Rastgele Film
Yukarı Çık

Ethan Hawke Filmleri

Gün Batmadan – Before Sunset İzle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  8.1

Yönetmen: Richard Linklater
Oyuncular: Ethan Hawke, Julie Delpy, Vernon Dobtcheff, Denis Evrard, Louise Lemoine Torres, Rodolphe Pauly, Diabolo, Mariane Plasteig, Marie Pillet
Film Konusu: Jesse ile Fransız Celine, bir tren seyahatinde tanışırlar. Birbirlerinden hoşlansalar da her şey orada kalır ve bir daha görüşmezler. Aradan geçen 9 sene sonra Jesse, kitabının tanıtımı için Fransa’ya gider. Paris sokaklarında buluşan Jesse ve Celine için bir şans var mıdır?

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2004

The Kid (2019) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  6.2

Rio adındaki bir çocuk, ablasıyla birlikte Amerika'nın güneybatı sınırını aşmaya çalışmaktadır. Amaçları ise amcalarından kaçmaktır. Bu sırada haydut olan Billy The Kid'i yakalamaya çalışan Pat Garrett ile karşılaşacaklardır. Rio ise tüm bu olayların arasında nasıl biri olmak istediğini çözmeye çalışacak ve cesur olmak ile haydut olmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Her ne olursa olsun ailesini kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Western Filmleri

Yapım: 2019

Ölü Ozanlar Derneği – Dead Poets Society izle
 • Site
  9.3
 • IMDB
  8.1

Welton Akademisi’nin sürekli olarak uyguladığı muhafazakar ve ortodoks tavırları, öğrenciler üzerinde baskı kurmaya başladığı için sıkıcı bir hal almaya başlamıştır. Artık okuldan kaçma derecesine gelen öğrencilerin imdadına John Keating yetişecektir. Genç adam bir İngilizce öğretmeni olmasına rağmen okuldaki birçok şeyin değişim yaşamasının yolunu açar. İlk olarak öğretmen öğrencilerine karşı bir kalıp haline gelmiş olan ders kitaplarını yırtıp atarak bunlardan kurtulmalarını ister. Daha sonrasında farklı bir şiir ve edebi yapıtlar ile tanıştırmaya başlar. Tüm öğrenciler üzerinde derin bir etki yaratmasıyla, hayatlarının farklı şekilde şekil almasını sağlar.

Dört dalda Oscar almaya aday gösterilen filmin senaryosu Tom Schulman’a aittir. Filmde öğrencileri ile farklı bir diyalog içerisinde olan öğretmeni konu ederek, nasıl bir destansı hayat yaşadıklarını göstermektedir.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 1989

Stockholm (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

Stockholm, 1973 yılında yaşanan absürt bir banka soygunu olayına dayanıyor. Banka soygununda rehin alınan insanlar nedeniyle yaşanan krizin anlatıldığı filmin hikayesi 1974 yılında Daniel Lang tarafından belgeleştirilmişti. Gerçekleştiği dönemde tüm dünyanın ilgisini çeken banka soygununda birçok kişi rehin alınmıştı. Zaman geçtikçe rehineler otoritelere karşı çıkmaya ve bir psikolojik sorun olarak açıklanan Stockholm Sendromu yaşamaya başlamışlardı

Tür: Biyografi Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Arınma Gecesi & The Purge 2013 izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  5.7

Sonuçlarına katlanmadan ve cezalanmadan bir gece geçirebilseniz ne yapardınız ? İstediğiniz suçu işleyebilmek size ne kadar cazip gelirdi.Bu gerilim dolu filmdede anlatılan dört kişilik ailenin bir gecede davetsiz misafirler tarafından başlarına gelebilecek gerilim dolu saatledir.Evlerine zorla girildiğinde kendileride suç işlemeye ne kadar meyilli olup ve bunu ne kadar ileri götüreceklerdir.Amerikada heran suç kol gezmekteyken 12 saatliğine her türlü suçun ve cinayetin serbest olduğu bir gün verilmiştir.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2013

Gece Yarısından Önce – Before Midnight izle
 • Site
 • IMDB
  7.9

Jesse evli olduğu karısından ayrılıp deliler gibi sevdiği ve biran önce evlenip beraber yaşamak için can attığı Celine ile olmak istemektedir.Evlenmişler ve on yıla yakın bi süre geçmiştir. İki tanede çok sevdikleri çocukları olmuştur. İkilinin yaşadıkları anlatan dram filminin başrollerinde ünlü aktör Ethan Hawke oynamaktadır. İmdb puanı olarak çok yüksek kabul edilebilecek 8,2 almış olan filmi dram ve aşk filmi severler için sunuyor iyi seyirler diliyoruz..

