Rastgele Film
Yukarı Çık

Rusya

Sobibor (2018) izle
 • Site
  9.2
 • IMDB
  6.3

Sobibor filmi, 2. Dünya Savaşı sırasında Almanlar tarafından kurulan Sobibor adındaki bir ölüm kampı ile orada tutsak olan Sovyet asker mahkum Alexander Pechersky'nin inanılmaz hikayesini anlatmaktadır. Pechersky zaman içinde hiç kimsenin oradan canlı çıkamayacağını ve kamptaki herkesi bir araya toplayıp ustaca bir kaçış planı düzenlemesi gerektiğini anlar. Ancak bu kaçış planı sadece bir kaç kişiyi değil tüm kampı kapsamak zorunda ve başarılı olmak zorundadır. Çünkü aksi halde Almanlar kimsenin gözünün yaşına bakmadan yüzlerce kişiyi hiç acımadan kurşuna dizmekten çekinmezler. Bu yüzden Pechersky'nin planını uygulamak için ilk önce içeride sivil bir birlik oluşturması gerekmektedir. Fakat bunu yapması hiç de kolay olmayacaktır, çünkü zaten sindirilen Yahudiler, Alman askerleri tarafından iyice korkutulmuş ve birbirlerine ihanet eder hale getirilmiştir!

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2018

Salyut-7 (2017) izle
 • Site
  9.0
 • IMDB
  7.2

1985 yılında gerçekleşen olaylarda Sovyet Uzay istasyonu Salyut 7, Kontrol Merkezi’nden gelmekte olan komutları artık yanıtlamayı bırakır. Uzay istasyonu artık bundan sonraki süreç içerisinde açıklanması güç olan tahribatları yaşatmaya başlar. İnsanların başına gelen felaketlerden sorumlu tutulan uzay istasyonuna karşı artık bir savaş başlatılmıştır. Galip gelen taraf insanlar mı yoksa uzay istasyonu mu olacaktır?

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2017

Dragon Inside Me – On – drakon (2015) izle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  6.9

Eski dönemlerde var olan bir krallık kendilerine musallat olan vahşi ejderhadan kurtulmak için ona her gelişinde güzel kızları kurban etmektedirler. Bu artık sarayda inançları gereği ritüel haline gelmiştir. Kralın amacı tahtını ve ülkesini koruma adına bu vahşeye göz yummaktır. Diğer yandan birbirlerine aşık olan iki sevgili ejderhanın kurbanı olur. Sevgilisinin ölmesini göze almayan genç adam hemen ejderhanın peşine düşüp onu yok etmeyi planlar.

Tür: Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2015

Posledniy bogatyr (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.6

Ivan, uzun bir süre yaşam sürdüğü bölgeden ayrılmıştır. Belogorie isimli farklı bir bölgeye gelerek burada farklı arkadaşlıkları edinmeye başlar. Yeni ülkesindeki arkadaş arayışları çocukluk dönemindeki bazı gerçekler ile yüzleştirmeye başlayacaktır. Aşk içerisinde geçen parlak geçmişi ölümsüzlüklere karşı etki göstermeye başlar. Dmitriy Dyachenko’nun yönetmenliğini yaptığı filmde Viktor Khorinyak, Mila Svatskaya, Ekaterina Vilkova gibi isimler rol almaktadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

T-34 (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

1944 yılında yaşanan bir efsanevi savaş sonrasında yıkılan T-34 tankı içinde kalarak esir düşen rus askerlerinin kaçış planı filmde konu edilmiştir. Şiddetli kavgaların yaşandığı ortamda kendilerinde buldukları inanılmaz cesaret ile, mucizevi bir işleri başarmanın peşinde olan bir grup askerin macerası nefesleri kesecek cinstendir. Ciddi hasar almış tankın yeniden eski gücüne kavuşturmak için yoğun bir çaba gösterilecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2018

Brest Kalesi – Brestskaya krepost – Brest Fortress (2010) izle
 • Site
  8.9
 • IMDB
  7.5

2. Dünya savaşında alman savaş gücü Brest kalesine gözleri dönmüş şekilde taaruza geçerler. Kaleyi savunmak bir kaç cesur kahramana kalmıştır Ve onlarda ellerinden geleni yapacaktır. 22 Haziran 1941 sabahında başlayan saldırı günlerce sürecektir. Kale içerisinde çaresiz, aç , susuz kalan askerler kanlarının son damlasına kadar savaşacaklardır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2010

