Rastgele Film
Yukarı Çık

2015

Ölüm Emri – Eye in the Sky (2015) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.3

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2015

Dragon Inside Me – On – drakon (2015) izle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  6.9

Eski dönemlerde var olan bir krallık kendilerine musallat olan vahşi ejderhadan kurtulmak için ona her gelişinde güzel kızları kurban etmektedirler. Bu artık sarayda inançları gereği ritüel haline gelmiştir. Kralın amacı tahtını ve ülkesini koruma adına bu vahşeye göz yummaktır. Diğer yandan birbirlerine aşık olan iki sevgili ejderhanın kurbanı olur. Sevgilisinin ölmesini göze almayan genç adam hemen ejderhanın peşine düşüp onu yok etmeyi planlar.

Tür: Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2015

Ölümsüz Aşk – The Age of Adaline İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.2

Neredeyse sekiz nesildir 28 yaşında olan Adaline Bowman, bütün bu süre boyunca sessiz bir yaşam sürmüş ve hiç kimseyle yakın bir bağ kurmamaya çalışmıştır. Ancak günün birinde şans eseri tanıştığı genç ve karizmatik Ellis Jones ile yaşadığı duygusal yakınlık tüm mantığını ve yıllardır sürdürdüğü yalnızlığı terketmesine neden olur. Bir haftasonu tatilinde Ellis´in ailesi ile tanışmak üzere evlerine giden Adaline, tüm yaşamını değiştirecek bir karar almak zorunda kalacak ve yaşadığı bu gizemin ortaya çıkmasına neden olacaktır.İyi seyirler.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2015

Kardaki Palmiyeler – Palmeras en la nieve İzle
 • Site
  8.3
 • IMDB
  7.4

Genç İspanyol babasını kaybetmenin üzüntüsünü yaşamaktadır. Bu sırada babasından kalan bir mektubu ev içerisinde bulur. Mektupta yazan notlar üzerine harekete geçen kadın bazı konular üzerinde araştırmaya başlar. Birkaç kafasında belirmiş olan soru işaretlerine gerekli olan yanıtı bulmak istemektedir. Tüm bunların sağlanması için Afrika’ya geri dönmek zorunda kalan İspanyol kadın kendisini sıra dışı bir yolculuk içerisinde bulacaktır.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2015

The Tiger: An Old Hunter’s Tale – Daeho İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.3

Avcı kaplan ve Joseon kaplanlarını hakkında bir hikaye anlatan bir film..

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2015

Mayın Sahili – Under Sandet (2015) izle
 • Site
  9.0
 • IMDB
  7.8

2. Dünya Savaşı’nda Almanya’nın yenilgiye uğramasının ardından, Mayıs 1945’te bir grup genç Alman savaş esiri Danimarkalı yetkililer tarafından ülkeye getirilir. Görevleri Danimarka’nın batı sahilindeki yaklaşık iki milyon kara mayınını temizlemektir… Çıplak elleriyle. İyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2015

Sevginin Gücü – Bajrangi Bhaijaan izle
 • Site
  9.6
 • IMDB
  8.1

Doğduğu ilk günden itibaren konuşamayan küçük kız için ailesi seferber olmuştur. 5 yaşındaki Shahida isimli kızı annesi konuşması için tüm her şeyi seferber eder. Yaşam sürdükleri Pakistan’dan Hindistan’a giderek burada kızının tedavisi için araştırmalarına devam edecektir. Ancak bu çıkılmış olan yolculukta bir çok değişim meydana gelir. Minik kızın hayatı farklı yönde değişmeye başlar. Trende yolculuk gerçekleşirken küçük kız etrafı izlemektedir. Camdan baktığı sırada gördüğü kuzular kendisinin dikkatini çeker ve trenden aşağıya iner. Ancak tekrar tren kalkmış olduğunda kendisi siren seslerini duymadığı için trenin gittiğinden habersizdir. Artık küçük kız yalnız başına kalmıştır. Tek başına sokakta dolaşmaya başladığında karşısına çıkan olgun adam ile samimi olmaya başlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2015

İlahi Erişim – Divine Access (2015) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.6

