Rastgele Film
Yukarı Çık

2018

Damsel (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.6

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Western Filmleri

Yapım: 2018

Bohemian Rhapsody (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.3

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Müzik Filmleri

Yapım: 2018

İhtiyar Adam ve Silah – The Old Man & The Gun izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.9

70 yaşına gelmiş olan adamın geçmişinde pek pekte parlak bir hayata sahip değildir. Hayatını dolu dolu kendisine yaşatacak bir insan yanında olmamıştır. Ancak her zaman kendisinden emin ve güçlü şekilde hareket etmektedir. 70 yaşına gelene dek 18 defa girmiş olduğu hapishaneden başarılı bir şekilde kaçmayı başarmıştır. Son olarak San Quentin Hapishane’sinden yaşlı adam kaçmak için girişimde bulunacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Hunter Killer (2018) izle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  7.0

Yüzbaşı Joe Glass, deniz altısı ile kendi önderliğinde yine ekibi ile birlikte keşiflerine devam etmektedir. Ancak bir başka ABD deniz altısının bir başka şekilde planlar yaptığını öğrenir. Kendi birliklerine ait olan denizaltı Rusya’ya karşı bir saldırı girişimindedir. Bu gizli şekilde yapılacak olan darbe planının önüne geçmek isteyen yüzbaşı hemen ekibi ile birlikte çalışmalarını başlatır.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Bir Yıldız Doğuyor – A Star Is Born (2018) izle
 • Site
  9.3
 • IMDB
  8.2

Müzisyenlik yapan genç adam ile alkol bağımlısı olan genç kadın şarkıcının yaşadıklarını konu eden filmde, çok duygusal anların yaşanmasına neden oluyor. Sürekli olarak alkol kullanması müzik kariyerini yok etmeye başlamış olsa da, söylediği şarkılar ile birden piyasa içerisinde kendisine daha büyük işler almaya başlar. Kariyerinin zirvesine çıkan ikili popülerlik durumunda düşeceğini bilse de, kullandıkları alkolden hiç vazgeçecek gibi değillerdir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Müzik Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2018

Güzel Oğlum – Beautiful Boy (2018) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  7.3

Dağılmış bir yaşantı süren ailenin çocuğu olan Nick, annesi ve babasının birbirinden boşanmasının üzüntüsünü yaşamaktadır. Bu boşanma davası sonrasında çocuğun velayeti anne annesine verilmiştir. Babası David, her ne kadar velayet annesine verilmiş olsa da, Nick ile ilgilenmesini asla ihmal etmeyecektir. Daha öncelerden başarılı bir öğrenci olan Nick’in hayatında bazı şeyler değişmeye başlar. Babasının fark ettiği değişimler ise acı gerçekler ile yüzleşmelerine neden olur.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Suspiria (2018) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  7.3

Suie Bannion, dans yetenekleri ile kendisini tanıtmış bir adamdır. ABD’li bir dansçı olarak tanınmış olsa da, Berlin’de yer alan bir dans okuluna gelerek Almanya’ya yerleşecektir. Markos Dans Akademisi’ne gelmesinin ardından burada daha önceden eğitim almaya başlayan öğrenciler çok ilginç bir şekilde ortadan kaybolmaktadır. Sara isimli bir kız ile burada tanışan genç dansçı, bu gizemli olayların peşine giderek çözüme kavuşturmak istemektedir.

Tür: Fantastik Filmler, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2018

Müze – Museo (2018) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  7.2

Juan ve Benjamin 30’lu yaşlarda olan iki genç erkektir. Uzun bir süre veterinerlik bölümünde eğitim gördükleri okuldan gerektiği şekilde mezun olmayı başaramamışlardır. Bunun için ailelerinin dayanağı ile hayatlarına devam etmektedirler. Yıl başı kutlamalarının yapılacağı gece yaklaşmaktadır. Artık ikili kendileri için hiçte kolay olmayacak bir işe kalkışır. Meksika’ da bulunan bir müzeyi soyma kararı alırlar. Mixtec ve Zapotec eserleri, Kral Pakal’ın cenaze maskesi gibi bir çok önemli değerleri çalmak istemektedirler. Aileleri Noel kutlaması yaparken kendileri bu müzeye doğru yola çıkar.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Keepers – The Vanishing (2018) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  5.9

