Rastgele Film
Yukarı Çık

Rusya

Aritmiya (2017) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.6

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Lyod – Ice (2018) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.0

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2018

Uysal Bir Ruh – Krotkaya İzle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.1

Adını bile bilmediğimiz bir kadın... Tek amacı hapisteki kocasına bir koli ulaştırmak... Paket iade edilince teslimatı bizzat yapabilmek için yollara düşer ancak vardığı hapishanede de kocasının izini bulamaz. Sanki bütün yollar birileri tarafından kapatılmış gibidir. Bu eziyetin bir sonu var mıdır? Dostoyevskiden esinlenen Sergei Loznitsa, yeni filminde oldukça sert, tavizsiz, rahatsız edici bir Doğu Avrupa portresi çiziyor. Müthiş sanat yönetimiyle büyük Rus sinema geleneğini izleyen Uysal Bir Ruh, elbirliği etmişçesine vatandaşına şiddet uygulayan, can damarını, insanlığını yitirmiş ülkesinin yarattığı kâbusun içinde geziniyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gizem Filmleri

Yapım: 2017

Matilda (2017) izle
 • Site
 • IMDB
  5.3

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2017

The Scythian (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.3

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler

Yapım: 2018

Sevgisiz – Loveless İzle
 • Site
 • IMDB
  7.7

Konusu:Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye Ödülü için yarışan Rus yönetmen Andrey Zvyangintsev’in “Loveless” isimli eseri soğuk bir gerilim filmi.
Rusya’nın modern tarihinin anlatıldığı filmde, Alyosha isimli 12 yaşındaki çekingen ve üzgün bir erkek çocuk, boşanma aşamasında olan ve her ikisinin de başka kişilerle ilişkisi bulunan anne ve babasıyla yaşıyor. Ailesi tarafından önemsenmeyen Alyosha, bir gün ortadan kaybolunca her şey değişiyor.
Anne ve babasının tartışmasına şahit olan küçük çocuk evden kaçmaya karar verir. Çocuğu arama çalışmaları ayrılma aşamasında olan çifti birbirine kenetlemek yerine daha da parçalar. İyi seyirler..

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Panfilov’s 28 İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7

Tarihte yaşanan bu olay Kızıl orduda Ivan Panfilov komutasında 28 askerin ülekelerini korumak için girdikleri büyük mücadele anlatılmaktadır. Nazilerin direnişci savaş taktiğine karşı gelip tanklarını durdurmaları ve kanlarının son damlasına kadar savaşmaları anlatılmaktadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2016

Düellocu – The Duelist 1080p İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Konu:The Duelist, intikam ateşiyle yanıp tutuşan ve asla kaybetmeyen bir düellocuyu konu alıyor.Uzun süren bir sürgünün ardından St. Petersburg’a dönen Yukovlev adlı emekli bir memura odaklanıyor. St. Petersburg’da düellocunun temsilcisi olarak görev yapan Yukovlev, hem para için mücadele ediyor hem de onu itibarsızlaştıranlardan intikam almayı amaçlıyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2016

Attraction – Prityazhenie izle
 • Site
 • IMDB
  5.5

Konusu:Rus topraklarına gelen uzay gemisi ve insanlar arasındaki mücadeleyi konu ediniyor Uzaylıları kendi yaşamlarında istemeyen insanlar dünyayı işgal etmek için geldiğini zannettikleri Uzaylılardan bir an önce kurtulmalıdırlar.

Tür: Aşk Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2017

Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz – The Snow Queen 3 izle
 • Site
 • IMDB
  6.7

Konusu:Kuzey Rüzgarı yüzünden ayrı düştüğü ailesini bulabilmek için kardeşi Kai ile birlikte arayışını sürdüren Gerda, arkadaşı Rolland ile birlikte bütün dilekleri gerçeğe dönüştüren dilek taşını bulmayı başarır. Ancak tam dileklerini dilerken taşa saklanmış Karlar Kraliçesi'nin ruhu Gerda'nın Ateş Kralı'nın ruhu ise Rolland'ın bedenini ele geçirince büyülü güçlere sahip olurlar. Bu güçleriyle dünyayı kurtarmaya ve ailelerini aramaya devam etmeye çalışacaklardır.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2016