Bir arkadaşının tavsiyesi üzerine bir TV programına katılan genç adam, burada kendisine yöneltilen sorulara yanıt vermektedir. Ancak esprili olan yönüyle bu soruları yanıtlaması, bir anda kendisinin popüler duruma gelmesine neden olacaktır. Artık eski sakin geçen hayatını daha lüks bir yaşama bırakmıştır. Artık farklı TV programlarına katılarak kendi başından geçen komik olayları insanlar ile paylaşmaktadır. Sadece kendi şehrinde değil ülke genelinde popüler olmasından dolayı farklı gösterilere de çıkacaktır. Kendisiyle söyleşi yapmak isteyen dünyanın dört bir yanından insanlar akın eder. Durağan şekilde devam eden hayatının birden hareketlenmesi sonucu yaşadığı olaylarla komik duruma düşen adamın hikayesini izlerken sizlerde çok keyifleneceksiniz.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2015

Eadweard (2015) izle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  6.3

ABD ve Meksika’da uyuşturucu baronları iyice şehri etkisi altına almaya başlamıştır. Hemen hemen her köşede satılmakta olan uyuşturucular sonrasında, FBI ajanı olarak çalışan Kate, artık özel bir operasyon lideri olarak görevlendirilmiştir. Bundan sonraki görevi bu uyuşturucu baronlarına karşı mücadele etmesi gerekecektir. Ancak karşısında kendisini bekleyen düşmanları her şeyi kuralına göre oynamayacaktır. Bundan dolayı kendisini zorlu bir süreç beklemektedir. Her açıdan kusursuz bir FBI ajanı olsa da, bu olayların üstesinden gelebilmek için kafasını da fazla yorması gerekecektir. Soluk soluğa geçecek olan operasyon hikayesinde sizlerde nefeslerinizi tutarak izleyeceksiniz. Film eleştirmenler tarafından tam not alarak geçiş yapmıştır.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2015

Özel Ekip – Antigang (2015) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.7

Paris polisinde görev almakta olan Serge Buren (Jean Reno) farklı bir çete ile işbirliği içinde çalışmalar yürütmektedir. Oldukça agresif yapıya sahip ortağı Cartier (Alban Lenoir) ile fevri hareketlerde bulunan üyelerin başında bulunmaktadır. Ancak bu gidişat çete üyelerinin pekte hoşuna giden bir durumda değildir. Bu şekilde devam eden işlerde başlarında bulunan bu iki liderden kurtulmak isterler. Diğer yandan Becker’in genç eşi de gizli bir şekilde çetenin işleri içinde kendisini bulacaktır. Hem çete liderleri hemde eşiyle mücadele etmek zorunda kalan Becker, bakalım bu karmaşa içinden kendisini ve eşini kurtarmayı başarabilecek mi? 12 Ağustos 2016 tarihinde gösterime girmiş olan filmin tam bir İngiliz polisiye filmi olduğunu söyleyebiliriz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2015

Khabib Vs McGregor (2018) Boks Maçı izle
 • Site
  10
 • IMDB

Kaçıranlar için! Khabib Vs McGregor boks maçı kesintisiz ve hd kalitede direkizle farkıyla sizlerle. İrlandalı Conor McGregor ve Dağıstanlı Khabib Nurmagomedov Las Vegas'ta karşı karşıya gelip kozlarını paylaştılar. T-Mobile Arena'da başlayan boks müsabakasını çizik bile almadan Dağıstanlı Khabib Nurmagomedov kazandı. UFC'nin 229. düzenlediği UFC 229: Khabib Vs McGregor 2018 Olay yaratan tartışmalı maç ile sizleri başbaşa bırakıyor iyi seyirler diliyoruz. direkizleyin.com

Tür: En Son Çıkan Filmler, Spor Filmleri

Yapım: 2015

Savaşın İzleri – Man Down (2015) İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.9

Man Down filmi, Kayıp olan oğlunu arayan eski bir ABD askeri ve yanında en güvendiği arkadaşı. Tüm çaresizlik ve umut ile hem oğunu arayan hemde kendi can güvenlikleri için mücadele eden askerlerin gerilim dolu hayatını izliyoruz. direkizleyin.com

Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2015

Fang Ailesi – The Family Fang İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.1

Şayet Caleb ve Camille Fang gibi hayatınızı performans sanatına adamışsanız, ve yapıtlarınız gerçekliği çarpıtmak üstüne kurulmuşsa, konu ebeveynliğe geldiğinde kimse sizden harikalar beklememeli. İnanmazsanız Buster ile Annie Fang'e sorun. Onlar kendilerini bildi bileli (istemeden) anne babalarının zirzop yapıtlarında rol aldılar. Ama sonra büyüdüler, önce anne babalarının yarattığı garip dünyanın ötesine adım attıkları yaşa, ardından o dünyada tutunamayıp, kurdukları yaşamların başlarına yıkıldığı yaşa geldiler. Biri sancılı bir yazar, diğeri Hollywood'da umut veren bir aktris olan iki kardeş, büyüdükleri eve dönmekten başka çare göremediler. Ancak anne babaları onlarla ilgilenemeyecek kadar meşguldü; "başyapıtımız" dedikleri son bir performansı hayata geçirmeye hazırlanıyorlardı. Çok geçmeden hırslar çarpıştı ve her bir Fang üyesi çok önemli bir kararın eşiğine geldi: Önemli olan aile miydi, yoksa sanat mı?

Tür: Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2015

Ne Dilersen – Absolutely Anything İzle
 • Site
  9.1
 • IMDB
  6

Bir öğretmen sıradışı sihirli güçleri olduğunu keşfettikten sonra kendisini bitmek bilmeyen talihsizlikler zincirinin içinde bulur! Yönetmenliğini Terry Jones'un üstlendiği filmin senaryosu ise Jones ile birlikte Gavin Scott'a ait. Kadrodaysa Kate Beckinsale, Robin Williams ve Simon Pegg gibi yıldız isimler yer alıyor...

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2015

Çarşamba 04:45 – Tetarti 04:45 (2015) izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015

Departure (2015) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.8

Andrew Steggall’ın ilk filmi Departure / Ayrılış, dokunaklı ve nostaljik bir büyüme öyküsünü konu alıyor. 15 yaşındaki edebiyat tutkunu Elliot, annesi Beatrice ile Fransa'nın güneyindeki yazlık evlerine gelir. Evi boşaltmak için yapılan bu yolculuk delikanlının hayatında bir dönüm noktası olur. Elliot hem ailesindeki sorunlara tanıklık eder hem de ilk kez âşık olarak eşcinselliğini keşfeder.

Tür: Aile Filmleri, Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2015

Amerika – Umrika (2015) izle
 • Site
 • IMDB
  6.7

Hindistan’ın küçük bir köyünün sakinlerinden birinin Amerika’ya, nam-ı değer Umrika, seyahat eder ve orada yaşadığı maceraları eve gönderdiği mektuplar ile anlatır. Mektuplar köylülerin tartışmalarını kıvılcımlar ve köylüye umut aşılar. Fakat gizemli bir şekilde mektuplar kesilir. Bunun üzerine mektupları gönderen kişinin kardeşi Rama ve onun yakın arkadaşı Lalu ağabeyi bulmak için yola koyulur. Umrika, 1980’li yılların ortalarında insanların hayallerini gerçekleştirmek için göze alması gereken yolculukları eğlenceli bir dille anlamlandırıyor. Prashat Nair’in yazıp yönettiği filmin başrollerini Suraj Sharma ve Tony Revolori paylaşıyor.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2015

Şövalye – Chevalier (2015) izle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Lüks bir yatla Ege Denizi'ne balık avına çıkan 6 adam, yolculuklarının sonuna yaklaşmışken yatta yaşanan bir arıza nedeniyle denizin ortasında kalırlar. Sorun çözülene dek gemide "Şövalye" adlı bir oyun oynamaya karar verirler. Bu oyunda yaptıkları her şey karşılaştırılacak ve puanlanacak, sonunda galip gelen, şövalye yüzüğünü takmaya hak kazanacaktır. Zaman öldürmek için başladıkları oyun giderek hepsini etkisi altına alacak, üst düzeyde bir rekabet yaşanacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2015

