Rastgele Film
Yukarı Çık

2005

Sihirli Dadı – Nanny McPhee (2005) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.6

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2005

İmparatorun Yolculuğu – March of the Penguins (2005) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.6

Doğa fotoğrafçısı ve bir çok ödüle laik görülen aynı zamanda kameraman Luc Jacquet , Buzullar ülkesi Antartika`daki Kral penguenlerin peşindedir. İyi seyirler diliyoruz.

Tür: Aile Filmleri, Belgesel Filmleri

Yapım: 2005

The Perfect Man – Bay Mükemmel izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.5

Holly Hamilton (Duff) bekar kalan annesi olan Jean’in (Locklear) sürekli olarak yeni yaşamış olduğu ilişkilerindeki sorunlardan dolayı artık sıkılmaya başlamıştır. Bu kriz yaşanan ilişkilerden artık annesinin vazgeçmesini bekler. Ancak annesi ısrarla arayış içinde olmasından ötürü, bu defa yapılacak olan seçim için kendisi karar almak ister. Annesine romantizm dolu anları yaşatacak adamı bulmakta artık bu sefer kendisi kararlıdır. Bu uğurda yakın arkadaşı olan genç yakışıklı adamın amcasını kendisine ödün alacaktır. Annesini ve olgun adamı bir araya getirerek birbirleriyle ilgilenmesini sağlamak için çeşitli planlar uygulamaya başlayacaktır. Bakalım genç Holly bu durumdan başarılı bir şekilde çıkmayı becere bilecek mi?

Tür: Aile Filmleri, Aşk Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2005

Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi – The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  6.8

Sabah korkunç bir başağrısıyla uyanan Arthur Dent, üzerinden otoyol geçeceği için kendisinden habersiz istimlak edilen evi yıkılmasın diye, kendisini dozerlerin önündeki çamurlu yola attığında, henüz dertlerinin ne kadar az olduğunun farkında değildir. Zira dünyamız da galaksiler arası bir otoyol inşaatının ortasında olduğu için istimlak edilmiştir ve bunu henüz kimse bilmemektedir.

Zalim uzaylılar dünyayı yok etmeden bir kaç dakika önce Ford Prefect gelip Dent'i alır ve uzaya götürür. Prefect, "Otostopçunun Galaksi Rehberi" isimli tuhaf yayının dünyadaki muhabirlerinden biridir. Rehber, evrenin her yerindeki muhabirleri sayesinde sayısız bilgi içeren bir turist rehberi gibidir. Artık yerinde uzay boşluğu bulunan Dünya hakkında ise sadece şu satırlar yer almaktadır: "Çoğunlukla Zararsız."

Dent belki gezegeninden olmuştur ama önünde keşfedilmeyi bekleyen galaksiler ve galip çıkılması gereken maceralar vardır. Bu serüvenler boyunca Dent, "hayatın anlamı" dahil bir çok şey öğrenecektir.

Filmin uyarlandığı kitabın yazarı Douglas Adams'ın hayranları, dünyanın her yerinde, giderek artıyor. Artık hayatta olmayan Adams'ın mizahi bilim kurgu serisi Otostopçunun Galaksi Rehberi şimdiye dek bir çok mecrada tekrar hayat buldu. 80'lerin kült bilgisayar oyununa, BBC'nin radyo skeçlerine ve çizgi romanlara malzeme oldu. Serüven sonunda beyazperdeye de yansıdı.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2005

Doom (2005) İzle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  5.2

Mars gezegeninde bilimsel çalışmalar yapılan Olduvai Araştırma İstasyonunda başlar. Bu tesiste bir şeylerin ters gittiği ortaya çıkmıştır. Tüm deneyler aniden durmuş* iletişim kesilmiştir. Alınabilen az sayıdaki mesaj da rahatlatıcı olmaktan uzaktır. Olduvaideki durumun kötüye gitmesi üzerine duruma müdahale etmeleri için kısaca RRTS (Hızlı Müdahale Taktik Birliği) olarak bilinen özel bir askeri birlik bölgeye gönderilir.
Kızıl Gezegendeki araştırmacılar istemeden bir kapıyı açmışlar ve cehennemin tüm yaratıklarının içeriye dolmasına yol açmışlardır. Artık tesislerin her köşesinde en korkunç ve karanlık kabuslarınızdan fırlamış yaratıklar hakimiyet kurmuştur. Bu yaratıkların temizlenmesi çok zorlu bir askeri operasyonu gerektirmektedir. Odalara ve tünellere doluşarak sinsice hareket eden bu yaratıklar sağ kalan birkaç araştırmacıyı teker teker avlayarak öldürmektedir. Olduvaiyi cehennem zebanileri* cinler* cehennem şövalyeleri* zombiler ele geçirmiştir. Bunlarla mücadele epey kanlı olacaktır.
Sarge ve Reaperın başını çektiği RRTS özel birliğinin üyelerine verilen emir kesindir: Canlı Hiçbir Yaratık Kalmayacak!. Bu emri yerine getirmek için her türlü silahı kullanmak zorundadırlar. Ancak ne yazık ki olaylar planlandığı şekilde gitmeyecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Korku Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2005