Bize Rüyalarımızda Huzur Ver – Peace to Us in Our Dreams izle
 • Site
 • IMDB
  6

Oyuncular : Klavdiya Korshunova , Ina Marija Bartaité , Sharunas Bartas , Lora Kmieliauskaite , Giedrus Nakas
Konusu:Bir yaz günü bir adam, sevgilisi ve onların kızları şehir kıyısına yolculuğa çıkarlar. Adam ile sevgilisinin zor bir ilişkisi vardır. 16 yaşındaki kızları işe ailedeki krizleri kabul etmekte zorlanır, yalnız ve dışlanmış hisseder. Bu nedenle çoğu zaman hayal ve fantezi dünyasında yaşar. Seyahat ettikleri şehirde bir tane arkadaşa sahip olan kızları, bir avcının tüfeğini çaldığı zaman drama başlar. Sharunas Bartas’ın yazıp yönettiği, doğaçlama sahnelerin bolca yer aldığı filmde yine başrolü Bartas üstleniyor. Ayrıca filmdeki kızı da yönetmenin gerçek hayattaki kızı Ina Marija Bartaite canlandırıyor. İyi seyirler..

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2015

Tabur – Batalon – The Battalion Full İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.6

Konusu:1917 yılında, I. Dünya Savaşı'nın üçüncü yılındayken, Almanlarla savaşan Rus ordusu dağılmış, askerler savaşmak istememektedir. Şehirlerde kaos ve ekonomik sıkıntı yaşanmaktadır.
Bu duruma çözüm arayan Rus komutanlar, kadınlardan oluşan bir tabur oluşturmaya karar verirler ve gönüllü kadınları askeri eğitime tabi tuttuktan sonra cepheye gönderirler.
Tarihte yaşanmış olan bu durumun konu alındığı filmde, kadın askerlere verilen eğitim ve cephedeki savaş sahneleri övgüye değer bir şekilde canlandırılmış.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2015

Kuzular Kurtlara Karşı İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.9

Çok güzel bir köyde barış yaşayıp giden bir koyun sürüsü, yakınlarına gelen bir kurt sürüsü yüzünden tehdit altındadır. Kurt sürüsünde ise bambaşka hesaplar yapılmaktadır. Sürünün yaşlı lideri Magra, yerini alacak kurdun düşmanlarına karşı kendisini kanıtlaması gerektiğini söylediğinde vahşi ruhlu Ragear ve son derece ciddiyetsiz, şakacı bir karakteri olan Gri liderliğe talip olurlar. Kendisinden ayrılan kız arkadaşı Bianca'nın sevgisini yeniden kazanabilmek için gücünü kanıtlamaya karar veren Gri, Çingeneler'den aldığı bir iksir sonucunda koça dönüşünce işler iyice karışır.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2016

Hardcore Henry İzle
 • Site
 • IMDB
  6.7

Konusu:Ilya Naishuller'ın yapımcı, oyuncu ve yönetmen olarak adeta tek başına hayat verdiği Hardcore, sinemada daha önce bu seviyede hiç denenmemiş bir yaklaşımla filmin tüm perspektifini aksiyon kameraları ile filmin ana karakterinin gözünden perdeye yansıtıyor. 40. Toronto Film Festivali kapsamında da gösterilen filmle adeta bir FPS(first person shooter:birinci şahıs nişancı/olayların birinci tekil şahsın gözünden gözükmesi) oyununun içine dahil oluyoruz. Bol aksiyon içermesinin yanında bilim kurgu türünden de izler taşıyacak olan filmde öldükten sonra bir cyborg olarak hayata döndürülen Henry’nin hikayesi anlatılacak. Olayları onun gözünden izleyeceğimiz karakterin karısı kaçırılır. İngiltere vatandaşı olan Henry, hiç bilmediği bir şehir olan Moskova’da, telekinetik güçlere sahip bir psikopatın kaçırdığı karısını kurtarmaya çalışır. Burada Jimmy dışında herkes, Henry’nin ölmesini istemektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2015

