Rastgele Film
Yukarı Çık

Colin Farrell Filmleri

Özel Tim – S.W.A.T. (2003) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.0

Savaşın sertleştirdiği, ukala iki kıdemli çavuş (Samuel L. Jackson ve Colin Farrell), iki zeki polisle (Michelle Rodriguez and LL Cool J), serbest mi serbest ama şimdiye kadar ki en etkili Özel Timi kurmak üzere takım olurlar. İlk görevleri; en büyük uyuşturucu kaçakçılarından biri olan Alex Montel'i bulunduğu yerden çıkartıp federal ajanlara ulaştırmaktır. Ancak içerde fazla kalmamayı planlayan elebaşı, kendisini kurtaracak olana 100 milyon Dolar vereceğini teklif etmiştir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2003

Dumbo (2019) izle
 • Site
  6.6
 • IMDB
  6.5

Bir sirk sahibi olan Max Medici; eski yıldız Holt Farrier ve çocukları Milly ile Joe'yu, büyük kulakları nedeniyle alay konusu olan yavru fil Dumbo'nun bakımını üstlenmeleri için işe alır. Ancak bakıcılarının, Dumbo'nun büyük kulakları sayesinde uçabilen bir fil olduğunu keşfetmesiyle sirk büyük bir ilgi toplar ve muhteşem bir gelişme kaydeder.

Tür: Aile Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2019

Gerçeğe Çağrı – Total Recall 2012 İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

Douglas Quaid, çok sevdiği güzel bir eşe sahip ve sıradan bir hayat yaşamaktadır. Gündelik yaşamın sıradanlığından sıkılan Quaid, düşleri gerçek anılara dönüştüren Rekall isimli şirkete başvurur. Bir süper ajanın anıları yüklenen Quaid için işler istediği gibi gitmez. Teknik bir hatadan dolayı aranan bir ajanın belleği yüklenen Douglas, kendini tehlikeli bir maceranın içinde bulur. Cohaagen liderliğindeki bir grup polise karşı, yeraltı direnişinin lideri ile işbirliği yapar. Bu sırada Douglas, gerçek dünya ile zihnindeki hayal arasında gidip gelmeye başlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2012

Telefon Kulübesi – Phone Booth izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.1

Müşterilerine iki taraflı oynayan Stu Shephard, bir gün bir telefon kulübesinden çıkarken telefon çalar, telefondaki ses kendisi hakkında şaşırtıcı bilgiler verir ve üzerine doğrulttuğu tüfeğin lazerini göstermesi ile birlikte Stu, telefon kulübesine hapis olur. Artık telefondaki sesin talimatlarına göre hareket edecektir.

Tür: Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2002

Yedi Psikopat – Seven Psychopaths İzle
 • Site
  7.4
 • IMDB
  7.2

Yedi Psikopat isimli bir hikayesinin yer aldığı kitabını bir türlü bitirmekte başarılı olamayan Mart, yoğun bir çaba içerisinde çalışmalarına devam etmektedir. Oldukça farklı çılgın özellikleri olan Marty ve Billy ise genç yazar kadına yakın arkadaşlık yapmaktadır. Fakat bu ikili genç kadına göre farklı yaşam sürmelerinden dolayı zengin insanların köpeklerini kaçırarak kendi geçimlerini sağlamaktadır. Zenginlerden aldıkları fidyeler ile bir suç çetesi haline gelmiş olan bu iki arkadaşı ile arasında yaşanan maceralar filmde konu edilmiştir.

Tür: Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2012

Roman J. Israel, Esq. (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

Roman Israel, Esq. Denzel Washington'ı Los Angeles merkezli bir hukuk araştırmacısı olarak karşımıza çıkarıyor. Liberal bir avukat olan Roman J. Israel, akıl hocasının ölümünün ardından hukuk firmasının başına geçmek zorunda kalır. Fakirlere ve evsizlere yardım eden firmada bu amaca ters düşen şeyler yapıldığını fark eden Israel, kendisini ekstrem şeyler yapmasını gerektirecek bir krizin içinde bulur.

