Rastgele Film
Yukarı Çık

Mark Rosman

The Perfect Man – Bay Mükemmel izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.5

Holly Hamilton (Duff) bekar kalan annesi olan Jean’in (Locklear) sürekli olarak yeni yaşamış olduğu ilişkilerindeki sorunlardan dolayı artık sıkılmaya başlamıştır. Bu kriz yaşanan ilişkilerden artık annesinin vazgeçmesini bekler. Ancak annesi ısrarla arayış içinde olmasından ötürü, bu defa yapılacak olan seçim için kendisi karar almak ister. Annesine romantizm dolu anları yaşatacak adamı bulmakta artık bu sefer kendisi kararlıdır. Bu uğurda yakın arkadaşı olan genç yakışıklı adamın amcasını kendisine ödün alacaktır. Annesini ve olgun adamı bir araya getirerek birbirleriyle ilgilenmesini sağlamak için çeşitli planlar uygulamaya başlayacaktır. Bakalım genç Holly bu durumdan başarılı bir şekilde çıkmayı becere bilecek mi?

Tür: Aile Filmleri, Aşk Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2005

30.’uncu Yaşgünüm – 30th Birthday İzle
 • Site
 • IMDB
  5.9

Konusu:30'uncu yaşgününde Lindsay Corwin geçmiş yıllardaki bütün doğum günü dileklerinin gerçek olmasını diler.Mark Rosman'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Megan Park, Benjamin Hollingsworth ve Anthony Lemke yer alıyor.

Tür: Aşk Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2015

Bir Külkedisi Masalı – A Cinderella Story (2004) izle
 • Site
 • IMDB
  5.9

Konusu:Babasını küçük yaşlarda kaybetmiş olan Samantha Montgomery,üvey annesi ve üvey kardeşleri ile birlikte yaşamaktadır..Samanta okulda gözde bir öğrenci değildir..Okulun gözde ve zengin öğrencilerinden Austin Ames ile duygusal bir yakınlaşma yaşayan Samanta ,bu durumu herkezden saklamak zorunda kalır..İyi seyirler.

Tür: Aile Filmleri, Aşk Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2004

William and Kate İzle
 • Site
 • IMDB
  5

Filmin Konusu: Prens Charles'ın en büyük oğlu Prens William, İskoçya'nın en köklü üniversitesinde okuyan tek kraliyet mensubudur. Trafik kazasında kaybettiği annesinden sonra, yaptığı saygısızlıktan dolayı basın ile ilişkilerini kesmiştir. İşadamı Michael Middleton'ın kızı Kate ile tanışır ve çift evlilikle sonlanacak bir ilişkiye başlar. Film, William ve Kate'in ilişkisini konu alan gerçek yaşam öykülerinden uyarlanmıştır.

Tür: Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2011