Rastgele Film
Yukarı Çık

2017

Latched (2017) izle
 • Site
  6.4
 • IMDB
  7.0

Tür: Fantastik Filmler, Kısa Filmler, Korku Filmleri

Yapım: 2017

The Keeping Hours (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

Oldukça mutlu bir şekilde yaşam sürmekte olan aile yaşadıkları bir vahim olay sonrasında alt üst olurlar. Çocuklarını kaybetmenin verdiği üzüntü ile yıkılmış duruma gelirler. Çocukları ölene kadar her şey yolunda mutlu ve mesut şekilde devam ederken, ölüm sonrasında birçok şey değişmeye başlar. Aradan geçen 10 yıl gibi bir süre sonrasında çift boşanma kararı alır. Ancak birbirlerinden ayrılmış olsalar da, hayat mücadelelerine yardımcı olacaktır. Çiftimizin her iki bireyini de bir süre sonra yaşadıkları olay bir araya getirir. Kendilerine karşı gelen belaya karşı çiftimiz mücadele içinde olacaktır. Her ikisi ortak karar alarak hareket eder. Yaşananların hepsi kendilerini daha çok birbirine bağlayacak konuma taşır.

Tür: Dram Filmleri, Korku Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2017

Fakir: Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu – The Extraordinary Journey of the Fakir (2018) izle
 • Site
  7.2
 • IMDB
  7.3

Yoksul bir ailenin tek çocuğu olan genç adam, uzun yıllar boyunca annesi ile birlikte yaşamıştır. Daha önceden babasını hiç tanımadığı için, sadece annesi ile vakit geçirmektedir. Aradan geçen zamandan sonra annesi hayatını kaybetmiş ve kendisini yapayalnız bırakmıştır. Kendisini oldukça yalnız hissetmeye başlayan genç adam, farklı bir şehre giderek burada kendisine başka yaşam kurmak ister. Ancak buraya gelmiş olduğunda kendisini güzel bir kız karşılar. Böylelikle kendisi de kıza aşık olacak ve onun peşinden koşacaktır. Sürekli farklı noktalarda takip ettiği kızın babasıyla konuşarak durumu açıklamak ister. Ancak bir yanlışlıktan ötürü kaldığı dolap içinde başka bir şehre kargo şirketi tarafından gönderilmiştir. Gitmiş olduğu şehirden tekrar dönerek aşık olduğu kızın babası ile konuşma girişimlerinde bulunacaktır.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Elveda Hindistan – Viceroy’s House (2017) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  6.6

İngilizler sürekli olarak Hindistan’a baskı kurarak sömürmek istemektedir. Bu durum Hindistan halkı tarafından sıkıcı bir durum olsa da, İngilizler bildiğinden şaşmayacaktır. Artık bölge valisi kendisine düşen görevi doğru şekilde görevi getirememeye başlar. Bundan sonraki süreçte bir başka valinin bölgeye atanmasını beklerler. Umut içerisinde bekleyiş sürerken o özlem duyulan günlerin yaşanacağını vaat eden vali ülkeye ayak basmıştır. Halka sürekli umut verici konuşmaları yaparak, kendilerinin İngilizlerden ayrı bir şekilde yaşam sürmesi gerektiğini savunmuştur. Bunun içinde elinden gelen neler var ise yapacağını belirtir. Artık vali sürekli olarak her yerde propaganda yaparak Hindistan’ın bağımsızlığını ilan etmesinin gerektiğini savunur. Bölge içerisindeki herkesin kardeş olduğunu ve kardeşçe bir yaşam sürecini hak ettiğini söylemektedir. Bir nevi artık İngilizlere karşı kendince bir savaş başlatmıştır. Ülkedeki birçok kişiyi evine yemekli davete alarak sohbetler gerçekleştirir. Halk zaten sömürülmekten yana sıkıntı duyduğu için valinin yanında olacaktır. Vali ile birlikte şehre bir başka hava gelmiştir. Ülke kendi özgürlüğünü ilan ederek rahat bir şekilde yaşam sürmeye devam eder.

