Rastgele Film
Yukarı Çık

1992

Aladdin izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  8

Prenses Jasmin sarayında hiç mutlu değildir. Yaşı artık büyümüştür ve saray bahçesi artık ona dar gelmektedir. Biran önce sarayın dışındaki dünyayı keşfetmek ister ve gizlice saraydan ayrılır. O sırada hırsızlık yapan Alaaddin muhafızlardan kaçmaktadır .Ve jasmin ile karşılaşırlar.Aralarında ilk görüşte bir kıvılcım olur.ve artık ikilinin macerası başlar.İyi seyirler..

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Aşk Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 1992

Dracula – Bram Stoker’s Dracula (1992) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.5

Harker görevi gereği avrupaya taşınır .. Burada gizemli bir kasabada yaşama kararı alarak çevreyi gezinmektedir.. Dracula tarafından kaçırılan Harker neye uğradığını şaşırır.. Dracula`nın tek isteği Harker`in kız arkadaşı Mina`ya ulaşmaktır..

Dracula - Bram Stoker's Dracula (1992) filmini 1080 olarak siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunuyor.. iyi seyirler diliyoruz..

Tür: Korku Filmleri

Yapım: 1992

Lorenzo’nun Yağı – Lorenzo’s Oil (1992) izle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Lorenzo dünyada ender rastlanan ve tedavisi mümkün olmayan ölümcül bir hastalığa yakalanır. Çaresiz kalan aile hastalığın tedavisini bulmak için sıkı bir mücadeleye girer.Bir yandan da Lorenzo ölmektedir.Film tamamen gerçek bir hikayeye dayanmaktadır.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 1992

Kuffs (1992) izle
 • Site
 • IMDB
  5.8

George Kuffs 21 yaşında abisinden ( abisi polis memurudur aynı zamanda ) para alarak geçinen bir gençtir.. Abisinin öldürülmesiyle abisinin koruduğu bölge kendisine geçer.. George’un bölgeyi sahiplenmesiyle abisinin intikamını almasını ve suçlularla olan mücadelesi anlatılıyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1992

Kuzenim Vinny – My Cousin Vinny 1992 İzle
 • Site
 • IMDB
  7.5

Oyuncular :2001 Yapımı Kuzenim Vinny - My Cousin Vinny Komedi Filmleri severlerin mutlaka izlemesi gereken filmlerden birtanesi. İki çılgın arkadaş şanssız bir şekilde hapise girerler onları bulundukları yerden kurtarmak ise kendilerindende çılgın kuzenleri ve hepsindende çılgın eniştelerinin işidir :) Tabi bu sandıkları kadar kolay olmaz zira bir aavukat bozuntusu nekadar başarılı olabilirki. İyi seyirler dileriz..

Tür: Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1992

Karanlığın Ordusu – Army Of Darkness izle
 • Site
 • IMDB
  7.6

Evil Dead serisinin bu üçüncü filminde Ash zamanda yolculuk yapmış ve 1300’lü yıllara düşmüştür. Onu bulan bir grup asker casus olduğunu düşünür ve ölüme mahkum eder. Ancak bu sırada bulunduğu kale saldırıya uğrar. Kahramanlıkla bütün düşmanları öldüren Ash adeta bir kahraman gibi görülür.Krallığa Necronomicon’u alması için yardım etmeye karar verir. Bu kitap sayesinde o da evine gidebilecektir. Ancak kitabı alırken kötülüğün uyanmasını sağlar ve ölüler ordusu ile krallık arasında başlayan savaşa liderlik etmek zorunda kalır. Ash çiftelisi ve testeresi ile bu savaşı kazanabilecek midir?

Tür: Komedi Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 1992

Batman Dönüyor izle – Batman Returns izle
 • Site
 • IMDB
  7

Filmin Konusu: Tim Burton Yönetmenliğindeki Batman serisinin ilk filminde kedi kadın rolunde Michelle Pfeiffer ve penguen rolünde ise Danny DeVito eşlik etmektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 1992