Uçuş Ekibi – The Crew – Ekipazh (2016) izle
 • Site
  8.4
 • IMDB
  6.9

Başarılı bir pilot olan genç adam, saçma sapan bir emri yerine getirmediği için görevinden uzaklaştırılır. Bunun üzerine genç adam kendisine sivil hava yollarında bir iş bulur. Bundan sonraki yaşantısında acımasız ve dürüst şekilde olması için karar alması, meslektaşları ile arasını açmıştır. Asya’ya doğru yapılan uçuş esnasında ekip volkanik ada üzerinde bir tehlike olduğu mesajını almıştır. Böylelikle kurtarma için bir karar alınır. Acaba ekip işlerinde ne kadar başarılır olacaktır?

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2016

Aritmiya (2017) izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  7.6

Sağlık görevlisi olarak çalışan bir adam, işinde başarılı olmak istemiş olsa da, pek istediği sonuçları alamamaktadır. Evli olan genç adam, hastalarına göstermiş olduğu ilgiyi karısına göstermediği için evlilik hayatı da tehlikeye giriyor. Hastaları kadar karısının da önemli olduğunu düşünmeye başladığı anlarda, eşine daha çok vakit ayırmak için çaba harcıyor. Duygusallığın ön plana çıktığı filmi Boris Khlebnikov yönetiyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Lyod – Ice (2018) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.0

Nadya'nın tüm hayatı buz pateni yapmak olmuş hep hayallerinin peşinden koşmuş birisidir. Talihsiz bir kaza geçirecek kabul etmesede artık buz patenine devam edemeyecektir. Aradan geçen zaman sonrasında tanıştığı birisi ona tekrar hayallerinden vazgeçmemesi gerektiğini hatırlatacaktır.Full Hd (1080p) kalitesiyle keyifli seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2018

Uysal Bir Ruh – Krotkaya İzle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.1

Adını bile bilmediğimiz bir kadın... Tek amacı hapisteki kocasına bir koli ulaştırmak... Paket iade edilince teslimatı bizzat yapabilmek için yollara düşer ancak vardığı hapishanede de kocasının izini bulamaz. Sanki bütün yollar birileri tarafından kapatılmış gibidir. Bu eziyetin bir sonu var mıdır? Dostoyevskiden esinlenen Sergei Loznitsa, yeni filminde oldukça sert, tavizsiz, rahatsız edici bir Doğu Avrupa portresi çiziyor. Müthiş sanat yönetimiyle büyük Rus sinema geleneğini izleyen Uysal Bir Ruh, elbirliği etmişçesine vatandaşına şiddet uygulayan, can damarını, insanlığını yitirmiş ülkesinin yarattığı kâbusun içinde geziniyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gizem Filmleri

Yapım: 2017

Matilda (2017) izle
 • Site
 • IMDB
  5.3

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2017

The Scythian (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.3

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler

Yapım: 2018

Sevgisiz – Loveless İzle
 • Site
 • IMDB
  7.7

Konusu:Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye Ödülü için yarışan Rus yönetmen Andrey Zvyangintsev’in “Loveless” isimli eseri soğuk bir gerilim filmi.
Rusya’nın modern tarihinin anlatıldığı filmde, Alyosha isimli 12 yaşındaki çekingen ve üzgün bir erkek çocuk, boşanma aşamasında olan ve her ikisinin de başka kişilerle ilişkisi bulunan anne ve babasıyla yaşıyor. Ailesi tarafından önemsenmeyen Alyosha, bir gün ortadan kaybolunca her şey değişiyor.
Anne ve babasının tartışmasına şahit olan küçük çocuk evden kaçmaya karar verir. Çocuğu arama çalışmaları ayrılma aşamasında olan çifti birbirine kenetlemek yerine daha da parçalar. İyi seyirler..