İki Kadın – Mesyats V Derevne İzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Konusu:Rus aktris ve yönetmen Vera Glagoleva'nın imzasını taşıyan film, toprak sahibi zengin bir adamla evlenen dikbaşlı bir kadının, oğlunun öğretmenine aşık olmasıyla düştüğü çıkmazları konu ediniyor.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2014

The Return – Vozvrashchenie – Dönüş İzle
 • Site
 • IMDB
  8

Konusu:Günümüz Rusya'sında yaşayan Vanya ile Andrey, babasız geçen çocukluklarının da etkisiyle, birbirine çok düşkün iki kardeştir. Mahalledeki arkadaşlarıyla kavga ettikten sonra evlerine dönen çocuklar, 12 yılın ardından babalarının döndüğünü görünce çok şaşırır. Annelerinin yarım ağızla da olsa onay verişiyle, Vanya ve Andrey ketum babalarıyla balık tutacaklarını sandıkları birkaç günlük bir tatile çıkarlar.Yalnızca solgun bir fotoğraftan tanıdıkları babalarına kavuşmak, ilk başta içlerini coşkuyla doldursa da, onca yıllık eksikliğini telafi etme çabasıyla beceriksiz ve giderek zorba tavırlar benimseyen babalarının baskısı, çocukları hayli zorlar. Vanya ve Andrey, kendilerini sürekli değişen durumlar ve güçlükler içinde, babaları tarafından durmadan sınanıyor, azarlanıyor, gözlemleniyor ve yok sayılıyor konumda bulurlar.Kamyonların mola merkezleri ve kahveler yerlerini yavaş yavaş yağmur altında, ilkel bir güzelliğe sahip vahşi sahillere bırakırken, Vanya'nın babasıyla ilgili kuşkuları da apaçık meydan okumaya dönüşür. Bu arada Andrey'in hiç tanımadığı bir babayla bağ kurmaya yönelik güçlü gereksinimi, onu Vanya'dan uzaklaştırmaya başlar. Üçü yolculuğun hedefi olan gizemli adaya vardığında, Vanya ile babasının arasındaki irade savaşı da ani şiddet patlamalarının yaşandığı koyu bir düşmanlık derecesine ulaşmıştır.Yıkıldı yıkılacak bir deniz fenerinin sunduğu tekinsiz sığınak, çalınan bir bıçağın verdiği çaresiz güven duygusu, paslanmış bir kasanın akıl çelici gizemi ve alelacele yamanmış bir teknenin ömürsüz emniyeti, Vanya ile Andrey'in gergin baba oğul yolculuğunun trajik sonuna ve bu kavuşmanın yürek burkan faniliğine işaret eder.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2003

The Girl And Death – Het Meisje en de Dood İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Konusu:Moskova’dan Paris’e tıp eğitimi için yola çıkan Nikolay, Almanya’da bir otelde konaklar. Otelde karşılaştığı güzel Elise’e aşık olan Nikolay, bu aşkın imkansız olduğunu ilk başta fark edemez. Ancak aşkın acı ve tatlı yanları yaşanmalıdır. Nikolay’da öyle yapar. Duygu yüklü bir aşk hikayesi.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2012

Sivastopol için Savaş – Battle for Sevastopol – Bitva za Sevastopol İzle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Biyografi , Savaş , Aşk bir çok konunun ele alındığı yapımın İMDB Puanı 7.3 mutlaka izlenilmesi gereken filmlerden birtanesi arkadaşlar. Filmi kısaca özetleyeyim sizlere. Lyudmila Pavlichenko isimli keskin nişancı bir kadın 1940 yıllarında 2.dünya savaşında nazilerle yapılan muharebede görev yapmış tüm operasyonlardan üstün hizmet ödülüne layık görülmüştür. 310 asker öldürmüş ve slovakların kahramanı olarakta anılmıştır. Lyudmila Pavlichenko `nun savaş anıları , gençlik yılları ve aşk denklemleriyle bütünleşen gizemli hayatını konu edinen harika bir yapım sizlerle.