Deniz feneri bekçiliği yapan üç adamın gizemli bir şekilde kaybolmaları filmde konu ediliyor. Flannan Adaları’nda bekçilik yapan üç adam, görevlerini yürüttükleri sırada bir altın gövde buluyor. Bunun nereden geldiğini düşünürken, elden çıkartma girişimlerinde de bulunmaları kendilerinin sır şekilde ortadan kaybolmasına neden oluyor. Üç deniz feneri bekçisinin ortadan sır gibi kaybolmasına neden olan olay nedir? Bekçiler nereden ortaya çıkacak? Hepsi filmin heyecanlı sahnelerinde.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2018

Ashes in the Snow (2018) izle
 • Site
  7.4
 • IMDB
  7.4

Stalin Baltık Bölgesi’nde yaşam süren bir ailenin ferdi olan 16 yaşındaki genç kız, sanata karşı çok duyarlı bir yapısı vardır. Ancak ailesinin 1941 yılında meydana gelen bir olay sonrasında Sibirya’ya gönderilmiştir. Her ne kadar sürgün bir şekilde kız buraya gelmiş olsa da, içindeki sanata karşı olan tutkusundan hiç bir şey kaybetmemiştir. Tüm umudu ile artık tarihin sayfalarında kendi adını yazdırmak istemektedir.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler, Tarihi Filmler

Yapım: 2018

King Lear (2018) izle
 • Site
  5.1
 • IMDB
  7.7

Kendini yorgun hisseden Kral Lear, artık evlatlarına görev dağılımı yapmak ister. Aynı zamanda mal varlığınıda bölüştürmeyi kararlaştırır. Üç kızı vardır, 2 büyük kızı Regan ve Goneril, küçük olan ise Cordelia. İki büyük kız, küçük kardeşleri Cordelia hakkında, Kral Lear'a uydurma yalanlar söylerler. Kral Lear, Cordelia'yi kraliyetten gönderir. Ülke artık iki şeytani kızın yönetimindedir. Kraliyet ailesi ve yakın çevreleri bu durumdan oldukça etkilenecektir. Özellikle'de Ülke, böyle katı ve kötü düşünceli iki kızın eline geçince bazı taşlar yerinden oynamaya başlar. Başrollerde sinema dünyasının duayen isimlerinden Anthony Hopkins'in boy gösterdiği Kral Lear - King Lear 2018 full hd izle

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Bilby (2018) izle
 • Site
  7.4
 • IMDB
  9.3

Avustralya da zorlu bir yaşan süren Billby, kendisini korumakta zorlanan bir piliçi avcıların elinden kurtarmak için girişimde bulunur. Her ne kadar bu girişim başarılı şekilde sonuçlanmış olsa da, istemeden de olsa koruyucusu olmaya başlamıştır. Ebeveynlik denemeleri övgü dolu bir hal ile devam ederken, kendisini birde çölde yaşam süren keseli Perry izlemeye başlayacaktır.

Tür: Animasyon Filmleri, Kısa Filmler

Yapım: 2018

Entebbe’de 7 Gün – 7 Days in Entebbe (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.7

1976 yılında 248 yolcunun yer aldığı bir uçak kaçırılmıştır. Korsanlar tarafından ele geçirilen uçak Tel Aviv’den Parise doğru yolculuk etmektedir. Zoraki bir şekilde istikamet değiştirilerek Entebbe Havaalanı’na indirilmesi sağlanır. Buradaki korsanların tek bir amacı vardır. Fransa, İsrail, Batı Almanya, Kenya ve İsviçre’de tutuklu olan 53 Filistinli insanın serbest kalmasını sağlamaktır. 248 kişinin hayatı tehlikede olmasından dolayı artık tüm gözler İsrail devletine çevrilmiştir.

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2018

Herve ile Akşam Yemeği – My Dinner with Hervé (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.1

Danny Tate, sıradan bir gazeteci olarak Los Angeles’ta yaşam sürmektedir. Her zaman ki gibi farklı davetlere katılarak burada kendisine haber edinebilecek konu arayışındadır. Ancak bu seferki gittiği davette kendisini farklı bir olay beklemektedir. Zor anları yaşamaya başladığı anlarda kendisinin imdadına Herve Villechaize isimli ünlü oyuncu koşacaktır. Zor durumdaki gazetecinin haline üzülen genç oyuncu, buradaki yakınlaşmalarından sonra aralarında samimi bir arkadaşlık başlayacaktır.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Scott and Sid (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.5