Yaratık 3 – Alien 3 izle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Serinin ikinci filmi olan "Aliens"da bıraktığımızda Ripley, Bishop ve Newt uzay marinlerinin de yardımıyla uzaylı yaratıklardan kurtulmayı başarmış ve kendilerini dondurarak bir uzay gemisi ile yola çıkmışlardı.Bu filmde, gemileri Fiorina 161 isimli hapishane gezegenine varır. Çarpışmadan Newt ve Bishop sağ çıkamazlar oysa Ripley'in yanısırai, en büyük kabusu tüm yolculuk boyunca onlara gizlice eşlik etmiştir.Hapishane gezegeninde hiç bir tip silaha izin verilmez. Sakinleri ise eski katil ve tecavüzcülerin oluşturduğu dini bir kültün hakimiyetindeki bir mahkum kolonisinde yıllardır yaşam savaşı verdikleri için aralarına yeni katılan korkunç düşmanla savaşacak cesarete sahiptirler.Serinin, David Fincher tarafından yönetilen ve en çok eleştirilen bu üçüncüsünde, eski bir düşman ve alışık olmadığımız türden klostrofobik bir atmosfer bizleri bekliyor. Bir de hiç kuşkusuz, kalp atışlarımızı hızlandıracak bir gerilim.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 1992

Acı Ay – Bitter Moon (1992) izle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Konusu:İngiliz çift Nigel ve Fiona bir gemiyle İstanbul a seyeha için giderler..yolculuk sırasında Oscar adında tekerlekli sandalyeye mahkum bir adamla tanışırlar...Oscar, başından geçen saplantılı, çarpık bir aşk ilişkisini ve tüm sırlarını Nigel’a anlatır.Bu olay Nigel i çok etkiler..harika bir romantik film..Keyifli seyirler.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1992

Şimşek Yürek – Thunderheart (1992) izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Sıkı bir FBI ajanı olan Ray, Kızılderililerin yaşadığı özel bölgede işlenen bir cinayeti araştırmak için görevlendirilir. Bu iş için özellikle seçilmiştir çünkü dedeleri arasında Sioux yerlileri vardır. Yanına da efsanevi yaşlı ajan Shepard verilmiştir ve görevleri çılgın bir protestocu olan yerliyi yakalamaktır. Bölgeye gelince karışısında ters bir Şerif ile kabilenin dini liderini bulur. Dini lider onun geçmişi hakkında çok şey bilmektedir. Araştırmalarını biraz derinleştiren Ray, bir taraftan kendi geçmişi ve yerli halk hakkında daha önce bilmediklerini öğrenmeye başlar ve bu arada işin içinde bambaşka işler olduğunu ve hükümetin zavallı bir suçsuza tüm suçları yıkmaya çalıştığını fark eder.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1992

Affedilmeyen – Unforgiven (1992) izle
 • Site
 • IMDB
  8.2

Eskiden acımasız, çılgın bir katil olan William Munny, eşinin vefatından sonra artık tüm zamanını küçük barakasında çocuklarına bakarak geçirmektedir. Ta ki, The Schofield Kid ismindeki genç onu ziyarete gelene kadar.. Big Whiskey kasabasındaki fahişelerin koydugu ödülün haberini genç adamdan alan Munny ilk başta bu teklifi kabul etmez ama daha sonra fikrini değiştirecektir.

Tür: Dram Filmleri, Western Filmleri

Yapım: 1992

Consenting Adults – Komşunun Karısı (1992) izle
 • Site
 • IMDB
  5.7

Komşunun karısı senaryo olarak fevkalade kışkırtıcı bir konuya sahip. İki erkeğin, birinin profesyonelce yöntemlerle zorlaması ve spontane olarak koşullarında oluşmasıyla geceleri eşlerini değiştirme fantezisi üzerine kurulu, başlangıçta basit bir cinsel fantezi gibi görünen ama olağanüstü ayrıntılı planlanmış müthiş bir komplonun anlatımı. Filmde kullanılan anlatım yöntemi, detaylardaki titizlik, bu denli cıvık ve zor bir konudaki kurgusal tutarlılık, Rebecca Miller’ın ve Oscar ödüllü Kevin Kline’ın yüksek performansı kayda değer bir seyir potansiyeli yaratıyor.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1992

Malcolm X izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.7

Oyuncular : Denzel Washington , William Fichtner , Christopher Plummer , Delroy Lindo , Spike Lee
Senaryo : Malcolm X , Alex Haley
Yapımcı : Spike Lee , Jon Kilik
Konusu:Malcolm babası Ku Klux Klan tarafından öldürülmüştür..Malcolm;olağandışı,çağdışı bir çok zenci gibi umutsuz,zor ve çok kötü bir çocukluk geçirmiştir..Bu kötü ve zor geçen çocokluğu yüzünden hayatını günü gününde yaşamak zorunda kalan hedonist bir hırsıza dönüşmüştür..Sonunda da hapse girmiştir ve girdiği hapishanede İslam öğretisi kendi benliğine yeniden kavuşmasına yardımcı olmuştur..Bunun sonucunda da topluluğa dahil olmuş ve yükselmiştir..Malcolm,hapisten çıktığı zaman kendilerini bu duruma düşürüp suçlu yapan bu topluma baş kaldırmıştır.Harika ve izlemeye doyamayacağınız bir yapım sizlerle..İyi Seyirler.

