Rastgele Film
Yukarı Çık

2017

Velayet – Custody – Jusqu’à la garde (2018) izle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  7.7

Antoine, güvenlik görevlisi olarak çalıştığı özel hastanede herkes tarafından sevilmektedir. Hem emirleri hem de meslektaşları kendisine saygı duyacak kadar önem vermektedir. Eşinden boşanmış bir adam olsa da, on yaşındaki erkek çocuğuna biraz daha yakın olmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Bundan dolayı kısa bir süre içerisinde oğlunun velayetini kendisi almak ister. Her ne kadar çevresindekiler kendisine saygın kişilik olarak baksa da, karısı ve çocuğu için aynı durumun geçerli olduğu söylenemez.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2017

First Reformed (2017) izle
 • Site
  6.0
 • IMDB
  7.5

Geçmiş döneminde tanınmış bir asker olan papaz, canından çok sevdiği oğlunun hayatını kaybetmesi sonrasında kendisini kaybetmiştir. Kilise içerisinde ne yaptığını bilmez haldeyken, üyelerden birisi olan Mary ile arkadaş olmaya başlar. Olgun kadın da daha önce bir intihar girişimi sonrasında kocasını kaybetmiştir. Aralarındaki arkadaşlık samimiyetini korurken kilise içerisinde meydana gelen farklı olayları araştırmaya başlarlar. Böylelikle birçok sırrında keşfine varmış olurlar.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

Pokemon: Seni Seçtim – Pokemon The Movie: I Choose You (2017) izle
 • Site
  8.9
 • IMDB
  6.5

Ash doğum gününü kutlayacaktır. Bundan dolayı da kendisine bir Pokemon seçme isteği sunulmuştur. Ancak bu seçimleri içerisinde Pikachu’yu seçmek zorunda kalması işini biraz zorlaştırır. Artık bundan sonraki süreçte birbirinden farklı maceralara birlikte atılacaklardır. İlk işleri efsane olmuş Ho-Oh’u bulmak olacaktır. Birlikte kafa kafaya vererek arama çalışmalarını hemen başlatırlar. Filmi animasyon filmlerinin usta yönetmeni Kunihiko Yuyama yapmaktadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Mark Felt: Beyaz Saray’a Yıkım Getiren Adam – Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017) izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  6.4

1972 yılında meydana gelen olayda beş hırsız ABD başkanı Richard Nixon’un parti binasındaki konuşmalarını dinlemek üzere binaya sızmıştır. Watergate binasına giriş yaparak mikrofon yerleştirmesi yapan beş hırsız, artık ülkede büyük bir kaos yaşanmasına neden olmuştur. Yaşanan bu skandal olay artık Nixon’un görevinden istifa etmesine kadar gitmiştir. Mark Felt hikayesi nefesleri kesecek şekilde etki gösterecek.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2017

Yarını Yok – 24 Hours to Live (2017) izle
 • Site
  7.2
 • IMDB
  5.7

Kiralık katil olarak sürekli görevler alan Travis Conrad, son almış olduğu iş kendisinin ölümü ile sonuçlanmıştır. Her ne kadar yaşımını yitirmiş olsa da, kendisinin sürecek olacak 24 saatlik görevi için tekrar diriltilecektir. Koluna takılan bir geri sayım sayacı ile 24 saatlik süre artık her geçen dakika tükenmektedir. Travis bu süre içerisinde hem kendisine verilen görevi tamamlayacak hem de kendisine bu kötülükleri yapan insanlardan intikam almak isteyecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

2:22 (2017) izle
 • Site
  6.4
 • IMDB
  5.7

New York'ta bir havaalanında kule kontrolörü olarak çalışan Dylan Branson (Michiel Huisman) bir gün iş esnasında yoğun bir ışık demeti görüp bir anlığına dikkati dağılınca iki uçak çarpışmayla burun buruna gelir, mucize eseri kaza olmaz. Bu olay sonrası Dylan işten ayrılır. O uçaklardan birinde olan Sarah (Teresa Palmer) ile tanışan Dylan, bu sırada çevresinde her gün aynı saatte aynı olayların gerçekleştiğini, olayların hep öğleden sonra 2.22'de cereyan ettiğini fark eder. Normal hayatına dönüp bu zinciri kırmak için gizemi çözmesi gerekmektedir.

Tür: Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

Sıkı Dostlar – Last Flag Flying İzle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  6.9

Irak savaşında oğlunun kaybolduğunu öğrenen ABD'li bir baba eski arkadaşlarını toplayarak harekete geçer. Komedi, Dram türündeki filmi Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2017

Salyut-7 (2017) izle
 • Site
  9.5
 • IMDB
  7.2

1985 yılında gerçekleşen olaylarda Sovyet Uzay istasyonu Salyut 7, Kontrol Merkezi’nden gelmekte olan komutları artık yanıtlamayı bırakır. Uzay istasyonu artık bundan sonraki süreç içerisinde açıklanması güç olan tahribatları yaşatmaya başlar. İnsanların başına gelen felaketlerden sorumlu tutulan uzay istasyonuna karşı artık bir savaş başlatılmıştır. Galip gelen taraf insanlar mı yoksa uzay istasyonu mu olacaktır?