Scott lisedeki dönemlerinde arkadaşlık yaptığı gibi Sid’e karşı pek ilgi göstermiyor. Lise yıllarındaki bu arkadaşlıktan uzak bir görüşme çizmesi kendisine karşı daha eğlenceli bir hayat geliyor. Scott sürekli olarak kendi yolunu çizme eğiliminde hayatına devam ediyor. Hayalperest olan genç adam yakın akrabaları tarafından hiç bir zaman beğenilmemektedir. Diğer yandan Sid ise beğenilmek için hiç bir şey yapmamış olsa da da çevresindekiler tarafından sürekli takdir topluyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Dynasties (2018) izle
 • Site
  7.5
 • IMDB
  9.5

Dynasties 1. Bölüm Chimpanzee - Şempanze izle
Dynasties 2. Bölüm Emperor - İmparator penguen izle
Dynasties 3. Bölüm Lion - Aslan izle
Dynasties 4. Bölüm Painted Wolf - Boyalı Kurt izle
Dynasties 5. Bölüm Tiger - Kaplan izle

Tür: Belgesel Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Pope Francis: A Man of His Word (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  5.5

Geçmişten günümüze kadar tarihte ilk ABD ülkesinde dünyaya gelen Papa’nın hayat hikayesi filmde konu ediliyor. Belgesel tadında hazırlanmış olan filmde Papa’ya ait fikir, düşünce ve reform çalışmaları konu ediliyor. Her zaman çevre sorunları ve yoksulluğa karşı hassas şekilde yaklaşan Papa’nın sosyal adalete karşı gösterdiği hassasiyetini ortaya koyuyor. Filmde Papa Francis izleyenlere bir barış çağrısı yapıyor.

Tür: Belgesel Filmleri, Biyografi Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Merak Etme, Fazla Uzaklaşamaz – Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot (2018) izle
 • Site
  6.4
 • IMDB
  7.0

Genç adamın hayatında her şey yolunda giderken, meydana gelen bir kaza sonrası birçok şey alt üst olmuştur. John Callahan yaşantısına devam edebilmek adına bir şeyler araştırırken sanatın farklı güçleri olduğunu keşfedecektir. Kazadan sonra yara almış elleri ile resimler ve karikatür çalışmalarını yapmaya başlar. Bu yaptığı resimler artık kendi dünyasında renk getirecek ve kendisini hayata bağlamaya başlayacaktır. Yaptığı karikatürler şehrin içinde kısa sürede üne sahip olmasının da önünü açmıştır.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2018

Sicario: Day of the Soldado (2018) izle
 • Site
  5.7
 • IMDB
  7.3

Uyuşturucu baronları ABD içine sızlamaya başlamıştır. Kaçak yollara başvurarak şehrin içerisinde yer almaya başlayan uyuşturucu tüccarları, artık şehir için oldukça tehlikeli olmaya başlar. Bu durumu fark eden Matt Graver ise federal ajanlık görevini devreye sokar. Gizemli arkadaşı Alejandro ile durumu paylaşır. Yakın bir zamanda kendi ailesi de bir uyuşturucu satan baronlar tarafından öldürülmesi Alejandro’nun daha öfkeli şekilde savaşmasına neden olur. Alçakça yöntemlere başvuran adam uyuşturucu baronunun kızını kaçırır. Bu plan ile uyuşturucu baronuna ulaşmak istemektedir. Ancak planı fark eden baron ise hiç gözünü kırpmadan kızının infaz edilmesini ister. Genç kızın kaderi bir anda değişerek artık babası tarafından da öldürülmeye çalışılan bir kimliğe bürünür. Babasının adamlarından kurtulmak için artık kendisini kaçıran adama sığınmak zorundadır. 2015 yapımı film Sicario isimin filmin devamı olarak çekilmiştir. Filmi İtalyan yönetmen Stefano Sollima çekmiştir. Başrollerde Josh Brolin, Benicio Del Toro gibi isimlerde yer alıyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Back Roads (2018) izle
 • Site
  9.1
 • IMDB
  6.1

Mütevazi bir hayat süren genç adam, küfürlü babasının öldürülmesinin üzüntüsünü yaşarken, annesi de karıştığı bir olay sonrasında tutuklanmıştır. Artık üç küçük kız kardeşine Pennsylvania’da bakmak zorundadır. Bir yandan küçük kız kardeşlerine bakmanın zorluluğunu yaşarken, diğer yandan da ailesinin sırları kendisinin tüketmek ile tehdit etmektedir. Bu tür karmaşalı olaylar içerisinde genç adam kendisine bir çıkış yolu bulabilecek midir?