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2013

Doğuştan Kederli – Born to Be Blue İzle
 • Site
 • IMDB
  6.9

Film, efsanevi jazz sanatçısı Chet Baker' ın inişli çıkışlı hayatına odaklanıyor. Caz trompetçisi Chet Baker’ın 60’lı yıllardaki yaşantısını ele alan filmin başrolünde Ethan Hawke yer alıyor. Chet kendi ile ilgili bir filmde rol alırken, yardımcı oyuncusu olan Jane ile aralarında bir yakınlaşma olur. Chet’in peşini bırakmayan geçmişi yüzünden film projesi rafa kaldırılmıştır ve belki de Chet bir daha asla müzik yapamayacaktır. Fakat Jane onu bütün zorluklara rağmen müzik hayatına döndürmeye çabalar.

Tür: Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Müzik Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2015

Muhteşem Yedili – The Magnificent Seven İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.9

Sanayici Bartholow Bogue (Peter Sarsgaard)'un ölümcül kontrolü altındaki sakin Rose Creek kasabasının umutsuz halkı, kendilerini korumak için yedi kanun kaçağıyla anlaşır; ödül avcıları, kumarbazlar ve kiralık silahlı adamlardan oluşan bu grupta- Sam Chisolm (Denzel Washington), Josh Farraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D'Onofrio), Billy Rocks (Byung-Hun Lee), Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo), ve Red Harvest (Martin Sensmeier) yer almaktadır. Gelecegini bildikleri vahşi hesaplaşma icin sehri hazırlarken, bu yedi paralı asker kendilerini paradan daha fazlası icin savaşırken bulurlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri, Western Filmleri

Yapım: 2016

İlk Gün – Training Day (2001) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.7

Amerika nın sokaklarınxda hergün bir kavga olmaktadır.Uyuşturucu satıcıları,uyuşturuyu alanlar ve alıcıları korumaya çalışan aileleri.Alonzo Harris norkotiğe on dört yılını vermiş bir polistir.Alonzo işe başladığı ilk yıllara göre idealistliğini kaybetmiştir.Zamanla anlamıştır ki mesleği kurallarına göre yaparsa öldürülecek.Alonzo gibi onunla aynı mesleği paylaşanlar da işi yapabilmeleri için savundukları kanunu çiğnemek zorundadırlar.Yaptıkları işin yasal olup olmadığı da akıllarda soru işareti bırakmaktadır.Alonzo nun yanına çaylak olarak verilen Jake ise alonzo dan oldukça farklıdır.Onun tek amacı ise kanunu çiğnemeden toplumu düzene sokmak.Birbiriyle çelişkiye düşen iki adam iki farklı inanç.İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2001

Regression – Korku Terapisi İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.7

Genç bir kadın olan Angela Gray (Emma Watson), babası John (David Dencik) tarafından cinsel tacize uğradığını iddia etmektedir. Vakayı araştıran dedektif Bruce Kenner (Ethan Hawke), sonunda John'un suçunu itiraf edişine tanık olur, ancak tuhaf bir şekilde olaya dair hiçbir şey hatırlamamaktadır. Konuyla ilgilenmesi için ünlü psikiyatr Dr. Raines'den (David Thewlis) yardım istenir, ancak doktorun çabaları bütün ülkeyi ilgilendiren çok çok farklı bir gizemi açığa çıkaracaktır.
1990 yılında Minnesota'dan geçen filmi İspanyol yönetmen Alejandro Amenabar yönetiyor.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu – Valerian and the City of a Thousand Planets İzle
 • Site
  7.3
 • IMDB
  6.5

