Rastgele Film
Yukarı Çık

Rawson Marshall Thurber

Gökdelen – Skyscraper (2018) izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  6.2

Daha önceleri FBI rehineleri kurtarma ekibinde çalışma yapmış olan Will Ford (Dwayne Johnson) gerçekleşen bir operasyonda sol bacağını yitirmiştir. Bundan dolayı emekliye ayrılmak zorunda kalan genç adam, bir gökdelende güvenlik görevi danışmanlığı yapmaya başlar. Çin’de yer alan ve dünyada ki en yüksek bina unvanına sahip The Pearl e ailesi ile birlikte yerleşmiştir. Burada güvenlik açıklarını kontrol ederek, gerekli önlemleri alacaktır. Ancak beklediğinden daha fazla güvenlik açığı ile karşılaşır. Bir güvenlik açığı sonrasında gökdelende 96. katta bir yangın meydana gelir. Bu yangındaki sorumluluk da kendisine yüklendiği için, adını temize çıkarmak adına çalışmaları başlatır. Ayrıca bina da diğer insanlar ile birlikte mahsur kalan ailesini de kurtarma için tüm cesaretini toplayarak harekete geçer.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

Merkezi İstihbarat – Central Intelligence İzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Konusu:Lise yıllarında fazla kiloları nedeniyle sürekli dalga geçilen bir öğrenci olan Bob, bütün okulun önünde utanç dolu bir an yaşadığında sadece okulun en popüler öğrencisi Calvin ona yardımcı olur. Aradan 20 yıl geçtiğinde ikili bir kez daha buluşur. Bob (Dwayne Johnson) fazla kilolarını vermiş ve bir CIA ajanı olmuştur. Calvin ise muhasebecilik yapmaktadır. ABD Casus Uydu Programı'nın şifresi bir suçlu tarafından çalınmıştır ve Bob, dünyada güvendiği tek arkadaşı olan Calvin'in muhasebecilik bilgisinden yararlanmak ister. Calvin ilk başta bu işe karışmak istemese de Bob'ın zorlamasıyla kendini uluslararası çapta bir casusluk şebekesiyle tehlikeli bir mücadelenin orta yerinde bulacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016

We’re The Millers – Bu Nasıl Aile! izle
 • Site
 • IMDB
  7

Fİlmin Konusu: Ot satıcısı olan David Burke nin müşterileri genel olarak aşcılar ve gençlerdir.Göze görünmemeyi tercih eden David gençlere yardım ederken onlar tarafından soyulur.Tüm parası ve zulası kaybolmuştur hemen tedarikçisi olan Brad e gider ondan mal alır.Bir çıkış yolu bulmaya çalılan David kendisine Striptizci olan Rose yi sahte eş yapar ve iki tanede sahte çocuk bularak güneye doğru Miller ailesi olarak yola çıkarlar.

Tür: Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

Dodgeball: A True Underdog Story – Yakar Top izle
 • Site
 • IMDB
  6.7

Filmin Konusu: White Goodman , Globo adında bir spor salonuna sahiptir. Tek hayali rakip spor salonu olan Average'i ele geçirmektir. Average'nin sahibi olan Peter salonunu ne pahasına olursa olsun kimseye kaptırmak istemez. Ama durum gittikçe kötüye gitmiştir ve bankaya olan borcunu ödeyemezse satmak zorunda kalacaktır. Tek bir çıkış yolu görür. Yakar top turnuvasına katılmak. Salondaki arkadaşlarından bir ekip kurar . Globo takımıda turnuvaya katılacaktır. 2 salon arasında kıyasıya rekabet başlar.

Tür: Komedi Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2004