2017 yılında çekilmiş drama filimde çok önemli duygusal sahnelere şahitlik edeceksiniz. İngiltere ile Hindistan arasında geçen filmde Michael Gambon, Gilian Anderson, Om Puri, Manish Dayal ve Hugh Bonneville gibi isimler rol almaktadır. Yönetmenliği ise usta Gurinder Chadda üstlenmiştir.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Sıfırın Altında: Dağdaki Mucize – 6 Below: Miracle on the Mountain (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.7

Daha önce birçok olimpiyat oyunlarına katılmış olan Eric, geçmişinde yaşadığı bazı sorunlar ile halen baş etmek zorundadır. Artık bu sorunlar içinde boğuşurken yönünü kaybetmiş ve ne yapacağını bilememektedir. Birkaç gün kafa dinlemek ve bazı sorunları ile yüzleşmek adına, Sierra Nevada sıradağlarında bulunan bir evde konaklamaya başlar. Ucu bucağı olmayan bu dağlar içerisinde snowboard yaparak, kendisini eğlendirmek ister. Ancak işler hiçte sandığı kadar eğlenceli gitmeyecektir. Issız dağda çıkan kar fırtınası içinde kendisini bulur. Bu dağın zirvesinde artık Eric kaybolmuştur. Uzun bir süredir kendisinden haber alamayan yakınları ise Eric’i aramak için bölgeye gelirler. Arama kurtarma ekipleriyle başlayan bu zorlu arayış pekte öyle sanıldığı kadar başarılı şekilde ilerlemeyecektir.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Papillon (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.0

Normal şekilde yaşam sürmeye devam ederken Henri ‘Papillon Charrierre, küçük suçlara bulaşmış olsa da, haksız bir şekilde cinayetten ceza almıştır. Ancak her ne kadar haksız bir şekilde ceza almış olsa da, fazla şekilde kötü üne sahip Şeytan Adası’nda bulunan yüksek güvenliğe sahip hapishane içine gönderilmiştir. Bu hapishane içinde Louis Dega isimli bir adamla tanışmıştır. Oldukça zengin ancak kendisini savunamayan Dega, hapishane içinde kendisine koruma talebinde bulunur. Bu ikili arasında geçen samimi dostluklar ne kadar bağdaştırıcı olsa da, Dega sürekli olarak arkadaşına karşılık finansal açıdan destek olmaktadır. Böylelikle hem kendisinin hemde arkadaşının hapishaneden kaçışını sağlamak için tüm imkanları seferber edecektir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Gauguin – Voyage de Tahiti (2017) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  5.8

Paul Gaugin’in hayatını konu alan filmde, Fransa’da tatil halindeyken, para kazanmak için kendince resim yaparak bunları satma girişimlerinde bulunur. Ancak gittikçe bu resim yapma duygusu bir ticaretinde dışına çıkmaya başlar. Sırf resim yapabilmek için ailesinin yanından ayrılarak farklı bir yere yerleşmiştir. Tahiti’de yaşam sürmeye devam eden Paul, sürekli olarak farklı resimleri konu almıştır. Birçok resmi arasında halkı konu edecek resimler yapmış olsa da, sağlığında hiç bir şekilde yüksek gelirler elde etmeyi başaramamıştır. Yaşamını yitirmesinden sonra söz konusu olan resimleri daha çok değer görmüş ve milyon dolarlara varacak para konusunda alıcısı bulmuştur.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2017

The Child in Time (2017) izle
 • Site
  6.6
 • IMDB
  6.1

BBC için çekilmiş olan filmde birden fazla ünlü konuk rol almaktadır. Filmin konusunda ise üç yaşındaki kızlarını kayıp edilmesinin ardından yaşamı alt üst duruma gelen başarılı kitap yazarı Stephen Lewis ele alınmıştır. Daha önce romanını okuyanlar çok iyi bileceklerdir ki, film için derin hareketler ve kaybediş öyküsü ele alınmıştır. Drama türünde film severler için konu edilmiş filmde, çok fazla şekilde duygusal anlar yaşanacaktır. Bir babanın üç yaşındaki kızlarını kaybediyor olması, ekran karşısında çok fazla şekilde duygusal anların yaşanmasına sahne olacaktır. Bir yaşam öyküsü konu alınmış filmleri seyir etmekten her zaman hoşlanıyorsanız, tam sizlere hitap edecek bir film olduğunu çok rahat söyleyebiliriz.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Pablo Escobar’ı Sevmek – Loving Pablo (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