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Kadın Affetmez – The Beguiled 720p İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Konusu:Amerikan İç Savaşı sırasında yaralanan Kuzeyli Birlik askeri John McBurney (Colin Farrell), Güney'deki Konfederasyon'a bağlı Mississippi'de bir yatılı okulda kalan küçük bir kız tarafından bulunur ve hayatı kurtarılır. Sadece kız öğrencilerin kaldığı ve Martha Farnsworth'ün (Nicole Kidman) yönettiği okulda bakımı yapılıp iyileştirilen düşman askeri, zamanla oradaki herkesle yakınlık kurar. Ancak bu yakınlığın dozu arttıkça bu yalnız kadınlar birbirlerine düşecek, daha sonra da adama sırt çevireceklerdir.
Film, Thomas P. Cullinan'ın A Painted Devil adlı romanından uyarlandı. İyi seyirler dileriz..

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

Solace – Teselli İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

Konusu:“Doğaüstü becerileri olan bir suç analizcisi (Anthony Hopkins), usta bir FBI ajanının(Jeffrey Dean Morgan) tuhaf bir seri cinayeti çözmesine yardım etmek için emekliliğini yarıda bırakıp işe döner.Yalnızca katilin de (Colin Farrell) doğaüstü yeteneklerinin olduğunu görmek için bu seri katil vakasının içine çekilir, bu da birbirinin her hareketini kestirebilen iki kişi arasında bir restleşmeye dönüşür.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015

Aşk ve Tutku – Miss Julie (2014) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  5.5

Konusu:Miss Julie, aristokrat bir kadınla kahyası arasındaki “aşağıdakiler-yukarıdakiler” cinsinden tek gecelik bir aşk hikayesini anlatan, yıldızlarla dolu bir dönem filmi. 1890’larda bir yaz gecesi... İrlanda asıllı İngiliz aristokratlarından Bayan Julie, babasının kahyasını kendisini baştan çıkarmaya ikna eder. Sabaha kadar dans edip içki içer, birbirlerinin kanına girip birbirlerini etkilemeye; karşılıklı tiksinme ve arzuyla, birbirlerini ezip hükmetmeye çalışırlar. Sabahın umut mu, umutsuzluk mu getireceğinden emin olamadan, tek çıkışlarını bir Yunan trajedisinin feci sonunda bulurlar.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2014

Yanlış Hesap – Intermission (2003) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  6.9

Konusu:Tam olarak yeni gelişen John kız arkadaşına kendisini sevip sevmediğini öğrenmek için bir deneme yapmayı planlar.. Kız arkadaşına kendisinden ayrılmak istediğini böylesinin daha uygun olduğunu bildirir.. Fakat plan ters tepince John kendisini akıl almaz bir düşünce zincirinin içinde bulur.. İyi seyirler.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2003

Mr. Banks – Saving Mr. Banks (2013) izle
 • Site
 • IMDB
  7.5

Konusu:Oldukça iddialı bir yapım sizlerle.. Film yapımcısı Walt Disney çok sevdiği kitabı Marry Poppins , adına bir film çekme kararı alır.. Bu durum kızlarınıda çok heycanlandırmıştır.. Onlarda babaları kadar isteklidir.. Fakat filmde oynatmak istediği Travers , Bir türlü ikna olmamaktadır.. Senaryo , yapım tüm projeler en ince detayına kadar anlatılsada ikna olmamaktadır..Yalnız Walt Disney`in filmi çekebilmesi için Travers`in ruh halinide anlaması gerekmektedir.. (direkizleyin.com & direkizleyin.com) İyi seyirler diler.

