Rastgele Film
Yukarı Çık

Charlotte Rampling Filmleri

Assassins Creed İzle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  5.8

Ölüme mahkum edilmiş bir suçlu olan Callum Lynch (Michael Fassbender), Abstergo Industries adında çok zengin bir şirket tarafından ele geçirilir. Şirketin büyük yatırım yaptığı Animus Projesi, kişilerin atalarından kalan ve genlerine işlenmiş hatıra ve yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanyol Engizisyonu döneminde Suikastçiler adıyla bilinen bir örgütlenmenin üyesi olan Aguilar de Nerha'nın akrabası olduğunu öğrenir ve onun hatıralarıyla yeniden yüzleştirilir. Bu esnada atasının olağanüstü yetenekleriyle donanan Lynch, Suikastçiler'in o dönemki en büyük düşmanı olan Tapınakçılar'ın günümüzdeki temsilcileriyle mücadele etmeye hazır hale gelecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2016

Kızıl Serçe – Red Sparrow (2018) izle
 • Site
  9.0
 • IMDB
  6.7

Herkes gibi Dominikanında hayatında büyük tutkuları vardır bunlar biri bale diğeri ise annesidir.Baleye çok küçük yaşlarda başlamış ve yetenekli olduğu için oldukça başarı elde etmiştir.Tüm geleceğini bale kariyerine bağlı tutup, hayal kuran Dominika beklenmedik bir kaza sonucu büyük hasar alır ve bale'ye veda etmek zorunda kalır.Uzun bir süreç kendini herşeyden uzak tutup içinde bulunduğu bunalımdan çıkmaya çalışırken gizli bir istihbarat örgütü üyesi onu Sparrow School'a yani yetenekli kişilerin gerek bedenlerini gerekse beynindekileri silah olarak kullanmaları için eğitim veren gizli bir okuldur. Dominika bu teklifi kabul eder ve okulda eğitim almaya başlar.Eğitim şartları oldukça zorlayıcı ve sadistik olmasına rağmen altından başarıyla kalkıp okulun en iyi yani en tehlikeli öğrencisi olur.Artık geçmişiyle yüzleşmenin zamanı geldiğinde ise diğer yandan annesi'nin hayatının tehlikede olduğunuda farkeder.Şuan ki durumda oldukça tehlikeli olan Dominika çok eskiye dayali dostluğu olan CİA ajanı Nathaniel' e güvenerekkalıp onunla uazlaşma sağlamak zorunda kalıcaktır.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2018

Euphoria (2017) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  6.7

Film Avrupa'da gizemli bir istikamete doğru seyahat eden iki kız kardeşin çatışmasını anlatıyor. Filmin başrollerini Alicia Vikander, Eva Green, Charles Dance üstlenirken, filmin yönetmen koltuğunda Lisa Langseth oturuyor. Lisa Langseth aynı zamanda filmin senaryosuna da imza atıyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Hannah (2017) izle
 • Site
  4.0
 • IMDB
  5.9

Kocası tutuklandıktan sonra tek başına kalan Hannah, dünyanın gerçekleri ile yüzleşemez. Çaresiz bir durumda kalan ve kendi kişiliğini keşfetmeye çalışan Hannah'ın hayatına odaklanan filmde bir yandan da bağlanamama sorunları, kişilikler arası sınırlar, evlilik hayatı ve toplum inceleniyor.
Yönetmenliğini Andrea Pallaoro'nun yaptığı filmin başrollerinde Charlotte Rampling, André Wilms, Luca Avallone ve Jean-Michel Balthazar yer alıyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Bir Son Duygusu – The Sense of an Ending (2017) izle
 • Site
  3.3
 • IMDB
  6.3

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gizem Filmleri

Yapım: 2017

45 Years – 45 Yıl İzle
 • Site
 • IMDB
  7.1

Konusu:45 yıldır evli olan, çocukları bulunmayan Kate (Charlotte Rampling) ve Geoff (Tom Courtenay) çifti, yaklaşan yıldönümlerini bir partiyle kutlamaya hazırlanmaktadır. Ancak Geoff'in aldığı bir mektup, sakin hayatlarının ortasına bomba gibi düşer: Geoff'in evlenmeden önce kız arkadaşı olan, ancak İsviçre'de bir gölde yaşadıkları trajik bir kaza sonucu donarak ölen Katya'nın cesedi neredeyse 50 yıl sonra bulunmuştur. Kate bu olaya çok önem vermemeye çalışsa da Geoff'in eski günlerine giderek daha fazla özlem duymaya başlaması, Kate'i huzursuz edecektir. Sonunda ikili, geçmişlerini iyice deşmeye ve sorgulamaya başlayacaklardır.
Filmin başrolünde yer alan iki isim, Rampling ve Courtenay, 2015 Berlin Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Erkek Oyuncu ödüllerinin sahibi oldu.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2015

Düşes – The Duchess (Türkçe Dublaj) izle
 • Site
 • IMDB
  6.9

Oyuncular : Keira Knightley, Charlotte Rampling, Dominic Cooper, RalphFiennes, Simon McBurney, Hayley Atwell, Patrick Godfrey, John Shrapnel,Alistair Petrie, Aidan Mcardle, Justin Edwards, Georgia King, BruceMackinnon, Hannah Stokely, Angus Mcewan, Kate Burdette, Laura Stevely,Camilla Arfwedson
Yapımcı : Michael Kuhn, Gabrielle Tana
Görüntü Yönetmeni : Gyula Pados
Müzik : Rachel Portman
Süre : 1 saat, 50 dk.
Gösterim Tarihi : 31 Ekim 2008

KONUSU

On sekizinci yüzyıl sonlarında geçen filmde, dönemin en güzel vekarizmatik kadınlarından olan Düşes Georgiana Cavendish (KeiraKnightley) yaşadığı aşk, müsrifliği ve politikaya el atması sonucundaitibarını kaybeder.