Düzenlenmekte olan bir partiye katılan Kolombiyalı başarılı gazteci olan Virgina Vallejo (Penélope Cruz), Pablo Escobar (Javier Bardem) ile tanışmış ve ayrıca fazla şekilde etkilenmiştir. Evli konumda olan Escobar ile aralarında ciddi bir aşk başlamıştır. Bunun yanı sıra Escobar, Medellin’de bulunan fakir halktan aldığı destek ile siyaset alanında hızla yükseliş göstermektedir. Fakat Virginia, Escobar’ın sahip olduğu mevcut gücün aslında bir uyuşturucu ticaretinden sahip olduğunu anlamaya başlamıştır. Bu dakikadan itibaren Kolombiya hükümeti ile ABD arasında Escobar yakalanabilmesi için bir iş birliği anlaşması yapılmıştır. Escobar, kendi himayesinde bulunan adamları ile kullandıkları silahlarıyla devlete baş kaldırmıştır. Bu tutum Virginia’nın zor durumda kalmasına neden olur.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Borg McEnroe (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.0

Gerçek bir hikayeden esinlenerek konu alınmış olan spor dramı filmini Shia LaBeouf ve Sverrir Gudnason ünlü isimler baş rolünü üstlenmişlerdir. İkonik tenisçi olarak hayatına devam eden Björn Borg ve en büyük rakiplerinden birisi olan John McEnroe arasında geçmekte olan mücadeleyi sahne alan filmde, 1980 yılında düzenlenen Wimbledon Turnuvası’ndaki karşılaşmaları anlatıyor. John McEnroe oldukça asabi, fevri hareketlerde bulunan heyecanlı birisi olarak karakterini sergilerken, İsveçli Bjorn Borg ise sükunetli tavırları ve duygusal yönleriyle ön plana çıkıyor. Bu ikilinin kıyasıya mücadele içinde olacağı yarış, birçok konuyu ele alıyor. Aralarında geçecek kıyasıya yarış sizleri de seyir ederken ekran karşısında heyecan duymanıza neden olacak kadar etkilemiş olacaktır.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Spor Filmleri

Yapım: 2017

Dağların Hayaleti – Disneynature Ghost of the Mountains (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.9

Dağların Hayaleti isimli film tamamı ile belgesel türünde ekranlara taşınmıştır. Film izleyiciler ile Türkçe dublaj olarak buluşturulmuştur. Filmde yönetmenlik koltuğunda Ben Wallis otururken, aynı zamanda senaryosu da kendisi tarafından kaleme alınmıştır. Dünya üzerinde bulunan yerlerin en zorlu şartları altında yüksek platolarda nelerin yaşanmış olduğu konu edilmiştir. Belgesel tadında bu zorlu mücadeleyi izlemek sizlere bir takım bilgileri de beraberinde aktarmış olacaktır. Teknolojinin tüm imkanları bu zorlu şartların izlenilebiliyor olması için kullanılmıştır. Birbirinden heyecan verici görüntüler yakalanmış olduğu için, sizi ekran karşısına kitleyecek kadar etki gösterecektir.

Tür: Belgesel Filmleri

Yapım: 2017

Sihirli Müze – Hurvínek a Kouzelné Muzeum (2017) izle
 • Site
  4.0
 • IMDB
  6.4

Tür: Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Kuşlar Bizim Gibi – Birds Like Us (2017) İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.9

