Rastgele Film
Yukarı Çık

Aneurin Barnard Filmleri

Garantili Ölüm: Yoksa Paran İade – Dead in a Week: Or Your Money Back (2018) izle
 • Site
  6.0
 • IMDB
  6.3

William hayattan soğumuş ve yaşadığı her şeyden keyif almayan bir adamdır. Yaşadıklarından zevk almadığı içinde birçok intihar girişiminde bulunarak ölmek ister. Ancak pekte başarılı sonuçlar elde edemez. Artık başarılı sonuçlar alamadığı için bir suikastçi ile görüşme yapmak ister. 65 yaşındaki Leslie isimli tetikçi ile her konuda anlaşma sağlar. Hayatında olumlu şekilde gelişmeler bu dakikadan itibaren başlar. Genç adam hayatının aşkı ile tanışır. Bundan dolayı da ölümünü gerçekleştirecek tetikçiden kendisini öldürme işini iptal etmek ister. Ancak yaşlı adam ise, bağlı bulunduğu birliğe kota dolumu sağlaması için kendisini öldürmesi gerektiğini belirtir. Artık işler eskisinden daha karmaşık bir hal almaya başlayacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2018

Acı Hasat – Bitter Harvest izle
 • Site
 • IMDB
  6.1

İkinci Dünya Savaşı sırasında Sovyetler Birliğinin korkunç toprak hırsı başta Ukrayna olmak üzere bir çok ülkeyi etkilemeye başlamıştır. Öyleki toprak bütünlüğünü koruyabilmek için bazen sevgi, şeref ve hayatta kalma mücadeleleri ikinci plana kadar düşmüştür. Özellikle Joseph Stalin’in yaptığı soykırımlar bir çok insanın ölümüyle sonuçlanmıştır. İsyankar bir aileden gelen Yuri karşıt görüşlere direnmek üzere çıktığında bu topraklar üzerinde Natalka ile tanışır. Aşk ve sevgi duygularını tadan Yuri savaşın ne kadar gereksiz olduğunu anlayacak ve bu sefer kendi ülkesine karşı sırtını dönecektir. Gerçek bir hikayeden alınan Bitter Harvest savaş döneminde insanların yaşadıklarını beyaz perdeye mükemmel bir şekilde yansıtmış.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2017

Midasın Kutusu – The Curse of the Midas Box (2013) izle
 • Site
 • IMDB
  5.4

Konusu:Konusu:Ailesi bir anda ortadan kaybolan 18 yaşındaki Mariah Mundi`nin hayatı bir anda alt üst olmuştur.. Tam bunlar yetmezmiş gibi birde küçük kardeşi kaçırılınca öfkesi önüne çıkacak bütün engellere kafa tutacak derecede büyümüştür..Macera dolu bir yolculuğa çıkan genç adam sihirli güçleri bulmasıyla birlikte ailesine ve bilinmeyen gerçeklere adım adım yaklaşmaktadır.. İyi seyirler.

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2013

Moonfleet (2013) izle
 • Site
 • IMDB
  5.5

Konusu: Bir kasabada yaşayan John isimli yetim bir çocuğun mutluluğa ulaşabilmek ve zengin olmak ister ve bunun için bir hazinenin peşine düşer...Üzücü olaylar da bu sayede yakasından ayrılmaz..İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2013

Emanuel Hakkındaki Gerçek – The Truth About Emanuel (2013) izle
 • Site
 • IMDB
  6

Filmin Konusu: Emanuel (Kaya Scodelario) psikolojik sorunları olan genç bir kızdır. Evlerinin yanına Linda (Jessica Biel) adında genç ve güzel bir kadın taşınmıştır. Emanuel Linda'yı takıntı haline getirmiştir. Sürekli yan daireyi izlemeye başlar. Linda'nın küçük bir kızı vardır ona bakması için Emanuel ile anlaşırlar. Hiç farkında olmadan kendi kurguladığı dünyanın içinde buluverir..

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2013

Citadel izle
 • Site
 • IMDB
  5.5

Filmin Konusu : Hamile eşi saldırıya uğrayan James Cosmo , eşini kaybeder ama çocukları annesinin karnından sağ kurtulur. Artık baba oğul beraber yaşamak zorunda kalır fakat James karanlıkta kalamamaya başlar. Birşeyler onu korkutmaktadır. Eşinin başına ne geldiyse onada aynısının olacağından korkar.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2012