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Juliet, Naked (2018) izle
 • Site
  7.4
 • IMDB
  6.7

Tucker Crowe uzun bir süre şarkıcılık yapmış, bundan dolayı da toplumsal düzeyde bir tanınmışlığa sahip olmuştur. Ancak her geçen gün eski yıldız görünümünden uzaklaşmaktadır. Şarkıcı olduğu dönemlerde kendisine saygı duyan sevgilisi Annie ile birlikte olmak istemektedir. Kıtalar arası düzeyde olan bir aşkı konu alan filmin yönetmenliğini Jesse Peretz yapmaktadır. Rose Byrne, Ethan Hawke ve Chris O’Dowd gibi isimlerde filmin oyuncu kadrosunda bulunmaktadır.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Müzik Filmleri

Yapım: 2018

El Royale’de Zor Zamanlar – Bad Times at the El Royale (2018) izle
 • Site
  7.6
 • IMDB
  7.4

Oldukça karanlık bir geçmişse sahip olan 7 farklı bir insan, yine farklı bir hikaye ile yola çıkararak hayat mücadelesi vermektedir. Her biri farklı yolda ilerlemiş olsa da, hepsi Tahoe Gölü’nde yer alan bir yıkık otel içerisinde bir araya gelmiştir. El Royale isimli bu otel içinde birlikte yaşamaya başlamış olsalar da, her birinin diğerinden saklamış olduğu ve geçmişlerinde gizli şekilde kalmasını istekleri önemli derecede sırlara sahiptir. Yaşadıkları bir gecede artık her şeyin son bulacaklarını düşünerek, geçmişleriyle yüzleşmek isterler. Çünkü bu gece içerisinde kendilerini kurtarabilmek adına bir şansları olduğunu düşünmektedirler. Ancak geçmişteki bu karanlık ve acı veren yönlerinden kendilerini kurtarmayı başarabilecekler midir? Yoksa her biri yine farklı bir yolda dağılarak farklı şekilde hayatlarına kaldıkları yerden devam mı edeceklerdir?

2012 yılında yapılmış ve büyük bir beğeni ile izlenmiş olan Dehşet Kapanı isimli filmin yönetmeni olan Drew Goddard’dan hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği bir filmdir. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda dev isimler yer almaktadır. Marvel Sinematik ile kendisini Thor olarak duyurmuş olan Chris Hemsworth yine bu filmde başrolde yer almaktadır. Yine Oscar ve Altın Küre ödüllerini almış Jeff Bridges bulunuyor. Diğer yandan Cynthia Erivo, Dakoa Johnson, Jon Hamm, Lewis Pullman, Cailee Spaeny ve Nick Offerman isimleri de filmde oyuncu olarak sahne alıyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Champions – Campeones (2018) izle
 • Site
  9.3
 • IMDB
  7.3

Basketbolculuk koçluğu yapmakta olan genç adam, artık normal bir takım ile çalışmalar yapmayacak zihinsel engelli çocuklardan oluşan grubun başında bulunacaktır. Her ne kadar kendisi bu görevi üstlenmek istememiş olsa da, toplumsal düzeyde bir hizmete mahkum edilmiştir. Artık bu zorlu ve kendisi için sıkıcı olan görevin içerisinden nasıl çıkacağını bilmemektedir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2018

Hotel Artemis (2018) izle
 • Site
  7.9
 • IMDB
  6.3

Jean Thomas başarılı bir hemşiredir. Gün içerisindeki yaşantısında hemşirelik yapsa da, akşamları sahibi olduğu hastaneye gitmektedir. Ancak bu hastane sıradan bir yer değildir. Şehrin içerisindeki azılı suçluların tedavilerinin yapılması hastanede sağlanmaktadır. Son teknolojik aletler bu hastanede bulunduğu için, gelecek hastalarda karaciğer nakli yapabilecek kadar ileri seviyede ameliyatlarda gerçekleştirilebilmektedir. Fakat şehrin içinde yaşanacak bir isyan sonrasında, hastanedeki işlerde karışacaktır. Hastanedeki gerilim üst seviyeye geldiği dönemde, genç kadın herkesin hayatını tehlikeye sokacak önemli bir karara imza atacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018