Rastgele Film
Yukarı Çık

Ol Parker

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz – Mamma Mia! Here We Go Again (2018) izle
  • Site
    5.5
  • IMDB
    7.1

Sophie yaptığı yeni evliliği sonrasında hamile kalmıştır. Bu sırada annesi ile ilgili araştırmalarına da devam etmektedir. Annesine ait bir kaç anı keşfi yaptıktan sonra ona ait bir kaç anı dinlemeye başlıyor. Tabi ki bu yolda kendisi asla yalnız bırakılmıyor. Kendisine bu süreç içerisinde ailesinden bazı dostlar ve büyük annesi de eşlik etmeye devam ediyor. Eski klasik film Mamma Mia’nın devamı olsa da, filmde bu sefer, Sophie’yi farklı bir ünlü canlandırıyor. Amanda Seyfried filmde Sophie karakteri ile yerini alıyor. Diğer yandan Meryl Streep ise Donna karakterini canlandırıyor. Daha bir çok ünlü isim bu filmde buluşarak nefes kesici sahnelere imza atıyorlar.

Tür: Komedi Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2018

Aşk, Şimdi – Now Is Good İzle
  • Site
  • IMDB
    7.2

Süre:103 Dk.
Oyuncular:Dakota Fanning as Tessa Scott , Kaya Scodelario as Zoey , Rose Leslie as Fiona , Jeremy Irvine as Adam , Olivia Williams as Mother , Paddy Considine as Father , Sarah Hadland as Caroline , Patrick Baladi as Richard , Joe Cole as Scott ,Rakie Ayola as Phillippa ,Susan Brown as Shirley , Franz Drameh as Tommy , Meaghan O'Neill as House Party Guest , Tom Kane as Paul , Morgan Watkins as Nurse
Konusu:Tessa ismindeki genç kadın doktorların koyduğu tehşis doğrultusunda lösemi hastalığına yakalanmış çaresiz bir kadındır.. Ölümün adım adım kendisine yaklaştığını bilen tessa , SOn günlerini tedavi altında veya acı çekmek adına hiç bir şey düşünmemektedir.. Ölmeden önce yapmak istediği herşeyi planlayan genç kadın kendisine bir liste yapar.. Ve kısacık hayatında yapmak istediklerini tek tek yapmaya başlar.. İyi seyirler..

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2012