Devonshire Dükü ile evli olmasına rağmen Earl Grey ile yasak aşkyaşaması, en iyi arkadaşı Leydi Bess Foster, kocası ve kendisi arasındakarmaşık bir ilişkiye dönüşür.

Tür: Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Tarihi Filmler

Yapım: 2008

Ben Anna – I, Anna İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.1

Konusu:Karısıyla boşanma aşamasında olan Bernie Reid isimli bir adamın yaşadığı psikolojik rahatsızlıklar ve bir çok zorluk aşamasında hayatına yön vermesini konu edinen bir yapım.. Taki Anna ismindeki gizemli kadınla tanışana dek.. İyi seyirler..

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2012

Gerçeği Arayış 1 – Restless 1 İzle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Konusu:1939 yıllarında 28 yaşlarındaki güzeller güzeli Eva pariste yaşamaktadır.. Savaş döneminde ortalık karışınca ingiliz casus Lucas Eva`yı operasyonların yürütüldüğü gizli servise alır..Lucas Ve Eva kısa sürede popüler iki casus haline gelmişlerdir..Uzun uğraşlar sonunda savaş sona erir ve görevleri biter.. Eva tekrar normal yaşam standartlarında hayatını sürdürmeye karar verir.. Fakat tüm geçmişini gölgede bırakması için son bir görevi tamamlaması gerekmektedir.. Bunun içinde kızının yardımına ihtiyacı vardır.. İyi seyirler..

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2012

Kadın Tuzağı – Immortal (2004) İzle
 • Site
 • IMDB
  6

Oyuncular:Thomas Kretschmann,  Charlotte Rampling,  Augustin Legrand,  Frédéric Pierrot,  Corinne Jaber,  Olivier Achard,  Thomas M. Pollard,  Javon Constantin,  Owen Steketee,  Dominique Mahut,  Jerry Di Giacomo,  Linda Hardy,  Yann Collette,  Joe Sheridan,  Gary Cowan,
Senaryo:Enki Bilal,  Serge Lehman,
Senaryo (Kitap):Enki Bilal,
Yapımcı:Dominique Brunner,  Charles Gassot,
Konusu:21. yüzyılın sonlarında, New York… Bir kadın mavi gözyaşları dökmektedir. Geriye yaşamak için 7 günü kalmıştır. Horus yola çıkmış, ona doğru gelmektedir. Horus, ihtiyacı olan insan bedeni için eski bir suçluyu seçer: Nikopol…
Avrupa çizgi romanının en büyük ustalarından birinin, Enki Bilal’in iki ayrı çok satan albümünden, La Femme Piège ve La Foire aux Immortels’den serbestçe uyarladığı bu yarı 3D film, hiç kuşku yok ki son yılların en çok konuşulan fantastik yapıtlarından biri… (direkizleyin.com & direkizleyin.com), Farkıyla  İyi Seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2004

The Mill And The Cross – Değirmen ve Haç İzle
 • Site
 • IMDB
  6.9

Yönetmen:Lech Majewski
Oyuncular:Rutger Hauer, Oskar Huliczka, Charlotte Rampling
Konusu: Her büyük resim arkasında ondan daha da büyük bir hikaye yatar. İspanyol paralı askerlerinin Flaman topraklarına gelerek Hz. İsa' nın çarmıha gerilişini sağlamalarını bilgisayar grafikleri ve en yeni resim teknikleriyle anlatan filmde izleyici bir tablonun içine alınıyor ve etkileyici bir anlatım sayesinde sanki bir rüya etkisiyle resmin arkasındaki gizli perdeler aralanıyor. Bol ödüllü bir baş yapıt. İyi seyirler...

Tür: Dram Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2011

Babil M.S. – Babylon A.D. izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.6

Oyuncular

Vin Diesel (Toorop) , Michelle Yeoh (Soeur Rebecca) , Gérard Depardieu (Gorsky) , Joel Kirby (Dr. Newton) , Mark Strong (Finn) , Lambert Wilson (Dr. Arthur Darquandier) , Charlotte Rampling (Neolite Priestess)
Yakın gelecekte geçen filmde, Toorop adında bir misyonerden genç bir kızı Rusya'dan Çin'e götürmesi istenir. Bunun sıradan bir görev olduğunu zanneden Toorop, bu kızın bir Mesih olma potansiyeline sahip bir organizma taşıdığını öğrenince işin rengi değişecektir. Kızı, peşlerindeki kişilerden korumak artık Toorop’un görevidir.

Maurice Georges Dantec'in 99 yılında yayınlanan “Babylon Babies” isimli romanından uyarlanan filmin başrolünde aksiyon filmlerinde görmeye alışkın olduğumuz Vin Diesel var.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2008