Hayvanlar alemi animasyon şekilde beyaz perdeye taşınmıştır. Hayvanlar alemi içinde pek çok sıkıntı çekiliyor olsa da, bu hayvanlar arasında sık şekilde maruz kalan kuşlardır. Bir kuş yaşamış olduğu kaza sonucunda uçamayacak düzeye gelir. Bundan dolayı da ağaçtaki yuvasında yaşam mücadelesi vermeye devam eder. Ancak sürekli olarak açlık sıkıntısı ile mücadele içindedir. Bundan dolayı artık bir şeyleri yapması gereklidir. Akbabalardan kendisine yardımcı olmasını bekler. Akbabaların ise yemek getirme karşılığında bazı isteklerinin yerine getirilmesini bekler. Eli mahkum olan kuş akbabaların sürekli olarak kendisine dediklerini aralıksız şekilde yapmaya devam eder. Akbabaların elinden kurtularak kendi özgür yaşantısına tekrar dönebilecek mi? Hep beraber izleyerek göreceğiz.

Tür: Animasyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Hayalet Hikayeleri – Ghost Stories (2017) izle
 • Site
  6.4
 • IMDB
  6.8

Profesör sürekli olarak kendi çapında araştırmalar yapmaktadır. Bir gün eline oldukça ilginç bir dosya geçmiştir. Üç değişik hayalet ile ilgili bir hikayenin yer aldığı bir dosyada inceleme yapan profesör bu olayların üzerine gitmek için harekete geçer. Araştırmalarını yaparken bu hayaletlerin yaşadıklarına pek inanmamaktadır. Bundan dolayı da sürekli ince ayrıntısına kadar inceler. Mevcut düşüncesinin değişmesine neden olacak kadar yaşadığı sarsılma sonrasında, soluk soluğa geçecek hikayeleri yaşamaya başlar. Yaşanan olaylara karşı artık profesör bir mantıklı açıklama bulmak zorundadır. Ancak içinden çıkılamayacak bu hal sonrasında ne yapacağını şaşırmıştır. Kendi mantığı ile sınanmaya devam eden profesörün yaşadıkları sizleri de ekran karşısında etkileyecektir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Korku Filmleri

Yapım: 2017

Mary Shelley (2017) İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

Marty Wollstonecraft Godwin, babası ile bilrikte yaşadığı Londra’da önemli bir iz bırakmak için çalışmalar yapmaktadır. Tüm çalışmalarına aralıksız şekilde devam ederken Percy Shelley ile tanıştığında her şey değişmeye başlar. Çünkü kendisi adına ihtiraslı bir aşka tutulmuştur. Gözü ondan başkasını göremeyecek duruma gelmiştir. Artık yaşama hırsındaki tüm hareketleri bu aşkı alevlendirmek üzere kurulmuş olacaktır. Ancak bulunduğu bölgede kadınlar daima geri planda tutulmaktadır. Bu durum kendisinde can sıkıcı bir hal almaya başlar. Artık Mary aşka dair yaşadıkları ve çeşitli şekilde yaşadığı olayları bir roman niteliğinde hazırlamaya başlayacaktır. Her dakikasında ayrı bir nefes kesici olaylara sahne olmaktadır. Tutkunu olduğu aşkı ile şehrin içerisinde özgür bir yaşantısını devam ettirmek ister.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2017

Cold Skin (2017) izle
 • Site
  6.6
 • IMDB
  5.9

Kışın soğukluğunu oldukça fazla şekilde hissettirmiş olduğu dönemlerde bir gemi içinde mahsur kalan Franz Ferdidand, hem hava koşulları hem de esrarengiz bir yaratığa karşı kendisini korumaya çalışmaktadır. Daha önceden arkadaşı Gruner bu işleri yürütmüş olsa da, yaşanan bazı problemlerden ötürü kendisi bu göreve geçmiştir. Gündüz saatleri içinde her şey yolunda giderken neler oluyor ise gece yaşanmaktadır. Deniz içinden gelen bir yaratık ve hava şartlarına karşı mücadele eden genç adamın yaşadıkları pekte öyle sanıldığı kadar olmaz. Hem gizemli şekilde yaşantısı olsa da, yaşadığı korkutucu sahneler kendi çaresizliğini gözler önüne sermektedir. Bu mücadele içinde daima yalnız şekilde bulunması gerekir. Bakalım ne kadar başarılı bir şekilde davranabilecek.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