One Breath – Bir Nefes (2015) izle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Yunanistan'daki kötü ekonomik koşullar nedeniyle Frankfurt'a giden Elena (Chara Mata Giannatou), Atina'da bıraktığı erkek arkadaşından hamile olduğunu öğrenir. Kürtaj için paraya ihtiyacı olan genç kadın, hiçbir tecrübesi olmamasına rağmen Tessa ve Jan çiftinin küçük kızları Lotte'ye dadılık yapmaya başlar. Başlarda biraz zorlansa da dadılığa alışan Elena, bir gün sokakta Lotte'yi kaybeder. Telaştan ne yapacağını bilemez ve Atina'ya geri döner. Kızın kaybetmenin üzüntüsüyle adeta çıldıran Tessa (Jördis Triebel) Atina'ya giderek Elena'yı ve orada olduğunu düşündüğü kızını her yerde aramaya başlar.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2015

Victor Frankenstein İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6

Victor Frankenstein Bilim dünyasını ayağa kaldırarak bir insan prototip üretmiştir. Asistanı ve çalışma ekibi ile büyük bir işe imza atarlar. Amaç insanlara zarar veren salgınlar ve bulaşıcı vürüslerden korumaktadır. Herşey iyi gitmiş iyi bir sonuç elde edilmiştir. Hastalıklara tedavi yöntemi bulunduğuna göre prototip insan tipinin imha edilmesi gerekmektedir. Yapılan ölüm şoklaması başarısız sonuç elde eder ve insan yaratık karışımı prototip Los Angeles sokaklarında terör estirmektedir. İyi seyirler dileriz.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2015

Uzakta Kalan – Estranged İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.4

January, 6 yıl sonra yurtdışında dönmek zorunda kalır. Ölümcül bir kaza onu geçici olarak tekerlekli sandalyeye mahkum ve hafızasını yitirir. Sadece ailesini değil, çocukluğunu geçirdiği her yeri unutmuştur ve her şeyi tekrar hatırlamak için bir keşfe çıkar. İyi seyirler.

Tür: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2015

Doğuştan Kederli – Born to Be Blue İzle
 • Site
 • IMDB
  6.9

Konusu:Film; 1960’lı yılların sonunda caz müziğinin efsanesi Chet Baker’ın geri dönüşünü anlatıyor.

Tür: Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Müzik Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2015

Tudo Que Aprendemos Juntos – Keman Öğretmeni izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Yetenekli kemancı Laerte (Lázaro Ramos), São Paulo Senfoni Orkestrası (OSESP) için katıldığı seçmeleri geçemedikten sonra mecburen şehrin kenar mahallelerinden Heliópolis'te bir lisede müzik öğretmeni olarak çalışmaya başlar. Çocukların durumu pek parlak değildir, ama içlerinden bir tanesinin, Samuel'in (Kaique de Jesus) yeteneği hemen dikkat çekmektedir. Ancak çocuğun başı, yörenin mafyasıyla derttedir, yine de Laerte, müziğin çocukların hayatına bir anlam katabilmesi adına daha çok mücadele etmesi gerektiğini görür.

Tür: Dram Filmleri, Müzik Filmleri

Yapım: 2015

Strangerland – Fırtınanın Ortasında (2015) izle
 • Site
 • IMDB
  5.2

Konusu:Catherine Parker (Nicole Kidman) ve eşi Matthew Parker (Joseph Fiennes) Avustralya çöllerinin ortasındaki Nathgari adında bir kasabaya taşınır. Ancak hayatları, çocukları Tommy ve Lily'nin bir anda ortadan kaybolması ve hemen arkasından başlayan kum fırtınasıyla alt üst olur. Arama çalışmalarına, başta polis memuru David Rae (Hugo Weaving) olmak üzere kasaba halkı katılır. Çocukların hayatından duyulan endişe giderek artarken kasabalılar, Catherine ve Matthew'dan şüphelenmeye başlar. Bir yandan giderek yükselen boğucu sıcaklık, bir yandan kasabalıların tavırları ve çocuklarının yokluğu, Parker çiftini oldukça zor duruma sokacaktır.İyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2015