Tür: Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Tarihi Filmler

Yapım: 1992

Şifreciler – Sneakers (Türkçe Dublaj) İzle
 • Site
  1.0
 • IMDB
  7.1

Birbirinden yetenekli Hackerler`in güvenlik düzeyi oldukça yüksey şirketlerin hesaplarını korumak için görevlendirildiklerini konu edinen bir yapım.. İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1992

Hoffa (1992)Türkçe Dublaj izle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Filmin Konusu:

20. yüzyıl Amerikan siyasi tarihinin en tartışmalı ya da en esrarengiz figürlerinden biri şüphesiz işçi lideri James R. Hoffa'dır. 1930'lu yılların ekonomik krizi sırasında sendikalar en güçlü oldukları zamanı yaşarlar. Hoffa da Teamsters Sendikası'nın kurucusudur.Hoffa'nın Hareketli çalışma ve siyasi hayatı dramatik iniş ve çıkışlarla doludur. Kennedy ailesiyle olan kavgası, FBI ajanlığıyla suçlanması hatta suçlamaların mafya üyeliğine dek götürülmesi, tutklu geçen yılları ve sonunda Başkan Nixon tarafından affedilmesi bu iniş çıkışlardan sadece bir kaçıdır. Kuşkusuz, 1975 yılında esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuş olması, böyle bir yaşamöyküsüne yakışır bir finaldir.Amerikan sinemasının belki de en güçlü senaristi David Mamet'nin imzası taşıyan biyografik filmi, Danny DeVito yönetmiş. DeVito ayrıca 'un canlandırdığı Hoffa'nın en yakınındaki isimlerden Bobby Ciaro'ya da hayat vermiş. Oscar ve BAFTA adaylıkları olan, kimilerince çok sevilen bir film.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1992

Kadın Kokusu ~ Scent of a Woman İzle
 • Site
 • IMDB
  8

Oyuncular:Al Pacino,  Philip Seymour Hoffman,  Chris O'Donnell,  Gabrielle Anwar,  Matt Smith,  Ron Eldard,  James Rebhorn,  Frances Conroy,  Todd Louiso,  Joseph Palmas,  Mansoor Najeeullah,  J.t. Cromwell,  David Lansbury,  Mike Lisenco,  Paul Stocker,  Divina Cook,  Sally Murphy,  Michael Santoro,  Russell Gibson,  Margaret Eginton,  Alyson Feldman,  Erika Feldman,  Max Stein,  Julian Stein,  Anh Duong,  Nicholas Sadler,  Bradley Whitford,  Tom Riis Farrell,  June Squibb,  Leonard Gaines,  Rochelle Oliver,  Richard Venture,  Gene Canfield,  Baxter Harris,
Senaryo:Ruggero Maccari,  Giovanni Arpino,  Bo Goldman,  Dino Risi,
Senaryo (Kitap):Giovanni Arpino,
Yapımcı:Martin Brest,  Ronald L. Schwary,  G. Mac Brown,
Konusu:Okul  öğrencisi olan Charlie, paraya ihtiyacı olduğundan dolayı kör bir adama, bir nevi ..Bebek bakıcılığı yapmaya razı olur fakat iş, umduğu kadar basit olmayacaktır. Çünkü Emekli Albay Frank Slade' in haftasonu için çok özel bir planı vardır. Bu plana yolculuk, eş , dost, iyi bir yemek, birinci sınıf şarap, dans, lüx araçlar ve ne yazık ki, bir de 45' lik dahildir. İşin kötüsü, bunları yaparken Charlie' yi yanından ayırmaya da hiç niyeti yoktur... İyi Seyirler..