Hayat Okulu – School of Life (2005) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.5

Ryan Reynolds öğretmenlik yaptığı okulda öğrenciler tarafından tam 43 yıl gibi uzun bir süre en seviyen öğretmen ödülüne layık görülmüştür. Derslerini daima sınıf ötesine taşıması ile kendisini okulda tanıtmıştır. Ancak başarılı öğretmen hayatını kaybetmesinden sonra görev Matt Warner isimli oğluna kalmıştır. Babasının şanını yürütmek isteyen genç adamın işleri kolay değildir. Çünkü okulda Mr. D’Angelo isimli bir öğrenci kendisine engel olmaya çalışacaktır.

Tür: Aile Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2005

Kahraman Güvercin – Valiant izle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  5.6

Tüm dünyanın kahramana ihtiyac duyduğu bir sırada valiant isimli bir güvercin ortaya çıkacak ve ülkesi için cesurca mücadele verecektir!Bu zor görevde ona başarılı olabilmek için elinden geleni yapcak olan küçük güvercini dostları da yalnız bırakmayacaktır.

Tür: Animasyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2005

Sadece Arkadaş – Just Friends (2005) izle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  6.2

Filme Ryan romantikliği ve şaşkınlığı, Amy aşkı, Anna ise Komikliği katmıştır.. Filmde sevdiği kız olan Jamie Palamino'dan (Amy Smart) uzak duramayan Chris Barender (Ryan Reynolds), Jamie ile yalnızca arkadaş kalmaya razı olmuştur. Fakat bir süre sonra buna dayanamaz ve şehrini terk ederek başka bir şehire geçip bir şirkette iş bulmuştur. Hayatı boyunca kilolu olan bu kahramanımız bu yeni şehirde yeni başlangıçlar yapmış ve hem fit birisi olmuş hem kariyer sahibi olmuş hem de kızların gözdesi olmuştur.. Bir gün şehrine popstar sevgilisi Samantha James(Anna Faris) ile geri döndüğünde Jamie'ye olan aşkı depreşmiş ve eski arkadaşına tekrar aşık olmuştur.Şimdi sırada onu etkilemek vardır.Ama kahramanımız bunu eline gözüne bulaştırmaktan geri kalmamıştır..

Tür: Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2005

Elizabethtown (2005) İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

Özel bir ayakkabı şirketinde çalışan Drew Baylor (Orlando Bloom) yeni tasarımları ile şirketin en dikkat çeken çalışanlarındandır. Her ay üzerine koya koya gittiği kariyeri, yaptığı küçük bir hata yüzünden sekteye uğrar. Bu hata şirketin finansal yapısında deprem etkisi yaratmış binlerce ayakkabı telef olmuştur. Yaptığı küçük hatanın bedelini işten kovulmakla ödeyen Drew, bunlar yetmezmi gibi ikinci bir bombayıda gelen telefonla öğrenir. Babası ölmüştür ve acilen Elizabethtown'e gitmelidir. Elizabethtown'e gidip babasının cenazesini teslim almak için uçağa biner, intiharı bile düşünen Drew bu aralar büyük sorunlar yaşamakadır. Uçakta kabin görevlisi Claire ile tanışır. Claire ise hosteslik yapan güzel ve hayatı pozitif düşünen bir kadındır. Drew, Claire ile tanıştıktan sonra hayatı hiç ummadığı bir şekilde değişecektir. Elizabethtown'a geldikten sonra ise hiç bilmediği aile sırları cenaze ile birlikte kendisini beklemektedir. Elizabethtown (2005) filmini oyuncu kadrosu, Orlando Bloom, Kirsten Dunst, Susan Sarandon, Alec Baldwin, Bruce McGill, Judy Greer, Jessica Biel, Paul Schneider, Loudon Wainwright III, Gailard Sartain, Jed Rees, Paula Deen, Dan Biggers, Alice Marie Crowe, Tim Devitt gibi bir çok bilindik isimden oluşurken yönetmen koltuğu Cameron Crowe'a emanet. İyi seyirler dileriz..