Tür: Aile Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Müzik Filmleri

Yapım: 2013

İntikam Benim Aksiyon Filmi İzle – Dead Man Down (2013)
 • Site
 • IMDB
  6.5

New Yorkun çok ünlü bir yeraltı mafyasının sağ kolu olmakla şereflendirilmiş olan Victor şu günlerde karısının ve kızının ölümüne sebep olan patronunun intikamının peşindedir.Bağlı olduğunu suç örgütü patronu tehdit edilince Victor hem dedektifliğe soyunur hemde infazcı konumunu korur.Diğer tarafta ise eski tanıdıklarından olan Beatrice Victor u baştan çıkartıp ilgisini başka yöne çekmeye çalışmaktadır.Aralarında gelişen bu olaylar onları tahmin edemedikleri bir öç alma oyununa sürükler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

Çaylak – The Recruit izle
 • Site
 • IMDB
  6.6

James Clayton parlak bir öğrenci ve örnek bir yurttaş olarak MIT'ten birincilikle mezun olup hayata atılma aşamasına geldiği zaman, deneyimli ve itibarı yüksek CIA ajanı Walter Burke’nin dikkatini çeker. Burke genç öğrenciyi örgüte katmaya karar verir. Başlangıçta sıcak bakmayan Clayton ise zamanla kararını değiştirir ve o noktadan sonra herşey onun için bir sınavın parçası olmaya başlar. CIA, Amerika’nın gizli kapılar ardında iş gören, medyatik olmayan kurumlarından biri olarak yıllarca kapılarını Hollywood’a kapalı tuttuktan sonra, bu film ile işleyişi hakkında meraklılarına çok da çarpıcı olmayan bilgiler veriyor. Film, özellikle CIA’in yeni üyelerini nasıl seçtiği ve onları nasıl bir sınava tabi tuttuklarına dair bazı ipuçları veriyor ve aksiyonunu bunun üzerine oturtuyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2003

Miami Vice İzle
 • Site
 • IMDB
  6

Konusu:Michael Mann, "Miami Vice" dizisini televizyondan beyazperde'ye aktarıyor ve Miami'li iki yakışıklı ve seksi dedektif Sonny Crockett ve Ricardo Tubbs'u izleyiciyle buluşturuyor..  İyi seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2006

Tigerland – Cehennemin Ortasında (2000) izle
 • Site
 • IMDB
  7

Yönetmen: Joel Schumacher
Oyuncular: Colin Farrell,  Matthew Davis,  Shea Whigham,  Clifton Collins Jr.,  Tom Guiry,  Russell Richardson,  Afemo Omilami,  Keith Ewell,  James Macdonald,  Nick Searcy
Senaryo: Ross Klavan,  Michael Mcgruther
Yapımcı: Steven Haft,  Beau Flynn,  Arnon Milchan
Konusu:Cesur ve karizmatik asker Rolan Baaz (Farrell), Vietnam` a çıkartma yapacak genç askerlerden oluşan bir müfrezeye katılır. Müfreze, savaş öncesi son eğitim noktası cehennem benzeri Tigerland`e vardığında, Bozz` un liderlik ve karakter özellikleri grubu biraraya getirir.

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2000

Şeref ve Cesaret – Hart’s War (2002) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

Yönetmen:Gregory Hoblit,
Oyuncular:Bruce Willis,  Colin Farrell,  Terrence Howard,  Adrian Grenier,  Cole Hauser,  Michael Weston,  Jonathan Brandis,  Rory Cochrane,  Marcel Iures,  Sam Jaeger,  Vicellous Reon Shannon,  Maury Sterling,  Sebastian Tillinger,  Linus Roache,  Rick Ravanello,  Scott Michael Campbell,
Senaryo:Terry George,  Bill Ray,  John Katzenbach,
Senaryo (Kitap):John Katzenbach,
Yapımcı:Gregory Hoblit,  David Foster,
Konusu:Esir düşerek alman toplama kampına gönderilen albay William McNamara kamptaki en yüksek rütbeli Amerikan askeridir ve esir tutulan diğer Amerikan askerlerini
yönetmektedir. Albay, düşmana geri saldıracağı zamanı planlarken işlenen bir cinayet işini kolaylaştırır ancak işi kolay değildir. Kamptaki yönetici Alman
askerlerinin meşguliyetinden faydalanarak bir kaçış düzenlemeyi ve yakındaki silah fabrikasını havaya uçurmayı planlamaktadır.