İyileşenler – The Cured (2017) İzle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.4

Avrupa ülkeleri yaygın bir şekilde yayılmış olan hastalığa karşı mücadele vermektedirler. Bu hastalığın oluşmasına ise bir virüs neden olmaktadır. Bu virüs normal şekilde yaşam süren insanlara geçmiş olduğunda zombi gibi bazı yaratıklara dönüşmesine neden olmaktadır. Sadece zombiye dönüşmek ile kalmadıkları gibi, her birinin kendi yaşantısı içinde bazı anılara sahip olmasını da sağlayacaktır. Devlet bu virüsün temizlenmesi için savaş başlatır. Ancak diğer yandan devlet teröristler ile de mücadele altındayken bu virüs ile başarılı bir şekilde mücadele edemez. Bundan dolayı sürekli olarak tehlikeli bir şekilde başka insanlara da bulaşarak tüm şehri etkisi altına alacaktır. Her geçen gün devasa duruma gelen bu zombi yaratıkları ve teröristlere karşı yoğun mücadele nefesleri kesecek.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Korku Filmleri

Yapım: 2017

Errementari (2017) İzle
 • Site
  6.5
 • IMDB
  6.4

Demirci ustası olarak yaşantısını devam ettiren olgun adam, kendisine ve bulunduğu kente musallat olan şeytana karşı savaş açmıştır. Sürekli olarak farklı planlar yaparak kendilerine saldıran şeytanı alt etmenin peşindedir. Kendisi de dahi planı sonrasında şeytanı yakalayarak özel bir yerde hapsetmeye başlar. Artık hem kendisi hem de şehir insanları bu şeytanın yaptıklarından uzak bir yaşam sürmektedir. Aslında her şey çok sakin ve güzel bir şekilde devam ederken, demirci ustası adamın kızı bir şekilde şeytanı hapsolduğu yerden çıkartır. Genç kızı şeytan kandırmış ve kendi emellerine alet etmiştir. Şeytan tekrar kaldığı yerine dönerek daha güçlü bir şekilde adamın karşısına çıkmak için planlarını yapmaya başlar. Tüm çalışmalarını yaptıktan sonra adamın karşısına geldiğinde heyecanlı çarpışma yeniden başlayacaktır.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Fantastik Filmler, Korku Filmleri

Yapım: 2017

Kaybolma – Disappearance (2017) İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.7

İki genç aşık soğuk kış günlerinde de olsa birlikte dışarıda dolaşmaktan büyük keyif alıyorlar. Ancak bu dolaşmaları sırasında yakalandıkları hastalık kendilerini hastane yollarına düşürüyor. Hastaneye giderek tedavi olmak istiyorlar. Gitmiş oldukları hastanede rahatsızlıklarına gerekli yanıt bulamayınca şehirdeki hastaneleri tek tek dolaşmaya başlarlar. Yaşanan bu hayat mücadelesinde bürokrasi ve hoş görüsüzlük ile birçok engele takılmaktadır. Bu iki genç aşık hayatlarını ne kadar çok iyimser bir şekilde sürdürmüş olsa da, bu yaşadıkları kendilerinde fikir değişikliğine gitmesine neden olur. Bu her iki genç bakalım bundan sonra kendilerine yaklaşanlara ne gibi bir tavır sergileyecekler. Bu tavırları da kendilerini daha kötü durumlara doğru sürükleyecek mi?.. direkizleyin.com

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Atölye – L’atelier – The Workshop – (2017) İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.7