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2005

Casanova (2005) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.5

Konusu: Bütün kadınların cazibesine karşı koyamadığı 18.yüzyılın en Venedikteki en yakışıklı erkeği Casanova o dönemlerde kilisiyle çatışıp aranan bir adam olur.Zindanlara düşmemek için kaçma çabasındayken Francesca Bruni ile karşılaşır yani kendisinden etkilenip aşık olmayan tek kadın.Bu durum Casanovayı şaşırtır aynı zamandada Francescayada aşık olur hal böyle olunca hem kaçmak hemde aşkının savaşını vermek zorunda kalır.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2005

Fun With Dick And Jane – Dick ve Jane İşbaşında (2005) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.1

Dick Harper (Jim Carrey) çalıştığı şirketin iletişimden sorumlu başkan yardımcılığı görevine atandığı gün şirket iflas edince tüm ev ve iş hayatı altüst olur ve bunlarla başa çıkmak için hiç bilmediği yöntemler denemeye başlar.

Tür: Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2005

Koç Carter – Coach Carter izle
 • Site
 • IMDB
  7.3

Filmin KOnusu: Eskiden başarılı bir basketbol oyuncusu olan Ken Carter, mezun olduğu Richmond Lisesi'nden gelen koçluk teklifini kabul eder. Koç Carter, oyuncularının sahada kazananlarının olması
yanında derslerinde de aynı başarıyı görmek ister. Öğrencilerle derslere devam edeceklerine ve ortalamalarını 2.3'ün üzerinde tutacaklarına dair sözleşme imzalar. Carter disiplin
konusunda oldukça acımasızdır. Takım sezona çok iyi bir şekilde hazırlanmıştır. Herşey mükemmel gider, ta ki oyuncuların akademik raporları gelene kadar..

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2005

Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun? Filmini İzle
 • Site
 • IMDB
  5.7

Konusu:Paris’te bir şans oyununu kazanan bir adam olan François, ilk iş olarak Pigalle’de bir bara gider. Dillere destan fahişe Daniela’ya 100.000 Euro karşılığında parası bitene dek onunla yaşamasını teklif eder. François yalnız bir adamdır. Kalp sorunları vardır. Daniela onunla sekiz günü birlikte geçirir. Sonrasında esas sevgilisi Charly’e geri dönme kararı verir. Buna rağmen François’yı özleyerek onun yaşadığı yere gelir tekrar. Ancak bir kez fahişe olan her daim fahişedir. Daniela rolünü Monica Belluci’nin canlandırdığını söylemek gerek.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2005

Korku Evi 9 – House Of 9 Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  5.5

Yapımcı:Philippe Martinez
Görüntü Yönetmeni:Damian Bromley
Müzik:Mark Ryder, Charles Olins, Mark Phillips
Süre:1 saat 26 dk
Konusu:Bazen hırs insanları korktukları halde büyük bir çabanın ortasında koyabilir. Aynı zamandada bazı zenginler ellerindeki gücü manyak işler için insanların ne hissedeceğini düşünmeden kullanabilir.Bu filmdede birbirini tanımayan 9 yabancı insanın hepside farklı meslek ve uğraşlara sahip olan ; Dansçı,besteci,rahip,tasarımcı,rapci,eski bir tenisçi,dedektif ve göz altında tutulan bir kadın.Teklif edilen ise 75 kamera eşliğinde hayatta kalan kişiye 5 milyon dolar.Psikolojik gerilimi oldukça yüksek olan bu film Dünyanın en sexi kadını ünvanına defalarca sahip olan Kelly Brook önderliğinde beyaz perdeye sunulmuştur.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2005

