aşk Birleşik Devletleri – United States Of Love izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Konusu:İlk gösterimini yaptığı Berlin Film Festivali'nde Gümüş Ayı'ya aday gösterilen yapım, İstanbul Film Festivali kapsamında ülkemizde de gösterilmişti. Polonya 1990. Demirperde yeni yıkılmış, Avrupa'da özgürlük şarkıları söylenmeye başlanmıştır. Yine de geleceğin, özellikle de kapitalizmin doğu bloku ülkelerine ne getireceği muammadır. Değişimin eşiğinde olunan bu dönemde, farklı yaşlarda dört kadın kendi dünyalarını değiştirmeye karar verirler.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2016

Nazi Mirasım – My Nazi Legacy İzle
 • Site
 • IMDB
  7

Konu:İki Nazi savaş suçlusunun iki oğlu ile ailesi katledilen Yahudi insan hakları avukatı, sorumluluk, inkar ve gerçeğin peşinden gidiyor...

Tür: Belgesel Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2015

Ben Olga – I, Olga Hepnarová Full İzle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Oyuncular : Petra Nesvacilova , Martin Pechlát , Roman Zach , Magdaléna Borová , Klára Melísková
Konusu:Film, 22 yaşındaki yalnız bir genç kadının 10 Temmuz 1973 günü bir seri katile dönüşmesini anlatıyor. Kamyonetini Prag’da bir grup insanın üzerine sürerek sekiz kişiyi öldüren Olga, yazdığı mektupta, kendisinden nefret ettiğini düşündüğü insanlardan ve dünyadan intikam aldığını belirtiyor. Olga Hepnarová, Çekoslovakya’da halkın önünde idam edilen son kadındır. Uzun araştırmalar sonunda ortaya çıkan film, gerçek olaylara dayanmaktadır.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016

The High Frontier – Na Granicy İzle
 • Site
 • IMDB
  5.6

Konusu:Polonya yapımı aksiyon, dram ve gerilim türündeki The High Frontier da Bir baba ve iki genç oğlunun küçük bir dağ karakolunda yaşadıkları gerilim dolu anlar konu alınmış…

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2016

Veronique’in İkili Yaşamı – La Double Vie de Véronique İzle
 • Site
 • IMDB
  7.9

Konusu:Genç ve güzel Véronique Paris’te yaşar; genç ve güzel Weronika ise Varşova’da. Ortak hiçbir noktaları yoktur ve hiç tanışmamışlardır. Ama aynı adı taşıyan bu iki kadın, birbirlerinin tıpatıp benzeridir. Başarı, ölüm ve aşk dolu hayatlarını birbirlerinden habersiz ama yine de varlıklarını gizemli biçimde hissederek yaşarlar.
Krzysztof Kieślowski'nin en önemli filmlerinden olan Véronique'in İkili Yaşamı, çekilmesinden 25 yıl sonra 12 Ağustos 2016'da Türkiye'de ilk kez gösterime giriyor.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Gizem Filmleri, Müzik Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1991

İnatçılar – Hrútar İzle
 • Site
 • IMDB
  7.3

İzlanda'nın merkezden uzak bir köyünde yaşayan Gummi (Sigurður Sigurjónsson) ve Kiddi (Theodór Júlíusson) adlı kardeşler, ailelerinden kalan koyun sürülerini besleme işiyle hayatlarını kazanmaktadır. Hatta bölgenin en kaliteli koyun ve koçlarına sahiptirler. Ancak iki kardeş 40 yıldır birbirine tek kelime etmemiş, yanyana çiftliklerde birbirlerinden ayrı yaşamış, sürekli bir rekabet ve kıskançlık halinde olmuşlardır.
Bir gün sürülerindeki hayvanları etkileyen bir hastalığın yayılmasıyla çok zor durumda kalırlar. Bölgedeki tüm küçükbaş hayvanlar gibi onlarınkiler de itlaf edilecektir. Gummi, sürüsündeki tüm koyunları kendi eliyle öldürmeyi tercih etmiştir. Ancak hastalıksız olduğunu düşündüğü birkaç koyun ve bir koçu gizli bir yere saklamıştır. Bu koyunların varlığından itlaf ekipleri haberdar olunca, kardeşler sürülerinin son üyelerini kurtarmak için işbirliği yapmak zorunda kalacaktır.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2015

Sırdaş – Secret Sharer İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Konusu:İlk seferine çıkmış olan genç kaptan, mürettebatın gemiyi terk etmesi sonrasında gemide tek başına kalır. Yapayanlız, bir kıyıda endişeli bir bekleyiş başlamışken bir anda denizin üzerinde yüzen bir vücut olduğunu görür. Gördüğü insanın canlı bir kadın olduğunu farkederek onu gemiye almak için yardım eder.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2014

Suyun Yüzeyi – Jeziorak İzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Konusu:İki polis memuru gizemli bir şekilde birden ortadan kaybolur.Iza Deren adında bir kadın dedeltif bu soruşturmayı üstlenir.Sorusturma derinleştikçe yıllar öncesine ait karanlık gerçeklerde gün yüzüne çıkmaya başlar.

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2014

Beden – Body – Cialo İzle
 • Site
 • IMDB
  6.5

Konusu:Karısını kısa bir süre önce kaybetmiş, ancak yoğun işleri nedeniyle yas tutmaya bile fırsatı olmayan bir savcı (Janusz Gajos), anoreksik kızı Olga'nın (Justyna Suwala) durumunun daha da kötüye gitmesinden endişe ettiği için onu bir psikayatri kliniğine yatırır. Buranın doktoru Anna da (Maja Ostaszewska) yakın zamanda önemli bir kayıp yaşamıştır ve kaybın acısını alışılmışın dışında bir yöntemle atlatmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda ölmüş tanıdıkların, yaşayan dostlarıyla iletişime geçebileceğine inanmaktadır.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2015