28. Yüzyıl'da, bin gezegenden gelmiş bütün ırklar, koskoca bir metropole dönüşmüş devasa Alpha şehrinde huzur ve barış içinde yaşamaktadır. Bu hayatın oluşabilmesi için bütün ırklar kendi bilgi ve yeteneklerini diğerleriyle paylaşmıştır. Ancak Alpha'nın refah ve güvenliği, bilinmeyen bir kuvvetin yoğun tehdidi altına girmiştir. Bu gücü yok etmek ve barış ortamını koruyabilmek için özel ajanlar Valerian (Dane DeHaan) ve yardımcısı Laureline (Cara Delevingne) tüm ırkların son umudu olacaktır. İkilinin 10 saatten az zamanı vardır.
Film, Pierre Christin'in 1967'de yayınlanmaya başlayan Valérian ve Laureline adlı çizgi roman serisinden uyarlandı.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Lanet – Sinister izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Ellison Oswalt, suç romanları yazan bir yazardır ve romanlarına konu bulmak için seri cinayetler işlenmiş olan bir eve doğru yola çıkar. Tüm ailesinide beraberinde götürür. Eve yerleşirler ve tavan arasında bir koli bulurlar içinde onlarca kaset vardır ve izlemeye başlarlar . Daha önce öldürülmüş insanların işkence görüntüleri vardır. Bunu kimin yaptığını bulmaya ve cezasını çekmesi gerektiğine karar verir. İyi seyirler.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2012

In a Valley of Violence İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6

Paul adında bir serserinin arkadaşını öldüren canilerden intikam almak için küçük bir kasabaya gelmesini ve buradaki hotel çalışanlarından yardım almasını konu alan filmin yönetmenliğini ve senaristliğini korku filmleriyle tanınan Ti West üstleniyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Western Filmleri

Yapım: 2016

Zor Hedef – Good Kill 2014 izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

En son 2013 yapımı ''The Host'' filmiyle izleyici karşısına çıkan Andrew Niccol, son filmi Good Kill'da ordu için çalışan bir pilotun atandığı son görevi ele alıyor. Ethan Hawke'un canlandırdığı Amerikan ordusu pilotu, Taliban'ı yok etmek için görevli olan bir birim için çalışmaktadır. İnsansız hava uçuşlarıyla yapılan bu saldırı esnasında görevini ve işin etik boyutunu sorgulayacağı bir dönemece girer... Filmin başrolündeki Ethan Hawke'a eşlik eden isimler January Jones, Zoë Kravitz, Bruce Greenwood ve Jake Abel.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2014

Predestination (2014) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.5

Tıpkı bir önceki filmlerinde olduğu gibi yine ünlü aktör Ethan Hawke ile işbirliği yapan Spierig Kardeşler bu sefer Looper ile Azınlık Raporu'nun karması olacak bir bilimkurgu-gerilim çeşitlemesine imza atıyorlar! Yılın sürpriz polisiye soslu bilimkurgusal hadiselerinden biri olmaya aday film kendi kulvarında bir hayli iddialı görünüyor!

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2014

First Reformed (2017) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.5

Geçmiş döneminde tanınmış bir asker olan papaz, canından çok sevdiği oğlunun hayatını kaybetmesi sonrasında kendisini kaybetmiştir. Kilise içerisinde ne yaptığını bilmez haldeyken, üyelerden birisi olan Mary ile arkadaş olmaya başlar. Olgun kadın da daha önce bir intihar girişimi sonrasında kocasını kaybetmiştir. Aralarındaki arkadaşlık samimiyetini korurken kilise içerisinde meydana gelen farklı olayları araştırmaya başlarlar. Böylelikle birçok sırrında keşfine varmış olurlar.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

Yarını Yok – 24 Hours to Live (2017) izle
 • Site
  7.4
 • IMDB
  5.7

Kiralık katil olarak sürekli görevler alan Travis Conrad, son almış olduğu iş kendisinin ölümü ile sonuçlanmıştır. Her ne kadar yaşımını yitirmiş olsa da, kendisinin sürecek olacak 24 saatlik görevi için tekrar diriltilecektir. Koluna takılan bir geri sayım sayacı ile 24 saatlik süre artık her geçen dakika tükenmektedir. Travis bu süre içerisinde hem kendisine verilen görevi tamamlayacak hem de kendisine bu kötülükleri yapan insanlardan intikam almak isteyecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

Büyük Umutlar – Great Expectations (1998) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.8