Vaat Edilen Cennet – Paradise Now İzle
 • Site
 • IMDB
  7.5

Konusu:Tel aviv`e yapılacak bir bombalı saldırı hazırlığı Filistinli iki arkadaşı hayatlarının en zor görevine hazırlar. Said ve Khaled doğdukları gunden itibaren neredeyse aynı beşikte büyümüş iki arkadaştır. Filistin operasyon birliği görevlileri Said ve Khaled`i görev için hazırlarlar vücutlarının her yerine patlayıcı bomba bağlanır ve Tel Aviv`e doğru yola çıkarlar. Küçük yaşlardan beri hiç ayrılmayan ikili ölüme bile beraber yürümenin mutluluğunu yaşıyorlar yalnız içlerindeki burukluk ve hayatın acımasız yüzü ikilinin birbirlerini kaybetmesiyle daha farklı bir boyuta taşınır. Zira Said ve Khaled birbirlerini kaybederek yollarına yalnız devam etmek zorunda kalırlar. Film Namlus`ta çekilirken hayata dair beklentileri suya düşen insanların çaresizlik içindeki yaşamlarını ve hayatın gerçek yüzünü gözler önüne seriyor. Vaat Edilen Cennet - Paradise Now 2005 Türkçe Dublaj İzlemeniz için hazırladık Suç Filmleri izleyenlerin yakın takibindeki Film 7.5 İmdb Puanı ile en çok izlenen filmler sıralamasındada yerini almaktadır. Hany Abu-Assad`in Yönetmen koltuğunda oturduğu Vaat Edilen Cennet - Paradise Now Filmi Filistin , Almanya , Fransa , Hollanda , İsrail Ortak yapımıdır. Filmi Full İzlemekle birlikte Hızlı Film İzleme avantajlarını sizlere sunan Direkizle Full HD Film İzleme imkanları ile sizlere en iyi filmleri sunmaya devam ediyor iyi seyirler dileriz

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Savaş Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2005

Her İşin Adamı – Factotum izle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Factotum, özünde Bukowski'nin yirmili yaşlarında yaşadığı ve genellikle ucuz otellerde yaşam, üçüncü sınıf işlerde çalışma ve içki, kumar, kadınlarla olan ilişkilerini anlatan bir biyografi olarak da görülebilir. Pasaklı, günü gününe yaşıyan, içki yüzünden onlarca işten kovulan, evde ancak para verirse kalmasına izin vereceği bir babaya sahip, barda tanıştığı kadınlardan biri olan Jan'e (Lili Taylor) içki ısmarladıktan sonra Jan'in evine yerleşen birisi Henry Chinaski (Matt Dillon). Yaşamındaki kaosun içinde tek değişmeyen şey ise "her şey hakkında" yazma tutkusu. Patronunun karısı hakkında bile.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2005

Oliver Twist (2005) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  6.9

Oyuncular:Barney Clark,Jeremy Swift,Ian McNeice,Richard Durden,Timothy Bateson,Andy de la Tour,Filip Hess
Konusu:Hepimizin yakından tanıdıgı kahramanımız Oliver,çalıstırıldıgı yetimhaneden kaçar ve daha sonra LOndra sokaklarında bir yankesiciyle tanısır.Birdenbire kendisini suç dünyasının içinde bulan Oliver,ona dahaiyi hayat sağlayabilecek tek kişi olan Mr. Brownlow’ın karsısına çıkmasıyla birbirinden heyecanlı bir çok maceraya sürüklenir.İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2005

Çılgın Kuzenler – The Dukes Of Hazzard izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.1

Bo ve Luke Duke kuzenler, seksi kuzenleri Daisy'nin(Jessica Simpson) ve amcaları Jesse'nin (Willie Nelson) yardımlarıyla, Duke ailesinin çiftlik evinin, kasabanın çürümüş komseri Boss Hogg (Burt Reynolds) tarafından yıkılmasına engel olmayı kafalarına koyarlar. Bu hayati mücadelelerinde, onlar için her yol mübahtır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2005

Müstehcen Çizmeler – Kinky Boots 720p Film izle
 • Site
 • IMDB
  7.1

Konusu:Son Derece Eğlenceli Ve Orijinal MÜSTEHCEN ÇİZMELER, Uyum Sağlamanın Tek Yolunun Pes Etmemek Olduğunu İspatlayan Ve Mutlaka Görmeniz Gereken Bir Film!Price ailesi nesillerdir son derece kullanışlı ve muhafazakar erkek ayakkabıları imal etmektedir. Fakat aile işini iflastan kurtarmak için genç Charlie Price, yeni ve sıradışı bir tasarım danışmanına başvurmak zorunda kalır: Göz alıcı ve vahşi sitili ile tozlu eski dükkana taze bir nefes getiren seksi bir travesti şarkıcı!

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Müzik Filmleri

Yapım: 2005

Ripley Yeraltında – Ripley Under Ground İzle
 • Site
 • IMDB
  6.1

Konusu:Arkadaşının ölümünü gizleyen, böylece onun paralarını kendi cebine aktarmayı deneyen Tom Ripley’yi bu filmde Barry Pepper canlandırıyor. İyi seyirler..