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Panfilov’s 28 İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7

Tarihte yaşanan bu olay Kızıl orduda Ivan Panfilov komutasında 28 askerin ülekelerini korumak için girdikleri büyük mücadele anlatılmaktadır. Nazilerin direnişci savaş taktiğine karşı gelip tanklarını durdurmaları ve kanlarının son damlasına kadar savaşmaları anlatılmaktadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2016

Düellocu – The Duelist 1080p İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Konu:The Duelist, intikam ateşiyle yanıp tutuşan ve asla kaybetmeyen bir düellocuyu konu alıyor.Uzun süren bir sürgünün ardından St. Petersburg’a dönen Yukovlev adlı emekli bir memura odaklanıyor. St. Petersburg’da düellocunun temsilcisi olarak görev yapan Yukovlev, hem para için mücadele ediyor hem de onu itibarsızlaştıranlardan intikam almayı amaçlıyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2016

Attraction – Prityazhenie izle
 • Site
 • IMDB
  5.5

Konusu:Rus topraklarına gelen uzay gemisi ve insanlar arasındaki mücadeleyi konu ediniyor Uzaylıları kendi yaşamlarında istemeyen insanlar dünyayı işgal etmek için geldiğini zannettikleri Uzaylılardan bir an önce kurtulmalıdırlar.

Tür: Aşk Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2017

Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz – The Snow Queen 3 izle
 • Site
 • IMDB
  6.7

Konusu:Kuzey Rüzgarı yüzünden ayrı düştüğü ailesini bulabilmek için kardeşi Kai ile birlikte arayışını sürdüren Gerda, arkadaşı Rolland ile birlikte bütün dilekleri gerçeğe dönüştüren dilek taşını bulmayı başarır. Ancak tam dileklerini dilerken taşa saklanmış Karlar Kraliçesi'nin ruhu Gerda'nın Ateş Kralı'nın ruhu ise Rolland'ın bedenini ele geçirince büyülü güçlere sahip olurlar. Bu güçleriyle dünyayı kurtarmaya ve ailelerini aramaya devam etmeye çalışacaklardır.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2016

Bize Rüyalarımızda Huzur Ver – Peace to Us in Our Dreams izle
 • Site
 • IMDB
  6

Oyuncular : Klavdiya Korshunova , Ina Marija Bartaité , Sharunas Bartas , Lora Kmieliauskaite , Giedrus Nakas
Konusu:Bir yaz günü bir adam, sevgilisi ve onların kızları şehir kıyısına yolculuğa çıkarlar. Adam ile sevgilisinin zor bir ilişkisi vardır. 16 yaşındaki kızları işe ailedeki krizleri kabul etmekte zorlanır, yalnız ve dışlanmış hisseder. Bu nedenle çoğu zaman hayal ve fantezi dünyasında yaşar. Seyahat ettikleri şehirde bir tane arkadaşa sahip olan kızları, bir avcının tüfeğini çaldığı zaman drama başlar. Sharunas Bartas’ın yazıp yönettiği, doğaçlama sahnelerin bolca yer aldığı filmde yine başrolü Bartas üstleniyor. Ayrıca filmdeki kızı da yönetmenin gerçek hayattaki kızı Ina Marija Bartaite canlandırıyor. İyi seyirler..

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2015

Tabur – Batalon – The Battalion Full İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.6

Konusu:1917 yılında, I. Dünya Savaşı'nın üçüncü yılındayken, Almanlarla savaşan Rus ordusu dağılmış, askerler savaşmak istememektedir. Şehirlerde kaos ve ekonomik sıkıntı yaşanmaktadır.
Bu duruma çözüm arayan Rus komutanlar, kadınlardan oluşan bir tabur oluşturmaya karar verirler ve gönüllü kadınları askeri eğitime tabi tuttuktan sonra cepheye gönderirler.
Tarihte yaşanmış olan bu durumun konu alındığı filmde, kadın askerlere verilen eğitim ve cephedeki savaş sahneleri övgüye değer bir şekilde canlandırılmış.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2015

Kuzular Kurtlara Karşı İzle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  5.9

Çok güzel bir köyde barış yaşayıp giden bir koyun sürüsü, yakınlarına gelen bir kurt sürüsü yüzünden tehdit altındadır. Kurt sürüsünde ise bambaşka hesaplar yapılmaktadır. Sürünün yaşlı lideri Magra, yerini alacak kurdun düşmanlarına karşı kendisini kanıtlaması gerektiğini söylediğinde vahşi ruhlu Ragear ve son derece ciddiyetsiz, şakacı bir karakteri olan Gri liderliğe talip olurlar. Kendisinden ayrılan kız arkadaşı Bianca'nın sevgisini yeniden kazanabilmek için gücünü kanıtlamaya karar veren Gri, Çingeneler'den aldığı bir iksir sonucunda koça dönüşünce işler iyice karışır.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2016