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2002

Korku Gecesi – Fright Night İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Oyuncular:Colin Farrell,  David Tennant,  Imogen Poots,  Toni Collette,  Anton Yelchin,  Christopher Mintz-Plasse,  Chelsea Tavares,  Sandra Vergara,  Emily Montague,   Asim Ahmad,  Grace Phipps, Charlie B. Brown,  Cliff Gravel,  Phil Arnold,  Dave Franco,
Senaryo:Tom Holland,  Marti Noxon,
Senaryo (Kitap):Tom Holland,
Yapımcı:Michael De Luca,  Josh Bratman,  Lloyd Ivan Miller,  Ray Angelic,  Michael Gaeta,  Alison Rosenzweig,
Konusu:Korku filmi hastası Charley'nin, mahalleye yeni taşınan komşusunun vampir olduğunu keşfetmesinden sonra yaşananları eğlenceli bir şekilde anlatıyor.. İyi seyirler..

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2011

Korkusuz – Daredevil 2003 izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.3

Senaryo (Kitap):Stan Lee,
Yapımcı:Stan Lee, Avi Arad, Kevin Feige, Gary Foster,
Konusu: Kader tehlikeli bir atığın üzerine dökülmesiyle genç yetim Matt' a bir oyun oynar. Kaza sonucu kör olan Matt aynı zamanda kimsenin sahip olamadığı başka bir duyu kazanmıştır. Yıllar sonra kahramanımız mesleğinde başarılı bir avukat olur ama yinede diğerlerinden bir farkı vardır. Gündüzleri kanunları uygulaya avukatımız geceleri ise Daredevil kişiliğine bürünerek kanunu kendi eline alır. Mevcut adalet sisteminin cezasız bıraktığı suçlarda Daredevil'in kendine ait kanunları devreye girmektedir. İyi seyirler...

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2003

Yeni Dünya: Amerika’nın Keşfi – The New World izle
 • Site
 • IMDB
  6.7

Amerikan ve İngilizler arasındaki yerli savaşın bağlangıcında yaşanan ve etkisi olduğu idda edilen bir hikaye.103 adam Virjinya kıyılarını keşfettiklerinde hayal ettikleri tek şey oraya yeni bir dunya inşaa etmekti.Öncülüğünü kaptan John Smith in yaptığı 3 gemi kızılderililer ile anlasmaya kurmaya çalışılar Koloniciler için burası yeni bir dunya yeni bir yaşamdır ama kızılderililer için haddinden fazla eskidir herşeyleridir tek yaşamlarıdır.Smith kendilerine rehmber edinmek için arayışa başlar ve ve çok sevilen Pocahontas ile karşılaşır aynı zamanda Prenses olan Pocahpntas a aşık olur.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2005

Londra Bulvarı – London Boulevard izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.2

Hapisten yeni çıkmış olan Mitchel acımasız bir adam olmakla beraber hayatını bir düzene sokmak istemekte, doğru kadınla tanışıp evlenmek gibi hayaller de kurmakta olan garip bir adamdır. Hapisten çıkar çıkmaz kendisine usulsüz teklifler gelmeye başlar. Fakat o bu teklifleri reddeder. Tüm bu tekliflerin yerine ünlü bir oyuncunun çanta taşıyıcısı olmaya karar verir. Derken hayatının kadınıyla da tanışır ama geçmişi onun peşini bırakmayınca O da hayatını geri kazanmak için mücadeleye başlar. İyi seyirler...

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2010