Rastgele Film
Yukarı Çık

André Wilms Filmleri

Hannah (2017) izle
 • Site
  4.0
 • IMDB
  5.9

Kocası tutuklandıktan sonra tek başına kalan Hannah, dünyanın gerçekleri ile yüzleşemez. Çaresiz bir durumda kalan ve kendi kişiliğini keşfetmeye çalışan Hannah'ın hayatına odaklanan filmde bir yandan da bağlanamama sorunları, kişilikler arası sınırlar, evlilik hayatı ve toplum inceleniyor.
Yönetmenliğini Andrea Pallaoro'nun yaptığı filmin başrollerinde Charlotte Rampling, André Wilms, Luca Avallone ve Jean-Michel Balthazar yer alıyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Umut Limanı – Le Havre izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.2

Senaryo : Aki Kaurismaki ,
Yapımcı : Aki Kaurismaki , Stéphane Parthenay ,
Hanna Hemilä , Reinhard Brundig , Fabienne Vonier ,

Filmin Konusu :Marcel Marx, Le Havre kentinde mutavazi bir hayat sürmektedir. Marx küçük bir çocukla karşılaşır ve onun sayesinde ülkesindeki göçmenlerin yaşadığı trajediyi görür. İyi seyirler..

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2011

Ricky 2009 izle
 • Site
 • IMDB
  5.8

Dağıtım: Tiglon
Filmin Websitesi: www.rickylefilm.com
Süre: 1 saat 30 dk
Gösterim Tarihi: 25 Eylül 2009 (Türkiye)

Sıradan bir kadın olan Katie ile yine onun gibi sıradan bir adam Paco tanıştıklarında sihirli bir şekilde birbirlerine aşık olurlar.

Bu iki sıradan insanın aşklarının meyvesi Rick adında sıradışı bir bebektir. Ricky ikisinin de hayatlarına bambaşka bir boyut kazandıracaktır.

François Ozon'un, İngiliz yazar Rose Tremain'in Moth adlı kısa hikayesinden senaryolaştırdığı film, komik ve fantastik bir öykü sunuyor.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Gizem Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2009