Hardcore Henry İzle
 • Site
 • IMDB
  6.7

Konusu:Ilya Naishuller'ın yapımcı, oyuncu ve yönetmen olarak adeta tek başına hayat verdiği Hardcore, sinemada daha önce bu seviyede hiç denenmemiş bir yaklaşımla filmin tüm perspektifini aksiyon kameraları ile filmin ana karakterinin gözünden perdeye yansıtıyor. 40. Toronto Film Festivali kapsamında da gösterilen filmle adeta bir FPS(first person shooter:birinci şahıs nişancı/olayların birinci tekil şahsın gözünden gözükmesi) oyununun içine dahil oluyoruz. Bol aksiyon içermesinin yanında bilim kurgu türünden de izler taşıyacak olan filmde öldükten sonra bir cyborg olarak hayata döndürülen Henry’nin hikayesi anlatılacak. Olayları onun gözünden izleyeceğimiz karakterin karısı kaçırılır. İngiltere vatandaşı olan Henry, hiç bilmediği bir şehir olan Moskova’da, telekinetik güçlere sahip bir psikopatın kaçırdığı karısını kurtarmaya çalışır. Burada Jimmy dışında herkes, Henry’nin ölmesini istemektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2015

İki Kadın – Mesyats V Derevne İzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Konusu:Rus aktris ve yönetmen Vera Glagoleva'nın imzasını taşıyan film, toprak sahibi zengin bir adamla evlenen dikbaşlı bir kadının, oğlunun öğretmenine aşık olmasıyla düştüğü çıkmazları konu ediniyor.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2014

The Return – Vozvrashchenie – Dönüş İzle
 • Site
 • IMDB
  8

Konusu:Günümüz Rusya'sında yaşayan Vanya ile Andrey, babasız geçen çocukluklarının da etkisiyle, birbirine çok düşkün iki kardeştir. Mahalledeki arkadaşlarıyla kavga ettikten sonra evlerine dönen çocuklar, 12 yılın ardından babalarının döndüğünü görünce çok şaşırır. Annelerinin yarım ağızla da olsa onay verişiyle, Vanya ve Andrey ketum babalarıyla balık tutacaklarını sandıkları birkaç günlük bir tatile çıkarlar.Yalnızca solgun bir fotoğraftan tanıdıkları babalarına kavuşmak, ilk başta içlerini coşkuyla doldursa da, onca yıllık eksikliğini telafi etme çabasıyla beceriksiz ve giderek zorba tavırlar benimseyen babalarının baskısı, çocukları hayli zorlar. Vanya ve Andrey, kendilerini sürekli değişen durumlar ve güçlükler içinde, babaları tarafından durmadan sınanıyor, azarlanıyor, gözlemleniyor ve yok sayılıyor konumda bulurlar.Kamyonların mola merkezleri ve kahveler yerlerini yavaş yavaş yağmur altında, ilkel bir güzelliğe sahip vahşi sahillere bırakırken, Vanya'nın babasıyla ilgili kuşkuları da apaçık meydan okumaya dönüşür. Bu arada Andrey'in hiç tanımadığı bir babayla bağ kurmaya yönelik güçlü gereksinimi, onu Vanya'dan uzaklaştırmaya başlar. Üçü yolculuğun hedefi olan gizemli adaya vardığında, Vanya ile babasının arasındaki irade savaşı da ani şiddet patlamalarının yaşandığı koyu bir düşmanlık derecesine ulaşmıştır.Yıkıldı yıkılacak bir deniz fenerinin sunduğu tekinsiz sığınak, çalınan bir bıçağın verdiği çaresiz güven duygusu, paslanmış bir kasanın akıl çelici gizemi ve alelacele yamanmış bir teknenin ömürsüz emniyeti, Vanya ile Andrey'in gergin baba oğul yolculuğunun trajik sonuna ve bu kavuşmanın yürek burkan faniliğine işaret eder.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2003

The Girl And Death – Het Meisje en de Dood İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

Konusu:Moskova’dan Paris’e tıp eğitimi için yola çıkan Nikolay, Almanya’da bir otelde konaklar. Otelde karşılaştığı güzel Elise’e aşık olan Nikolay, bu aşkın imkansız olduğunu ilk başta fark edemez. Ancak aşkın acı ve tatlı yanları yaşanmalıdır. Nikolay’da öyle yapar. Duygu yüklü bir aşk hikayesi.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2012