Rastgele Film
Yukarı Çık

Aidan Turner Filmleri

Saklı Kalanlar – The Secret Scripture (2016) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.7

50 yıl önce kendi oğlunu öldürmekle suçlanan Rose, bunu yapmadığını ve oğlunun hâlâ yaşadığını iddia etmektedir. Rose’un dinleyen bir psikiyatr ayrıca onun İncil’inin içine not aldığı "saklı kalan" yazıları da inceleme fırsatı bulur.
Filmin yönetmen koltuğunda Sol Ayağım ve Babam İçin filmlerinin ünlü yönetmeni Jim Sheridan oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Rooney Mara, Vanessa Redgrave, Jack Reynor, Theo James, Eric Bana, Susan Lynch, Aidan Turner, Adrian Dunbar yer alıyor.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2016

The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot (2018) izle
 • Site
  7.5
 • IMDB
  5.7

ABD’li eski bir savaş gazisi, şehir içerisinde efsane olmuş yaratığa karşı görevlendirilmek üzere işe alınmıştır. Çünkü bu yaratığa karşı ancak kendi görüşleri ile ABD Hükümeti başa çıkacağını düşünmektedir. Emekli olmuş adam her ne kadar eski gücüne sahip olmasa da, bu olayların içerisinde kendisini bulur. Artık tek çare başarılı olmaktan başka bir yolu olmadığıdır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Alarm 2008 İzle
 • Site
 • IMDB
  5.6

Dublinle karmakarışık bir hayat yaşayan Molly babasının ölümünden sonra şehri terketme kararı alır.. Babasının en yakın iki arkadaşı Frank ve Jess `den yardım alan kız küçük bir kasabaya yerleşir.. Ama hiç birşey umduğu gibi gitmez.. Kafassında sürekli saldırıya uğramak ve bir cinayete kurban gitme düşüncesi ile piskolojisi alt üst olmuştur.. İyi seyirler..

Tür: Gerilim Filmleri

Yapım: 2008