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2005

Çılgın – C.R.A.Z.Y. İzle
 • Site
 • IMDB
  8

Konusu:Ean-Marc Vallée?nin 'C.R.A.Z.Y' adlı son filmi, 60'lı yıllardan başlayarak orta-sınıfa mensup Montreal'li bir aileden sıradışı bir baba-oğul hikayesi aktarıyor. Doğası gereği, kendisinden beklenilenden farklı davranmak zorunda kalan erkek çocuğun yaşadığı çelişkilerin, kendi benliğini aramasının ve olgunlaşmasının anlatıldığı hikaye Kanada'nın bir nevî Babam ve Oğlum'u sayılabilir.

Kişisel tercihleri(hediye gibi, müzik gibi), hayata bakış açıları çelişen bu iki insanı kopmaktan alıkoyan ise, kardeşlerini yalnızlığa mahkum eden her biri birbirinden acayip özelliklere sahip dört erkek evlat ve oğlunun mistik güçlere sahip olduğuna inanan bir anne (Danielle Proulx). Her şeye rağmen babasına büyük bir hayranlık duyan ve ona yaranabilmek için hayatını uzunca bir süre yalanlar üzerine koyan Zach'in doğasıyla girdiği amansız mücadelenin, onu çıldırmanın eşiğine getirmesi üzerine bir film 'C.R.A.Z.Y'.

Quebec'te başlayan ve Kudüs'e kadar uzanan fiziksel ve ruhsal bir yolculuğun, toplumsal baskının, insan doğasının, mücadelenin ve azmin anlatıldığı eşsiz bir baba-oğul hikayesi olan 'C.R.A.Z.Y'; Michel Côté'nin unutulmaz performansıyla ölümsüzleşiyor. Sinemaseverlerin kulaklarının pasını alacak muhteşem parçalar(David Bowie, Pink Floyd, Rolling Stones vb.) ve dokunaklı final de cabası. İyi seyirler dileriz..

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2005

Kahramanlar Okulu – Sky High İzle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Konusu:Süper kahramanların sıradan kabul edildiği bir dünyada geçen Sky High, The Commander (Kurt Russell) ve Jetstream (Kelly Preston) isimli, şöhret olmuş iki kahramanın 'güçleri olmayan' oğulları Mike'ın hikayesini anlatıyor. Mike lise çağına gelince soluğu kahramanların lisesi Sky High'da alır. Gelin görün ki, süper güçleri olmamak yeterince kötü değilmiş gibi, Mike, bir de, süper kahramanların değil de yardımcı karakterlerin sınıfına düşer. Kısa zamanda toparlanan Mike, kendi güçlerini kullanmaya başlar. Hem ailesinin yüzünü kara çıkarmaz hem de okuluna yaklaşmakta olan bir tehlikenin karşısına geçer. Kahramanlığını kanıtlaması biraz zaman alsa da sonucun mükemmelliğinden herkes memnun kalacaktır.

Tür: Aile Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2005

İskelet Anahtar – Skeleton Key izle
 • Site
 • IMDB
  6.5

Oyuncular : Kate Hudson (Caroline) , Gena Rowlands (Violet) , Peter Sarsgaard (Luke) , John Hurt (Ben) , Joy Bryant (Jill) , Jen Apgar (Madeleine Thorpe) , Forrest Landis (Martin Thorpe)
Film hakkında kısa bilgi:The Ring’in Yazarından…Korkmak İnanmaktır..
Genç hemşire Caroline (Kate Hudson), yaşlı bir kadın ve hasta kocasına bakmak üzere New Orleans’ın dışında yıkık dökük köhne bir evde çalışmaya başlar. Ancak tavan arasında gizlenen, unutulmaya yüz tutmuş ölümcül ve korkunç bir sırrın açığa çıkmasına sebep olur.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2005

9 Rota – The 9th Company izle
 • Site
 • IMDB
  7.2

1998’de Sibirya’da bir grup genç Afganistan’da mücahitlere karşı savaşmak için askere yazılır. Eğitim için Özbekistan’ın Fergana bölgesindeki acemi birliğine gönderilirler. Burada dengesiz Astsubay Dygalo’nun hakaret ve şiddetine maruz kalan gençlerin arasındaki dostluk iyice pekişir. Ardından Bagram Üssü’ne gönderilen gençler Afganistan’a varır varmaz kendilerini kargaşanın ortasında bulurlar, Afganlar kalkan bir uçağı patlatmıştır. Dokuzuncu Bölüğe katılıp 3234 metre yükseklikteki Host Bölgesi’ne giderler. Görevleri dağı korumak ve yardım konvoylarına kalkan oluşturmaktır. Rus ordusu ilerleyen zamanda Afganistan’dan çekildiğinde, dağlardaki Dokuzuncu Bölük kaderine terk edilmiştir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2005