Florida 'da bir balıkçı kasabasında kızkardeşi ve onun erkek arkadaşı ile yaşayan 8 yaşındaki öksüz Finnegan Bell (Jeremy James Kissner) günlerini resim yaparak ve kasabanın zengini Bayan Dinsmoor (Anne Bancroft) 'un yeğeni Estella (Raquel Beaudene) ile oynayarak geçirir.Duygusal olarak yaralı bir insan olan Bayan Dinsmoor yeğeni Estella'yı erkeklere karşı zor ve ulaşılmaz bir kadın olarak şekillendirmeyi kafasına koymuştur.Bir gün Finnegan hapishaneden kaçmış zincirli bir mahkuma (Robert De Niro) yardım eder.Aradan 10 yıl geçer.Şimdi zaman 1990 'lardır ve yer New York 'tur.Finn (Ethan Hawke) ve Estella (Gwyneth Paltrow) artık büyümüşlerdir.Finnegan eski aşkını tekrar kazanmak için giriştiği çabada önce hayal kırıklığına uğrar ve ressamlığı bırakarak inzivaya çekilir.Bu sırada ortaya çıkan esrarengiz bir 'hami' nin yardımı rüyalarının gerçek olmasında yardımcı olacaktır

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1998

Maudie 1080p İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.7

Filmin Konusu:Kanada`nın popüler sanaçılarından biri olan Maud Lewis ve gerçek yaşam hikayesinin beyazperdeye aktarıldığı harika bir Biography, Dram filmi sizlerle. Maud Dowley küçü yaşlarda Ramotod hastalığına yakalanır ve hayatın draması o anda başlar. Aradan geçen zamanda ise annesini ve babasını kaybeder eriye ise sadece erkek kardeşi kalmıştır. Yalnız ve yardıma itiyacı olduğu için kardeşinin annesi ve babasından kalan evine yerleşir. Burada biraz kalır fakat kardeşi bir zaman sonra ailesinden kalan evi satar. Durum böyle olunca Maud Dowley (Sally Hawkins) huzursuz olur zira her ne kadar erek kardeşinin yanında kalsada kendisini kardeşine yükmüş gibi hisseder. Gel zaman git zaman Everett Lewis (Ethan Hawke) isimli bir adam kendisine yardımcı arar ve Maud Everett`in yardımcısı olara işe başlar. Maud Dowley (Sally Hawkins) Boş zamanlarında resim yapmayı çok sever ve yaptığı resimler herkes tarafından ilgi görmeyede başlamıştır durum böyle olunca tanınan bir kadın haline gelir. 1080p film izleme formatında hazırlanan Maudie (2016) filmini türçe dublaj izlemekle birlikte tekpart full hd film izleme seçeneklerinden online film izleyebilirsiniz. 2016 yapımı Maudie 7.7 imdb puanı ile sinema severlerin büyük ilgisini gören yapım dram , biyografi filmleri izleyenlerin arşivlerindeki yerinide ilk sıralarda almıştır. direkizleyin.com iyi seyirler

Tür: Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2016

10,000 Saints – On Bin Aziz İzle
 • Site
 • IMDB
  5.9

Konusu:Başrolünde Ender's Game (2013) ve Hugo (2011) filmlerinin genç yıldızı Asa Butterfield'ın oynadığı bu filmde; henüz 9 yaşındayken babası evi terk eden Jude'nin New York'ta yaşadıkları konu alınıyor. Jude, lise çağlarında annesi, kız kardeşi ve en yakın arkadaşı Teddy ile Vermont eyaletinde sakin bir hayat sürerken, New York'ta yaşayan babasının sevgilisinin kızı Eliza'nın bir günlük ziyareti bir çok kişinin hayatını olumsuz yönde etkiler. Jude, girdiği bunalım sonrası New York'a giderek babasıyla yaşamaya başlar. New York'ta hardcore punk müziği yapan bir grup sayesinde, uyuşturucudan uzak temiz bir yaşam sürmeyi öğrenir ve Eliza'nın sorunları ile ilgilenir.
IMDB' de tür olarak komedi, drama, müzik yazsa da bu filmde müzik yok denecek kadar az. 10.000 Saints, filmle aynı adı taşıyan romandan sinemaya uyarlanmış. On Bin Aziz Filmini Full İzle , İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Müzik Filmleri

Yapım: 2015