Rastgele Film
Yukarı Çık

Christopher Eccleston Filmleri

Where Hands Touch (2018) izle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  5.6

Bir büyüme hikayesi anlatan “Where Hands Touch”, 1944 yılının Almanya’sında geçiyor. Annesi beyaz bir Alman (Abbie Cornish), babası ise siyahi bir Afrikalı olan 15 yaşındaki Leyna (Amandla Stenberg), Hitler Gençliği’nin şefkatli bir üyesi olan Lutz (George MacKay) ile tanışır. Lutz’un babası (Christopher Eccleston) önde gelen bir Nazi askeridir. İki genç, her gün değişen bu dünyada alışılmışın dışında bir bağ kurar. Leyna’nın annesi, kızını siyahi bir Alman vatandaşı olduğu için karşılaşabileceği tehlikelerden korumaya çalışmaktadır. Savaş devam ettikçe ve Nazilerin Yahudiler ve muhalifler üzerindeki zulmü artarken, Leyna kendi yolunu çizmek zorunda kalır. Leyna, onun için hazırlanmış ve sahiplenme konusunda tereddütlü olduğu kaderiyle savaşan Lutz’un içinde bir müttefik bulabilecek midir?

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Romantik Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2018

Garantili Ölüm: Yoksa Paran İade – Dead in a Week: Or Your Money Back (2018) izle
 • Site
  6.0
 • IMDB
  6.3

William hayattan soğumuş ve yaşadığı her şeyden keyif almayan bir adamdır. Yaşadıklarından zevk almadığı içinde birçok intihar girişiminde bulunarak ölmek ister. Ancak pekte başarılı sonuçlar elde edemez. Artık başarılı sonuçlar alamadığı için bir suikastçi ile görüşme yapmak ister. 65 yaşındaki Leslie isimli tetikçi ile her konuda anlaşma sağlar. Hayatında olumlu şekilde gelişmeler bu dakikadan itibaren başlar. Genç adam hayatının aşkı ile tanışır. Bundan dolayı da ölümünü gerçekleştirecek tetikçiden kendisini öldürme işini iptal etmek ister. Ancak yaşlı adam ise, bağlı bulunduğu birliğe kota dolumu sağlaması için kendisini öldürmesi gerektiğini belirtir. Artık işler eskisinden daha karmaşık bir hal almaya başlayacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2018

The Others – Diğerleri izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.6

Grace ikinci dünya savaşı sırasında büyük bir acı yaşamış ve kocasını kaybetmiştir. Artık çocukları tek başına yaşayacak olan Grace büyük bir eve taşınır. Çocukları gün ışığından çok rahatsız oluyorlardır ve bu yüzden evde perde hiç açılmaz. Ev işlerinin üstesinden gelemeyeceğini anlayan Grace eve gelen 3 yabancıdan yardımcı olarak yanlarında çalışmalarını ister. Bu üç kişi yaşlı karı ve koca , dilsiz genç bir kızdır. Grace in küçük kızı Anne, evde victor adında küçük bir erkek çocuğu gördüğünü söyler. Grace başta buna inanmaz ama zamanla varlığı kanıtlayan delillerle karşılaşır.

Nicole Kidman ' ın en iyi filmlerinden biri olan The Others korku filmi dalında çok başarılı bir yapımdır. Ve büyük finaliyle hafızalarda yer edecektir. İyi seyirler dileriz.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2001

Thor: The Dark World – Thor: Karanlık Dünya (2013) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7

Thor kendi hükümdarlığını kurmak için yenilmez çekici ile maceraya koyulur.. Tüm güçleri babası tarafından elinden alınan Thor kendi mücadelesini vermek için eli nden geleni yapacaktır.. İyi seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2013

G.I. Joe: The Rise of Cobra – G.I. Joe: Kobra’nın Yükselişi 720p İzle
 • Site
 • IMDB
  5.8

Bir önceki ortak çalışmaları transformers ile dünya çapında büyük bir gişe başarısı sağlayan Paramount Pictures ve Hasbro, yine olağan üstü bir macera-aksiyon filminde bir araya geldi.
G.I. JOE ekibi, Mısır çöllerinden, kutup buzullarının altındaki sulara varana kadar her yerde en gelişmiş casusluk ve askeri ekipmanları kullanarak, yozlaşmış silah satıcısı Destro ile, gizemli Cobra örgütünün dünyayı kaosa sürüklemesine engel olmaya çalışıyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2009

Legend – Efsane İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7

1950'li ve 60'lı yıllarda İngiltere'de terör estiren gangster ikizler Ronald ve Reginald Kray kardeşlerinin gerçek hikayesinin anlatıldığı Legend - Efsane; Kray kardeşlerinin bir şehri hakimiyeti altına alışının ardından yatan sırları ve acımasız yeraltı suç dünyasının kapılarını bizlere aralıyor. Tom Hardy'yi iki karakterde izleyeceğimiz filmin yönetmeni, Akademi Ödüllü Brian Helgeland. Filmi L.A. Confidential ve Mystic River'ın senaristi kaleme aldı. Gerçek bir hikaye olduğundan film, biyografi özelliği de taşıyor.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015

Yasak Aşk – Jude (1996) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7

Jude Fawley, her zaman yeni şeyler öğrenme hevesinde olan bir adamdır. Bu yola baş koymuş ve ne gerekiyorsa yapmaya hazır vaziyette üniversite eğitimi görmek için başka bir şehire taşınır. 19. yüzyılda ön yargılı bir toplumun fikirlerini değiştirmek çok zordur. Bu anlayışı yıkmak için mücadeleye başlayan Fawley'ın karşına gelecekte tamda olmak istediği kişi olan Sue çıkar.Ve iki genç birbirlerini arasından inanılmaz şekilde güçlü bir bağ kurarlar. Aşkları ve düşüncelerinin mücadelesini vereceklerdir.. İyi seyirler..

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1996

Mezarını Derin Kaz – Shallow Grave (1994) izle
 • Site
 • IMDB
  7.3

'İngiltere'nin X kuşağı'na ait, oldukça farklı kişiliklere sahip üç genç olan gazeteci Alex, doktor Juliet ve muhasebeci David aynı evi paylaşmaktadır. Kira paylarını azaltmak için dördüncü bir ev arkadaşı arayan üçlü pek çok adayı geri çevirdikten sonra 'cool' mizacıyla dikkatlerini çeken Hugo'da karar kılar. Bir gün Hugo'yu aşırı dozda uyuşturucudan ölmüş halde, yanında çok büyük miktarda para içeren bir valizle birlikte bulan gençler Hugo'nun cesedini gömdükten sonra parayı alırlar. Ancak içlerinde iktisat bilgisi olan tek kişi olan David bir gün birisinin bu kadar büyük miktardaki paranın mutlaka peşine düşeceğini söyleyerek arkadaşlarını uyarır. David'in tahmini doğru çıkar; polis ve uyuşturucu kaçakçıları aynı anda paranın peşine düşer...

Tür: Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1994

Minik Kahramanlar – The Borrowers (2011) Türkçe Dublaj Full İzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Konusu: Neredeyse parmak boyutundaki küçücük insanların , Evlerin eşyalarının arasında yaşanan gizemli yaşamlarını konu edinen bir yapım.. Minik insanların , Ev halkının bazı eşyalarını izinsiz alıp kullanmaları ise.. Bulundukları yerde hoş karşılanmayıp istenilmeyen misafir konumunu alır.. Küçük insanları ortadan kaldırmak için elinden geleni ardına koymayan. Bir profesör ise amacına ulaşabilecekmidir.? İyi seyirler.

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2011