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2017

Hayaletler Kenti – City of Ghosts (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.4

2015 yılında daha önce çekmiş olduğu Cartel Land isimli belgeseli ile Matthew Heineman Oscar’a aday gösterilmişti. Şimdi ise Rakka’da gerçekleşen İŞID saldırıları sonrasında mağdur olmuş ve buradan kaçmayı başarmış olan insanların tanıklık ettiği olaylar ile ilgili bir belgesel çekilmiş. Çok çarpıcı sahnelerin yer aldığı bu belgeseli izlerken bazı sahnelerde gözlerinize inanamayacaksınız.

Tür: Belgesel Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2017

Noel Dileği – Christmas Encore (2017) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.1

Genç adam film aktristi olma hayalleri kurmaktadır. Bunun içinde bir yapımcı şirketi ile anlaşıp film çekimlerine başlar. Ancak film hayallerini gerçekleştirmeye başlamış olmasından daha çok film yapımcısı kadın ile arasında yaşadıkları kendisini etkiler. Artık daha karmaşık duygular içinde olan genç adam, film yapımcısı kadın ile yakınlaşma hayalleri kurmaya başlar. Ancak aralarında uçurum olması genç adamla kadının yakınlaşması için bir mucize gerçekleşmesi gerekmektedir.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2017

Home Again (2017) izle
 • Site
  9.0
 • IMDB
  5.7

Alice Kinney mutlu bir evlilik yaşantısı olsa da, yakın zamanda kocasından ayrılmış mutsuz bir kadındır. Artık kendisine yepyeni başlangıç yapmak ister. Bu uğurda zaten kendisi de yalnız değildir. İki kızını da yanına alarak Los Angeles şehrine geri dönme planlarını devreye sokar. Fakat Los Angeles şehrine geldiğinde 40. yaş gününü kutladığı gecede film yapımcısı ile tanışmıştır. Aralarındaki yaşanan elektrik sonrasında, artık hayatında beklenmedik şeyler yaşanmaya başlar.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2017

Desenterrando Sad Hill (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.7

1996 yılında yaşanmış korkunç bir olayın beyaz perdeye alınması ile heyecan kasırgası estirilmeye devam ediliyor. İspanya’daki Burgos şehrinin yakınlarında yer alan Sad Hill Mezarlığı’nda geçen olayın 50 yıl sonra tekrar etmesi ortalığı fena şekilde karıştırıyor. Bu yaşanan olaylar sonrasında iki arkadaş konunun daha çok üzerine giderek bu gizemli olaylardaki perdenin aralanmasını sağlıyor. Ancak kendilerin buldukları çıkmazın içerisinde ne yapacaklarını şaşırıyorlar.

Tür: Belgesel Filmleri

Yapım: 2017

Hudut – The Line (2017) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  6.9

Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Hannah (2017) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.9

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Sky Hunter (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.3

Pilot hayali kurmak isteyen gençler gerekli eğitimleri almak için okula gitmektedir. Tüm eğitimler başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra okuldan mezun olurlar. Artık hayata atılma zamanı geldiği için bu bir grup genç pilot kendisini askeri okulun içine atar. Artık bundan sonra yaşayacakları hep savaş üzerine olacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2017

Los Angeles’ta Gizli Görev – Once Upon a Time in Venice İzle
 • Site
  9.1
 • IMDB
  5.3

Jack Russell cinsi sevimli köpek Buddy , Steve Ford`in (Bruce Willis) Bu hayatta sahip olduğu tek varlıktır. Canından çok sevdiği köpeği Buddy uyuşturucu ticareti yapan gangsterler tarafından kaçırılınca Steve Ford (Bruce Willis)`da aynı zamanda aklını kaçırmıştır. Hemen arkadaşı Dave`yi arayan Steve Ford (Bruce Willis) Köpeği Buddy`i bulmak için yola çıkarlar ve Macera başlar. 2017 Yapımı Bir Zamanlar Venedik'te - Once Upon a Time in Venice Filmi Komedi Filmleri kategorisinde yer alırken Aynı zamanda 2017 Filmler sıralamasındada yerini almaktadır. İyi seyirler dileriz..

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2017

Hesaplaşma – Una questione privata – Rainbow: A Private Affair (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.8

Lewis Barnavelt, ailesinin yaşamını yitirmesinden sonra başka bir şehirde bulunan amcası ile yaşamak zorunda kalır. Uzun bir zamandır görüşme dahilinde olmadığı amcasını tanımaya çalışacaktır. Ancak tanıdıkça öğrendiği gerçekler kendisinde ürkütücü şekilde etki gösterir. Çünkü amcası bir büyücüdür. Amcasının evinde yaşamak zorunda kaldığı için kendisi de bazı olaylara tanıklık etmeye başlar. Amcası iyi bir büyücü olmadığı için güçlerini kötülükten yana kullanmaktadır. Yaptığı araştırmalar sonrasında kıyamet sonrasında neler yaşanacağını merak etmektedir. Genç adam amcasının kötü büyülerini yapmaya engel olabilecek mi?