Tür: Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2015

Karlar Kraliçesi 2 – The Snow Queen 2 izle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Konusu:2012 yapımı Karlar Kraliçesi'nin devamı olan filmde kahramanlarımız heyecan dolu yeni bir maceraya atılıyor. İlk filmde Karlar Kraliçesi'nin laneti sonrasında yaşananlar sona ermiştir. Cüce Orm nihayet sağ salim evine döneceği için mutludur. Ancak şehre geri döndüğünde düşündüğünden daha zorlu bir hayatla karşılaşır. Artık sıradan bir madencidir ve bu haliyle güzel cüce prensesine ulaşmak bir hayli zordur. Orm kahramanlık hikayelerini biraz cilalayıp ün kazanmaya karar verir, fakat söylediği her yalan yeni bir yalanı doğurunca kendini eski dostları Gerda, Kai ve Luta ile tekrar bir araya geleceği bir maceranın ortasında bulur.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2014

Gagarin. Pervyy V Kosmose İzle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Konusu:Uzaya ilk çıkan kişi olan Yuri Gagarin’in 1961 yılında yaptığı bu efsanevi yolculuğuna, yaşananlara ve o günlerin SSCB’sine bir bakış...

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2013

Yüz Yaşında Camdan Atlayıp Kaybolan Adam İzle
 • Site
 • IMDB
  7.1

Konusu:Türkçe’ye “Yüz Yaşında Camdan Atlayıp Kaybolan Adam” ismiyle çevirilen Jonas Jonasson‘un romanından uyarlanan filmde, Emekliliğinden sonra huzurevinde hayatını idame ettiren ve 100. yaşının doğum günü partisine katılmak istemeyen fakat sonra uyuşturucu parası dolu bir çanta bulan Allan’ın başından geçen trajikomik olaylar silsilesini anlatıyor. Film hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz . İyi seyirler.

Tür: Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2013

Child 44 – 44. Çocuk (2015) izle
 • Site
 • IMDB
  6.5

Konusu:Tom Rob Smith'in üçlemesinin ilk kitabından uyarlanan film, Stalin sonrası hayali bir Sovyetler Birliği ülkesinde geçiyor. Leo Demidov (Tom Hardy) adlı bir ajan, ülkedeki çocuk cinayetlerini araştırmaktadır. Ancak devlet ne çocuk cinayetlerinin, ne de bir seri katilin varlığını kabul etmektedir. Bu konudaki ısrarı nedeniyle sürgün edilen Demidov, sadece karısı Raisa'nın (Noomi Rapace) yardımıyla bu dosyayı çözmeyi kafaya takar.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015

9 Rota – The 9th Company izle
 • Site
 • IMDB
  7.2

1998’de Sibirya’da bir grup genç Afganistan’da mücahitlere karşı savaşmak için askere yazılır. Eğitim için Özbekistan’ın Fergana bölgesindeki acemi birliğine gönderilirler. Burada dengesiz Astsubay Dygalo’nun hakaret ve şiddetine maruz kalan gençlerin arasındaki dostluk iyice pekişir. Ardından Bagram Üssü’ne gönderilen gençler Afganistan’a varır varmaz kendilerini kargaşanın ortasında bulurlar, Afganlar kalkan bir uçağı patlatmıştır. Dokuzuncu Bölüğe katılıp 3234 metre yükseklikteki Host Bölgesi’ne giderler. Görevleri dağı korumak ve yardım konvoylarına kalkan oluşturmaktır. Rus ordusu ilerleyen zamanda Afganistan’dan çekildiğinde, dağlardaki Dokuzuncu Bölük kaderine terk edilmiştir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2005

Kara Deniz – Black Sea (2014) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Konusu:Bir grup insan denizaltında yolculuğa çıkarlar.Fakat her şey planlandığı gibi gitmez.Denizaltında bir şeyler yolunda gitmemeye başlar.Çıkmaza giren insanlar zoru görünce farklı karakterlere bürünürler.İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2014