Atölye - L'atelier filmi, Olivia Dejazet yazarlık yapan popüler ve idealisit bir adamdır. Gençlere önderlik yapıp Marsilya kıyılarında bir bölgede atölye kurmuştur. Atölyede çalışan gençler 7 kişilik ekipten oluşur. Yazar Olivia Dejazet gençlerden yeni bir hikaye üretmelerini ister ve yeni yazıları, atölyenin bulunduğu La Ciotat'ta kasabası ile ilgili olmaktadır. La Ciotat'ta kasabasının öz geçmişi ve yaşanan bazı olayların geniş makale özetidir. Fakat gençlerin içinden bir kişi tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu isim ise Antoine'dir. Antoine ünlü yazar Olivia Dejazet'te olmak üzere grup arasında sistematik ve liderlik fasfıyla hareket edip uyumsuzluk yaşamaktadır. Asıl garip olan ise Antonie'nin çıkardığı yazının konusudur. İlk oyunculuk deneyimi ile dikkatleri üzerine çeken Matthieu Lucci ve Fransız sinemasının popüler isimlerinden Marina Foïs başrollerde izliyoruz. Atölye - The Workshop - L'atelier filminin müzikleri Edouard Pons ve Bedis Tir’a ait. iyi seyirler direkizleyin.com

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Victor Crowley (2017) İzle
 • Site
  7.4
 • IMDB
  5.6

Üç filmlik muazzam slasher serisi Hatchet, bu defa adını değiştirip, baş karakterinin ismiyle sinema seyircisiyle buluşmayı hedefliyor. Victor Crowley adlı filmde slasher klasiklerinde görmeye alışık olduğuklarımızın tamamını ve hatta daha fazlasını bulacaksınız. Filmin başrollerinde Kane Hodder (Friday the 13th ) , Laura Ortiz (The Hills Have Eyes), Dave Sheridan (Scary Movie) ve Brian Quinn (Impractical Jokers) filmin başrollerinde karşımıza çıkan isimler. Hatchet filmlerinin ölüm saçan karakteri Victor Crowley ilk kez kendi adını taşaıyan filmiyle seyircilerin karşısında. 9 Şubat tarihinde dijital, DVD ve Blu-ray formatlarında yayınlanacak olan Victor Crowley, yılın ilk büyük korku sineması ürünü olarak dikkat çekiyor. direkizleyin.com

Tür: Komedi Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2017

Çin Seferi – Expedition China (2017) İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.0

Bu harika belgesel filmi Çin Seferi - Expedition China 2017 bizleri dünyanın ulaşılması zor doğa ortamlarına sürüklüyor. Ben Wallis yönetmenliğindeki belgesel yapımı 1080p kalitede full hd izlemeniz için sizlerle. Doğa temalı flm ve belgeselleri seviyorsanız mutlaka seyretmenizi önerir keyifli seyirler dileriz. direkizleyin.com

Tür: Belgesel Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Fındık İşi 2 – The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.4

Bir fındık dükkanının içinde yaşam sürmekte olan Surly ismindeki sincap, arkadaşları ile birlikte gününü burada geçirmektedir. Günün her saatinde oyun ve eğlenerek geçirmiş oldukları için keyifsi bir anları olmaz. Ancak dükkanda meydana gelen bir kaza her şeyin alt üst olmasına neden olur. Surly ve arkadaşları bu yaşanan kaza sonucunda evsiz kalmıştır. Kalacak bir yerleri kalmamasından dolayı da diğer arkadaşlarının da yaşam sürdüğü parka yeniden dönmek zorunda kalırlar. Ayrıca cennet bahçesi gibi olan fındık dükkanına alışmış olan Surly için pekte parka dönmek bu kadar da hoş bir durum olmaz. Yine peşlerini sıkıntı bu park içinde de bırakmayacaktır. Park yakın bir zamanda lunapark olarak işlev göreceği için kendilerini daha büyük bir macera beklemektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Rememory 1080p İzle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  6.2

Gordon Dunn(Martin Donovan) ünlü bir bilim adamıdır. Kendince çığır açmış keşifleriyle insanların hatırlarında olan düşünceleri aynı bir video gibi oynatarak tekrar izlemesine imkan sunan bir aygıt icat etmiştir. Fakat bu aygıt icat edilmesinden hemen kısa bir zaman sonrasında gizemli olarak hayatını kaybetmiştir. İcattan oldukça fazla şekilde etkilenmiş kişilerin başında gelen Sam Bloom (Peter Dinklage) yaşanan bu cinayet olayının ardındaki sır perdesinin aralanması için yanına makineyi de alarak Gordon’na yakın konumda olan insanların hatırlarında bir inceleme yapar.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2017