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2017

The Super (2017) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.2

Bir apartman içinde insanlar gizemli bir şekilde kaybolmaktadır. Bunun hangi nedenden ötürü meydana geldiği bilinmediği için tüm gizemliliğini korumaya devam etmektedir. New York City apartmanında yaşanan bu olayları çözmek isteyen bir adam, hemen bu apartmana giderek şef olarak göreve başlar. Olayların üzerine gittikçe kendisini daha çok belalı işlerin içine sokmaya başlayacaktır.

Tür: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2017

Şok ve Dehşet – Shock and Awe (2017) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.7

2003 yılında George W. Bush tarafından Irak lideri Saddam Hüseyin’e karşı yaptığı operasyon sonrasında bir grup gazeteci de sorumlu tutulmaktadır. Kitle imha silahları yapıldığına dair kuşkulu görülen gazeteciler, kendilerinin sadece bir sıradan gazeteci olduğunu ispat etmek zorundadırlar. İçinden çıkılmaz bir hal almaya başlayan bu durum sonrasında bu grup gazeteciler kendisini aklamayı başara bilecekler mi?

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2017

Angela’nın Noel’i – Angela’s Christmas (2017) izle
 • Site
  8.9
 • IMDB
  8.7

Noel yaklaşmaktadır. Her Noel arifesi öncesinde olduğu gibi Angela ailesi ile birlikte kiliseye giderek ayin yapmaktadır. Ancak kilise içine geldiğinde farklı düşünceler kendinde oluşmaya başlar. Genç kız bu kilise içinde artık düşündüklerini uygulamak ister. O dakikadan sonra Angela’nın yaşadıkları pekte kendi istediği cinsten gidecek şekilde değildir. Heyecan dolu aksiyon sahneleri içindeki genç kızın başına gelecek olan nedir?

Tür: Animasyon Filmleri, Kısa Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2017

İntikam – Revenge (2017) izle
 • Site
  4.5
 • IMDB
  6.4

Zengin iş adamları her yıl kendilerince bir av partisi düzenlemektedir. Yine bu yılda gerçekleşecek olan av partisi için arkadaşlarının evinde bir araya gelmek için sözleşirler. Sadece av zamanlarında kullanılan eve ilk olarak Richard metresi kadın ile birlikte gelecektir. İkili arasında sıcak dakikalar yaşanırken eve gelen diğer kişiler ile ortalık birden karışmaya başlar. İş adamının metresi Jen, eve gelen arkadaşları tarafından tecavüze uğrar. Hırpalanma sonrasında öldüğü düşünülen kadını hemen bir çöle bırakarak geri evlerine dönerler. Ancak genç kadın hayatını kaybetmemiştir ve gözlerini açtığında iş adamlarından intikam almak için büyük bir yemin eder.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2017

The Brink – Kuang shou (2017) izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  5.6

Ülkede artık her şey eskisi gibi gitmemektedir. Yaşanacak jeopolitik kriz sonrasında ABD ülkesi kendisine göre gardını almak ister. Olası bir meydana gelecek 3. Dünya Savaşı kendilerini de olumsuz şekilde etkileyecektir. Bunun için ABD askerini bir araya toplayarak durum hakkında değerlendirmeler yapmaya başlar. 3. Dünya Savaşının olmasına karşılık önüne geçme başarısını gösterebilecekler mi?

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Tiempo Compartido – Time Share (2018) izle
 • Site
  4.0
 • IMDB
  6.8

ABD’de devre mülkler grubu ile iyice samimi olan ailesini uzaklaştırmak isteyen genç adam, kendisine perilerden yardım isteyecektir. Kendince uğursuz olarak gördüğü bu grubun yok olması için elinden gelen tüm çabayı sarf eder. Ailelerinin ebedi hayatında cennette bir yer alabilmesi için haçlılar ile sürekli şekilde savaş halinde olacaktır.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2017

The Eternal Road – Ikitie (2017) izle
 • Site
  7.5
 • IMDB
  7.6

Ülkesinde yaşanan siyasi olaylar artık hayatında bunalım yaratacak kadar etki göstermeye başladı. Hayatta kalma mücadelesi veren adam yaşam sürdüğü Amerika’yı terk ederek, bir yaz akşamında Finlandiya’ya göç etti. Ancak ülke değiştirmiş olsa da, siyasi haydutlar adamın peşini bırakmadı. Jussi Ketola kendisini yine siyasi olaylar içerisinde bulmuş aynı zamanda haydutlar tarafından da kaçırılmıştır. Artık adamın hayatı Rusya gibi farklı ülkelerde sürgün şeklinde yaşayarak devam edecektir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Tarihi Filmler

Yapım: 2017