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 1992

İkiz Tepeler: Ateş Benimle Yürür – Twin Peaks: Fire Walk with Me (Tr Dublaj) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.2

Laura Palmer Okulun en güzel ve en havalı kızlarından olmakla birlikte sevgilisi Booby de okulun en yakışıklısıdır.Kısa zaman içinde Laura ölür ve ceset araştırması için FBI ajanı olan Chester yaşadıkları kasaba Twin Peaks a gelir. Olayları araştırmaya başlayan ajan Lauranın sağlıklı ve düzgün bir hayat sürdüğünü öğrenir fakat onun yakışıklı sevgilisinin bildiği bir sır vardır ve bunuda en yakın arkadaşları Donna ile paylaşmışlardır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 1992

Rezervuar Köpekleri – Reservoir Dogs izle
 • Site
 • IMDB
  8.3

Filmin Konusu: Herşey planladıktan sonra bir grup çete arkadaşı hedef aldıkları mücevher deposunu soyup hemencecik kaçarlar fakat onlar kaçmaya başlar başlamaz polis direkt peşlerine düşer polisin bu denli hızlı olması onları birbirlerine karşı şüpheye düşürecektir acaba aralarında bir muhbirmi var ?

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1992

Toys – Oyuncaklar izle
 • Site
 • IMDB
  5

Filmin Konusu:

Tür: Aile Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1992

Kocalar Ve Karıları – Husbands and Wives izle
 • Site
 • IMDB
  7.6

Filmin Konusu : Evlilikleri yolunda gitmeyen Jack ve Sally, ayrılmalarının en doğru karar olduğunu düşünmektedirler. Bu kararı yakın arkadaşları Gabe ve Judy ile paylaşırlar, bu onların beklemediği büyük bir şok olur. Bu karara karşı çıksalar da kendi ilişkileri de gittikçe çekilmez hale gelmektedir ve her geçen gün birbirlerinden uzaklaşmaktadırlar. Allen'ın bir çok filmindeki gibi, ilişkiler üzerine kurulu temayı işleyen 'Husbands And Wives', iki dalda Oscar'a aday gösterilmiş.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1992

Gizli Görev – Deep Cover (1992) izle
 • Site
 • IMDB
  6.9

1992-1995-2001 yıllarında çekilen film, üç seriden oluşmaktadır.İyi ve kötü arasındaki soluksuz mücadele ilk günden itibaren soluksuz devam etmektedir. Aksiyon sahnelerinin aralıksız devamlılığı filmlerin beklentisini oldukça yükselterek, serinin de aynı zamanda kalitesini kaybetmemesine sebep olmuştur.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1992

Bahçıvan – The Lawnmower Man İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.4

Senaryo (Kitap):Stephen King,
Yapımcı:Milton Subotsky,  Gimel Everett,
Konusu:Jobe Smith altı yaşında bir çocuğun zekasına sahip yetişkin bir insandır. Olağanüstü bahçıvanlık yetenekleriyle nedeniyle kendisine "Bahçıvan" lakabı takılmıştır. Zeka noksanlığı onu yerel serserilerin hedefi haline getirirken masumiyeti sayesinde ise pek çok dost edinir.. İyi Seyirler..

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 1992

Fareler Ve İnsanlar – Of Mice And Man İzle
 • Site
 • IMDB
  7.5

David Steen, Joe D'angerio, Noble Willingham, Ray Waltson, Richard Riehle, Tuck Milligan
Senaryo:Horton Foote
Senaryo (Kitap):John Steinbeck
Yapımcı:Gary Sinise,  Russell Smith
Görüntü Yönetmeni:Kenneth Macmillan
Müzik:Mark Isham
Süre:1 saat 55 dk
Konu: Ekonomik kriz sonucu kendilerini işsiz bulan iki arkadaş (Lennie ve George) bundan sonra güçlükle buldukları tüm işleri de Lennie'nin yüzünden çok çabuk kaybetmektedirler. Lennie'nin çocuksu zekası ve garip tavırları onlara sorun çıkarmaya devam ederken Tyler Çiftliği'nde işe başlarlar fakat bu seferde patronlarının kötü niyetli oğlu başlarına bela olur. Herşeye rağmen bu işte tutunmayı başarırlar. Burada tanıdıkları bir kadın ve onun sayesinde yeşeren merhamet duyguları herşeyi değiştirmeye yeter. John Steinbeck'in klasik eseri. İyi seyirler...

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 1992

Hay izle
 • Site
  10
 • IMDB
  9.6

Bir ceylan tarafından ormanda yetiştirilen bir çocuğun yaşam mücadelesi sonucu Allah'ı bulması konu edilir.

Tür: Animasyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1992